121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • n000rbi
    #44493
    Nocsak, a régi-új Ratchet preorder 10500 a storeban. Ez még mindig nem az az ár, amit reálisnak tartanék egy-egy újrakiadásnak (bár ebben az esetben egy elég masszív, jó minőségű remake-ről van szó), de az irány mindenképpen jó.
  • mucsácsó
    #44492
    Üdv!

    Nekem is 290 körüli a lightom egy titánnal, jó lenne nyomulni meg raidezni, meg hasonlók :) Majd felveszlek, ha PS4 közelbe kerülök )
  • darkSectorxxx #44491
    Itt nincsenek bandák bárkit felkérhetsz coop-ra.
  • partizan182
    #44490
    Vegyel fel, tobb BB karakterem is van mindenfele szinten, tolhatjuk.

    + en is ugyanigy vagyok a Destinyvel, ha valaki adja lszi szoljon mert light290 korul csak fireteamben lehet progresselni mar, tobb questem is emiatt parkol.
    Utoljára szerkesztette: partizan182, 2016.01.14. 09:09:25
  • darkSectorxxx #44489
    Én is így vagyok ezzel, nem értem.
  • Kandurex
    #44488
  • spybot919
    #44487
    Nyomulós zene mellett nyomulós magyar társakat keresek Bloodborne és Siege martyrkodásra. Bár ahogy elnéztem a ps4 party csoportokat már mindenhol kialakultak a társaságok ezért elég nehéz játszótársra találni. :\ Jó lenne végre honfitársakkal is játszani mert hát azért magyar égre magyar ufo kéne nem? :(
  • mucsácsó
    #44486
    Ezigen, szerintem be is húzom... hülye lennék kihagyni ennyiért... :))
  • bexinho
    #44485
    Micsoda leárazás :)) .... Katt
  • darkSectorxxx #44484
    Áh Standby-nál semmiképpen halkan hallani hogy megy és világít narancson úgy eszembe sincs kihúzni. :D
    Nem most pl mikor pakoltam butort mondjuk power off volt és másnakp meg lehuztam a kábeleket és amikor rendrakás megvolt vissza és mondjuk 2-4 nap után meg bekapcsolom és ezt mutatja

    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.01.13. 21:47:31
  • Kandurex
    #44483
    Biztos, hogy leállítod? Nem csak stand by -ba rakod?
  • darkSectorxxx #44482
    Mint Metal Gear nem jó szerintem, nem ezt szoktam meg a sorozattól, én a sandbox-okat hamar megunom, főleg így, a GTA 5 meg Witcher legalább változatos ehhez képest.

    Én úgy érzem lagymatag a minőség nextgenben és nem a technikai oldalra gondolok.
    Sok jó sorozat megszűnt vagy átalakult kevésbé kedvelhető formába. (persze ellenkező példa is akad)
    Bár ez személyes vélemény értelem szerűen.
    Nem szar játékok, mint írtam, azt nem lehet mondani, de nekem ez nem tetszik.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.01.13. 21:33:02
  • n000rbi
    #44481
    ez már nekem nem köll <> nem jó játék

  • darkSectorxxx #44480
    Itt percekkel később szoktam kihúzni ha kihúzom, nem leállás után, alig volt ilyenre példa most hogy butorozás volt ki lett húzva kb 4x, de ez a feliart akkor is feljött néha ha nem volt áramtalanítás....

    Sőtt pl a legutóbb a BB nem is tudta magát update-elni, vagy van mikor érthetetlen hogy a 26GB helyen egy 1-2gb-os peccs kiírja hogy kell még szabad hely.
  • darkSectorxxx #44479
    Sőtt 1 másodpercet sem. Csak a demo-val! :)
    Nekem elég a sandbox meg az amiket a tesztekben mondtak, hogy önismétlődő, és a story része a háttérbe szorult, és ez már nekem nem köll.
    Nekem ez olyan változás mint a Resident Evilnél az új "akciós" részek.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.01.13. 21:22:26
  • Kandurex
    #44478
    Várj 10-20 másodperccel tovább.
  • n000rbi
    #44477
    >azt a véleményt osztom hogy nem jó játék.

    Osztán mire alapozod? Merthogy Te tudtommal nemhogy 2 órát, 2 másodpercet se játszottál vele :)
  • darkSectorxxx #44476
    "LEGO Marvel's Avengers - ingyenes DLC-k érkeznek, de csak két konzolra

    Igazán ütősnek ígérkező, teljesen ingyenes DLC-k jönnek a LEGO Marvel's Avengers két változatához. Sajnos a többi platform most kimarad a mókából.

    Hamarosan megjelenik a LEGO Marvel's Avengers, ami közel a teljes Marvel univerzumot felvonultatja apró LEGO-emberkék formájában. A játékban felbukkanó számtalan hős seregét két további DLC bővíti ki, melyeket ingyenesen tölthettek majd le. Feltéve persze, ha PlayStation 3 vagy PlayStation 4 konzollal rendelkeztek.
    Az első DLC az idei év nagyon várt mozis slágere, az Amerika Kapitány: Polgárháború kapcsán érkezik. Január 26-án válik elérhetővé a kilenc új karaktert tartalmazó Captain America: Civil War csomag. Captain America, Iron Man (a Mark 46 páncélban), Black Panther, Winter Soldier, Falcon, War Machine, Scarlet Witch, Crossbones és Agent 13. Mindegyikük elérhető lesz a teljes játék során.


    A második adag hős az Ant-Man DLC-vel látogat el a játékba, valamikor 2016 tavaszán. Velük egy új pályát is kapunk, mely a Hangya filmen alapul. A csomag a következő hősöket foglalja magában: Ant-Man (Scott Lang), Ant-Man (Hank Pym), Ant-Thony (a repülő hangya), Cassie Lang, Darren Cross, Scott Lang, Hank Pym, Hope Van Dyne, Luis, Wasp (Janet Van Dyne) és Yellowjacket. A két pakk PlayStaton exkluzív mivolta miatt PS3 és PS4 konzolokon tölthető le ingyenesen.

    A LEGO Marvel's Avengers hazánkban 2016. január 29-én jelenik meg PlayStation 3, PlayStation 4, PS Vita, Xbox 360, Xbow One, Wii U, 3DS konzolokra és PC-re. "
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.01.13. 20:56:48
  • darkSectorxxx #44475
    Nézzetek körbe magyar store-ban , nagyon zsír akciók vannak.

    US profillal is van mire költeni, pl az hogy a Metro Redux-ok fejenként 8 dollárokért vannak. :D

    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.01.13. 20:54:56
  • darkSectorxxx #44474
    Ilyen nem volt.
    Mindig megvárom mig elalszik a led mielőtt kihuztam volna az árambú. :D
    nem vágom...oda szoktam figyelni.
  • Kandurex
    #44473
    Csak ha nem megfelelően lett leállítva. Értsd, mielőtt letudna állni már le is ütöttem a főkapcsolót.
  • TDC Geronimo
    #44472
    Eurogamer.it recently conducted an interview with CD Projekt RED to discuss the upcoming Blood and Wine expansion for The Witcher 3. In the interview, CD Projekt RED discusses how Blood and Wine is quite a bit more “complex” than the main storyline of Wild Hunt.

    The expansion is set to expand the game by quite a margin. Here’s the official description:

    Blood and Wine is a 20-hour tale that will introduce the all-new in-game region of Toussaint, and will take Geralt to a land untainted by war, where an atmosphere of carefree indulgence and knightly ritual masks an ancient, bloody secret.
    CD Projekt RED told Eurogamer that Blood and Wine is a completely separate story from the original plot found in Wild Hunt. According to the interview, the developers believe they “have achieved something even better than the main game.”

    One of things CDPR wanted to do for the expansion was to create a more “charismatic enemy” for Geralt to face, as well as develop a more complex story they believe “players will appreciate.” This is Geralt’s final story according to the interview, so it sounds like CD Projekt RED wants to make it a memorable and lasting experience for players.

    Damn son day 1 <3
  • darkSectorxxx #44471
    Nálatok is csinál olyat a ps4 hogy néha kiírja indításkor hogy "rebuild database" vagy mi? :D
  • darkSectorxxx #44470
    Most nem értem miért más a játékosok általi pontozás, mint a játékosok általi szavazás? :D
    Ugyanaz a 2. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.01.13. 20:12:43
  • shaddam
    #44469
    UK +os vagyok, de a vice city akciós amérikában
  • Totti5
    #44468
    "hanem a többi játék volt szar"

    LOL

    Annyi minden jóság jött hogy turkálni kellett benne.

    93-as meta átlag bihoztos azt mutatja, hogy csak azért választották, mert nem vót más.

    LOL
  • darkSectorxxx #44467
    Én nem mondanám sem fosmosléknak, sem szartarisznyának, de azt a véleményt osztom hogy nem jó játék.

    És az év mp játéka címe is azt sugallja nekem inkább hogy nem a MGS 5 jó hanem a többi játék volt szar.
    Vakok közt a félszemű a király ugye, szokták mondani.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.01.13. 19:58:23
  • Kandurex
    #44466
    Helytelen. Nem fosmoslék. Szartarisznya.
  • darkSectorxxx #44465
    Bloodborne mindenféle elfogultság nélkül azt mondom megérdemelten győzött.

    Csodálom hogy nincsen Witcher 3.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.01.13. 19:25:20
  • SlickAdam
    #44464
    EDGE magazin dijazottak:

    GOTY:
    1. Bloodborne
    2. Metal Gear Solid 5 (A fosmoslek)
    3. Splatoon
    4. Her Story
    5. Kerbal Space Program

    Az év PlayStation játéka: Bloodborne
    Az év multiplatform játéka: Metal Gear Solid V
    Legjobb vizuális dizájn: Bloodborne
    Legjobb audio dizájn: EA Star Wars Battlefront
    Legjobb történetmesélés: Her Story
    Legjobb fejlesztőstúdió: From Software
  • darkSectorxxx #44463
    Ja, mondjuk megértelek. :P

    én live psn-t akkor vettem használtam ha éppen voltak direkt online bta demok vagy ingyen tartalmak....
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.01.13. 18:40:53
  • Vadnokedli
    #44462
    Nekem Bloodborne GOTY online részének kipróbálásához, egyenlőre csak 2 játékom van, nagyon nem érné meg még a PS+
  • darkSectorxxx #44461
    Mi ez a nagy érdeklődés? :D
    Ingyenjátékhoz kell? :)
  • Vadnokedli
    #44460
    Van valakinek U.K. accounthoz ps+ trial kódja?
  • shaddam
    #44459
    Van valakinek us accounthoz ps+ trial kódja?
  • darkSectorxxx #44458
    Igazából a trükk itt van leírva feketén fehéren:

    "Ha egy felhasználó a fiókjával aktivál egy rendszert, a rendszert használó többi felhasználó akkor is használhatja az alkalmazásokat és élvezheti a fiókhoz tartozó PlayStation®Plus néhány előnyét, ha nincs bejelentkezve a rendszerbe."

    Ez a fontos mondat, a többi már ennek függvénye, logikus következmény, ha ezt tudod, akkor már minden egyből logikus lesz, hogy hogyan is van ez hogy ki, mivel, mennyit és hogyan játszhat. :D
  • darkSectorxxx #44457
    Ezt azért érdemes mellékesen átolvasni. :)
  • bakkerman
    #44456
    most szereztem be az UC kollekciót,le is daráltam az első részt,pedig nem rohantam,de beszippantott :D Nekem nem volt ps3-am szal kimaradt ez a sorozat,de nagyon bejön,méltó a nagy "hype"-jához :D Bár az AI kegyetlen buta,és néhol elég durván fel is baszott,de nem rossz kis cucc,és ahogy olvastam az első résznél a többi csak jobb
  • darkSectorxxx #44455
    Ja meg annyit, hogy ez a "hozzatok létre egy közös profilt alapon elbukik, mivel egyik embenek ez a profil muszáj hogy fő account legyen, csak ezt kell eldönteni hogy melyiknek. :D

    Ez hogy egy közös profil és utána mindeni a sajátjával játszik ez X1-en műkszik, de itt nem!
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.01.13. 16:43:45
  • darkSectorxxx #44454
    "Létrehoznak egy közös profilt, ami az egyiknek aktiválva lesz, a másiknak nem. Itt megveszik a játékot felesbe, és mindketten tudnak játszani vele. Az egyik ezalatt a profil alatt, a másik pedig a főprofiljával"

    Ezt írtam én is, de neki az volt a problem hogy 2 profilja van és választania kell hogy az US-el akar játszani, vagy a magyarral, mert választania kell.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.01.13. 16:38:54