121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • TDC Geronimo
    #44253
    Bár mindkét játék kiválló, jelen esetben azt mondom BF. Rengetegen játsszák, szarrápatchelték már 2 év alatt. R6 gameplay nagyon jó, de a szerverek még mindig trágya, azt vedd később.

    R6nál ha javítják a hibákat akkor lehet hosszú életű. 1 év alatt 3 havonta jönnek hozzá ingyen mapok, operatorok, játékmódok meg gameplay ficsőrök.
  • Rdinho10
    #44252
    Vagyis az o gepe? Es mivan akkor ha en csinaltam a baratnomnek egy profilt a gepemen es inkabb azt adom meg neki,h tudjon jatszani a jatekaimmal? Akkor is aktivalnia kell primaryre?
  • Rdinho10
    #44251
    De akkor en otthon a sajat profilomat secondarynak fogom latni ?de ebbol nincs semmi tre h mondjuk nem en vagyok a primary hanem o?
  • darkSectorxxx #44250
    Részemről:

    Marha egyszerű, a RBS tesztek alapján szinte bugmentes, még pc-n is, a szerverkeresés állítólag ami nehézkes (PC-n , én PS4-en tudtam csak játszani, PC-m gyengus volt).
    Én játszottam mindkettővel, nekem RBS sokkal jobban tetszik, ott télleg érződik a taktika, amit a BF széria mai darabjai csak szeretnének magukénak tudni.

    Cserébe nem mehetsz járművekkel, ha a RBS tetszik, és nem baj hogy a stílusa miatt nem 64 fős háborúkban veszel részt, vagy 32 fős....akkor egyértelműen RBS.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.01.07. 17:19:31
  • bexinho
    #44249
    Tudom, hogy nem összehasonlítható a két játék, de nem tudok dönteni a kettő között (Rainbow Six Siege; Battlefield 4). Kizárólag csak a multi érdekel, ezért az alábbiakra keresem a válaszokat:

    1, BF4 nem mai játék. Sokan játsszák még?
    2, RBS multija mennyire tökéletes? Laggolás, szerverkeresés, ...
    3, Hosszútávon mekkora potenciál van a RBS-ben? (1év< ?)
  • darkSectorxxx #44248
    Na igen, ha neked van egy profilod és azon játékok, és azzal a profillal akarsz tovább nyomulni, és azt akarod hogy haver játszon a TE cuccaiddal, akkor megadod neki a profilt, te deaktiválod, ő beaktiválja, leszedi ami kell, kilép belőle és ennyi, az Ő saját profiljaival azután tud játszani!

    ELÉG rányomni a download gombra és kiléphet, a töltés folytatódik a háttérben nem kell addig belépve maradni. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.01.07. 17:13:40
  • Rdinho10
    #44247
    Tehat:) ha o most leszedi a jatekot,csak akkor tud vele jatszani ha en deaktivalom a sajat profilomat ,o pedig otthon a sajat gepere aktivalja az en profilomat.utana kilep...en otthon belepek ugyanugy hasznalhatok mindent,csak nala van a primary profil?:)
  • darkSectorxxx #44246
    Akkor mondom másképpen kicsit.
    A Primary vagyis aktívált profilnál a géppel párosítod, a jogokat, tatalmakat, a psn plusz multiplayer jogait, a gép a ps4 kapja meg, ezért akár kiléphetsz a profilból és beléphetsz egy másik kreáltba vagy meglévőbe és használhatsz mindent. CSAK akkor kell belépni vissza az aktívált profilba ha a psn plusz store része kell, játékok olcsóbb vásárlása, játékok tartalmak letöltése, ingyen havi játékok....
    Minden mást a gép szolgáltat magyarul ezután a gépen lévő ÖSSZES többi profilnak.

    TÖBB Primary profil is lehet egy gépen egy időben!

    Namost a másik fél:

    Fogja azt a profilt ami aktíválva van ámde te nem lépsz bele mivel neked más profillal mennek a tartalmak, szóval a másik tag ez végett a másik ps4-en beléphet ugyanebbe a profilba és csak kizárólag onnan játszhat ugyanugy mindennel, de mivel nem teheti már be még 1x PRIMARY-nak, ezért nem tudja ő már más profillal használni (átruházni a gépére a jogokat).

    De ezt megcsinálhatja más is, csak ők nem egy időben, mivel a profilba belépni nem lehet egy időben 2 gépen. :)

    Na így érthetőbb?
    Vagy van még valami amit írjak le részletesebben? :)
  • Rdinho10
    #44245
    Koszonom,hat most meg jobban belebonyolodtam:D
    -tehat most haver belepett a profilomba,szedi is a jatekot de nem tudja majd hasznalni mert az en profilom bevan aktivalva primarynek,most ahoz h tudjon jatszani o is, deaktivalnom kell a sajat profilomon? Neki pedig aktivalni a sajat gepen az profilomat? De ha o aktivalja a sajat gepen az en profilomat akkor nalam otthon milyennek fogja latni az en profilomat?secondarynak?
  • darkSectorxxx #44244
    Üdv. Talán itt érthetőbb a dolog: KATT

    Ha bármiféle egyébb részlet érdekel akkor szólj, sok kommentben észletesen leírtam talán valahol még ettől is részletesen, de ebben kb benne van, ha nem és valami érdekel csak írj. :)
  • Rdinho10
    #44243
    Udv Urak, Eddig csak olvasgattam illetve még nem volt lehetőségem kipróbálni ezt a megosztós valamit...most viszont lenne pár kérdésem erről kapcsolatban.
    -Ha ismerős megadja a profilját,belépek,leszedem az általa megvásárolt játékokat,kilépek,vissza az enyémbe,nagyjából ennyi?
    illetve akárhány embernek megadhatom vagy megadhatja?
    Leírná valaki röviden,hogy megy ez?!Köszönöm
  • Zozo76
    #44242
    bammeg neked bejott az elet!!! :)
  • darkSectorxxx #44241
    Durva maszek meló. :)
  • Kandurex
    #44240
  • SlickAdam
    #44239
    epik
  • n000rbi
    #44238
    Mutattam már milyen jó kis faliórát kaptam karácsonyra az én drága asszonykámtól? :)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!


    Eject gombra nyílik a lemezfedél az óraszerkezettel és úgy kell elemet cserélni.
  • bakkerman
    #44237
    En holnap adom be az enyemet es kihozok egy Nathan Drake kollekciot...beleuntam a sok szarakodasba,majd ha jo lesz par honap mulva akkor visszaveszem hasznaltam bagoert
  • TDC Geronimo
    #44236
  • TDC Geronimo
    #44235
    Plants vs. Zombies: Garden Warfare 2 open beta 14-18 January.
  • Tikal #44234
    jelenlegi állapotában a játék 10 ezret se ér.... a matchmaking egy fos még mindig.
  • Tikal #44233
    LOL
  • TDC Geronimo
    #44232
    PSVR stands to be 3x more popular than Oculus Rift in 2016

    If you think Sony isn’t in a fantastic position to be a leader in Virtual Reality with their upcoming PlayStation VR device, think again...

    ...GPU maker Nvidia estimates that when the Oculus Rift ships later this quarter, there will only be 13 million PCs that are able to run an optimized VR experience...

    ...Sony is in a ridiculously strong position right now. Nvidia’s above estimate means there are nearly three times as many VR-capable PS4 consoles as there are VR-capable PCs.
    Oculus Rift went live today at a steeper-than-expected $599 asking price... ...The cost of entry for that VR experience extends to buying or building a VR-capable PC, which Oculus and Nvidia agree hovers near $1000. All told, that’s an “all-in” cost of about $1600 for the Oculus Rift. ...
    ...Michael Swierczek of Evercore ISI tells me the research firm expects Sony’s PlayStation VR to launch at about $350, and my own sources suggest it won’t release any higher than $499.
    Now of course PlayStation VR isn’t capable of delivering the highest-fidelity experience against competitors like the Rift and HTC HTCCY +% Vive, especially taking into account the near-limitless horsepower of a dedicated gaming PC. The thing is, the majority of consumers don’t care about that. It’s the core reason consoles remain dominant in the living room: They’re approachable, accessible, and affordable.
    VR won’t be going mainstream in 2016, and probably not in 2017, but in order for that critical mass adoption to happen, all the guesswork needs to be removed. Confusing system specs and competing products certainly won’t drive VR adoption forward on PC as quickly as it could on a more uniform console environment like the PlayStation 4....

    ...So, if you’re a developer or someone brand new to VR, which one will you choose?
  • TDC Geronimo
    #44231
    15k most storeba a siege. Bár lehet már dobozosan kapni olcsóbban.
  • TDC Geronimo
    #44230
    angol felirat van :p

    Valahol el kell kezdeni. Friss tartalomnál már azt mondták lesz magyar felirat meg majd későbbi filmeknél/sorozatoknál szinkron. Én örülök, hogy legalább már itt is van ilyen
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2016.01.07. 12:41:02
  • Falabu #44229
    Elméletileg a ps4 médialejátszója támogatja az mkv-t és a h.264et asszem a feliratot is. Ha jól emlékszem nekem sikerült streamelnem pcről. Az viszont nem biztos, hogy a belső hddről letudod-e játszani. Külső usbről tuti.
  • Kandurex
    #44228
    szerintem azzal az appal nem lehet filmet lejátszani...legalábbis nekem semmit nem sikerült
  • bakkerman
    #44227
    Lehet láma kerdes,de lehet olyat csinalni hogy a PS HDD-jet telekurom ncore-rol lekapott FHD filmekkel,es a media center appal megnezen oket? Vagy ez baromsag? :D
  • SlickAdam
    #44226
    akkor öööö.... pfff & lol
  • n000rbi
    #44225
    8Eur - SD
    10Eur - HD
    12Eur - HD/4K

    Se szinkron, se felirat :)
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2016.01.07. 10:34:44
  • SlickAdam
    #44224
    hogyer van? legalabb full szinkronizalt minden?
  • TDC Geronimo
    #44223
    Psen mar elerheto a netflix app. Meglestem daredevil sorozatot. Nem rossz a kep se HDba, meg 5.1es hang is van. Azt hiszem vegignezem az elso evadot majd. Tok furcsa konzolon tvni idehaza.
  • darkSectorxxx #44222
    Hát basszus. :D
    Majd meglátom, alszom reá egyet, csak nem tudom a burkolat alját feszítsem kifelé vagy az alsó felét?
  • Seth
    #44221
    Ha a kapcsok kitörnek attól még nem kell kidobnod :D Nem baj ha kitörik 1-2, a csavarok úgyis egyben tartják. Az is lehet mákod lesz és jó helyen nyomod,pattintod és nem lesz semmi baja. Vagy ha van pl egy jó vékony fejű csavarhúzód, tapétavágó, akkor óvatosan ficeregve meg lehet találni a kapcsokat
  • darkSectorxxx #44220
    "Nyugi, ez még nem azt jelenti, hogy tört játékot lehet futtatni rajta. " :)
  • darkSectorxxx #44219
    Megnyugtattál, akkor megbaszhatom azért eltörni nem akarom használnám még utána. :D
    Azért köszönöm sejtettem hogy lófasz a seggembe. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.01.07. 02:12:30
  • Seth
    #44218
    Feszítsd kicsit erősebben, kapcsok tartják össze, kb lehetetlen szétszedni úgy, hogy 1-2 ki ne törjön.
  • darkSectorxxx #44217
    Üdv újra itthon.
    Van egy fontos kérdésem, ha ki szeretném cserélni a kontrolleren az analg karokat és a youtube vidik alapján kiszedtem a 4 csavart, miért nem jön félbe szét a kontroller? :D
  • TDC Geronimo
    #44216
    Elérhető mától a netflix idehaza is. PS4en van app magyar storeba is nem?
  • TDC Geronimo
    #44215
    Most volt nemrég Sony CES konfja és ez történt... LOL

    Kazifications and @KazHiraiCEO acknowledged by... Kaz Hirai

    From the CES Sony presentation:


    Legnagyobb arcok :D
  • Vadnokedli
    #44214
    PS4 en van rá lehetőség hogy külön USER-re külön saját színt állítsak be? (Controller)
    Utoljára szerkesztette: Vadnokedli, 2016.01.05. 22:27:09