121198

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Newfronter
    #46746
    Nono, én régebben is a falba vertem a fejem, amikor pc-sként ki kellett hagynom az exkluzív játékokat. A TLOU meg is mutatta, hogy van játék mostanában is Half-Life magasságokban, nem csak a sok szar multiplatform kozepszar játék.
  • Moby
    #46745
    Nem, ti a konzolosokról beszéltek. Nem ugyanaz! :P
  • SlickAdam
    #46744
    az igazi jatekosokrol beszelunk :P (elszalad)
  • Moby
    #46743
    Ezt nemtudom, sosem moddoltam gta ötöt(sem).
  • SlickAdam
    #46742
    teljesen ertheto. nem sok ido marad ilyesmire a gta5 moddolgatasa mellett.:(
  • Moby
    #46741
    Valahogy csak-csak túl fogják élni. De ez csak tipp.
  • TDC Geronimo
    #46740
    Ő bajuk
  • Moby
    #46739
    Nekem mégis az a gyanúm, hogy egy nagy rakat igazi játékos mégis ki fogja ^.^
  • darkSectorxxx #46738
    Üdv a klubban! :)
    Rég nem hallottam felőled. :D

    Azt hittem nyugdíjaztattad magad.
  • darkSectorxxx #46737
    NM.

    és bocs a cseréért. :D
  • n000rbi
    #46736
  • Kandurex
    #46735
    [sátáni kacajt hallat]
  • TDC Geronimo
    #46734
    Te vettél fel? Csak láttam fél szemmel pittyegett telefonon ps app.

    Szerintem UC4 egy olyan meghatározó élmény lesz, amit egy igazi játékos nem hagyhat ki
  • SlickAdam
    #46733
  • arty
    #46732
    én el is csábultam a minap (igen, az uc4 reménye, híre, trélere, stb)... hello mindenki - ismét ;)
    ígérem most nem fogom túltolni a haló-vonatot (de akkor ne is csesztessen senki vele !! :D )

    páratok kapott friend reqt, remélem senkit nem hagytam ki - merthogy regeltem a ps4 alkalmából egy hun accot (ügyfélszolg se migrál magyarba uk accot, szarnak rám, h kényszerUK voltam - ill. persze szivathattam volna talán induláskor HUNosítva, de kösz az lájvon elég volt 1x)

    azért nem semmi, hogy tele a net a sírással, h miért nincs névcsere és migrácio.... de nincs.

    egyelőre csak dc és kz van, de order, uncsi és tlou és gow3 remaszter még a terv, mielőtt az uc4 földbedöngölne.
  • Bandicoot
    #46731
    Rendben köszi az infót,rámozdulok szerintem.:)
  • kutyakiki81
    #46730
    Mit baszunk el? Belépek a haver gépjén, minden fasza, el is indulnak a letöltések, de utána ha belép a saját nevébel,lakat van a játékokon
  • TDC Geronimo
    #46729
    virtuális fost felejtsd el. Sztereóban sokkal jobban szól, hangos is a cucc és kényelmes nagyon
  • Bandicoot
    #46728
    Rendben köszi. Nagyon agyalok rajta,jelenleg egy Sennheiser-t dugok a DS-ba de nem valami hangos. Nem tudom azzal mennyivel nőne az élmény, a virtuális hangzással illetve a játékhoz leszedhető hangprofilokkal.
  • TDC Geronimo
    #46727
    megéri, jó füles
  • Bandicoot
    #46726
    Van valami infó erről a Sony Wireless stereo headset 2.0-ról?
    Hogy szól? Hangerő? Basszus? Minőség?
    Megéri az árát?
  • SlickAdam
    #46725
    mar az, kiderult a zigassag :D
  • Moby
    #46724
    Akkor meg nem hótkurváramindegy? :D
  • SlickAdam
    #46723
    tablazatban a non-subscribernel irja, hogy megy online. az secondary is lehet.

    nem tudom kideriteni, mert mint irtam, most egyik profilomon sincs plus.:)
  • AntiHero
    #46722
    Nekem, hogy lement a ps+om a secondary accrol (amit hasznalok, csak darknal van primaryba). Ezert az amaerika accomon aktiváltam a 14 napos free ps+ot. (Az amerika acc az nálam primary)

    És lást csodát tudtam játszani a secondary accal is online.
  • Moby
    #46721
    De mondom: ezt most, otthon 3 perc alatt kideríted. Én nemtudom megnézni, nincs ps4-em.
  • Moby
    #46720
    Na ez akkor nekem is új. Bár már nekem is kavarodik a liveos account sharinggel. De mondjuk ezt a legegyszerűbb kipróbálni. Létre kell csak hozni egy tem accout, és megszűntetni a primaryjét.

    szerk: EZ alapján úgy kéne lennie ahpgy mondom, de simán lehet, hogy mégsem úgy van. Tököm tudja, kavarodik már bennem is.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.03.21. 18:04:50
  • SlickAdam
    #46719
    jelen pillanatban nincs meg PLUS az "A" acc-on, de korabban azon volt es az volt a primary is biztosan.
    ill. megneztem gyorsan. a "C" secondary-n van es azzal toltam multit regen (nem allitottam azota). ugyhogy AntiHero mondja jol valszeg.

    basszus meg mindig nem eleg egyertelmu ez az egesz.:D
  • AntiHero
    #46718
    Seconsba is kapja.

    A lényeg, hogy amin van a ps+ az primary legyen a gépeden.
  • Moby
    #46717
    A többi is kapja, ha azok primaryk.
  • SlickAdam
    #46716
    na ez megint beakasztotta a fogaskerekeket.:D
    nem ugy van, hogy ha van egy barmilyen primary-s PLUS-os acc a gepen, akkor a tobbi is kapja az online lehetöseget?
    ezert nem ertem, miert ne tudna a secondary-s "C" acc jatszani (ezzel tolnam ugye, ez a nemet acc-om, de az UK-s ("A") lenne a plus-os)
  • SlickAdam
    #46715
    tehat az 1. pont, amit keresek. najszz. thx!

    szerk.: szerkesztes utan alul felcserelted az 1 & 2-es pontot.:)
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2016.03.21. 17:56:18
  • darkSectorxxx #46714
    Az egész trükk abból indul ki, hogy egy profil ha több gépen van felváltva léphetnek be az emberek, játszhatnak vele, de egyidőban csak 1 helyen....

    És a lényeg amiből ez a kicsit cifra logika jön, ha primary lesz egy gépen egy profil, annak License-ét átruházza a gépre és annak összes profiljára, akkor is ha nincsen bejelentkezve.

    Ebből már szerintem könnyen érthetővé válik hogy mik a határok. :)
  • Moby
    #46713
    A secondary "C"-s gépen nem lesz pspluszotok. Azon mindenképpen C-nek kell rendelkeznie vele. A primaryt meg mindegy melyiknek állítjátok be ezen felállásban.
  • darkSectorxxx #46712
    Ha a plus külön van az nem gond, nincs kapcsolatban a többivel, az jó, amit én írtam akkor érdekes, ha a plus-t is közösen akarjátok használni, vagyis közösen veszitek a C profilra.
    Így csak a C profilt megadod neki.
    El kell dönteni, mert ilyenkor 2 megoldás lehetséges.

    1:
    C-t megadod neki, eteszi primary-nek és játszik multit Minecraft-al a saját B profilján.
    Ugyanekkor te, kizárólag a C profilba lépve játszhatsz Minecraft-ot, online, ha a saját A profilodat primary-re teszed.

    2:
    Ugyanez csak fordítva, te teszed a C-t primary-nek, hiszen te akarsz az A saját profiloddal játszani, ekkor mindegy az A profil elsődleges vagy nem, lesz online játék.
    Haverod pedig primary-re rakja a B ő profilját, ezzel a psn jogot átruházva a gépen lévő többi profilra, vagyis C-re és a C-be belépve tud játszani.

    Az nem lehetséges sajna ps4-en hogy a c megosztva és te A ő meg B-vel játszik Minecraft-ot. :)

    /// magyarul a 2 megoldás ami nyitva áll nektek.

    1:
    Te: C (primary) + A (tökmindegy) = A-val játszol)
    Haver: C (alap) + B (primary) = C-vel játszik haver

    2:
    Te: C (alap) + A (primary) = C-vel játszol)
    Haver: C (primary) + B (tökmindegy) = B-vel játszik haver
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.03.21. 17:44:10
  • SlickAdam
    #46711
    összevart. akkor megegyszer:
    van egy profil, nevezzuk C-nek. azon nincs PLUS. csak a kivant jatek (Minecraft).
    sajat account-on (A) van PLUS.
    barat B accountjan (B) van PLUS.
    odaadom neki C acc-ot, hogy toltse le a jatekot.

    melyik gepen hogyan kell belöni primary dolgot? ill. mukodne ugy, hogy en valahogy C acc-rol jatsszak (igazabol az a fö acc-om, de nem azon van a PLUS)?
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2016.03.21. 16:28:55
  • darkSectorxxx #46710
    Parancsolj. :D
  • mucsácsó
    #46709
    Igen, tudjátok. :) Mármint nyilván ehhez be kell raknia barátodnak a te accodat (amin van a Minecraft) primarynak - neked meg nyilván secondarynak - és aztán igen, egyszerre egy időben tudjátok tolni mindketten.

    (egyébként a Plus-t is leosztja a secondaryra ilyenkor, ha esetleg nem lenne)
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2016.03.21. 15:52:42
  • SlickAdam
    #46708
    vagytok itt paran kozos acc-ot hasznalok es mar millioszor volt tema, de nem nagyon voltam erintett, szal nem figyeltem.
    kerdes:
    - ha van egy acc-om plus-al, rajta Minecraft
    - amit odaadok baratnak, akinek sajat acc-jan is van plus-a

    tudnank tolni egyszerre a Minecraft-et? nalam primary acc ugye, nala secondary lenne, csak a jatekot venne igenybe, multi a sajat profiljan keresztul folyna.
  • mucsácsó
    #46707
    danke az infókért! :) igen, ilyesmiről hallottam anno én is, hogy valakinek nem jött meg a csomag - újraküldték - aztán erre rá valahonnan előkerült az első csomag is, hónapra rá :D addig kallódott az étereben valahol... :D

    okés, átgondolom ;)