121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Tikal #45094
    akkor azért ilyen bárgyúak...
  • TomStorm
    #45093
    Sajnos még nincs de Funcom nem fog sz..t tenni alánk ebben biztos vagyok.A régebbi fejlesztőik toppon voltak,állítólag profiknak adták át a széket.Szerverpark is új erővel indul náluk,háttér van,pénz van,Conan univerzumot imádják,csak jó lehet:)
  • TDC Geronimo
    #45092
    ottani a stúdió? :)
  • Tikal #45091
    nem győzött meg, ez ugyan úgy lehetne bárki csapdája, nem értem miért Kanada...
  • TDC Geronimo
    #45090
    Van már kép Frost csapdájáról. Népszerű lesz razer wire meg ablakok alatt :)
  • Tikal #45089
    Én nem értem miért ezeket a kanadaiakat kellett...

    szerintem annyira egyértelmű, hogy kiket kellett volna..
  • Samurai84
    #45088
    Nézem ezeket a videókat, tök jó, de nekem nem teljesen így viselkedik... Van mikor kb. feléig le tudom venni a HPját, de van hogy úgy megőrül, hogy hozzá sem tudok érni és lecsap 3 hitből.
    Az a baj, hogy olyan sok élete van, hogy mégha jól kerülgetem is a csapásait, baitelem az ugrását meg a shockwave-t akkoris egy idő után már olyan csőlátásom lesz, hogy azt sem tudom merre kell hátrálni, egyszerűen az egész pálya egy alagúttá válik amiben csak ő meg én és egyszercsak elfogy az út hátra :D
    Köszi a felajánlást, még kicsit tanulmányozom teszek pár próbát, aztán lehet hogy majd behívok valakit... Ill. meglátogatom az erdőt is.
  • partizan182
    #45087
    Erdő (Hemwick) először mindenképpen, utána a zsákosakkal próbálkozz, Amelia még ráér, ő az első fal. Egész véletlen én is pont ott tartok, ha gondolod és nagyon nem megy majd együtt megoldjuk (érts: segíts segíts mert utálom én is a kisasszonyt soloban ;) )
  • darkSectorxxx #45086
    Miért ne lenne jó a headset, naná hogy jó. :)

    Valamint, amelia csak akkor ütheted le a lábát amikor előre dől egy bizonyos támadása után, de nem biztos hogy mindig sikerül.
    A fejét inkább.
    De nem vészes, mindegyik támadása kerülhető, ha nem megy és spoiler kell akkor valami ilyet csinálj.értelemszerűen én itt nem tudtam megölni mert nem fejlődtem, de figyeld ki a mozdulatokat.

  • Samurai84
    #45085
    Kis segítséget kérek: mivel a tököm telelett a Bloodborne-al a héten beszerzem a Siege-t. Kérdésem: az gyári headsettel kezdésnek tudok játszani, fogok tudni kommunikálni vagy felejtsem el és szerezzek rendes headsetet? Ill. azt hogy tudom megoldani hogy találjak magyar játékosokat?
    Bloodborne egyelőre pihenőpályán Amelia miatt. Az alap támadásait kivédem, de a swipeokat egyszerűen nem tudom olvasni, tök random dobálja őket és egyszerűen mindíg azzal öl meg. Tudom, hogy le lehet csücsültetni valahogy, de hiába támadok a lábait, arra mintha nem reagálna, az orcája előtt meg nem szeretek ugribugrizni. Előtte balra az erdő az kezelhetőbb? Arra gondoltam tápolok ott egy kicsit, csak elfogyott a Vial a 100 próbálkozásom alatt :D
  • TDC Geronimo
    #45084
    fake kaz strikes again :D

    CEO Kaz Hirai ‏@KazHiraiCEO 15 p15 perccel ezelőtt
    PSN is down for many, but our PSN status site says everything is OK. This is because PSN is currently working exactly as expected

    CEO Kaz Hirai ‏@KazHiraiCEO 2 p2 perccel ezelőtt
    Last week we were unable to trademark the phrase “Let’s Play,” but we did get the trademark for “currently undergoing maintenance.”

    legjobb twitter acc ever
  • darkSectorxxx #45083
    Azta büdös. :D

    Kicsit Killzone 3 feeling. :D
  • darkSectorxxx #45082
    Undorittyó, a napi resident mokát akkor kukázom is.
  • TDC Geronimo
    #45081
    Fincsi kis map lesz ez





  • TDC Geronimo
    #45080
    fos szokás szerint
  • darkSectorxxx #45079
    Mi van a psn-el?

    fuck

    Valami fucking van, se reklámok se barátlista semmi.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.02.01. 18:41:26
  • darkSectorxxx #45078
    Ja azt hittem valami vadság lesz a dlc-ben. :)
  • TDC Geronimo
    #45077
    2 kanadai operator és egy befagyott yacht pálya.
  • darkSectorxxx #45076
    Zub-Zero vendég lesza Siege-ben? :)
  • Totti5
    #45075
    Ez csak illusztráció!

    Nálam sötét bordó a fal, és fekete a bőrkanapé, de ugyan így van felette, szép fekete keretekkel.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.02.01. 18:03:20
  • TDC Geronimo
    #45074
    kár hogy trailer meg hivatalos infó még nincs dlcről :(

    új art hype! :)

  • Harlekin
    #45073
    ja ezt elbasztam ennyi van ez így...
  • darkSectorxxx #45072
    Igen rengetegen mondták hogy a beta nagyon igéretes, de vacilálnak mert nem tudják mire számíthatnak hogy ebből hogy lehet 100 órákat kihozni, működni fog-e minden amikor komplex játék majd beindul, hogy fog a játékosoknál, csapatoknál ez alkulni, vagy hogy alakítják.

    "5ös szinten kapsz 5 perces timert és minden alkalommal, amikor eltalálsz játékost ez resetel. Mégis hogy éled túl az 5 percet anélkül hogy visszalőnél?"

    Igen én is láttam. (videóban mást), ez is durva, mert igen véletlen eltalálsz valakit, betámadnak akkor elméletben ha a játékos társadalom NEM KEGYELMEZ akkor kampec.

    Ez 3 dolgot eredményezhet.
    1 vagy meghalsz
    2 vagy megkegyelmeznek és hagynak futni
    3 (inkább ezt tudom elképzelni), brutálisan oda kell figyelni hogy mit lősz.

    Ez viszont csapatos összefogáskor megintcsak necces mert hiába lövik 5-en a botokat, elég ha véletlen befut valaki a másik társa elé és ennyi.

    Hát hogy ha ez így megy és a végleges játékban is így megy ahogy én láttam akkor elég sokan fognak anyázni.

    Ja és már most olyanokat nem tudnak elnézni sokan a játékba hogy a kimentett cuccot miért nem tudják bentről elhasználni és miért kell kimenni értük a zónából. holott ez egyértelműen logikus funkció a játékban....és érthető mi miért szerintem.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.02.01. 17:34:39
  • TDC Geronimo
    #45071
    Jelenlegi formájában több sebből vérzik a rogue rendszer is. Rengeteg a véletlenül megszerzett rogue státusz. 5ös szinten kapsz 5 perces timert és minden alkalommal, amikor eltalálsz játékost ez resetel. Mégis hogy éled túl az 5 percet anélkül hogy visszalőnél? Megtartom előrendelésem, de nagyon remélem ezek a dolgok változnak teljesre, meg az is, amit írtam korábban, különben max 1 hónapos szórakozás lesz ez is.
  • darkSectorxxx #45070
    Ja ezt valahogy úgy hallottam hogy "fel" lehet menni ilyen magaslatokra, de igen ezt használják ki....

    Ja és feltették az a kérdést is mivan ha nem akarsz ellenségeskedni, de nem tudod az idegentől hogy mi a terve.

    Erre van a kis zászló emotikon, hogy "béke tesó"
    Nekem tetszett benne, igaz még nem használtam valós játékosoknál, de azért van szerintem ott, nem véletlen, hanem hogy ki tudd mutatni mi a szándékod.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.02.01. 17:26:08
  • Tatyla
    #45069
    Igen fogja magát és kiszalad a piros mezőbe az meg vissza rakja safe zone-ba
  • darkSectorxxx #45068
    Egy igaz ez így van, van FF -> frindlífájör.

    De ez megtanítja a játékosokat ésszel lövöldözni. :)
    Persze lesznek kirívó esetek, hogy minden rendszer tökéletlen....

    (amúgy gs videoban a srác azt mondta elmenekülésre is már találtak valami trükköt a játékban :D)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.02.01. 15:24:52
  • Tikal #45067
    csak nézem én is mi ez a rough
  • TDC Geronimo
    #45066
    rogue
  • Harlekin
    #45065
    Így van de miközben 8 an kergettek pár roughot akkor gyakran előfordul hogy VÉLETLENÜL hátba lövöd a NEM roughot és abban a pillanatba Te is rough leszel a nem rough csapatba és sanszos hogy az 1 méterre körülötted levők így már azonnal agyon lőnek büntetlenül és jön az amit írtam........
  • Tatyla
    #45064
    Sajnos ha nincs season pass akkor új operátor csak kilencedike
  • darkSectorxxx #45063
    Vagyis ez alapján ha jól láttam, a rouge rendszer működőképes. És annyi ha trollkodik valaki megbosszulhatod.

    HA igaz.
  • darkSectorxxx #45062
    Hallod tény hogy a rendszer hagy kivánni valót maga után, de most félve merem csak írni hogy én úgy tudom, HA revenge van akkor nem leszel megjelölve!!!

    Kizárólag akkor vagy rouge ha olyat ölsz aki előtte nem sebzett még meg!

    Előre bocs ha rosszul tudom. Én ezt figyeltem meg éppen tegnap, mivel direkt erről volt téma, hogy a rouge dolog véletlen vagy önvédelem iis lehet. De önvédelem elvileg kizárva ha jól írtam le a fenti dolgot.

    Légyszíves ezt kezeld úgy hogy ezt tőled kérdezem inkább hogy ez igaz-e, én így láttam.

    Komolyan érdekelne a dolog. Így van ez vagy én néztem be?
  • TDC Geronimo
    #45061
    Holnap 2.0, HYPE! :)
  • Harlekin
    #45060
    oké hogy 24 van bent,de rendre egy kupacon mert abban a pillanatban,hogy valaki rough lesz szinte mindenki megindul felé és annak a következménye az,hogy egyre több rough lesz a véletlen meglövésből és az instant halál után aki visszajön meg revansot akar venni és a kör bezárult hiszen újra rough lesz stb stb...Na ilyenkor nincs rajtad kívül érzésre senki a pályán ,mert ezek ott baszakodnak a bejáratnál és várják egymást,hogy vissza jöjjenek...Számtalan ilyen lobbit hagytam ott...Mi azt játszottuk hogy bementünk 4 en 1 groupba bent egy kivált és a partybol elkezdet másik 4 rá joinolni.Egy dologra kell figyelni hogy alul írja,hogy a bandát transferelni akarja,ha tele a DZ ekkor meg kell szakítani a joinolást és ujra addig ameddig valaki ki nem lép ez meg egyszerű a 2 banda elmegy a kapuhoz és nézi,hogy ki megy ki és eltűnik e a másik kijáraton így azonnal tud jönni a barát a partyból...10 perc alatt összehoztuk,hogy 8 an egy dz be legyünk és úgy azért lehetett igazán normálisan menni és a gyökereket hirigelni...
  • Tatyla
    #45059
    Jaja siege sokáig jó lesz még
  • TDC Geronimo
    #45058
    lesz Division nyílt beta is 17-21ig? xbox twitteres képen az van
  • TDC Geronimo
    #45057
    "Vannak ott mobok csak az volt most a baj,hogy nagyon kicsiny területre összpontosult mindenki"

    24 játékos van 1 DZ zónában. Ez teljesbe se lesz több vagy kevesebb
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2016.02.01. 12:41:07
  • TDC Geronimo
    #45056
    Én megveszem, mert a világa meg hangulata nagyon tetszik. Áprilisig kitart, utána meg ahogy írtad UC meg DS + siege ott van egész évben :)

    Divisionből áprilisig ki is fogy a szufla majd. Azért hihetetlen, hogy nem tanultak destiny hibájából. Endgameről meg jó nagy kuss van 1 hónappal megjelenés előtt.
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2016.02.01. 12:43:10
  • Harlekin
    #45055
    Vannak ott mobok csak az volt most a baj,hogy nagyon kicsiny területre összpontosult mindenki és így volt nehéz mobokat találni,de azért össze lehetett futni olyan nevesített lila 10 es lángszóróssal,hogy nem győztünk menekülni annyira ki szorítottak a területükről...Jó lesz ez majd,ha már minden elérhető és mindenkinek.
    Volt olyan DZ ahol hemzsegtek a playerek és akkor nem is volt jó a játék ,mert mindig volt barom aki szétbaszta a játékot ,mert mindenkibe belelőtt.
    Ez a játék nem egy horda zombi móka hiszen kihalt szinte a város így nagyon sok mindenkivel nem lenne jó folyamatosan össze futni...De biztos vagyok,hogy lesznek ott olyan ellenfelek akik vért izzasztanak majd...