121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Kandurex
    #44894
    4-ből - 1 kérdésre válaszoltál.
  • TDC Geronimo
    #44893
    Olyan blődségeket beszélsz eszméletlen. Minek szakértessz ha nem értesz hozzá? :D

    Párszor már elmondták neked ezt.
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2016.01.28. 19:37:47
  • TDC Geronimo
    #44892
    1 story mission van és a játék legeleje sincs benne. Honnan tudjam milyen a story?
  • darkSectorxxx #44891
    Ja nekem se mondta senki eddig csak ma Gero hogy a single is van ebben ez nem multi, kár hogy xbox nekem reklámozta a live-ot mikor elinditottam, de lehet az csak a plusz coop-ra akart rávenni.

    Vagyis leszeded és nem kell psn meg live. :)

    Amúgy story-ba nem mentem még bele, de aki játszani fog ezzel már most lefogadom hogy nem a story miatt, ha kell mutatok egy videót is erről. :D

    /// szerintem ez rétegjáték, akit kuvára leköt ez a multis online gyüjtögetős valami annak jó lesz ellesz vele, akit nem az nem fogja megvenni.
    Én nem élveztem annyira, ez trailerekben izgibb mész az uton szembe ellenfél jobbra balra kocsik puffpuff, tiszta buták, én komolyan kiálltam direkt eléjük hogy haljak meg és kilépek....
    Nem tudtak megölni csak sebződtem meg dobáltak gránátokat felém, nem tudom miért lehet prologue volt, de érdekes. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.01.28. 19:34:21
  • darkSectorxxx #44890
    Most írtam, kocsik kerekének a kilövése pazar, ilyet még nem láttam apró kis ficsört játékban, nagyon durva.

    Az ablak törést ugy értem hogy szilánkosra, nem repedésre....:D
  • darkSectorxxx #44889
    Ja tűéles, mondtam is, ez meg jpg, de nem ez a lényeg, itt nem ez a fő gond.
    Vagy legalábbis én úgy gondolom azt amit ígértek még ezen a képen is egyértelműen megállapítható hogy semmi köze hozzá.

    Itt megoldhatod hogy nem nagyítod ki a képet, az hogy éles lesz még nem érdekel senkit, a shaderezés, élek, geometria, effektek, hóesés, fizika, 0.
    És szerintem maga a harc is olyan gagyi mint pl egy Resident ORC-ben, semmi normális animáció.

    Zavaró a fedezékhasználat, olyan kb mint számítottam, a gears of war-ban pl hogy ha ki akarsz jönni pl akkor van hogy oldalra elcsúszik, és nem elég ez még a kamera is oldalra ugrik....
    Persze nekem ez jött át, vagy nem jött át.
    Szemályes vélemény. :)

    Hóesés meg ritkafos, a Rise of the Tomb-ban egekkel szebb több.
    De mondom mvel tudom hogy online, tudom hogy OW. Nem ez a baj a hud, nekem. Csak amúgyis gondoltam leírok pár számomra furcsa apróságot, kb ezek lennének...
  • Kandurex
    #44888
    Milyen a sztori? Milyen történések vannak? Vannak állejtős jelenetek? Mi az isten csináltál benne 7 òrán át?
  • TDC Geronimo
    #44887
    üveg is törik meg kocsi kereke is kilőhető. Te mivel játszol? :D
  • TDC Geronimo
    #44886
    Neked hányszor kell elmondani hogy nem az. Boxon goldom sincs így multit nem is tudom tolni mégis kitoltam beta contentet dark zone kivételével 7+ óra alatt EGYEDÜL. Még hard modeba is letoltam story küldit EGYEDÜL
  • Kandurex
    #44885
    Igen? Nekem mindenbe egy szimpla multi játékra emlékeztet. Azért vettem a Rainhez.
  • TDC Geronimo
    #44884
    Nem tudom TVd hogy van beállítva, de "élőben" sokkal jobb. Legalábbis nálam. A dinamikus napszak/időjárás eleve mozgásban villogtatja meg magát igazán, a te képeid meg homályfosok, TVn meg tűéles.
  • darkSectorxxx #44883
    "Egyébként a Division-be milyen a játékmenet? Mik a benyomások? A videók alapján az alsó- szar kategóriába lövöm be."

    Én gyakorlat után lövöm be erre a szintre. Ha van is célja, értelme akkor az nem nekem való. (személyes vélemény, mindezt úgy mondom hogy a hud szart félretéeszem mint nekem negatívum)

    Az viszont érdekes hogy a kocsik kerekét így még nem tudtam kilőni játékban, de egy kibebaszott ÜVEG megannyi nem törik össze lövés hatására.
    O MY GOD.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.01.28. 19:20:22
  • darkSectorxxx #44882
    Szerintem napról napra szarabb, bár ez nem 1:1 minőség, hanem majdnem...mint amikor youtube-on nézel 1080p-t.
    De élőben sem jobb sokkal megnyugtatlak, inkább mint OPEN WORLD játék úgy ahoz képest azért jobb mint az átlag.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.01.28. 19:18:02
  • TDC Geronimo
    #44881
    van drop meg tearing még mindig, de én a 7 óra alatt 2-3 alkalommal láttam. Alphanal sokkal jobb, PSen gondolom még jobb lesz.

    DF beta elemzés

    a full majd jön, ha kint lesz a másik 2 verzió is
  • bakkerman
    #44880
    Frame rate milyen? Dobalja vagy szmuusz?
  • TDC Geronimo
    #44879
    rainbow teljesen más játék. Az fps ez meg TPS/rpg

    cover rendszer meg shooter mechanika betaban már nagyon jó.
  • TDC Geronimo
    #44878
    sőt 3 éve még jobban!

    Nagyon jól néz ki még boxon is főleg mozgásban.
  • Kandurex
    #44877
    Egyébként a Division-be milyen a játékmenet? Mik a benyomások? A videók alapján az alsó- szar kategóriába lövöm be.

    Összehasonlításképpen: A Rainbow ettől szintekkel van fentebb.
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2016.01.28. 18:51:00
  • Kongy
    #44876
    Hmm... mintha 2 éve jobban nézett volna ki.
  • darkSectorxxx #44875
    Sajna harc közben az álltalam kikapcsolt kijelzések mellett még ennyi minden megmarad....fuck! :D
    Skip.....

  • TDC Geronimo
    #44874
    Post launch content
  • Kandurex
    #44873
    Nem hiába aberráció a neve :)
  • TDC Geronimo
    #44872
  • Kandurex
    #44871
    Hát fúj!
  • darkSectorxxx #44870
    Nem nem tudom honnan vannak a képek és nem, nem eredeti pixel pontos minőség.....:)


    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.01.28. 17:48:01
  • TDC Geronimo
    #44869
    Nem gondoltam volna, hogy valaha is ezt mondom, de a Division jobban néz ki CAval
  • darkSectorxxx #44868
    :)
  • TDC Geronimo
    #44867
    igen
  • darkSectorxxx #44866
    PS meg PC indul holnap ugye?
  • Tatyla
    #44865
    Én csak a multi miatt vettem megint egy évet decemberben
  • Ulthane
    #44864
    Azért majd amikor jön a DaS 3, nem ártana, ha kéznél lenne. :)
  • Ulthane
    #44863
    Igen, én mindegyiket amúgy.

    A gondolatfolyam nem onnan indult, hogy mit ígértél és mit kaptál, hanem a bughalmaz, félkész játékokról, mint pl. a Vicser 3.
  • TDC Geronimo
    #44862
  • Kandurex
    #44861
    ez az egész egy fasság, nincs semmi értékelhető a plus mellett, nem értem miért veszi meg bárki is.... multi? piha!
  • Ulthane
    #44860
    Nekem is lejárt, és kurvára nem veszek újat!
  • heady
    #44859
    Nevermind, most olvastam redditen a hozzászólásodat. Jól hangzik!
  • heady
    #44858
    Nézem Gothalion streamjet, de szívesen olvasok tőled is pár konkrét dolgot :)
  • TDC Geronimo
    #44857
    Őszintén megmondom nem számítottam 1 hónap alatt ennyi javulásra, de rengeteget javult a játék alphahoz képest
  • hemmis
    #44856
    sziasztok tud valaki olyan ps4-es multi játékot amiben a szerverkeresőben lehet látni a pinget?
  • TDC Geronimo
    #44855
    bleh boxon valamiért nem enged képet menteni pedig már lehetne. köd van, reggel és hóesés. Eszméletlen jól néz ki <3