121202

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • arty
    #48113
    Meglátjuk. ND mellett nekem már csak ők jelentenek garanciát valamiféle minőségszerűségre.
  • arty
    #48112
    csak azt mondom: az időbaszkura képes szarból is várat építeni :) tehát, még ha te utálod is a primkólődözdéket, ezekkel tehetsz egy próbát. max rájössz, h ez se elég ;)
  • TDC Geronimo
    #48111
    Na az biztos nem lesz csalódás. Már most úgy szarrá van polírozva az a játék, ahogy más még évekkel megjelenés után se.
  • Moby
    #48110
    Szintén.
  • Tatyla
    #48109
    Első béta pont elég volt ahoz hogy bebizonyosodjon, ez NEM kell ,Overwatch open béta május 5-9 na az viszont nagyon érdekel
  • darkSectorxxx #48108
    Azért itt is megmutatnám a képet amit csináltam. :D ....akit érdekel persze.
  • Moby
    #48107
    Köszi!
  • darkSectorxxx #48106
    Csak rádiós állapotban áll pc-re a kontrollőr.
  • darkSectorxxx #48105
    NOT.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.04.08. 23:37:45
  • darkSectorxxx #48104
    Jó, ez nem az én világom, egy fél csípás szemmel nézem csak a számomra érdektelen multifps-ek agy éppen towerek jövőjét. :DDDDDDDDD

    Inkább maradok a megszokottaknál ha már belemegyek a multiba. :D
    Most Killing Floor 2 lesz amit be kéne pótolnom.
  • TDC Geronimo
    #48103
    Nem. Én használom DS-t PCn és nem kell mindig újrasynchelni, mint boxnál
  • Moby
    #48102
    Kérdés: ha vezetéken használom a ds4-et windózon, akkor is elprogramozza a ps4-től?
  • Moby
    #48101
    Hát...én tudom melyik micsoda
  • TDC Geronimo
    #48100
    eh ez még 30 fpst is alig üti. Pedig pár napja azt hallottam ilyen graffal könnyű a 60 fps, mint pl overwatchnál. Akkor mégse az?
  • TDC Geronimo
    #48099
    Najó, bejött story mód. Összerakott 4 másik játékossal és 30 sec volt a szavazás. Miután letelt kiírta timed out error és újraindult szavazás. Ezt megcsinálta 5* legalább és kilépni se lehetett :D
  • darkSectorxxx #48098
    Szóval megéri ez a 8.2Gb.
  • darkSectorxxx #48097
    Pont ezt akartam írni, már a faxom sem tudja melyik micsoda.
    Battleborn, Overwatch, Paragon. Egymás hegyén-hátán.

    Én most összekevertem a Battleborn-t, ezzel az Overwatch-al, régen a Paragon-al kevertem mindig....lol van még másik vagy csak ennyi?
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.04.08. 21:44:51
  • TDC Geronimo
    #48096
    Akkora bukta is lesz, mint a ház. Overwatch mellett egyiknek se lesz semmi esélye.
  • Moby
    #48095
    Kurvára nem értem mifaszt akartak evvel itt az overwatch árnyékában. Akkor facepalm volt ezzel kijönni most, mint a ház.
  • TDC Geronimo
    #48094
    Battleborn. Láthatatlan sorba rakott és még a single storys részt se tudom tolni. Nem írja hányadik vagyok meg mennyit kell még várni. Minőségi cucc.
  • darkSectorxxx #48093
    Értem én. Ismerlek. De ébren kell hogy tartsalak. :D

    Neked nem kel a sallang, hanem a tiszta game.
    Nekem meg a sallang a lényeg. :D

    Kicsit olyan mint a VR.
    "Kezdetleges, botladzik, egyszerű, mégis az a rövid idő alatt egy felejthetetlen élmményt nyújt. :)"
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.04.08. 21:28:59
  • Moby
    #48092
    Fáradt vagyok, kérj meg valakit, hogy fordítson neked.
  • Moby
    #48091
    Mivel minimálismeretekkel sem rendelkezel a témában, úgy gondolom, ez természetes.
  • darkSectorxxx #48090
    Ja akkor ezt értsem úgy hogy a 4 év alatt van 2 játék ami értelmes? :)
    Ezt nem mondod komolyan. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.04.08. 21:20:07
  • darkSectorxxx #48089
    Nekem is tetszett régen a Ratchet, megveszem ezt is, szép, de nem keverem a tech dolgokat. :)
  • Moby
    #48088
    >A lényeget vagy a te izlésedet?

    Az ugyanaz.
  • TDC Geronimo
    #48087
    fingodsenincs(tm)
  • darkSectorxxx #48086
    A lényeget vagy a te izlésedet? Nem mindegy. :D

    Nekem pl a Bloodborne a kedvencem...na? :D
  • Moby
    #48085
    Az inkább megrekedt az aranykorban. Emukkal sem szórakozom. Maiak kellenek. Frissek, jó alapokkal. Láttam pár jó játékot wiiu-ra, de annyira ortodox ez az kényszeresen offline világ, hogy a prevgentől is sok tekintetben joviálisabb. Inkább azokon a területeken kéne erősödniük, nem a kontrollerrel kíntszarni feszt.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.04.08. 21:17:12
  • darkSectorxxx #48084
    Ja egy rokával, meseország csatornájában? 0 effekttel? Jó nehéz feladat lehetett. :D
  • Totti5
    #48083
    Hát én az összes WiiU játékban
  • Bandicoot
    #48082
  • Moby
    #48081
    Valahogy ebben a két játékban látom meg ebben a generációban azt az esszenciális konzolgéminget, ami az aranykort idézi, és egyben továb is tudja vinni. Nagyon szomorú is vagyok ilyenkor, hogy ennyire elvették a kedvem, pedig most nem bánnám ha még tudnék vele játszani. Egyben azért is, hogy csak ilyen kevesen tudják, látják és érzik a lényeget. Pedig nincs ebben a világon semmi de semmi bonyolult.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.04.08. 20:51:24
  • Kongy
    #48080
    Ciki, hogy már videón szebb az IQ, mint a Quantum Break-nél :D
  • Moby
    #48079
    Pontosan ezt akartam mondani.
  • Totti5
    #48078
    Pont mint volt a Sunset Overdrive is,
  • Moby
    #48077
    Nincs valami quickselect?
  • TDC Geronimo
    #48076
    Engem csak az idegesít, hogy fegyverváltásnál miért áll meg mindig a játék. Megcsinálhatták volna, hogy belassul addig az egész.
  • Moby
    #48075
    Összhatás. + Riöl konzolgéming. Semmi hónaljszag, semmi techbuzulás pofáraeséssel. Pont annyi, pont úgy, pont olyan. Amilyennek lennie kell.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.04.08. 20:41:52
  • SlickAdam
    #48074
    miben?