121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • darkSectorxxx #45862
    DS3 kép...:D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.02.25. 22:30:05
  • TomStorm
    #45861
    Tegnap éjjel nagyon komoly Hunter Walker,Biter gameplay volt Dying-ba.
    Volt mikor 1 fészek és 1 human maradt a végére:)
    Most sztorit Nightmare tolom és Hard után nem olyan vészes.Annyi,hogy itt már minden környezeti segítséget használni kell és közelharci fegyverrel nem ajánlott harcolni.Viszont sokkal jobb fegyvereket lehet venni és jobban jön a pénz.

    Minden egyes perce játéknak élvezet és nagyon beteg:D
  • TomStorm
    #45860
    UC sorozat oltva itt?Majd ők kérnek elnézést,hogy kalandjátékot készítenek:))
    Én csak 3.résszel játszottam és nagyon tetszett!
  • darkSectorxxx #45859
    holnap DC DLC! :D
  • TDC Geronimo
    #45858
    Nem tudom miket láttál eddig UC4ből, de már ránézésre is (meg hallásra is) rengeteget fejlődött ezen a téren a játék. Arról nem is beszélve, hogy lesz egy rakat nagy nyílt terep, tlou:left behind féle akciómentes részek stb.
  • TDC Geronimo
    #45857
  • Bandicoot
    #45856
  • Ulthane
    #45855
    Leírtam, hogy miért tartom vérgyenge lövöldének az UC-t. Az, hogy olvasni nem tudsz, az sajnos a te adásod hibája Külső nézetes lövöldeként sehol nincs. Ennél százszor komolyabbak a műfaj legjobbjai (Gears, Splinter, Vanquish, Max Payne 3, még ide sorolom ME3-at is stb.). Ettől, a lityilötyi UC-sorozat fényévekre van, visszafelé, akár tetszik, akár nem.

    Gagyi fegyverek, gagyi fegyverhangok, botrányos lövésanimáció, nulla realitás stb. A fedezékrendszer amatőr, az, hogy Drake leguggol valami mögé, még nem fedezékrendszer. Ebben a legjobb a Gears.
    Utoljára szerkesztette: Ulthane, 2016.02.25. 18:37:30
  • darkSectorxxx #45854
    Konkrétan nem gondolom hogy az U sorozat szar, de azért nem is a játékmenet miatt népszerű, mert azt bevallhatjuk önnmagában egy középszerű játékot takar.
    Legalábbis én nem nagyon vettem elő sokszor miután végigvittem.
  • Bandicoot
    #45853
    Eddig sem a tartalomról szólt a vita. Leírt nagy fokú sületlenségeket. Szar a játék mert szar,és meg kell nézni más játékokat. Ennyi volt a nagy vélemény.
    EZ meg EZ minden csak nem vélemény hanem trollkodás-vagy haterkedés. Semmi több. Se nyomós valós érv sem semmi nem áll mellette. Szar mert szar.

    És nem berage-eltem. Röhögök, mert standup-ba való az efféle rizsa.
    És nem is óhajtom ezt veled a továbbiakban megvitatni ha nem világos mi a gond. Nem óhajtok személyeskedni,egy sima bohóc jelző miatt ne csattanjunk már így ki, simán a megfelelő jelzőt kapta a "szar mert szar" szintű hatalmas érveket felvonultató egyébként abszolút nevetséges kommentekre.
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2016.02.25. 18:01:16
  • darkSectorxxx #45852
    A személyeskedés részemről az mikor nem a tartalomról szól a vita hanem embereket fémjelzünk, olyan szavakkal, amit sértésnek vehetnek.
    Nem olvastam miről volt szó, de kizártnak vélem hogy itt akkora nagy drasztikus dolgokon menne a vita hogy ennyire bárkinek be kell rage-elni.
  • Bandicoot
    #45851
    Érdekes világban élünk ha már egy bohóc jelző amit az írás alapján bárki rábiggyesztene, személyeskedésnek hat.
    Mi a következő? Gyűlöletbeszéd ha lebohócozom mert nyíltan trollkodik/haterkedik?:)


    Az hogy azt mondod hogy: "A Bmw szar mert szar. Meg kell nézni a Ladát na aaaaz! Szóval a BMW szar. "

    Az minden csak nem vélemény, főként ha az állítás közröhej tárgyává tesz...
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2016.02.25. 17:55:25
  • darkSectorxxx #45850
    Az eltérő vélemények egymásnak baromságnak tűnhetnek. :) De akkor ez oda vissza igaz....akkor sem szabad személyeskednünk.
  • Bandicoot
    #45849
    Durvábban nem mennék bele, de aki ilyeneket képes leírni az nem más vélemény hanem hatalmas korlátoltság - trollkodás - vagy csak simán haterkedés.
    Egy dolog ha valami nem tetszik,elfogadja az ember. De ilyen ordító marhaságokat rég olvastam.

    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2016.02.25. 17:49:41
  • darkSectorxxx #45848
    Azért mert másképpen vélekedünk egy játékról pls ne legyen személyeskedés.
  • Bandicoot
    #45847
    Bohóc...Nincsenek rád jobb szavak iyen írás után..
  • darkSectorxxx #45846
    Hát nem tudom mit érek vele ezzel a fejlődési mutatóval.
  • TDC Geronimo
    #45845
    Remélem ez alkalomból E3on bejelentik végre a 7. részt
  • darkSectorxxx #45844
    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDD

    Faszom kivan, megint költekezzek és megint 100%-osra játszam végig a Resi4-5-öt?
    Pfffffffffff
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.02.25. 17:28:51
  • TDC Geronimo
    #45843
    LOL. Ez már a remasterek egy újabb szintje. RE4nek ez hányadik kiadása? 5? Vicc

  • Ulthane
    #45842
    Ocska fedezekrendszer (jo pl. splinter cell, gears), muanyag jatekfegyverek, autoaim hianya, tipusellensegek stb.
  • Paranoia
    #45841
    nem vagyok benne biztos,h nem e trollkodik é ...
  • ppista
    #45840
    Erre én is kiváncsi vagyok.
  • Tikal #45839
    Mik a hibái az UC-nek mint cover lövölde?
  • Tikal #45838
    nem, ő már megvilágosodott, már csak nevetni jár ide az egykori cimboráin...
  • darkSectorxxx #45837
    "Ha nem lenne exkluzív akkor is vennék a konzolt."

    Én is így vagyok ezzel.
  • Ulthane
    #45836
    Az UC cover shooterkent siralmas. Hasonlitsd ossze egy Gears of Warral...

    Na ugye. Ilyen buta, ocska harcrendszer, mint az UC-ben, keves lovoldeben van.

    Nem baj, hogy most ismerkedsz meg a videojatekok vilagaval, idovel majd belatod, hogy ha jo lovoldet akarsz, az UC az utolso, amit vegyel elo!
  • Moby
    #45835
    A megjelenésem több posztot generál, mint a térképezetlennégyé. LEL
  • Amiga
    #45834
    Úgy megörültem, hogy eladtad a PS-t. Csak azt tudnám, mit keresel még itt. Noha leplezed, valójában ez azt bizonyítja, hogy a szíved mélyén a PS-táborhoz tartozol. Ide vonzódsz, itt a helyed.
    Megértem, hogy szabadulni próbálsz. Az első Mátrixból is fel akartak ébredni az emberek, mert tökéletes volt. De ne harcolj ellene. Minél jobban kapálózol, annál mélyebben szánlak.
  • ppista
    #45833
    Igen, ennyi. A legnagyobb hal megmaradna, esetleg mutatóba egy paptetű, a többi meg menne a levesbe.
  • ppista
    #45832
    Van egy G5.-öm, rajta MorphOS. Annyira kár, hogy egy maroknyi emberen kívül más nem ismeri és használja ezt a (számonra) tökéletes rendszert. Az AmigaOS 4.0 már meg sem említem. Tudnám értékelni ha ezeknek (és a hozzá hasonló) az alternatív rendszereknek is lenne helye a nap alatt, de erre abszolút semmi esély sincs.
    Ez a szívfájdalmam a mobiloknál is. Van a 2,5 amcsi cég ami lefedi a piac 99.9%-át, a többi, az egészet esetleg másként megközelítő csapat meg a fasorban sincs.
  • Bandicoot
    #45831
    Ennyi? Ez volna a nagy ok? Ígyis egyre többen és többen nyomják inkább multiplatformba a játékokat.
    Minek a konzol? Olcsó,egyszerű, ha csak játszani akarsz elérhető áron tökéletes megoldás. Ha nem lenne exkluzív akkor is vennék a konzolt.
    Én azért megnézném,ha a PS4 hardveréből a ND ilyet hoz ki, mit művelne a pc világában.
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2016.02.25. 14:39:39
  • ppista
    #45830
    Mert akkor már mindenki fejlesszen pc-re? Akkor minek a konzol? Csak pc lenne, amin az Ms/Intel/Vídia osztozkodna, mindenki más csak kérhetne meg jelenthetne. Hej, milyen fasza lenne!
  • Moby
    #45829
    Tény, hogy jóval rövidebb az étlap, mint a korábbi generációkban, de ez nem csak a konzolokat érinti, hanem úgy mindent. A legtöbbje aki valamilyen módon részese volt korábban ennek a világnak, az vagy nincs már, vagy a mobilvilágban próbál szerencsét többkevesebb sikerrel. Szabadon licenszelhető platformok és másodvonalbéli fejlesztők fejlesztők meg már nincsenek/felvásárolták őket. PowerVR-re meg ppc-re ma már nem lehet asztalikonzolt építeni. Ezzel a maroknyi gyártóval meg akkora a kitettség, hogy az ms-is inkább már menekül a bebetonozott hardverből platformszélesítéssel. A sony meg a felhőgémingbe próbál valami jövőt belelátni, eléggé erőtlenül, és az amd is csak sír közben, amit nem is értek. Nem jó ez így senkinek.
  • Bandicoot
    #45828
    Gondoltam rákérdezek, miért fájna neked ha ND pc-re is fejlesztene?
  • ppista
    #45827
    De mindenkinek a feje bele van szorulva valamelyik multi seggébe, még ha a választási lehetőségek meg is teremtik valamennyire a szabad döntés illúzióját. Számomra rettenetes lenne, ha csak egy cég kezébe öszpontosulna, jelen példánkban, a játékvilág. Ezért is szurkolok, bármennyire is hihetetlen tőlem, például az Ms konzol bizniszének is. Én annak örülnék, ha a három kripli konzol gyártón kívül lenne még vagy két cég a videojáték üzletben. Vagy ne csak Ms/Intel/AMD/Vidia asztali számítógép, hanem ezeknél jóval több és más felfogású termékek, mint a 80-as és kilencvenes évek elején.
  • Moby
    #45826
    A tiedre gondoltam
    Egy dologban egyetértünk: engem sem bánt különösebben, ha a nóti szakemberek sony fogságban maradnak a jövőben is. Bár lehet, hogy képesek lennének még valami másra, de mivel ez nem fog megtörténni, így ez hipotézis marad csupán. Valami csekély értelme nem baj, ha van ezeknek a hardvereknek is, ha már az üzleti érdekek a létrehozása mellett döntöttek. Így két és fél évvel a megjelenés után, nem baj, ha van egy második cím is rá. Kell is rá, és az külön jó, hogy ez nem egy olyan cím, amivel valami pótolhatatlanról maradna le a játékosvilág többi része. És ha már a szokás marad, akkor inkább ezekre terjedjen ki, így legalább az is megkapja a csontját, akinek a feje a sony/ms/nintendo/randommulti seggébe van szorulva, és a káposzta is megmarad. Hogy ezzel a képzavarral éljek :)
  • ppista
    #45825
    Nem. Az csak EGY gondolkodás, és "hálistennek" több milliárd van még ezen kívül.
  • Moby
    #45824
    Hostageware. A szó amit keresel. És hát "hálistennek", mert EZ az egészséges gondolkodás.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.02.25. 12:17:45
  • ppista
    #45823
    Fura egy gondolkodás, de ez a te döntésed.
    Legjobb minőségben tényleg a PS4 fogja lejátszani, mert a ND egyelőre (hála Istennek) nem fejleszt pc-re. Remélem megtartják ezt a jó szokásukat a jövőben is.