121202

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Tikal #48433
    csak a régire gondoltam, amin ő viszi Yoda-t :)
  • Bandicoot
    #48432
    Van másik? Csak ezt láttam.
  • Tikal #48431
    a másik képpel az igazi...
  • Tikal #48430
    :D

    Utoljára szerkesztette: Tikal, 2016.04.15. 12:42:36
  • vg
    #48429
    Csakis a 60fps! Te Faszfedő.
  • Bandicoot
    #48428
    Nem tudom vannak-e itt star wars fanok, illetvectudom ez kicsit offtopik.
    De ezen felvihogtam..

  • Ulthane
    #48427
    Nyugi, nekem sem ment. Életem első From-játéka volt, és rémálom volt az első 10-15 óra. Nem tudom hányszor mentem neki Clericnek, de legalább 30-szor, az tuti. Közben folyton kerülgetett a pánikroham, azt se tudtam, hol vagyok. Na de azt az örömöt és szívdobogást, amikor sikerült legyőznöm, sosem fogom elfelejteni.

    Után meg sem álltam a platináig, köszönhetően az SG trógerjeinek!
  • Ulthane
    #48426
    Cleric Beast a neve. Igen, opcionális, bár én azzal kezdtem. Nem direkt, véletlen. Utána sokkolt geszkony fater. :-D
  • TDC Geronimo
    #48425
    + gondolom rakat más is patchbe de ja
  • Tikal #48424
    két operátor meg egy pálya? :)
  • AntiHero
    #48423
    Ohhh :( pedig reménykedtem.
  • Totti5
    #48422
  • TDC Geronimo
    #48421
    májusban jön
  • AntiHero
    #48420
    Huszon valahanyadikán meg jöhet a dlc.
  • TDC Geronimo
    #48419
    Hétvégén R6 ingyen hétvége lesz igaz csak PCre. Akinek van PCje nézze meg aztán vegye meg PSre :p
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2016.04.14. 20:02:19
  • Totti5
    #48418
  • PeeTeR
    #48417


  • Bandicoot
    #48416
    Nálad alpáribban itt még nemigen láttam talán egyet kivéve a leáldozott topikban.
  • Tikal #48415
    Szerintem ahogy te beszélsz itt másokkal az a legalpáribb...pöcsike....
  • vg
    #48414
    Átbeszélni az egyik legalpáribb dolog bármelyik fórumon. Jó lenne ha leszakadnátok már az ilyen retardált dologról.
  • Amiga
    #48413
    Ki a bitang... Itt írtam róla:

    mobillopás

    Na de nem akartam offolni. :-)
    Utoljára szerkesztette: Amiga, 2016.04.14. 17:40:23
  • Tikal #48412
    Mindig ezzel jön... ha ő nem látja a különbséget, akkor az nincs is :)
  • Tikal #48411
    Kezedből kikapta??
  • Kandurex
    #48410
    kb. két negatívum lesz

    az egyik, hogy játék alatt üvölt a gép, mint a porszívó
    a másik, hogy bizony játékokban frame gondokkal meg hasonló pacing -al küzd a gép (ez utóbbi a szarabb)
  • szebag79
    #48409
    Szasztok, kérdésem az lenne, hogy ez az újabb kiadású 500gb ps4-re lehet-e csatlakoztatni külső merevlemezt, vagy bármilyen esetleges későbbi bővítése lehetséges- e a tárhelynek? Most szerzek be egy ilyen gépet, igazából 1tb-at akartam, de most ez van:) Köszi! Ja és ha le akar valaki beszélni a gép beszerzéséről bármilyen negatív tapasztalat miatt az most teheti meg:D
  • Amiga
    #48408
    Köszönöm. :-)
    Na de ha a kezembe kerül majd a DS3, leverem ezt is a szörnyeken. :-)
  • Moby
    #48407
    Áztákuuuurva Nagggyon kemény, sajnálom :((
  • Amiga
    #48406
    Hejj, nehéz hónapom volt... Nemrég ellopták a mobilom - de a nyílt utcán, érted, benyúltak a villamos ablakán, kikapták a kezemből és elszeleltek vele, épp amikor indult a villamos... Ez egy kicsit megbolondította az áprilisi terveimet...

    Csak lett volna nálam egy vajazókés, a hátába állítottam volna abban a pillanatban... :-)
    Utoljára szerkesztette: Amiga, 2016.04.14. 15:56:12
  • Bandicoot
    #48405
    Személyeskedés nélkül nem megy?
  • Moby
    #48404
    Csak nem egyúttal megjelent a negyedik része is? Más nem nagyon kerülhetett elébe a bevásárlólistán!
  • vg
    #48403
    Neked meg a fejeddel, édes kis Pöcsike.
  • Bandicoot
    #48402
    Ahh sajnálom. De nagykirályság vár!:)
  • Bandicoot
    #48401
    Akkor komoly gondok vannak a szemeddel. Ehhez nem kell DF sem semmi.
  • Amiga
    #48400
    Jaja, remélem is! :-D

    Sajnos csak májusban tehetem rá a mancsom, mert az ehavi keret elment másra.
  • vg
    #48399
    Aham, én nem tudom megmondani. Nem vagyok vak, sem hülye(vagyis várj...), sem SG elit tag, viszont Digital Foundry áldásos hatását érzem, mint Luke érzi az erőt... kíváncsian várom, ki az, aki észreveszi a 60fps és a 144 közti különbséget.
  • Bandicoot
    #48398
    És a DS3 meg is teszi.
  • Moby
    #48397
    Probálj meg normálisan beszélgetni. Mond el. Te figy öreg, ez baromság, mer motion estimated mblur sem ad jó eredmény, meg meg is tudjuk tippőni. Vagy nem tudjuk megtippőni, mer artifactol. Vagy ilyen nincs, mer sose csináltunk ilyent.
    Valamit mondjál, ez a tehülyevagyéspont stílus után ne csodálkozz, ha lefanboyozlak.

    Addig is, aki szeretne játszani a frémPerszek lottón, az itt megteheti motionblurölvel, elvileg Yesname valami komolyabb tárgynyereményt készül kisorsolni, nekem legalábbis ez jött le a posztjaiból! ^.^
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.04.14. 15:42:40
  • Amiga
    #48396
    Én leszarom a frémet. :-)

    Amikor először játszottam a Half-Life-ot, a gépemen 30 se volt. És néha beakadt egy-egy pillanatra. Mégis életem egyik meghatározó játékos élménye.

    Taroljon le a játék, erőszakoljon meg, nyomorítson, zúzzon össze, söpörjön le, csapjon oda. Nekem ez kell. 30 fps-en elég is.
  • Bandicoot
    #48395
    Én játékról beszélek, elvégre ps4 topikban vagyunk.
    Aki játékban nem tudja megmondani hogy melyik 30 melyik 60 az vak vagy hazudik.
  • yesname #48394
    A legnagyobb baromságot pedig éppen Te mondtad. (Igaz ezt már megszokhattuk.)
    Utoljára szerkesztette: yesname, 2016.04.14. 15:26:15