121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Moby
    #45822
    Najó, sok értelme amúgy sincs, a vesémbe látsz: természetesen fogok venni. A látvány természetesen érdekel a játékban, és legnagyopbb sajnálatomra a legjobb minőségben csak a gépen elérhető. Szóval igen, le fogom tolni ps4-en. Amit megveszek, és pár nap múlva el is adok. Remélem 2-3 ezerből megúszom a kalandot.
  • Moby
    #45821
    Inkább úgy fogalmaznék: egyszer biztosan neki fogok állni. Sőt, talán többször is. Majd egyszer, valami nagyon teljes kiadásban, fillérekért. DSFixxel meggyógyítva, és kicsit kiszínezve.
  • Bandicoot
    #45820
    Értettem én a szöveget csak mezeui egyszerűséggel kabaré jellegű amit írsz.:)
    Az UC az egyik ha nem a legjobban összerakott covershooter. De szerinted ez szar.
    Tudod....:



  • Ulthane
    #45819
    Ennek ellenére végig fogod tolni a DS3-at.
  • Ulthane
    #45818
    Szövegértelmezés elégtelen, leülhetsz, azért jár a keksz!

    Nem a lövöldözéssel van bajom, hanem azzal, hogy ha egy játékban két dolgot lehet csinálni (lőni és csimpizni), akkor ne legyen már mind a kettő minősíthetetlen szar. Mert az UC-ben az. Mert ha a két core mechanika szar, akkor az egész játék szar. A puncsos, túltolt nóti dog színek megint nem hatnak meg, ileltve a sablonos-közhelyes, kiszámítható sztori sem.

    Ne haragudj azért, hogy ennél többre van igényem.
  • Moby
    #45817
    Úgy negyedszeri nekiugrásra, végigtoltam a kart a legszűkebb elérhető főszálon, ami csak lehetséges volt. A létező legjobb minőségben láttam a helyszíneket. Kettőezer hármat megért. Száztízezret még az uncharted sem ér.


    /mindent egybevetve egyébként még jól is szórakoztam, de ebből kevés érdem a gameplay-é.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.02.25. 11:29:38
  • n000rbi
    #45816
    Az új koszréjdert is végigjátszottad, nem? Rosszabb ez se lesz :)

    Tökmindegy hány oldalban írod le, úgyis fogsz ps4-et venni
  • Moby
    #45815
    Ja, és kb ugyanez a dark souls3. Csak az rosszabb, mert már olyan elbaszottul hónaljszagú, kényszeredett potmétercsavargatás az egész, hogy ezek a ds3 videók láttán az egyetlen megfogalmazható emócióm a sajnálat.


    /a bloodborneban minden hibája ellenére legalább rajzoltak egy új sakktáblát. Nem sikerül igazán jó bábukat faragni, de ott legalább a próbálkozást értékelem. Sokkal inkább, mint ezt a kellékeket újrahasznosítható fost. Ráadásul DLC-ben. A jókurvaanyád fromsoft.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.02.25. 11:01:40
  • Bandicoot
    #45814
    És mondod ezt úgy (mármint hogy szinte csak lövöldözni kell benne) hogy a Qantum Break kiemelt szereepet kap nálad.
    Nomeg minősíthetetlen szar az UC Coverlövöldéje.
    Vicces fiú vagy, mondom én standup van.
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2016.02.25. 10:55:43
  • Moby
    #45813
    Akkor ebben nem értünk egyet :D
    Az uncharted széria a maga idejében (és itt most főleg az első és második részre gondolok), a covershooterek aranykorában játékmenetben egészen magas szintet képviselt. A sztoriival, karakterekkel nem volt semmi bajom, élvezhető limonádé, a hasonszőrű filmes szériákat sem a történeti mélysége miatt kedvelem. A problémám az, hogy az egész helybentopog, és szándékosan nem hajlandó egy tapodtat mozdulni semerre. Ami szintén nem volna életellenes cselekmény, hisz meglehetősen magas szintet képvisel az egész.
    Mondjuk háromszor. De ez az ötödik. Ugyanabból. Képtelenség fenntartani a figyelmem úgy, hogy már előre meg tudom írni a kottáját anélkül, hogy leülnék elé. Az már önmagában, az interakció szintjén nem érdekel, hogy milyen varázslatos helyszíneket túrtak bele. Persze érdekel, de azt majd megnézem youtubeon. Vagy képeken. Ugyanúgy az uncharted miatt nem tudom már élvezni pl. ezt a koszréjdert sem. Az interakció része mérhetetlenül unalmas, kiszámítható. Ugyanaz a sztorivezetés ritmusa is már ezekben a játékokban, belül, részről részre, és mostmár szériák között is. Ugyanez volt anno a II.vh-fps kérdéskörrel, aztán a zombikkal, aztán most meg épp evvel. Addig tapossák egy téma lelkét csizmával, ami ki nem gyött belőle az utolsó fillér is.
  • Ulthane
    #45812
    Nem toltam. De sajnos megelőlegezem, hogy ugyanolyan béna. Azt az 1-2 videót, amit láttam, máris visszaköszönt az irreális fizika a dzsip zuhanásakor, ergo a csimpi is maradnia kellett ugyanolyan szarnak.

    Most Mobyval kell egyetértsek: a játék tényleg nagyon szép, de tartalmilag számomra szinte teljesen érdektelen. Nulla sztori, komolytalan párbeszédek, következetlen és megmagyarázhatatlan történések (pl. UC2, totálisan szétlőtt házban minden romokban, de a panorámalift működik...), ócska harcrendszer, és botrányos csimpi. :)

    Ettől még más szeretheti, de én így vagyok vele.

  • Paranoia
    #45811

  • n000rbi
    #45810
    UC4 betat toltad? Mindkét dolog sokat javult szerintem.
  • Ulthane
    #45809
    Reggel gondolkodtam azon, hogy mi is a helyzet az Uncharted-dal. S hogy miért bírok várni lazán karácsonyig vele, vagy addig, majd ha 5 ezer lesz az ára.

    Ebben a játékban két dolgot lehet csinálni: lövöldözni és csimpizni. És mind a kettő minősíthetetlenü szar benne!!!
  • Bandicoot
    #45808
    Csak hogy beszáljak...

  • TDC Geronimo
    #45807
    gif

  • darkSectorxxx #45806
    Nesze még 1.
    :DDD

  • darkSectorxxx #45805
    Nekem valamiért ilyen átlátszó. :D
  • darkSectorxxx #45804
    Ja megvan már. :D
  • Moby
    #45803
    Az interneten.
  • darkSectorxxx #45802
    De fasza, hol van meg ez a Travolta ilyen átlátszóba? :)
  • Moby
    #45801
    Lusta snecik vagytok-e. LOEL.

  • darkSectorxxx #45800
    Kicsit megvariáltam a képet. :D
    Így jobb lenne ha az ND rám hallgat. :D


    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.02.24. 22:48:30
  • darkSectorxxx #45799
    Azt azt mondják ez ingame, azt közbe kiderül hogy sony vegas. :D
    Átszerkesztették a gecibe a videót. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.02.24. 22:39:58
  • darkSectorxxx #45798
    :D
  • TDC Geronimo
    #45797
    :D

    Jó gyorsan kicserélték
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2016.02.24. 22:35:55
  • AntiHero
    #45796
    Tessék most már szebb a kép. :D



    +

    DS :D


    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2016.02.24. 22:36:00
  • darkSectorxxx #45795
  • darkSectorxxx #45794
    Hát a theme nem ér ennyit, a sok skin gondolom multiban van értelme.
    Szerintem simát vedd, vagyis nem látom hogy ez megérné.
    Ha meg ezt a sok skint akarod és még netán multiznál is hosszabb táűvon, akkor talán.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.02.24. 22:21:37
  • Zozzancs
    #45793
    Standard: Dynamic Theme
    Drakes Fortune Skin
    Heist drake skin
    Golden/snow weapon skin
    Phubra dagger taunt
    Naughty dog points

    Deluxe: a fentiek mellé, 2x pirate sigil multi sapka
    Golden snow és desert weapon skin
    Desert Drake skin
    DLC triple pack

    Sima 17990
    Deluxe 22490
  • darkSectorxxx #45792
    Mi jár mellé?
  • Zozzancs
    #45791
    Szerintetek UC-ből Deluxe vagy standard? a deluxe 4 ezerrel drágább (mindenképp digitalt akarok)
  • darkSectorxxx #45790
    Kérdezzem meg tőle? :D
  • Moby
    #45789
    kemény dolog lehet a tudatodnak saját fejedben lakni 24/7-ben
  • darkSectorxxx #45788
    Ott nem volt válasz a ND felől még. :)
  • Moby
    #45787
    Nem hirdetés. Cikk. Én is az első állapotát olvastam.
    Dőlj le pihenni pár órára :D


    /mindenesetre valaki bevághatna egy confused travoltát a módosított kép elé, hogy picit röhöghessek is :DD
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.02.24. 21:52:37
  • darkSectorxxx #45786
    Jó én legelső állapotát olvastam, azóta uppolták a hirdetést. :D

    Még jóhogy lementettem a videót, ez még sokat fog érni, kb mint a PT demo. :DDDDDDDDDDDDD
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.02.24. 21:48:59
  • Moby
    #45785
    Az egész hír erről szólt :DD
    Néha nem ártana elolvasnod, amit elolvasol :)
  • darkSectorxxx #45784
    Ja akkor gebasz. :D
  • AntiHero
    #45783
    A Sony válasza: Lecserélték az eredeti trailert a hivatalos csatornákon, az új verzióban már nem szerepel a fenti jelent.
    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2016.02.24. 21:39:39