121202

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Moby
    #47953
    Szerintem meg le kéne állni vele de nagyon, mert már minden örli ekszesszé vált. Ez nem jó irány. Nagyon sok játéknál nem tart ki a lendület addig, mire már jó lehetne. Nem kell kapkodva feszt kiadni mindent.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.04.07. 23:23:08
  • darkSectorxxx #47952
    Akkor azért még ilyenek nem voltak!
  • Tikal #47951
    ez már 5 éve is kínos volt... mármint ha emiatt sírt valaki..
  • darkSectorxxx #47950
    Ja és akkor emberek sírnak hogy a játékokhoz kell netkapcsolat?
    LOL-
  • Tikal #47949
  • darkSectorxxx #47948
    Nah egyre gyakrabban éljük az upgrade-ek világában, ez jó dolog szerintem. :D
  • TDC Geronimo
    #47947
    wow új siege patch nagyon jó lett. Sokkal "szmútabb" lett az egész játék meg mintha szebb is lenne és animokon is finomítottak
  • darkSectorxxx #47946
    Én nekem elég a 30 ha fix, nem is mondom hogy fontos a 60, csak ugy tudom 60 lesz. :)
  • Tikal #47945
    az túl jó, nem? elég nekünk a 30 is konzolra, inkább legyen tartalom, a kettőt egyszerre nem lehet!
  • Tikal #47944
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    csak neked elárulom, hogy tudtam róla
  • darkSectorxxx #47943
    Erre mi szükség volt?

    "Tom Clancy's The Division - nyugi, sokkal jobb lesz a lootrendszer"

    Kicsit olyan mint a BB DLC....
  • darkSectorxxx #47942
    Mindegy is mert a felirat a fasza azt forgatom kifelé majd. :D
  • Bandicoot
    #47941
    Baaz,én azt hittem hogy az valami bundás szörny trófeája álá Witcher...
  • darkSectorxxx #47940
    Nem baj, így nem vágja el az ujjamat! :D

    Sebaj, ez baszottjól néz ki szerintem...ez lesz a jutalmam hogy "végeztem a játékkal" és továbbléphetek.....persze ez csak képletesen, még van 1-2 dolog amit meg kell tennem a hazámért. :D
  • Moby
    #47939
    Nagyon elbaszták az a képet. Úgy néz ki, mintha a vajazó helyett egy szőrös prém lenne a kezében
  • TDC Geronimo
    #47938
    lál

  • darkSectorxxx #47937
    Ulthane!!!!!!!!!!!!!!

    Na arra gondoltam megveszem a kulcstartót, lett volna lóvém....majd meg is veszem, de mivel van 3 relikvia, 2 féle kulcstartó, és egy medál, ezért most elcsábultam, medál lesz először!!!!


  • darkSectorxxx #47936
    Kibaszott undorító.
  • TDC Geronimo
    #47935
    Itt vannak a múltkori GOW4 leakek

    Rakat artwork stb. Elvileg a pletyka igaz, több forrásból is meg lett erősítve.
  • TDC Geronimo
    #47934
  • TDC Geronimo
    #47933
    Battleborn beta már tölthető

    Holnap indul délután
  • Totti5
    #47932
    "game will run smoothly at 60fps on both consoles, as Marco Massarutto confirmed to Gamereactor during our interview. PS4 will get full-HD 1080p resolution, whereas Xbox One game will run at 900p. Getting to 60 frames per second is a must for racing games fans, and studio executive director is very proud of their feat:"
  • Bandicoot
    #47931


    A másik amikor még nem vett észre semmit és megy a szekrény felé ahol a ps van és a játékok...Haláli csend, szorongás..."Csak ne vegye észre hogy egyel több a doboz".....
  • darkSectorxxx #47930
    nem 60?
  • Tikal #47929
    Remélem fix30fps
  • SlickAdam
    #47928
    remelem ez is lesz olyan jo port, mint a Dirt. akkor mindenkeppen kell majd.
  • Totti5
    #47927
  • TDC Geronimo
    #47926
    Na aki eddig nem volt képben a ps4 patch rendszerével annak leegyszerűsítették új FWbe és már azt írja patchelésnél amennyit ténylegesen leszed és nem az összes patch mennyiségét
  • darkSectorxxx #47925
    Ja miért?
    Aki váltana, annak szerintem nem gáz, te sem új ps-t adsz be.
  • Kandurex
    #47924
    Csuda jó. Hogyasszondja,

    behozod a PS4-ed,
    2db Dualshock 4-el,
    meg 4-5 AAA játékkal

    ....és cserébe már is tied egy refurbished (értsd: visszaküldött, újra javított gép) Xbox one....

    ...hülyének is megéri
  • darkSectorxxx #47923
    Na megint 576 AKCIÓ!!!!!!!!!!
  • darkSectorxxx #47922
    Én anyagi okok miatt amúgy elhalasztom a játékot, meg DS 3, de megveszem 100%.
  • darkSectorxxx #47921
    Nem jelenik meg nekem a tartalom, de látatlanba Ratchet lesz szerintem. :D
  • darkSectorxxx #47920
    :D
  • Tikal #47919
    Sokszor meg a fix30-al is beérné az ember, de mikor mar az sincs meg, az azért elég szomorú.... Bár vannak akiknek a 25 is elég...
  • Tikal #47918
    Aki okoskodik az te vagy, eddig en csak tényeket mondtam: a 60 jobb mint a 30, de szerinted ez nem igaz:))
    Nem tudom minek égeted magad....
  • arty
    #47917
    manapsag a jatekdizajner es a sztori iro is optimalizal, mert a df leirta h a 60fps jobb

    hogy ezekutan hogy lesz 25fps sok jatek, az a nagy kerdes...
  • eje75
    #47916
    Hajaj..azt hittem csak Én járok ilyen cipőben... az "Ez egy új játék?" mondattól jobban félek, mint az "Ez rúzsfolt az ingeden?"-től...
  • Bandicoot
    #47915
  • Amiga
    #47914
    Igen. :-D

    Ezt a csöndbesuttyomba dolgot én is ismerem!