121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • darkSectorxxx #44413
    Engem marhára irritál ez a hud téma, a sok színes csk meg felirat meg minden.
    Én az ilyentől undorodom nagyon, valszeg ezért élvezni sem tudnám a játékot.
  • TDC Geronimo
    #44412
    Igen, gondolom trailerben mondja is csak olaszul nem tudok
  • n000rbi
    #44411
    >Itt van story, solozható az egész

    Really? Akkor felkerült a radarra.
  • Kandurex
    #44410
    totál multi, de a legjobb jelenleg a kategóriájában (BF4 -et most hagyjuk),...nem tudom tiszta szívvel utálni....szal ez van, ...csak az kapja az ívet ami megérdemli
  • TDC Geronimo
    #44409
    wat? Itt van story, solozható az egész. R6 meg totál multi, amit te utálsz, de inkább az. Oké :D

    Bár neked a BB is szar így megértem
  • Kandurex
    #44408
    odabasz! de tényleg... ezzel a kivitelezéssel egy Las Of Us 2 -vel leszopkodnánk magunkat...

    ,...viszont fájóan látszik, hogy ez bizony egy ostoba multi lövölde lesz... akkor már inkább a Rainbow Six, az rendben van...
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2016.01.12. 14:51:35
  • TDC Geronimo
    #44407
    atmoszféra továbbra is lehengerlő

  • TDC Geronimo
    #44406

    Homefront: The Revolution will release on Xbox One, PlayStation 4, as well as Windows PC and Linux, on May 17, 2016.

  • TDC Geronimo
    #44405
    itt van akit érdekel az olasz nyelvű videó
  • darkSectorxxx #44404
    Nem.
  • TDC Geronimo
    #44403
    Este jön valószínű Division trailer, mert már kileakelődött szar minőségben olaszul.
  • Rdinho10
    #44402
    Udv, a vertikalis tartoallvany okoz valami kellemetlenseget hosszu tavon a gepnek?illetve nem gaz ha az oldalan all a gep?
  • Amiga
    #44401
    Kinek a pap, kinek a papné... Én BB után próbálgatom a DS2-t, de a sírás kerülget, olyan szar ez így már. Egyszer végigtolom, aztán felejtem is el.
  • Kandurex
    #44400
    80% körül dobtam ki, annyira szénné lett butítva, hogy az vállalhatatlan.
  • Amiga
    #44399
    A generáció legjobb játéka szar lenne?
    Gondolom sok megaláztatás érhette. Az Abhorrent Beast szétrúgta a seggét... vagy már az első fáklyás paraszt.
  • n000rbi
    #44398
    Nemhogy nem platinázta ki, végig sem játszotta, mer' szar.
  • Amiga
    #44397
    Nem platinázta ki a BB-t?! A casual szarházi...
  • Kandurex
    #44396
    hát igen, eltűnt a szótáramból a "középszar" kifejezés, van a fasza és a többi
  • darkSectorxxx #44395


    Fasza de tekintettel hogy sok másra kell majd költeni és eddig is vettem elég story játékot, valamint remastert, ezt hagyom egy akcióig pihenni asszem. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.01.12. 12:53:58
  • Tatyla
    #44394
    Már nagyon szélsőséges vagy :D
  • TDC Geronimo
    #44393
    Szeretnék én olyan világban élni, ahol az MGS 5 szarnak számít. Annál szarabb játékot ne is kapjunk.
  • SlickAdam
    #44392
    igy a tenyleg szartarisznya jatekokot milyen jelzövel illessük?
  • SlickAdam
    #44391
  • Kandurex
    #44390
    nem...nem.,..inkább hagyjuk....szerinted jó játék a mgs V, szerintem egy szartarisznya

    és ennyi a történet. pont.
  • SlickAdam
    #44389
    egyik se tokeletes es rengeteg fos letezik. de te a jo jatekokat is csipöböl tüzeled "5 perc" utan.
    biztos vagy benne, hogy a jatekokkal van baj? megismeteljem ujra? :)
  • Kandurex
    #44388
    jóó, akkor jóóóóó bameg....ehhh....

    mintha eltűntek volna a fos játékok, minden tökéletes...nem bameg...szaaar...
  • Paranoia
    #44387
    hm dirt rally??senki?! pedig már igen csak ki lettünk éheztetve egyJÓ rallys játékra.Én nagyon várom.Tutira beleölök jó pár órát.
  • SlickAdam
    #44386
    metal gear 5: 1. oraja prolog. 2. ora meg boven a bevezetes / allejtös racsodalkozas.

    de neked fos, ja. mert mar ottantuttalmindetet.
  • SlickAdam
    #44385
    neked nem kell. neked minden SZAR.
    ezert mondom ujra (es fogom is meg parszor): quit gaming bics! legalabb nehany honapra. de hirek se meg semmi.
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2016.01.12. 11:58:30
  • darkSectorxxx #44384
    Nekem a tiedhez
    +
    Horizon Zero Dawn
    Last Guardian
    Ratchet Clank

    Amik meg még nem tiszták hogy eldöntsem a hová tartozásukat:

    Division
    Scalebound
    Ni-oh
  • Kandurex
    #44383
    Tehát számomra kb. ennyi a valid

    Uncharted 4: A Thief's End
    Dark Souls III
    Mass Effect: Andromeda
    Final Fantasy XV
    Quantum Break
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2016.01.12. 10:42:32
  • darkSectorxxx #44382
    2016 legjobban várt címei:

    "Uncharted 4: A Thief's End
    Persona 5
    Horizon: Zero Dawn
    The Legend of Zelda (Wii U)
    Dark Souls III
    Mass Effect: Andromeda
    The Last Guardian
    Final Fantasy XV
    Deus Ex: Mankind Divided
    No Man's Sky
    Street Fighter V
    Nier: Automata
    Tom Clancy's The Division
    Mirror's Edge Catalyst
    Quantum Break
    Fire Emblem: Fates
    Zero Time Dilemma
    XCOM 2
    Scalebound (ezt azután tolták el 2017-re, hogy megszületett a kérdőív)
    Firewatch
    Gravity Rush 2
    Dishonored 2
    Ratchet & Clank
    Ni-Oh
    Overwatch"
  • Kandurex
    #44381
    már meg is történt... ez már csak visszhang a részemről :(
  • Ulthane
    #44380
    Figyi, add el, szabadulj meg tőle, töröld le, ne is gondolj rá!
  • Tatyla
    #44379
    Rainbow six siegeben most a legnagyobb problémánk hogy nincs ötödik fix emberünk rankedre és így van hogy néha 4v5-ben kell végig tolni és az már hardcore
  • Kandurex
    #44378
    biztos van a történelembe olyan játék is aminek betyárszar az első pár órája, aztán kifaszásodik, de nem ez az életszerű! ez az mgs rész pedig nem fog órák után tündökölni, sőt még jobban ránt bele a dagonyába...
  • Ulthane
    #44377
    Ha ez így lenne, akkor soha a büdös életben nem játszottam volna végig a Mass Effect-trilógiát, és nem lenne a kedvenc top top top top játékom.

    Az első részt elkezdtem valamikor 2010-ben, s kb. 3 óra játék után úgy voltam vele, hogy te jó kurva ég, ekkora rakat szart én tuti nem játszok végig.

    Egy év múlva ismét elővettem. A többi már történelem...
  • Kandurex
    #44376
    2 óra után...

    de nem és nem és nem éééééééééééés KIBASZOTTUL nem! fogjon meg már az első órában, mutassa meg, hogy itt valami faszaság van, valami jóság! nehogy már azon gürizzék rajta x+ sok órát, hogy találok benne valamit! nem! a jó játék(ok) nem ennek ismérve!
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2016.01.12. 08:26:08
  • n000rbi
    #44375
    >de miből gondolja mostanában mindenki, hogy végig kell pörgetni valamit, hogy az ember rámondhassa: SZAR

    Rámondhatod 1 óra után is, de szart se láttál, tapasztaltál, ez is tény. Anno a Deus EX HR-re mondtam egy kóstoló után, hogy ez egy szar, aztán másodjára meg akkorát ütött, hogy nagyon bánnám, ha a kezdeti fosozás után kihagytam volna. Mindegy, meggyőzni nem foglak és nem is célom.
  • Kandurex
    #44374
    kóstolás alapon,

    de miből gondolja mostanában mindenki, hogy végig kell pörgetni valamit, hogy az ember rámondhassa: SZ*R

    végig kelljen hányni, hogy véleményt lehessen róla alkotni? hát nem bazki, ez egy F*S halom, egy ÜR*LÉK ami nem méltó a MGS névre. pont.
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2016.01.12. 08:13:40