121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • n000rbi
    #46062
    JajjnemkellettvolnabeletekernemSE!!!
  • Kandurex
    #46061
    Vannak biztató jelek,... mondjuk még mindig nem értek miért nem lehet a tábortüzeknél szintet lépni meg ilyesmi, ez az első részben kiválóan működött, itt meg állandóan utazgatni kell, mint a BB -ben, hogy ez miért jó, kinek jó, az nem világos.
  • TDC Geronimo
    #46060
    Videókat elnézve számomra az jön le, hogy itt a 3 játék (demon souls, dark souls 1,BB) legjobb elemeit vegyítették.
  • Kongy
    #46059
    Egyrészt a hangulat, másrészt az, hogy itt tényleg számított, hogy valamit elrontasz, mert bizony a karakterek simán meghalhatnak, és nem jönnek vissza. Nekem ez is sokat jelentett. Sajnos a Beyond ilyen téren teljesen súlytalan, de ettől függetlenül jó sztori.
  • Ulthane
    #46058
    10-én lesz fizu? :) Sokba fog fájni.
  • TomStorm
    #46057
    10.-én én is veszem+Primal+Fallout 4.
    Division-t még meglátom
  • Moby
    #46056
    Annyira gyűlölöm a fromot, hogy bosszúból letoltam az összes játékukat (többször is) :DD
  • Ulthane
    #46055
    Nem nézem meg, de ha Moby a From-gyűlöletét legyőzve vigyorogva tapsikol, akkor biztos jó!

    Elő is rendeltem. Na, erre nem várok karácsonyig.
  • Ulthane
    #46054
    Nahh, befigyelt HR/BTS 11.900-ért.
  • Moby
    #46053
    Na ez a videó beütött nekem is. Ómennyireeztakartamlátni az elejétől fogva
  • TDC Geronimo
    #46052
    2. rész. THIS GAME <3

  • Ulthane
    #46051
    Szerintem ne vedd meg ennyiért. Karácsonykor az egészet fillérekért fogják dobálni, mert a kutya nem fogja megvenni év közben
  • Ulthane
    #46050
    Figyelj, néztem eleget, ahogy tolod azt a faszt. Gyakorlatilag baromságokon bukod el mindig. Az első fáziást letolod lazán, bár én a helyedben nem parry-ra gyúrnék. A másodikban követsz el amatőr hibákat. :)

    De csoda, hogy ennyire kitartó vagy, én már behívtam volna Bandit koopban! :)
  • Ulthane
    #46049
    Akkor legyen a bundle. :)

    Beyond nem volt olyan rossz, lehet, újratolnám azt is egyszer, ha nagyon nincs mivel játszani. De a HR sokkal jobban izgat. Olyan hangulata volt annak a játéknak, hogy valami elképesztő.
  • Totti5
    #46048
    Mivel epizódikus, a teljes pakkot veszed meg és év végére lesz egy komplett játékod. Gyanítom h külön is meglehet venni ( majd ) pl az első epizódot. Fizetős ( tartalmas ) demónak jó lesz nyáron.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.03.03. 10:08:20
  • bakkerman
    #46047
    A hitman ps4-es verzioja a store-on 18.990,ehhez INGYEN fognak jonni a bovitmenyek (iden 6 ha jol tudom), vagy ez csak az alap,es a tobbi az mind penzes lesz?
  • darkSectorxxx #46046
    Ja nem tudom. :D
  • Bandicoot
    #46045
    Lehet egyszer még jól fog jönni, így már értem.:)
  • n000rbi
    #46044
    Miért változtatták meg ennyire Norman modelljét??
  • darkSectorxxx #46043
  • darkSectorxxx #46042
    Hát nem kutyafasza, meg ezek a bugok a vízben. :D
    Nem tudom eldönteni it baszakodok többet vagy Ludwig-nál. :D
  • TDC Geronimo
    #46041
    loál
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2016.03.02. 22:42:42
  • darkSectorxxx #46040
    KOS

    Most bezárólag 20 ÓRA! 180 próbálkozás!!!!
    Remélem holnap meghal. :D Majdnem a mai ucsó mecs végén megtört, de hát nem. :D
    Alakul
  • darkSectorxxx #46039
  • Moby
    #46038
    Én sokat toltam anno telón a bb-t az irodában. Örültem volna akkor egy pc-s kliensnek. Mostmá, hogy lesz meg má nem érint.
  • Bandicoot
    #46037
    Ó aki nagyon akar simán használhat egeret, van jópár megoldás.
    Csak el kéne már dönteni: foggal körrömmel tiltják és ellehetetlenítik a használatát, vagy engedjék és ne csak a gazdag gyerekek szórakozása legyen (lásd 50-ezres XIM)....
  • partizan182
    #46036
    Megölné a multi balanszt ha beengednék az egereseket. UT3 a PS3mon tudott ilyet (nativ eger tamogatas) jo szar is volt a darabokra szabdalt online scena.
  • Bandicoot
    #46035
    Értem, köszi, azt hittem értelmesebb és lehet majd így valami úton módon akár kormányt akár egeret használni. Annyira be van harangozva már valami csodának hittem.
  • partizan182
    #46034
    Ha a gyerek minden aron a mesét akarja akkor el tudsz vonulni a home officeba es nem kell a ps4 cipelesevel baszakodni. Kb ennyi.

    Aki egyedul el annak tokmindegy.
  • Bandicoot
    #46033
    Lehet számotokra buta kérdés, de a közelgő frissítésben lévő pc remote play-nek mi értelme van?
    Egyazon hálózaton kell lenni a ps-nek és a pc-nek. Namármost mi a fenéért játszanék pc-n a ps4-el ha egyszer mindkettő itthon van ráadásul van köztük vagy 1 méter?!
    Avagy pc-n lehetséges majd pc-s egeret illetve kormányt használni? Vagy ugyan úgy lehet tolni pc-n is a DS-al, vagyis gyakorlatilag az értelme szinte 0, és alig érint felhasználókat??
  • Kongy
    #46032
    Én is. Egyik legjobb PS3 játék volt. :) Viszont ahogy nézem csak Beyond-dal együtt éri meg, mert önmagában majd' 10k, bundliban meg 12k.
  • Myselor
    #46031
    nagyon fasza lett.beszarás
  • Ulthane
    #46030
    Én ezt behúzom. Az egyik kedvenc játékom a HR.
  • TDC Geronimo
    #46029
    DS3 HUB area. Csaknem javították a frame pacinget? Lassan pörgetik kamerát egy csomószor és semmi rángatás

  • darkSectorxxx #46028
    Ezt a KIBASZOTT kos ellen úgy harcolok ahogy a nagy könyvben az le van írva, erre elakadok a testében.......kibebaszott geci szarélet.
  • darkSectorxxx #46027
  • TDC Geronimo
    #46026
    no man sky 60 dolláros full retail áras game lesz
  • Ulthane
    #46025
    Addig itt kibeszélitek majd. :)

    Nagyot spoilerezni nem tudnak majd, max a végét, meghal Drake vagy sem. Mivel vélhetően nem, ezért annyira nem izgulok, de ha az derülne ki, hogy meghal, és előre megtudnám, az sem zavarna annyira. :)
    Utoljára szerkesztette: Ulthane, 2016.03.02. 15:18:51
  • TDC Geronimo
    #46024
    Az internet nem így működik. Olyan helyeken spoilereznek, ahol nem is számít rá az ember. Csak magaddal cseszel ki, ha olyan későn veszed, mert 1000% hogy elspoilerezed valahol.
  • Ulthane
    #46023
    Nem nézek meg egy videót se, nem olvasok egy tesztet se. :)