121202

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Moby
    #48393
    Ideje lesz.
    Valamiért ez a topik résztvevői, vagyok azoknak egy csoportja állandó késztetést éreznek, hogy témába, és fókuszba helyezze a frém kérdését. Amit aztán a témában megszólalók kifejeznek, hogy nem is fontos (bár nem tudom, akkor miért kerül egyáltalán fókuszba), de ez a két időpillanat között őrületes mennyiségű baromság hangzik el. Szinte mindig köztük van a nemlátnikülönbséget című ignorálandó ökörség
    Miért? Kinek jó ez?
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.04.14. 15:15:55
  • Moby
    #48392
    Látják. Akik azt nyilatkozzák, hogy nem látják, azok úgy vannak evvel, mintha a nők arról vitáznának, hogy a hajnalfényrózsaszín ajakfény, és a brényálazószombatparty pink ajakfény az valójában ugyanaz a szín-e vagy sem, és engem kérdeznének meg róla. Szerinted mit válaszolnék? És hidd el, másnap a nők lapja bulvárrovat főcímlapon hozná, hogy a kozmetikaicikkgyártók átbasszák a nőket, mer a hajnalfény meg a brényálazó az ugyanaz a szín.
    LÁL.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.04.14. 15:09:47
  • yesname #48391
    :D:D: Még hogy a következő framek kellenek hozzá. Jézusom. Na itt be is fejeztem. LOL
  • yesname #48390
    Egyik sem. Egymás mellett látták páran. Hanem véletlenszerűen külön-külön nézve az egyes videókat (nem játék!) a találati arány egyértelműen mutatta, hogy tipp (vagy hit) kérdése a dolog. Egymás mellett majdnem mindenki megmondja. Külön-külön viszont az érzet...
  • Moby
    #48389
    >Amúgy nem igazán lehet megmondani 100%-ra a 30 és 60 közt a különbséget, ha azok jól vannak megcsinálva

    Bármikor. Bárki. Képes. Megmondani. Ne terjessz ilyen áltudományos humbugot. Semmilyen _releváns_, hihető teszt nincs a témában.

    >Játéknál megmondod, mert egy igazán jó (filmekhez is használt) blur algoritmushoz még picinykét gyengusak a PC-k is, nem hogy a konzolok.
    Szintén áltudományos humbug. Bármilyen tökéletes, filmes motionblurhöz bőőőven elegendőek a pécék és konzolok, a probléma az, hogy a jelenlegiektől markánsabb jobb motionblur algoritmusok nem mennek realtime, mert a következő frame-ek is kellenek hozzá, és nem tudunk elegendő számút bufferelni, mert túl nagyra nő a lag. A mostani object based algoritmusok már őrületesen jó végeredményt adnak. Ettől jobbakra már nem is van szükség, inkább csak finomhangolni kellene őket.

  • Bandicoot
    #48388
    Vakok voltak vagy épp csak erősen gyengénlátóak?
    Aki nem látja a különbséget az vagy forduljon szemészhez vagy hazudik.
  • TDC Geronimo
    #48387
    június 7 a pletykált dátum

  • TDC Geronimo
    #48386
    Marha egyszerű észrevenni. Nem is értem páran hogy nem látják a 2 között a különbséget.
  • yesname #48385
    Hóhó. Ha tudnák mennyien buktak már el ezen a kijelentésen nálam. (Volt aki pénzt is, mert fogadni akart...)
    Utoljára szerkesztette: yesname, 2016.04.14. 14:56:03
  • TDC Geronimo
    #48384
    Bármit elém raknak én megmondom, hogy 30 vagy 60.
  • yesname #48383
    Nem fanboyság. Van konozlo és PC is. AMi PC-re megjelenik arra veszem meg, de nem a pacing miatt. :D Egyszerűen szebbre be lehet lőni és moddolni, ha éppen ahhoz van kedvem. A blurről annyit, hogy tisztában vagyok vele mi micsoda, mivel erősen szakmám. Mind grafikusi, mind developer téren. :) Szóval sem fanboy, sem elvakult (vagy vak) nem lennék. Tesztelgettem én már a dolgokat játék terén. PC-n egyszerűen nem tudnak jó pacinget és stuttermentes enginet csinálni. Én pedig erre érzékeny vagyok. Nem azt mondom, hogy hú de zavar. Hanem észreveszem és jól látom a különbséget. Ez pedig a folytonosság érzetre erősen kihat. Talán majd a DX12-vel meg tudják oldani PC-n is. (Bár kétlem...) És igen konzolokon is vannak olyanok, melyek nem adják meg ezt a pacinget.
    Amúgy nem igazán lehet megmondani 100%-ra a 30 és 60 közt a különbséget, ha azok jól vannak megcsinálva. Vannak tesztek rá. Játéknál megmondod, mert egy igazán jó (filmekhez is használt) blur algoritmushoz még picinykét gyengusak a PC-k is, nem hogy a konzolok.
  • Moby
    #48382
    Ebben a genben a legjobb 30frém+mbul élményem a fh2 volt. 30 frém ellenére ömlikfolyik az egész. Őrületesdöbbenetes. Ha nem tudnám, hogy 30 frém...akkor is megmondanám, de az állam a csattan a padlón amikor megláttam először a konzolvilágban. Másnap vettem meg a one-t :D
  • Moby
    #48381
    >Néztem már 30-ra korlátozottan is pár játékot PC-n próbaképpen és még úgy sem közelíti meg sajnos azt a folyamatossági érzetet, amit PS4-en kapok egy jól megírt játéknál.

    0% matek, 100% fanboyizm. A frame az kadencia kérdése, az érzet meg amit a párolgó bullshit ereszt magából. Nagy különbség van motionblur és motionblur között, ez tény. Illetve, hogy a 30 frém """"érzete"""" nagyon függ az alkalmazott mblurtől. És hogy egy eleve 30frémre tudnak koncepcionálisan jó mblurt tenni. Igen, aláírom. Azt is, hogy ez még a gyakorlatban is megtörténik.
    De sajnos csak nagyon ritkán. Ami baj, mert amúgy ez simán megmenti a 30 frémet is.


    /természetesen azt is, hogy a mblurmentes 30 frém az borzalom. Igen az. Most a minap próbálkoztam DaS1-el 30 frémen. Fizikailag lettem tőle rosszul, és ebben nincs hiszti. Borzalom :(
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.04.14. 14:22:15
  • Totti5
    #48380
    Lehetne a PCd is erősebb és akkor nem esne le az fps. A helyzet az hogy képtelenség versenyezni a folyamatosan változó hardwerekkel. Sosem ment ( persze tudjuk a X360 prevgenen űberalles erőgép volt nem vót ott más csak erőből tolt fullos frémárad ( LOL ) ). Valójában meg jelen genen sokkal jobb, sokkal több frémet kapunk, több sorozat is vált 60 fpsre, ami prevgenen sosem volt az ).

    Most amikor jön az új generációs VGA család, ami sokkal drágább lesz mint egy konzol ( hisz a 970-980as család jelenleg is drágább... ). Értelmetlen, lehetetlen, felesleges, kivitelezhetetlen az összemérés, hacsak nem adnak ki konzolt amibe belerugodsnak egy 970et, bár kétlem h a gyártók 200ért szeretnék adni a gépet vagy 120ért sok buktával.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.04.14. 11:37:14
  • yesname #48379
    Hát nekem PC-n 55-60-al megy DS3, de mérföldekkel jobb érzés a jobb pacinges 30 konstans PS4-en. Néztem már 30-ra korlátozottan is pár játékot PC-n próbaképpen és még úgy sem közelíti meg sajnos azt a folyamatossági érzetet, amit PS4-en kapok egy jól megírt játéknál. Ettől függetlenül egyértelműen lehetne erősebb a konzol, hogy többet kihozhassanak belőle, mert PC-n ugye szebbre be lehet lőni a dolgokat stb. De hát ez van.
    Utoljára szerkesztette: yesname, 2016.04.14. 11:10:13
  • Tikal #48378
    30 for life!
  • roolandsan
    #48377
    2:23-nal kezdodott a PS2-es demo lemezen levo Ratchet is
  • vg
    #48376
    Nyugi, már a 60 is kevés. A 144 már a menő.
  • n000rbi
    #48375
    Köszönjük, kár lett volna ha kihagyod :D
  • j0nNyKa
    #48374
  • arty
    #48373
    aki itt se látja h szaggat a 30fps ps4 verza, az má sosefogja :))
  • yesname #48372
    Na igen. DS3 PC-n. Ketté kell szakadnom nekem is miattuk és akkor nemsokára Uncharted 4 is. :D
  • yesname #48371
    US account.
  • TDC Geronimo
    #48370
  • roolandsan
    #48369
    Már lehet kapni? :O
  • AntiHero
    #48368
    Még szerencse, hogy a DS3 is ilyen. :D addig se akarom ezt. :p
  • Seth
    #48367
    Mészinnen... ? :D
  • yesname #48366
    Ez a Rachet & Clank nagyon játék lett. Alig lehet letenni. :D
  • TDC Geronimo
    #48365
  • Totti5
    #48364
  • darkSectorxxx #48363
    A coop az olyan mint más helyen a csit.
    Van beépítve pár játékba, használhatod, mégsem ugyanaz, mint amit az egyszemélyes mod nyujtana.
    Elsősorban arra tervezték, ez a coop sem gáz, de kár hogy legelsőre használni kell. :)

    Mindegy a te dolgod, én csak azt mondom, te azért halsz sokszor, mert nem kérdezted meg mit csinálj, nem a boss volt erős, hanem még nem tudod mit kell csinálni, ezt kb 1 hozzászólásba tudtam volna mondani, és egymagad leölöd, elsőre. :D
  • partizan182
    #48362
    Készülj fel hogy vannak preferáltabb és kevésbé preferált coop helyek. Magyarul lesz ahol 30 percig csengetsz és semmi, máshol meg 2 perc alatt bejönnek hárman.

    Sok helyen van már NPC segítség, azzal érdemes inkább szórakozni ha nagyon nem megy, mert a human cooperator a másodperc töredéke alatt felszecskázza a legnagyobb csúnyaságokat is, ami annyira azért nem satisfying.
  • vg
    #48361
    Relatív, kár vagy sem. Ha benne van a lehetőség, akkor nem véletlen van benne. Mondjuk, ha a lemezes lenne meg, akkor ki tudnám használni a végtelen blood dolgot, úgy tényleg kár lenne.
  • darkSectorxxx #48360
    Akkor viszont kár végigvinni. :)

    Én tudtam volna úgy segíteni, hogy egyedül csináld meg.
  • vg
    #48359
    Óó, kérlek szépen. Én minden fő gonoszt előtt le fogok tenni egy csengőt és jön a segítség. Tökéletes.
  • arty
    #48358
    nem vagyok róla meggyőződve, hogy ilyen segítségre célozgattak itt :))

    és amugy a ds1 taurus demonja (első, hidas - pontosabban ez má' a második) nekem se ment, kb fel is volt adva a játék... de elképesztő önzetlen és segítőkész minden ds-buzgár és "átrugdostak" rajta valahogy ... (tanácsokkal!).
  • darkSectorxxx #48357
    Nem is értem mi mással játszhatnék. :D
  • Tommy H
    #48356
    Szerinted ennyi pénzért elmennék és sorban állnék a postán?:))
  • vg
    #48355
    Na sikerült megcsinálni a hidas sikolyozó szörnyet Bloodborne-ban. Hívtam segítséget az meg kinyírta nekem.
  • Kongy
    #48354
    Látom mindenkinél pörög a Dark Souls 3 :D