121202

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Moby
    #48073
    Magasan a generáció legjobbja. Holisit
  • TDC Geronimo
    #48072
  • darkSectorxxx #48071
    Rúgjál még belém. :P
    Nem értek a lovakhoz. :P
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.04.08. 19:55:10
  • TDC Geronimo
    #48070
    PSN kell mivel ott játszol online...

    PS+ az nem
  • darkSectorxxx #48069
    psn kell?
  • darkSectorxxx #48068
    Tudom, de nekem tetszik hogy zavar a gép ilyenkor. :P nem érzem magam egyedül. :P
  • TDC Geronimo
    #48067
    Na meglesem ezt a battlebornt
  • TDC Geronimo
    #48066
    Dark azt ugye vágod, hogy az új FWvel már ki lehet kapcsolni az értesítést amikor képet lopsz. Sok képeden láttam a sarokban a notificationt
  • darkSectorxxx #48065
    Mintha előtte nem lenne az. :D

    És minden mellé jegyezzük meg hogy nyitott helyszínekről beszélünk, aprólékosan berendezett és az a fiziksz.
    PS2 szint ahogy kalkulálok.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.04.08. 19:44:21
  • TDC Geronimo
    #48064
    Jajj azért ne beszéljünk hülyeségeket. Most vittem végig, utolsó 2 act brutál jó volt és eszméletlen látványos.
  • darkSectorxxx #48063
    Na kabé. :D
  • Moby
    #48062
    >vagy velem van a problem

    Szerintem ezt megfejtettük.
  • darkSectorxxx #48061
    Hát bakker mi esik szét? nekem az a blur megy csak. :D
  • Kongy
    #48060
    Bármit nézel közelről fasza, csak mikor megmozdulsz szétesik minden :D
  • darkSectorxxx #48059
    Hát nem egy játékkal játszunk. :D Az tuti. :D
    Pont ez a durva bármit nézel közelről fasza.

    Hát én lövök képeket nekem az én gépemen milyen a játék, de ez kevésbé sem igaz amiket hallok, vagy velem van a problem, ez a homályos effekt is csak akció alatt ha mozogsz, futsz akkor van.
  • Totti5
    #48058
    "Alan Wake jobban néz ki"

    Hát persze.
  • Kongy
    #48057
    Egyetértek, ez a játék egy fillért nem ér, ma adtam el. Filmnek nem lett volna rossz, de ez a gameplay ami megy, ezzel a látványvilággal egy szégyen. És komolyan az Alan Wake jobban néz ki! De most viccen kívül... a látványvilágot hogy lehetett így elkúrni, egyszerűen felfoghatatlan. Oké, sok az effekt, meg azok valahogy kinéznek, de könyörgöm, a játék többi része okádék... A cutscene-ek jelentettek megváltást, mert azok legalább kinéznek valahogy. Na abbahagytam az offolást.
  • darkSectorxxx #48056
    Ja oks ebben egyetértek, a régi 2 rész miatt sírtam párszor az eredeti off topikban, de én sem így képzeltem...a régiek nagyon faszák voltak.
  • AntiHero
    #48055
  • Moby
    #48054
    UWP. Garantált a fosport.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.04.08. 18:20:07
  • Moby
    #48053
    És ha a singularty egy fasza játék volt, akkor a kvanumszar szükségszerűen az, mert időbaszkurál?
  • TDC Geronimo
    #48052
    Betajat sose toltam siegenek
  • TDC Geronimo
    #48051
    Siege az utóbbi évek legjobb és legegyedibb multi shootere. Reviewerek tehetnek egy szívességet. Amúgy a játékot kb 2-3 hetente patchelik folyamatosan megjelenés óta és rengeteget javult minden szempontból-
  • Bandicoot
    #48050
    Engem pont a más stílus bánt. Az már nem fear effect lesz.
    Vagy rendes fear effect folytatás vagy semmi. De nem fog összegyűlni, a pc-sek java akik nem konzoloztak azt se tudják mi az, nem is értem miért nem konzolosokat céloznak.
  • darkSectorxxx #48049
    Uh sajnos hallottam közbe a részleteket, a csak pc meg más stílus lehet nem bántana, de a gyűjtenek rá inkább. :D
  • darkSectorxxx #48048
    OKSI :D
  • arty
    #48047
    timeshift, singularity kimaradt? sztem ott is jópofa volt az időmanipulácio, itt is működne... gondolom :)
  • arty
    #48046
    kizárt. a t10-et én ennél látatlanban többre tartom, boxra mindig "hibátlan" volt a forza, a remedy meg ... náluk máshol volt a prioritás :)
  • Bandicoot
    #48045
    Pc-re...Gyüjtenek rá...Totál másmilyen az elképzelés....
  • arty
    #48044
    azt sem tartom kizártnak, hogy pécén esetleg rosszabb volt, de Gero már béta idején is imádta, tartok tőle, hogy kicsit elfogult :)

  • arty
    #48043
    mivel ez kettőnknek ugyan annyit ér, ezt külön accra vegyük, és egymással hómoljuk ;)))
  • Moby
    #48042
    Mittudomên, nem értek hozzá, Gero szpkodta fel állandóan :)
  • arty
    #48041
    nem sült el rosszul a siege félbéta megjelenése?! (jó, tudom, gero mindig is dícsérte, ellenben rengeteg rivjuban említették a problémákat - én meg kárörvendésből nyilván megnéztem párat ;) )
  • arty
    #48040
    multkor nem tudtam a LEMEZES just dancemmel játszani, mert nem volt net. pontosabban csak lájv.

    kívánok játék helyett "sorry" nézést neked, sokat.
  • arty
    #48039
    szingli kampány van már? ;))

    (vagy a vegasokból ismerős terrorist hunt legalább? mert amiatt 5 eurót megérne... :) )
  • darkSectorxxx #48038
    "Fear Effect - bejelentették az új részt"

    Csípjetek meg!
    Álmodom!
  • darkSectorxxx #48037
    "A frissítés letöltése után ismét lehetőségünk lesz arra, hogy az USB-n tárolt zenéinket hallgathassuk játék közben. Nem igazán értjük, hogy ezt a Sony miért tiltotta le eleve, de most visszatért ez a funkció.
    Maximalizálhatod a partid számát, ami azt jelenti, hogy ezentúl nyitva hagyhatod a belépés lehetőségét, anélkül, hogy attól kelljen tartanod, hogy túl sokan lesztek, és ki kell rúgnod majd valakiket.
    A 3.5-tel a Sony felkészítette a PlayStation 4-et a 4TB-os tárolók fogadására. Tehát rengeteg screenshotot készíthetsz. Egyébként már ki lehet kapcsolni a kis felugró ablakot is, ami emlékeztetne rá, hogy csináltál egy képet. Minek volt erre szükség eleve?"

  • darkSectorxxx #48036
    Na mondj pár címet...van időm keddig. :D
  • Moby
    #48035
    >Lehetne 1000x jobb minden játék, de a meglévők között vagy kénytelen szelektálni.


    Dehehehehehogy vagyok kénytelen. Annyi a játék a piacon, hogy bele lehet fulladni.
  • darkSectorxxx #48034
    Kérdem én ezt a világszara techno-t nem értem, nekem ez maga lenne a menyország, ha ez télleg tudná a fél fejlesztőgárda, de nem látom. :D
    Hogyan van ez?