121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • AntiHero
    #45902
    Az úgy volt, hogy elment a pénz a Division + Dark Souls 3-ra. :D
  • TDC Geronimo
    #45901
    sieget megvetted má'? :P
  • AntiHero
    #45900
    2D-s "Dark Souls"


    Na ez bezzeg nem jön ps+ba :D
    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2016.02.27. 21:35:20
  • darkSectorxxx #45899
    Na újra.
    Kis pihenő után megint nekiálltam, a QB-ig lesz kis időm, meg a Resi-re.
  • darkSectorxxx #45898
    Éppen szükség volt összeszedni ezt a megosztós dolgot, kibeszéltük pm-be, azért beteszem ide is, talán így mindenkinek érthető minden ha eddig valaki ezt nem látta volna így át, talán ez a példá kicsit könnyebben el tudja képzeltetni mindenkivel hogy hogyan épül fel ez az egész, illetve a 2 platform közti eltérések:

    Home (Xbox One) / Pimary(PS4)
    ------------------------------------------------------


    Te vagy az A account, ő a B account és C van megosztva.
    Nálad van mondjuk Home/Primary profil, akkor:

    Xbox One:
    ------------------
    Te:
    - C-be belépsz 5 másodpercre, elindítani a letöltést, kilépsz és játszol A profillal. (játszhatnál a C-vel is, de ugye mindek :D)

    Haver:
    - Belép mindkettőbe, B és C-be, de átlép a B-be úgy hogy előtte elinditotta a letöltést mint te, csak ő !NEM LÉP KI! a C-ből.
    És megy játszik a B profillal. (játszhatna ő is a C-vel, de minek. :D)

    PS4:
    --------
    Te:
    - C-be belépsz 5 másodpercre, elindítani a letöltést, kilépsz és játszol az A profillal. (játszhatnál a C-vel is, de ugye mindek :D)

    Haver:
    - Belép a C-be és letölti a játékot és CSAK itt tud játszani a játékkal!


    Mindkét esetnél egyazon időben játszotok és ha a C-n van LIVE vagy PSN, egymás ellen is multizhattok. :D
  • darkSectorxxx #45897
    Volt egy face hirdetés hogy mutasd meg a BB karakteredet. :D

    Ilyen az enyém. :D
  • darkSectorxxx #45896
    Haverem megint Ebrietas ellen harcolt, most kell neki a Blood Rock.
    Szerintem arra gondol hogy attól erősebb lesz. :D
    Utána megy gondolom vissza ellene küzdeni.
    Eddig 25 próba volt kb, én azt mondtam neki 100 alatt nem hiszem hogy sikerül így elsőre. :D

    Stream

    Megnézem meddig bírja idegileg, utána küldöm csak logarius ellen, az lesz neki a DLC előtt a második skill teszt. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.02.27. 16:21:37
  • darkSectorxxx #45895
    Basszus nemrég volt E3!!!
    Hogy megy az idő. :D
  • Vadnokedli
    #45894
    Én nem tudtam hogy ez a legolcsóbb ajánlat jelenleg; de ha így van akkor tegye. Csak az "akció" a téma.
  • SlickAdam
    #45893
    tehat aki MOST akar gepet, ne vegye meg, mert TE 95-ert vetted ott, ahol most 99. hiaba ez a legolcsobb ajanlat (nem tudom, feltetelezem).
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2016.02.27. 09:51:10
  • Vadnokedli
    #45892
    Aki 220Voltban szeretne PS4 CUH-1216A 500GB-os gépet venni; ne tegye. A mostani 10%-os Akció előtt 95 ezerért vettem még év elején, most 99 akciósan. (bár az az 5k..)
    Utoljára szerkesztette: Vadnokedli, 2016.02.27. 09:49:28
  • bakkerman
    #45891
    Na ez bíztató,néztem gameplayt már és jónak tűnik,a 4-el én nem sokat játszottam
  • TomStorm
    #45890
    AC-n kívül pedig mindennel!
  • TomStorm
    #45889
    Hónap vége van:)
  • darkSectorxxx #45888
    És így leszünk hajléktalanok. :D
  • Tatyla
    #45887
    Majd akcióba,mindjárt itt a Division mire azt kijátszuk jön a Dark Souls 3 meg UC4, és mikor ezekkel is végeztünk jön a Mirrors Edge,Mafia 3, na és talán utána
  • Bandicoot
    #45886
    Rendben köszi. Ránézek akkor.
  • Totti5
    #45885
    Fogalmam sincs. 4el egy pillanatot sem játszottam és nem is fogok. 3al is éppen hogy az elejét láttam. Nekem ez A Far Cry, most az igazi, ha 1:1ben copy mint a 4, akkor is teljesen új :)

    Animációk, mocap profik annyit tudok mondani.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.02.26. 19:40:57
  • Totti5
    #45884
    Nem kell mindent fosozni ami nem tetszik.
  • Bandicoot
    #45883

    Ez így jól hangzik köszönjük!
    Esetleg annyi, mennyire érződik rajta a Far Cry 4? Feladatok, animációk, estébé.
  • Bandicoot
    #45882
    Nem mondtál el te semmit. Leírtad hogy szar mert szar a fedezékrendszer (amin felröhög bárki).
    0 érvet mondtál. De nem zavar, eképp kezelem a jövőben az észrevételeid.
  • Kongy
    #45881
    Nem kell minden fossal játszani, amit a Ubisoft kiszarik.
  • Ulthane
    #45880
    Most törölgeted anyukádról?
  • Ulthane
    #45879
    Lehet, hogy agymenés volt a véleményem, de én leginkább elmondtam, mik a gyengéi a harcrendszernek. Egyiket sem tudtad megcáfolni.

    Szellemi csatát vívok fegyvertelennel.
  • Totti5
    #45878
  • Totti5
    #45877
    Játszom. Nagyon jó, ha valaki érdekel ez a korszak, téma ahol nincs rakettavető, meg nanoszujit, hanem natural környezet, kezdetleges eszközök, sok vadászat, gyönyörű! tájak, sok sok állat és növény akkor nyerő a játék. S 18+ teljes mértékben, semmi cenzúra, csonkítások vér, belezés, minden. Video hangokról, ami szintén különleges, él az erdő, nem csak grafban és élőlényekben, hanem hangokban is kiváló. Optimalizálás pedig mindkét konzolon fix 30 fps.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.02.26. 17:46:54
  • TDC Geronimo
    #45876
    Majd uborkaszezonba leárazva. Most annyi minden jön, hogy bele se férne
  • bakkerman
    #45875
    Mivan senki nem tolja az uj Far Cry-t? Pedig ha jol vagom akkor mar megjelent konzolra de nagy a csend korulotte :O
  • Bandicoot
    #45874
    Az UC-ról alkotott agymenésed után eszem minden szavad bármiféle témában...
  • Kandurex
    #45873
    persze, persze

    [kihány oldalra]
  • Ulthane
    #45872
    A hangulat és az art alapból szinte bármilyen játékot elvisz a hátán. Semmiben nem éreztem tévedésnek, életem egyik legjobb játéka volt.
  • Kandurex
    #45871
    Az a baj, hogy nem jött kit több platformra. Jó, a PS4 platform nem kicsi, de azért jóval nagyobb visszhangja lett volna a játéknak. Mert bizony a hangulaton és art -on kívül a BB egy hatalmas nagy tévedés. Minden irányba amit képvisel.
  • Bandicoot
    #45870
    Ez rendben ezzel nincs is bajom ha valakinek bejött a Bloodborne-ban. De a Dark Souls-ba abszolút nem illik bele ez az arcade ugribugri...
    Súlytalan villámgyors mozgás, nehézpáncélzatban ugrálás villámgyors mozgások közepette. Ez most így ebben a formában nekem sem fekszik, iszonyatos butításnak érzem. Az első gameplay videó volt amit megnéztem,de ha ez ilyen lesz akkor skip...
    Olyan érzést váltott ki belölem mintha kijönne egy Gran Turismo az NFS RUN fizikájával és irányításával.... Elhiszem hogy sikeres lett a Bloodborne de nem kellett volna áthozni abból ezt a fizikátlan arcade ugribugrit...
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2016.02.26. 11:53:40
  • Moby
    #45869
    A bloodborne-nak az egész stílusába ez beleillett. Nem volt idegen egyáltalán, sőt. Lehet, hogy ebben is csak azért az, mert nem ezt jelenti a széria, de hogy nekem ez nem megy be egy das-ban az tuti. Biztos sokat segítene a befogadásánl, ha látnék valakit végre tankszerkóban cammogni, de ilyet nem látok, csak ezt a fénysebességű püföldét, akármiben van az emberünk.
  • Bandicoot
    #45868
    Ez már nem az a DS amit PS3-on toltam. Én kicsit csalódott vagyok ezt a videót elnézve.
    Emiatt a "szöcskézés" miatt nem hozott lázba a Bloodborne sem, nem kellett volna ebbe az irányba mozdulni a Dark Souls-al is...
  • AntiHero
    #45867
    Hát remélem a pancéloknak lesz súlya. Bar itt nem úgy tünik...
    A harc meg..ez az újjitás elvileg. Nekem bejön mondjuk.

    Ami zavar az csak a nehéz páncélban való szöcskézés.
  • Bandicoot
    #45866
    Azon hogy leírsz egy nagy adag elvakult baromságot nincs mit ellenérvelni,inkább befejezem és nevén nevezem a "kritikust".

  • ppista
    #45865
    Ettől a mozgástól, meg a harctól el is ment a maradék kedvem a DS3.-tól. A Bloodborne után ez nagyon illúzió romboló.
  • Ulthane
    #45864
    Ez aztán ellenérv, barátom!

    A verdikt tehát ezek után az, hogy az UC lövöldének vérgyenge, látványos, lityilötyi kalandjátéknak pedig fogyasztható.
  • AntiHero
    #45863