121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Ulthane
    #45175
    Azt én is csípném, de mint tudjuk, nem lesz olyan.
  • Kandurex
    #45174
    igen :)
  • Tikal #45173
  • ppista
    #45172
    Nyeld vissza, hiszen tiszta vitamin.
  • Kandurex
    #45170
    [feljött egy kis hányás]
  • ppista
    #45169
    BB 2.-t. :)
  • Kandurex
    #45168
    BB után? Még is mit vársz egy BB után?
  • ppista
    #45167
    Ez lesz az első Souls játék, amit nem veszek meg premierkor. Engem ez a Bloodborne után már nem mozgat meg. Sajnos.
    Amúgy is nemrég fejeztem be a Lords of the Fallen-t, és ebből a harci stílusból egyelőre elegem van. Ja, és elég jól elvoltam vele, pedig semmi jót nem vártam tőle a kritikák után. Persze nem egy Souls, de bőven élvezhető. Az utolsó Boss megalkotója meg szarjon sünt egy napig.
  • n000rbi
    #45166


  • darkSectorxxx #45165
    Hát ez sem kényeztetés.
    Én olyat akarok mint a Sega, nem számít ha kicsit árkádos, ha noname márkák vannak, de dagonyázzak a sárban, itt meg mintha a kocsi be lenne fotosoppolva, szonivegászolva. :)
    Bár lehet nekem szar az igényem és ez a faja.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.02.04. 07:40:57
  • n000rbi
    #45164
    Hű, ez tényleg ígéretes. (na meg rallyval se kényeztetnek manapság)
  • darkSectorxxx #45163
    "hogy összességében nagyon jó a patch, tele lett glitchel meg buggal a játék. "

  • TDC Geronimo
    #45162
    Toltam ma egy hosszabb siege etapot és azt kell mondjam annak ellenére, hogy összességében nagyon jó a patch, tele lett glitchel meg buggal a játék. Rengetegszer találkoztam a slender man/black jesus buggal, glaz/castle glitchel, aztán volt hogy 1 tárat rálőttem valakire 1 méterről, utána megkéseltem az meg fordulásból fejbe lőtt és 50% hpn tovább robogott. Úgyhogy vannak gondok rendesen. Konzol lévén várhatunk 2 hetet legalább mire jönnek a fixek.
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2016.02.04. 02:17:08
  • darkSectorxxx #45161
    Ez mikor elkezd szaladni veled szembe olyan, mint a BB-ben a Hunterek, [:D] a jobb kezük kicsit hátrébb és bedőlnek futás közbe kicsit. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.02.03. 23:53:04
  • darkSectorxxx #45160
    Tottinak megvan steam-en, egy fél rpg időt beletett már.
    Lehet steam-en nem megy kontrollerrel, de ha igen biztos tud majd mesélni.

    Azt látom hogy ~8000 szavazatból "Nagyon pozitív" értékelést kapott.
    Vagyis elvileg a legjobbat.
  • AntiHero
    #45159
  • SlickAdam
    #45158
    Dirt 3 fele iranyitas nekem nagyon tetszik olyasmit szeretnek, esetleg 1-2 fokkal realisztikusabbat.
  • SlickAdam
    #45157
    nem tudom megengedhetik-e maguknak, hogy konzolra ne vigyenek bele jo adag arkadot. mindenesetre igy elöször megvarom a visszajelzeseket.
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2016.02.03. 23:45:34
  • darkSectorxxx #45156
    Tudtommal ez ilyen komolyabb cucc.
    De ha még ráadásul árkádos is, akkor lehet az emlékek szépítenek inkább tólnék egy Sega Rally-t, persze ps4-re nincs de az nekem tetszett. :)
  • Moby
    #45155
    De az. Kipróbáltam. Kontrollerrel még hülyére könnyítve is játszhatatlan volt nekem. Kb mintha RBR-t toltam volna keyboarddal...mondjuk nem vagyok nagy ismerője a műfajnak, de ez nem casualcucc.
  • SlickAdam
    #45154
    remelem nem lesz valodi szimulator.
  • darkSectorxxx #45153
    Elhiszem hogy jó mint szimulátor, de amúgy gagyinak látszik ha ezt nem vesszük figyelembe. :)
  • SlickAdam
    #45152
    na azert ebbe meg bele fogok nezni dobbantas elött
  • darkSectorxxx #45151
    Néha vissza-vissza gondolok a régebbi "nyitó" címekre.

    Killzone, Infamous.

    És akkor átfut az agyamon az hogy váttáfákk, az elején milyen grafikát kaptunk.
    Miért van az hogy ezt csak 2 játék fogja megugrani a Horizon meg az Uncharted 4?

    Order/Until nem számít mert azok "tech-demok".
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.02.03. 22:47:47
  • darkSectorxxx #45150
    ja cod single-ért is ennyit szoktam max fizetni.
  • Seth
    #45149
    Asszem a készítők mondták hogy 4-6 órás
  • darkSectorxxx #45148
    Ja, de van egy kis félsz, a trailert láttam róla, de semmit nem tudok azokon kívül, lehet 1 órás a játék. :D

    Tegnap ez a Resi ba+ :D
    30-an nézték ahogy szarakodok.
    Asszem majd újra kell kezedenem, a főboss elnyel kb 16 magnumot. :D
  • darkSectorxxx #45147

    De Seth kijelentése igaz ettől még. :D
  • Seth
    #45146
    Hmm, asszem inkább az Unravel előbb
  • n000rbi
    #45145
    Azaz 20, Dark felesbe vásárol.
  • Seth
    #45144
    Csak 10 dodó? Annyit ez a 4-5 órás sétaszimulátor simán megér :)
  • darkSectorxxx #45143
    Firewatch megvéve 10 dollár, kedden gameplay. :D

  • partizan182
    #45142
    Reggel rápillantottam egy 10 percre, elsőre kicsit sok követni az ellenfelek patternjeit, nem jutottam túl messzire :)

    Ilyen Rogue-lite, első ilyenem a Rogue Legacy volt az nagyon bejött, néha még elő-elő veszem (Isaac nem tudott megfogni). Eddig tetszős, de még nagyon az elején vagyok. Zenéje százcsillag, egyetértek, Spotifyon egy ideje csak ez megy útközben.
  • darkSectorxxx #45141
    Orrba-szájba dícsérik.
    Aki fogékony a stílusra nem csalódik.
  • Seth
    #45140
    Jó cucc ez? A zenéje durvajó azt hallom, de jó vele menni ? :)
  • Tatyla
    #45139
    sok jó újitas van gondolok itt a kis apróságokra hogy most már folyamatosan mutatja mi a feladat a felső sarokban,stb,de az új pályát még nem láttam mert nem adja be hiába csak az van kipipálva
  • Tikal #45138
    Azt javították mikor Terrorist Hunt-ban a hátadba spawnalnak a terroristák? Elég idegesítő, mikor elindultok a kertből, berobbantjátok az ajtót erre a kertből ahonnan jöttetek megrohamoznak a kis genyók... :)
  • Tikal #45137
    Ha jól látom az intro alatt és a menüben még mindig szakadozik a hang

    ( amúgy ez elég ciki, hogy ezt így kiadták egyáltalán )
  • TDC Geronimo
    #45136
    Mit szóltok első nagy patch-hez?
  • partizan182
    #45135
    Necrodancer a storeon, jipí, mán gyün is lefele. Helldiverst tervezi valaki vinni? Mindenki agyondícsérte de bazi nehéz, kell a coop az asszony meg húzódzkodik (a Tearawayt akarja csak folytatni).