121198

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Moby
    #46906
    Mindenesetre ha most valami csoda folytán belepakolják az aktuáltutit(polaris), akkor újra tulajdonosként leszek jelen a topikban. A palystation brand mindeddig a különlegességről szólt, a haladó szemléleztről (még ha nem is jött össze a cell-el, de a törekvés ugyanaz volt). Ennek ma már nem sok realítása van, de attól még lehetne, kellene, KELL prémiumterméknek maradnia. A szegényemberpécéje egy okádékirány. Remélem most tényleg vége.
  • Seth
    #46905
    A fejlesztőknek soha semmi nem elég:D Erre a fantom PS4-re is jönnének szarul optimalizált cuccok, ne aggódj
  • Moby
    #46904
    Fullhd. Kevesebb kompromisszum. 60fps. Nincs kínszarás az optimákolással.
  • TDC Geronimo
    #46903
    Amúgy meg kár erről beszélni, mert ez még koránt sem biztos. Majd ha lesz hivatalos bejelentés és megtudjuk mivel is jár ez akkor lehet panaszkodni
  • Moby
    #46902
    >Tényleg a PS2 volt az utolsó igazi konzol, az utána jövö katyvasz már csak emléke lett annak az aranykornak.

    +végtelen.
  • TDC Geronimo
    #46901
    mondjuk ami most sub 30 az lehetne atom 30 vagy fejlesztő bepatchelhetne jobb minőségű árnyékokat, textúrát stb
  • ppista
    #46900
    Remélem ezt a három évente generáció váltást csak viccnek irta egy-két ember, bár annak elég durva.
    Nem elég, hogy játék fronton "elpécésedett" a konzol világ, még pécét is lenne belöle véglegesen hardver szinten. Mi a francnak kell összemosni, ezt az aránylag ketté szeparált és külön-külön is jól müködö hobbit? Tényleg a PS2 volt az utolsó igazi konzol, az utána jövö katyvasz már csak emléke lett annak az aranykornak.
  • darkSectorxxx #46899
    akkormeg?
  • TDC Geronimo
    #46898
    Tévedés, nem a játékok mennének 4kba, attól a hw marha messze van. 4k media, bluray, youtube stb.
  • darkSectorxxx #46897
    ennyi....
  • Kandurex
    #46896
    Ez az egész 4k-nak nem sok gyakorlati haszna van. Egyrészt a megjelenítésére alkalmas kijelzők számának hiánya a hétköznapokban, másrészt AMD APU sincs olyan minőségben ami ezt az igényt ki tudná szolgálni. Szóval mindenre jó lenne egy erősebb konzol...., csak nem erre.
  • darkSectorxxx #46895
    Azért venni új PS4-et hogy ugyanazt játszam 4k-ban???????????
    Minek?
    Ha a graf eltérne látványosan akkor talán, nekem ez nem jelent gondot döntésben.....egyértelmű: NEM
  • darkSectorxxx #46894
    SO miatt azonnal.
  • TDC Geronimo
    #46893
  • TDC Geronimo
    #46892
    így se fog jönni sokkal több :D

    Amúgy meg visszafelé kompatibilis lesz mindegyik az architektúra miatt.
  • Seth
    #46891
    Remek lesz. Így egy Naughty Dog kaliberű stúdió 1 játékot dob ki gépenként
  • Bandicoot
    #46890
    3 évente 120k-t költeni a konzolra... Azt tudod hogy ezzel akkor már ott tartanánk hogy pc-t fejleszteni is olcsóbb és jobban megéri.
  • Kandurex
    #46889
    Végiggondolva ezt a pár évet, mióta van PS4 -em, összességében inkább csalódott vagyok. Mind a géppel kapcsolatban (performancia problémák, üvöltő porszívó), mind a Sony géphez kapcsolódó szolgáltatással (plus kritikán aluli akciói, hálózati problémák).

    Ha most visszamehetnék az időben, nem venném meg újra. Talán csak a kontrollert. Az bejött.
  • AntiHero
    #46888
    A sony egy jó fej cég :) . Ja nem.
  • Kandurex
    #46887
    3 év? Jobb lenne az 5 év. Az már vállalható. Nyilván ez a generáció esélytelen, hogy addig kihúzza, mint az elődje.
  • n000rbi
    #46886
    Nyilván, a Sony ilyen :D
  • TDC Geronimo
    #46885
    bazzeg xbox gold kínálat. Eközben PS+... Nagyon fordult a kocka ezen a téren


    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2016.03.24. 16:03:58
  • AntiHero
    #46884
    Majd csinalnaknolyan akciót, hogy a ps4et beszamitják és kapsz új gépet. Aztan annyi. :)
  • TDC Geronimo
    #46883
    3 évente én simán vennék erősebb konzolt. Sok ember évente cserél telefont és azok majdnem 2* ennyibe fájnak. 3 évente 120k egy konzolért szerintem nem vészes, főleg ha előzőt el tudod adni
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2016.03.24. 16:02:17
  • Bandicoot
    #46882
    A kérdés csak az hogy ez kinek jó.
    Teszemazt mondjuk 2017 elején előállnak az erősebb ps géppel. Legyen 160-180k az ára.
    Te mondjuk gen elején (vagy akár most) megvetted a géped. Örülhetsz ha 70 pénzért elviszik. Dobj rá 50-100 pénztha az új gépet akarod.

    Ezentúl úgy fog kinézni a konzolvilág hogy 2-3 évente egy frissített gép jön vagyis 2-3 évente "rálehet költeni" a konzolokra egy kisebb vagyont - vagyis gyakorlatilag ezzel a lépéssel lassan kicsinálják a konzol egyik fő tulajdonságát és húzóerejét..?
  • TDC Geronimo
    #46881
    Szerintem csak egy sima revízió lesz, ami képes 4k média megjelenítésre is. Nem feltétlen rossz dolog ez. Ha jobban futna 1-2 szaggatós fos már nyerünk rajta
  • Moby
    #46880
    Minden fronton folyik a konzolok failgen mentesítése. Hálisten. Belátták, hogy a szaggatósfos az nem gémingélmény, az csak fos. Hiába mantrázta a mélyentisztelt trúgémer publikumnak a legtrúbbgémer része az ellenkezőjét :)
  • n000rbi
    #46879
    ...és tényleg lesz "PS4K"...
  • Kongy
    #46878
    Úgy kompletten az egész brutális. Animok lefolynak a képernyőről.
  • TDC Geronimo
    #46877
    +animok, ezt nem győzöm hangsúlyozni,
  • Kongy
    #46876
    Nézem a Making of Uncharted 4 videókat, és te atya úr isten..... :O Videón is csorog a nyálam a grafikára, mi lesz akkor élőben... :D Legszebb grafika ever.
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2016.03.24. 13:18:35
  • n000rbi
    #46875
    Sok év után múlt hónapban ismét gitárt ragadtam és ezen felbuzdulva ész nélkül meg is vettem digitálisan a Rocksmith 2014 Edition-t ps4-re. Igen ám, csak miután elindítottam derült ki, hogy az a szar csak optikai kábellel kivezetett hanggal játszható (még úgy is van minimális lag), HDMI-vel konkrétan játszhatatlan. Hozzáteszem, hogy a storeban még véletlenül sem írják ezt az apró, ám nem elhanyagolandó információt a játék leírásánál. Tetves Sony szarik a fejemre, nincs refund, mert már letöltöttem és elindítottam a játékot (ja, egyébként honna tudnám, hogy szar?), valamint ők szerintük nem felelősek a játék hiányos leírásáért, a ubisoft support szerint meg a sonynak kellene fizetni. Ott áll 21 ezrem ebben a fosban. Mit lehet ilyenkor tenni?
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2016.03.24. 11:28:35
  • n000rbi
    #46874
    Láthatatlanvót!
  • TDC Geronimo
    #46873
    #46849
  • n000rbi
    #46872
  • Bandicoot
    #46871
    Fel. És van utána mégegy fokozat ami nincs....:D
    Korrekt bár néha túlzásnak érzem. Menekülős résznél az UC1 elején vagy 10szer meghaltam, pedig csak jobbra kell futni és lecsapni az első ellenfelet aki szembejön..De mindig hátbalőttek akárhogy ugráltam...Aztán egyszercsak sikerült.
  • darkSectorxxx #46870
    A brutállal sokan próbálkoztak, és bicskatörés lett a vége. :D
  • arty
    #46869
    kösz! szuper hír!!! bár valszeg beletörik majd a bicskám..... :)
  • darkSectorxxx #46868
  • Seth
    #46867
    Fel van oldva meg még van egy annál nehezebb fokozat is,(Brutal) :D