121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Ulthane
    #44453
    Szia!

    Attól függ, hogy milyen profil alá kell. Magyar, angol, USA?

    Ha magyar:

    * boltban megveszed, felmész a store-ba a konzolon, és a redeem code alatt bepötyögöd a kódot

    Ha angol vagy magyar

    akkor www.amazon.com vagy amazon.co.uk A keresőbe beírod, hogy PS Plus, kifizeted online kártyával, rögtön kiírja ott a kódot, s a beváltás ugyanaz, mint fentebb leírtam. :)
  • darkSectorxxx #44452
    Nincs ez bonyolítva.
    Helyzettől függ, én pl olyan profilt aktíváltam Anti-tól amin van plusz, mégis a beta-kat meg Bloodborne online részét kivéve semmit nem használok multit, ezt időnként természetesen kompenzálom felé, de amúgyis van hogy én veszek valamit mert érdekel és azt mondom nem drága nekem használja, volt hogy ő vett és énnekem mondta hogy ha kell ott van.

    Ez a résztvevőktől függ. Én mondtam neki, hogy én nem szoktam multizni, nekem nem gond ha nincs, ha meg beta van és éppen ki tudiom próbálni a jóvoltából akkor azt időnként kompenzálom, de amugy nem szoktam multizni, sem ps4 sem x1 sem steam.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.01.13. 16:37:19
  • Bozso91
    #44451
    Sziasztok!

    Előre is bocsánat a buta kérdésért, de teljesen új vagyok ebben az egész PlayStation témában!

    Rögtök azzal indítanék, hogy ha valaki ráérne és lenne olyan jó fej, hogy elmagyarázná, az online PlayStation Plus vásárlás menetét, azt megköszönném!

    Üdv.
  • Ulthane
    #44450
    Már túlbonyolítod...A megosztott profil arra jó, hogy felesben tudjanak vásárolni. Ennyi. Tehát nem azért osztunk meg profilt, mert kurva jó fejek vagyunk, hanem azért, hogy féláron legyen játék.

    Megoldás tehát:

    Mindenki olyan profilon játszik, amin akar, független a másiktól. Létrehoznak egy közös profilt, ami az egyiknek aktiválva lesz, a másiknak nem. Itt megveszik a játékot felesbe, és mindketten tudnak játszani vele. Az egyik ezalatt a profil alatt, a másik pedig a főprofiljával.

    Azt azért érdemes tudni, hogy másodlagos profilon a letöltött játék csak úgy indul el, ha van aktív netkapcsolat!!!!
  • darkSectorxxx #44449
    Igazából én a helyében azt tenném:

    1 ha csak ő akar multizni:
    - Magyar aktivnak tenni és ide vásárolni, és az US profil simán csak használatra legyen (havernak legyen aktív)

    2 ha a multi megosztott:
    - Ugyanaz csak a psn előfizu az US-re kell venni.

    Ha van egy megosztott profil, bárki lép be a saját gépén és vásárolhat ugyanugy azonnnal elérhető lesz mind2 oldalon, sőtt ha a NEM AKTIV oldalon vásárolnak és letölti valaki, akkor annak akinál a profil AKTÍV, a tartalom elkezd autómatikusan letöltődni.
    - legalábbis eddig így volt
  • darkSectorxxx #44448
    nem kell mindkettőnek aktivnak lenni, csak 1 elég, és a másikkal meg játszik. :)

    Neki az lenne jó hogy US aktív, a magyarral játszik, vagy a magyar aktiv és az US-el játszik.
    Csak ha a magyarral játszik az nem kényelmes, mert akkor neki kell az US-t betenni aktívnak és akkor a haverja nem tud a saját profiljával menni.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.01.13. 16:21:44
  • TDC Geronimo
    #44447


  • Ulthane
    #44446
    Tehát, a lényeg. A főprifoloddal a konzolon lévő bármelyik másik profil alatt vásárolt profillal tudsz játszani.

    Megoldás: Beállítod a magyar profilt főprofilnak. A Uk profilt is beállítod, de a haverod használja. A Uk store-bol letöltött játékot meg futtatod a magyar profil alól.
  • Kandurex
    #44445
    UC4 mindenképpen

    (DaS -> Race)
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2016.01.13. 13:00:49
  • TDC Geronimo
    #44444
    UC4 is vagy csak DS3?
  • Kandurex
    #44443
    hát, én áprilisig nem kapcsolom be a masinériát....nincs miért, szóval jöhet az update

    (ami meg gyün az meg a race -re gyün)
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2016.01.13. 12:49:36
  • darkSectorxxx #44442
    Ha valakinek egy profil aktíválva van, azon a gépen bármilyen profillal elérhetőek a tartalmak, akinek nem aktív egy profil, az csak az adott profillal éri el a tartalmakat.

    Magyarul egy profil tartalmát megosztani az adott konzol többi profiljával csak aktiválással tudod. :)
  • darkSectorxxx #44441
    Ulthane amit írt. :)
  • TDC Geronimo
    #44440
    terrorist huntot nem szoktam tolni. Azt hallottam, hogy ha 3 vagy több emberrel mész neki matchmakingnek akkor tarthat sokáig. Én egyedül szoktam ott, ahogy írtam pár másodperc az egész.
  • Tikal #44439
    Már egy párszor leírtam... eléggé frusztráló, hogy pl egyedül egy terrorist hunt-nak is úgy megyek neki, hogy 4-5 alkalommal kell elindítani, mert hibaüzenet nélkül visszadob a menübe miután látom, hogy elkezdi keresni a szervereket vagy valamit....
  • TDC Geronimo
    #44438
    PlayStation on Twitter: "PS4 system software update 3.15 is coming tonight – it’s a minor update designed to improve system performance."

    Na mikor is volt utoljára nagyobb update? 4 hónapja? Gondolom legalább még ennyit várni kell a következőre. Bár a 3.0ba se volt semmi értelmes már a png képeken kívül.

    Azt, hogy stability már nincs pofájuk kiírni, mert ők is tudják, hogy egyből indul a mémgyártás
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2016.01.13. 12:35:39
  • TDC Geronimo
    #44437
    Hát nem tudom van vele gond, de annyi nincs, hogy emiatt ne játsszak vele.
  • Rdinho10
    #44436
    Kicsit sok lett a profil szo:D
  • Rdinho10
    #44435
    Ehez lenne nekem is egy kerdesem ismet:)
    Nekem most a profilom UK-s.A profilom havernal bevan aktivalva...az en masik profilom magyar,de nem tudtam jatszani az Uk-s profilommal vasarolt tartalmakkal,azert mert bevan aktivalva az Uk-s (fo)profilom?hogy tudom ezt megoldani,ha en akarok magyar storebol vasarolni?csak akkor tudom ha deaktivalja a haverom?illetve ha deaktivalja nem tud majd jatszani a tolem leszedett jatekokkal?
  • Ulthane
    #44434
    Magyar áruházhoz csak magyar feltöltőt, UK-hez UK-est, USA-hoz USA feltöltőt tudsz csak beváltani. (vásárlás)

    Hasonlóképp, minden régió maga árazza a PS Plus-t, így amit forintban fizetsz ki a boltban, azt csak magyar fiók alatt tudod használni. Amit fontban fizetsz, azt UK-profillal, amit dollárban, azt meg USA-val. :)

    Hozzáférhetsz bármely store-hoz, de egy accounttal csak egyfajta store-hoz. De lehet akármennyi accountod.

    UK-t hanyagold, a font miatt kurva drága. USA kezdi elveszteni a versenyképességét, a magas USD árfolyam miatt, de még mindig olcsóbb valamivel, mint a magyar. 60 dollár még mindig olcsóbb, mint 21-22 ezer forint egy új játékért a magyar store-ban.

    De vannak jó akciók sokszor a magyar store-ban, így érdemes azt is használni. Szvsz egy magyar és egy USA profil a nyerő.
    Utoljára szerkesztette: Ulthane, 2016.01.13. 09:09:26
  • Samurai84
    #44433
    Köszi, ez 2. pont nem érthető. Magyar feltöltőt veszel, attól még a multi megy, csak a magyar store tartalmakhoz lesz hozzáférés?
  • Ulthane
    #44432
    Én is így voltam vele, aztán mégis végigtoltam, és nem bántam meg. Nem egy BB, az tény, de jó játék volt, összességében szerintem BB nehezebb.

    A DLC-t abbahagytam, az tény.

    Majd a DaS3. Addigra Moby is felébred a nagy hányástócsából, amit a From Software hozott ki belőle. :)
  • darkSectorxxx #44431
    Hehehehe :)

    Szia!

    1. 1 email = 1 profil
    2. Annyi jelentősége, amit ír, hogy azt csak olyan régiós profilhoz tudod beadagolni
    3. Kell mert multinak számít
    4. A fejlesztők döntik el, ahogy kiadják úgy fut a játék, van 900p is
  • darkSectorxxx #44430
    Ba+ :)
  • Samurai84
    #44429
    Sziasztok!

    Ma megérkezik a PS4-em, lenne egy pár kérdésem ami nem hagy aludni.
    1. Tudok közös email címmel regisztrálni UK fiókot és magyart, vagy ehhez külön mailcímek kellenek? Egyáltalán érdemes magyar fiókot csinálnom?
    2. Láttam hogy boltokban is árulnak PS Plus tagságot, de arra is rá volt írva hogy magyar fiókkal lehet csak használni. Ennek mi jelentősége van?
    3. Dark Souls fanként (megvolt a Demons, DS1-DS2) a Bloodborne-t kölcsönkapom.Oda pl. kell a PS Plus tagság hogy be tudjak jönni az "invaderek"?
    4. Azt mi dönti el hogy egy játék 720pben vagy 1080pben fog futni? Maga a játék vagy nekem kell beállítanom a gépen a Video opcióknál? (ezt sosem értettem)

  • Tikal #44428
    nagyon remélem, mert már elő sem veszem a játékot egy ideje... már épp azon gondolkoztam, hogy eladom, mert mindig felidegesit mikor elinditom...
  • TDC Geronimo
    #44427
    Nagyon szépen elkezdtek dolgozni siegen. Holnap jön konzolokra 1.2, 60as tickrate stb. 20án jön az 1.3 ezekkel a változásokkal és február 2-án a 2.0 ami egy nagy patch lesz új mappal, 2 operatorral stb.
  • AntiHero
    #44426
    Ez kell :O

  • TDC Geronimo
    #44425
    na befutott az angol trailer

  • darkSectorxxx #44424
    im ready. :P
  • TDC Geronimo
    #44423


    Úgy néz ki tényleg ebben a hónapban jön
  • darkSectorxxx #44422
    Ezt figy. :D

    Metal Gears Solid + Unreal 4......

    Ez komoly lesz, ha van kis önkritikája a Konami-nak akkor hagyja elkészülni, vagy segítsen.
  • TDC Geronimo
    #44421
    Kérdezték páran mi is az a Division. Nézzétek meg.

  • TDC Geronimo
    #44420
    Azért azt érdemes megjegyezni, hogy ezt nem az Ubi csinálja csak ők adják ki.
  • darkSectorxxx #44419
    No engem is ez érdekel, mert eddig annyit tudok, hogy Ubisoft meg Snowdrop, meg multiplayer.
  • Soldiers
    #44418
    Ez a Division játék ez pontosan miről fog szólni?
  • darkSectorxxx #44417
    Normál használat mellet egyik konzol sem melegszik túl.
  • Rdinho10
    #44416
    De artani nem art gondolkm,csak azert eroltetem,mert eleg szukos helyen van.

    Ez pl:

    http://www.amazon.com/gp/aw/d/B00TEDK8FQ/ref=mp_s_a_1_3?qid=1452609472&sr=8-3&pi=SY200_QL40&keywords=ps+4+cooler&dpPl=1&dpID=4113ojMPLGL&ref=plSrch
  • TDC Geronimo
    #44415
    Teljesen feleslegesek ezek. A gép úgy van összerakva, hogy ne legyen gond.
  • Rdinho10
    #44414
    Ez a hutos cucc er valamit? Vagy meg tobb meleg levegot eszik a gep?

    http://www.amazon.com/gp/product/B00TEDK8FQ/ref=as_li_tl?ie=UTF8&camp=1789&creative=390957&creativeASIN=B00TEDK8FQ&linkCode=as2&tag=forredwors-20&linkId=3YYRMI7Q5MWSH66W