121202

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • darkSectorxxx #47993
    Ahogy lemegy az ára 0ft-ra. :D
  • TDC Geronimo
    #47992
    Hát ez a siege a mostani patchel mégjobb lett. Élesebb kép, szerintem már azt a nagyon ritka pár fps esést is teljesen javították, animokon finomítottak, netkódon is. Sokkal szmútabb az egész. Aki még nem vette és szereti a multis fpseket mindenképp vegye meg továbbra is azt mondom
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2016.04.08. 12:43:39
  • TDC Geronimo
    #47991
  • darkSectorxxx #47990
    Egy baj van, hogy szégyen gyalázat még ez a graf is inkább a felsők közé tartozik manapság.
    Mert sokan vannak még talán gyengébben is a felhozatalt nézve.
  • Kandurex
    #47989
    Összességében gyenge grafika - gyenge frame -el párosítva. Nem megy ez a japóknak. Maga a játék meg egy förmedvény ezzel a realtime harccal.

  • darkSectorxxx #47988
    Várj, a felbontás fps engem soha nem gátolt. Nekem pont ez a lényeg ezt mondogattam mindig, nekem a játék legyen szebb.

    Az egyik példa amit ilyenkor azoktam mondani az a GRFS.
    Na ott az eltérés bakker. Igaz hogy előző genhez képest lett húzva de akkor is.
    Az majdnem 2 külön játék.

    Én így értem, nekem a pc mint ezköz csak ez végett kellene, ha a felbontás meg fps mellett a képe lenne látványosan más.

    Szóval ezt mondom mindig, nem azt vitatom amit mondasz hogy az stabil részletesebb futást biztosít, hanem én mindig a saját dolgaim alapján játszom. Soha nem tesztek meg trendek alapján. Beszélek a témáról, meg tanácsokat elfogadok, de azt egyeztetem a saját igényemmel. Azután caelekszem. :)

    Sőtt sokazor napok kellenek mire végiggondolom mikor mit lépjek. :)
  • Moby
    #47987
    Az menne, de az megy most is, ps4el is. "a ps4-et érdemben, garantáltan, minden címnél túlteljesítő pécé" volt a mondóka lényege. Érdemben. Az nem a 30 fps helyett a 35.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.04.08. 09:51:06
  • darkSectorxxx #47986
    Hát várj, a gépet úgy vedd hogy nekem, a 30fps 1080pre. Ne hogy azt mond hogy nem menne.

    Most nekem a MGS 5 pl 30-at megy majdnem csutkán.

    Élsimításokat felejtős, azokat soha amúgyse használom fullhd mellett.
  • darkSectorxxx #47985
    Még véletlenül sem értek egyet azzal hogy feltétlen annyival kell azonosítani a pc-ket költségben, mint te vagy Grebber gépe. Titeket ismerlek. De azért néha embereknek jogos az igény/ár/érték felmérése. Azt tudom alap hardverekben én 150-200-ból raknék össze gépet. Mikor év elején elgondolkodtam ha vennék, mit.
  • Moby
    #47984
    200-ból nem lehet játékra gépet építeni. Vagyis lehet, de azzal ott leszel ahol most vagy,
  • darkSectorxxx #47983
    Nem kell szerintem annyira sok azért. Meg kérdés ki honnan indul el. Én azért beszélek szubjektíven, mert nekem egy gép simán 200ból menne. Az én igényemnek, de azért necces, mert nekem most már nem de ami volt 2008-as config volt.

    Szóval a komplett gépet használtan egy pizzáért nem tudnám eladni. :D

    A box igaz nem annyi volt összeségében amennyit kifizettem, csak a ráfizetést nézem az upgrade-et. Ezért mondtam, hogy figyu 1 szaros játék itt van, most számításba vettem a trendet, volt viszonyítási alap, hogy be tudjam mérni ebben a genben mi az ami nekem kell, nem az a tuti, csak egyéni minimum elvárás. És ezért ugye vagy pc uppolás minimum 100 vagy egy hasonló biznisz. Azt nekem ez untig elég. Meg jön a PotG, de addigra meg 800 hardev lesz a piacon. Használt cucc árak esnek.

    És ha a PotG csak pc marad, ráérek akkor aggódni. :)
  • Moby
    #47982
    A szomorú valóság az, hogy a ps4-et érdemben, garantáltan, minden címnél túlteljesítő pécé nem gurul ki a ps4 + one árából sem (inkább 3 konzol ára). Aránytalan ez, ez sosem volt kérdés, és Slick örökké ezzel kampányol, és az árérzékenység okán ezért tudnak eladni ennyi ps4-et. Persze mindez az AAA+++ játékokra igaz, ami még csak nem is a legnagyobb szelete a tortának, ergo a játékosok többsége még csak nem is ilyen szempontok szerint szerveződik.
  • darkSectorxxx #47981
    Ja elmaradt, telón nem lehet szerkeszteni.

    Annyit még hogy én órákat láttam streamben. Ezért alkult ki egyfajta félelem bennem. TIPPELJ akkor mit láttam. :D
  • darkSectorxxx #47980
    Ja ismerem a sweetfx-et, az sem kizárt hogy attól független hogy megvettem PS-re, ha érdemben annyira gáz lesz amin ez a sweet segít akár pc-n is nyomhatnám, mert a gépem szerintem ehhez a "szinthez elég" .... Mad max, Metal Gear simán elfutosgál normális sebesség mellett.

    Szóval sok megválaszolatlan kérdés van még itt!
    Az se tuti hogy rákattanok. Csak mert azt mondják elBBsedett, még semmire sem garancia.
  • darkSectorxxx #47979
    Dönthettem volna másképpen is, ha pc-t akartam volna fejleszteni lett volna mihez nyúlnom, félre értés ne essék. :)

    Vannak játékok, amibe van számo.ra is értelmezhető eltérés, de azokból kevés. :D.

    Tudom hogy másnak a frame elég ehhez. Ettől még saját magamra vonatkozva igaz amit mondok és a pc-t sem sérti a dolog, max az ipart vagy fejleaztőket. Nem a platformok tehetnek ezekről.
  • Moby
    #47978
    Nem sokat láttam eddig belőle, próbálom kerülni a spoilereket. De eddig a színekkel nem igazán vagyok kibékülve. Pontosabban ez a dark világ teljesen oké, csak néha azért indokolatlanul hamuszürke a komplett képernyő. Nem aggódom, mert van megoldás.
  • darkSectorxxx #47977
    Gondolom a Dark Souls-ra írod a szürkeséget, mert ebben egyetértek. Pont ez nekem a gáz.

    A topikba csináltam egy bannert, annál a boss-nál amit mutat, azt várnám végig a játékban. :)

    De szerintem nem. BB ezért volt fasza.
  • Moby
    #47976
    >spóroltam 100-150k

    Nem spóroltál, azt vetted, amit meg tudtál venni. És azóta is ezekkel a baromságokkal igazolod. Nézz szembe a valósággal, nem fáj. Amiben meg nem vagy otthon, azt meg ereszd el, mert evvel az állandó pc okoskodással csak bohócot csinálsz magadból.
  • darkSectorxxx #47975
    Hát szar ez a gamer hobby. :D
  • Moby
    #47974
    Nincs, és ennek főleg az az oka, hogy nem is lehet állítani semmit az árnyékon meg a dofon kívül. Texturarészletességet egyáltalán nem . Vagyis állítani lehet, csak semmi nem történik, ami valszeg bug (nem biztos, hogy feljebb kellene tudni állítani, de legalább lefelé a fosgépesek miatt). Nálam biztos lesz ezen felül is különbség, mert én megkűdöm sweetfx-el, nekem ez így túl színtelen-semmilyen, de ez már csak a finomhangolás. Kapjam már meg azt a kurva dobozt végre.
  • darkSectorxxx #47973
    Tudom. Azért mondom, spóroltam 100-150k-t, majd ha lesz értelme az én igényeim részére, akkor majd.

    Szerintem majd a Prey of the Gods... lesz.
    De inkább jelentsék be ha lehet konzolokra is!
  • Kandurex
    #47972
    Nincs is más ok, hiszen....hm....Dani remélem nem figyel,....szóval lófasz semmi különbség sincs a verziók között.

    De a pacing meg a frame...a frame.....A FRAME!! ....zokogtam, sírva hánytam a beta alatt... vállalhatatlan!
  • Ulthane
    #47971
    Nem véletlen mondom, hogy játékot csakis megjelenés után minimum fél évvel, fullra peccselve, negyedáron, valami aktuális digit akcióban szabad venni.
  • ppista
    #47970
    Ahogy nézegettem, a 30 fps megvan az esetek 95%-ban, ami ennél a stílusú játéknál már bőven jó. Pesze jobb lenne 4K/120 fps, de szegény ember vízzel főz.
  • ppista
    #47969
    Föleg akkor bivaly a kötelező net kapcsolat, amikor megveszek egy játékot a store-ról, mondjuk a Pinball Arcad-ot, és az nem hajlandó elindulni offline módban, mert a szolgáltatóm szarakodása miatt nincs internet kapcsolatom. Tényleg pazar dolog az állandó online lét.
  • Moby
    #47968
    Ez az egyik legfontosabb ok, ami miatt pc-n tolja, aki azon tolja. Sőt. EZ a legfontosabb ok.
  • darkSectorxxx #47967
    Ja nem, hanem hogy akkor igen volt internet, de nem volt fontos, így mint most. :)
    Azok a javítások azért nélkülözhetőek voltak, itt meg konkrétan látvány terén változik az egész termék. :D

    Trial Fusion x1? :D
  • Tikal #47966
    milyenek? internet? Mert én arra értettem :)
  • darkSectorxxx #47965
    Hát asszem nem kell ecsetelnem hogy hacsak nem az fps miatt, nem vesztetek semmit a platformválasztáskor! :D


    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.04.08. 00:11:52
  • darkSectorxxx #47964
    Hahaha. Viszem magammal.
    Lehet ez lesz a nagy bejelentés holnap!
    Egy ingame pre-order szalmakalap! :D
  • SlickAdam
    #47963


    remelem lesz DaS3-ban is!
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2016.04.07. 23:52:05
  • darkSectorxxx #47962
    Gyakorlok én is a QB-ben. :D

    Ja meg Ádámtól kaptam egy szalmakalapot, a BB-ben segített!
    Ezután is fog! :)

    /**********************************
    Innen is köszönöm Ádámnak!
    Nélküle nem jutottam volna idáig a Bloodborne-ban. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.04.07. 23:47:36
  • Moby
    #47961
    Nyugi, golyóálló vagyok. Ez még senkinek nem ment. Állj nyugodtan mögém, ha lőnek :D
  • SlickAdam
    #47960
    ez baszottul tru talk.
  • darkSectorxxx #47959
    Tudom, de nehogy egyetértsek veled, mert kitagadnak minket innen a gecibe. :)
  • darkSectorxxx #47958
    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Moby
    #47957
    Ebből ő semmit nem ért :)
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.04.07. 23:33:40
  • Moby
    #47956
    Bullshit. Mindegyikünk, akik day1 tolják a játékokat, a legdrágábban, és egyben a legszarabb verziót toljuk. Ez nonszensz. Soha egyik játék sem üt akkorát, mint az első végigjátszásra. Ma ez a szar miatt az van, hogy vagy vársz, és széjjelspoilerelnek mindent mire nekiállsz, vagy beleállsz az earlyaccessbétagamma hiányos játékba. Itt most ezesetben ez épp nem sült el rosszul, de a jelenség ugyanaz.
  • SlickAdam
    #47955
  • darkSectorxxx #47954
    Jó persze értem én, de tudod nálam egy félig teli vizzel lévő pohárka van mindig, nálad meg félig üres poharak. :DDDDDDDDDD