121198

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Bandicoot
    #46946
    Ahogy elnézem a netes rinyákat és konfigokat, nem...Nem fog. Max felmegy 60ig. Egy vga-n ami lassan többe kerül egymagában mint a ps4. Akkor ki kapja azt "amit megérdemelt"??...
  • SlickAdam
    #46945
    meg ez az azonnali defense force is vicces am :)
    mi ocson kapjuk a nagyon szart, ti meg dragan a kicsit szart.
    mindenki, amit megerdemel.:)
    de majd jön a gedosato gyerek vagy mijazisten (nem ertek hozza), ö rendberakja.
  • Moby
    #46944
    Nálam 970-en viszont fog.
    De még mindig rendkívül szórakoztató, ahogy a bebetonozott pacingpokol, 20 fps-es szaggatóverzából kikiabáltok a nagyvilágba. Azt fogjátok kapni, amit megérdemeltek. Semmitöbbet.
  • Ulthane
    #46943
    Detto.
  • darkSectorxxx #46942
    Válogatni kell, nem minden szükségeltetik, vannak "gagyi" autok amiket én is nyugodt szívvel hagytam ki.
  • Totti5
    #46941
    Rendesen belefáradtam a free autó-motor pakkok "megvásárlásába". Elé elcseszett ötlet volt így csinálni. Hát még mennyi fizetős van te jó ég.
  • darkSectorxxx #46940
    980-on nem megy 60fps-t? Az kemény.
  • Kandurex
    #46939
  • SlickAdam
    #46938
    nem szamit. 980ti mindent megold.
  • darkSectorxxx #46937
    Valamint Gratula a masinához nem utolsó sorban.
  • darkSectorxxx #46936
    Ja nekem akkor nem kell az új gép. :D
  • darkSectorxxx #46935
    Kell, a motoros része az DLC-n kívül van. :D
    De megéri.

    Fel vagy véve! :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.03.24. 20:47:55
  • darkSectorxxx #46934
    Óemdzsí!
  • Totti5
    #46933
    S a pixeldzsungel Bróforsz meg 15 fpsel fut, miközben ez úgy néz ki és úgy fog futni mint az álom.

    From hozza a formát, PCn is össze vissza frém a DS3.

    Ennyi év és játék után, legalább a kiadó nyomhatta volna őket h vegyenek már fel skilledebb prorgamozókat h ezt a mindig! visszatérő dolgokat kiküszöböljék.
  • Moby
    #46932
    A 4K-t senki nem igényli. A 4k ma csak egy csont. Jó (lesz) a 4K. de ma még nincs itt az ideje. Nem érett még meg rá semmi.
  • ppista
    #46931
    Sajnos, ahogy én látom, az Ms és a Sony kivéreztette egymást, és mivel pénzt akarnak a konzolbizniszböl végre, a japóknak ez szinte élet-halál kérdés volt, ezért jöttek ki ezzel a nem túl acélos hardverrel. Gondolom, ahogy a Sanyi áll, a jövöben sem fognak belepumpálni milliárdokat, mondjuk a Cell 2.-re, és olyan konzolt fognak kiadni, ami ki lehet hozni 400 dodóból. Ebböl pedig megint csak pécé light-ot lehet kihozni, ami alkalmatlan lesz megint a combosabb dolgokra.
    Viszont nem értem miért kell a fejlesztöknek túlvállalni magukat, és miért akarnak "4K"-s grafikát kitaposni, az erre képtelen cuccból. Nem igénylik ezt a megalomán parasztvakitást a konzolosok, hiszen ezért is vettek videojáték gépet, és nem atom pécét. Fusson tükörsimán, program hiba mentesen, ez a legfontosabb.Ezt most is csont nélkül meg tudnák oldani.
  • TDC Geronimo
    #46930
    ez lemaradt :y

  • n000rbi
    #46929
    Igaz, lentebb elfelejtettem a Bikes-ról, hogy az is pénzes.
  • Bandicoot
    #46928


    Olyan 5-10ezer seasonpasson kívül.
    A motoros dlc csomagot különösen ajánlom ha szereted a motoros stuffokat!
  • Totti5
    #46927
    Hát majd holnap. 13 GB update.
  • TDC Geronimo
    #46926
    heh. No mindegy akkor felveszem ezt :)

    DCt te nem is láttad időjárással mi? Tiszta alsóneműt készíteni! :p
  • Totti5
    #46925
    Nem tudtam életre kelteni azt... inkább csináltam újat mielőtt felbasz teljesen.
  • TDC Geronimo
    #46924
    na majd felveszlek bár lehet PS3ról megvagy ha maradt ugyanaz
  • n000rbi
    #46923
    Grat!
    SP-n kívül csak a legutóbbi 4 dlc fizetős. Az egyéb pénzért vehető kocsikat, motorokat megszerezheted a játékban is.
    Ja és felvettelek.
  • Totti5
    #46922
    Accom : tottushu

    Meg, telepítődik a DC. Azt a k*vra mennyi DLC van hozzá, és mennyibe kerül... season passon kívül még mennyit kell erre költeni?!



  • Moby
    #46921
    Na ez fasza!
  • TDC Geronimo
    #46920
    5k csak. Azt hiszem ez day 1 lesz :o
  • TDC Geronimo
    #46919
  • Totti5
    #46918
    Legyen rosszabb.
  • Moby
    #46917
    Nemtudom miről beszélsz, mert nem értem hogyan kapcsolódik a kérdésemhez. Én csak szeretném megtudakolni a ps4 topikban, hogy szeretnék-e a ps4 tulajdonosok, ha a ps4-ben a one hardvere lenne, vagy gyengébb. Hisz elhangzott egy állítás, mely szerint a több powa nem számít, ha a fejlesztő úgy akarja. E szerint a one játékok rendre azért futnak alacsonyabb felbontáson/rosszabbul amikor így futnak, mert a fejlesztő így akarja. És csak a NAGYON sokkal több pova számít. Szóval én arra lennék kíváncsi, hogy a ps4 tulajok szeretnék-e, hogy a ps4-ben one hardver legyen, vagy rosszabb. Nos? Tulajok?
  • Totti5
    #46916
    Ki lehet bármit forgatni, nyugodtan lehet csinálni. Adott egy generáció, 3. évében vagyunk. Sok studió az első kurrgen címét idén jelenteti meg, most ér a fejlesztés végére. Mi is van elavulva, meg mi a gond? most jön egy rahedli brutál cím. 3 év múlva lehet gen váltás, lesz erősebb gép, lesz 4k 60 fps ( ami nem lesz ), mert lesz powa PC mint most amin lesz 4k és 60 fps, ha kifizeti az ember a 300 ezret, mint most teszi az 1080p 60 fpsért.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.03.24. 18:51:31
  • Moby
    #46915
    Pontosan. Semmi értelme az erősebb hardvernek. Bőven elég lenne a ps4-ben a one hardvere. Vagy gyengébb.
    Hányan írnátok alá innen?
  • TDC Geronimo
    #46914
    Na megjött a gép? :)
  • TDC Geronimo
    #46913
    Najó UC4 giftime! (56k és mobil warning) :D


    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2016.03.24. 18:38:51
  • Totti5
    #46912
    Vagy az a fejlesztő aki nem tud fix 30at produkálni, rátol még valamit és akkor sem lesz fix 30. Attól h valamivel több a pova nem lesz jobb, ha a fejlesztő nem akarja. Ha NAGYON sokkal több a pova akkor a júzer kioptimalizálja a játékot 120 ezres 970el PCn, de ott sem mindig jön össze, ha a fejlesztő úgy akarja.
  • Moby
    #46911
    Egyébként sem értem ezt a nyifogást. Ha lesz is pimped gép, a mostani még biztosan jó sokáig piacon marad. Mi a probléma?
  • TDC Geronimo
    #46910
  • Moby
    #46909
    Má hogy a tökömbe ne lenne. Most is olyan van. Nem a végtelen pénzbe kerülő. Mégcsak nem is az, amit megengedhetnék magamnak csúcsban. Olyan van, ami az igényeimnek megfelel.
  • Moby
    #46908
    Nem aggódom, pontosan tudom. Viszont azokat ki kell tessékelni. Egyet ugyanis onnantól nem lehet mondani: nincs benne, amit bele lehet tenni hardverben. Van egy szint, ami elvárható, és el is kell várni. A pécé az egy nemlétező hardver. Fura módon még is be tudta kalibrálni magának a játékosvilág egy batmant, hogy az fos. És minden más esetben is elég jól bekalibrálja. Hogy az istenben nem lehet ezt egyetlen gépnél megtenni. ki gondolja komolyan, hogy nem lehet?
  • TDC Geronimo
    #46907
    Van rendes PCd akkor minek. Ha lesz is jobb PS úgyse lesz olyan ami a ti igényeiteknek megfelel, mivel nem fognak csinálni egy 200k-s gépet.