121202

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • darkSectorxxx #48755
    Olcsón?
    Ez lenne az elfogadható ár egy új játékért. :)
    De nem nem hulladék.
    Csak "remaster" és gondolom ezért "olcsóbb" kategória.

    Végülis újra kiadás, annyi feladat nem volt mint egy vadonatúj résszel.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.04.25. 09:24:38
  • mucsácsó
    #48754
    Vagy inkább digites verzát választották sokan :D Btw, hogyhogy ilyen "olcsó"? Mármint hogy kvázi féláron van... van valami oka? Remélem ez nem ilyen epizódikus hulladék, vagy vmi szarráDLC-zett valami lesz.. :D
  • darkSectorxxx #48753
    Biztos nem vették sokan. :D
  • n000rbi
    #48752
    Hogy a francban nincs még Ratchet a használtpiacon? Egyet találtam össz-vissz 8-ért, de azt is lenyúlták már előttem :(
  • darkSectorxxx #48751
    Nekem a félelmem elsősorban az volt hogy lesznek csak játékok amik csak ps neo.

    Az a plusz energia szépen elmegy a 60fps-re meg max kicsi élsimire ennyi erővel ott a pc.
  • darkSectorxxx #48750
    Kb amíg el nem érünk oda hogy megszűnjön az a 6-7 játék ami érdekel komolyabban. :)
  • Bandicoot
    #48749
    Azt egy büdös szóval nem írták hogy grafikai eltérés nem lehet. Feature eltérés nem lehet, úgymint osztott képernyő például.
  • Moby
    #48748
    Egyetlen releváns kérdés van: meddig? :)
  • Bandicoot
    #48747
    Ha ugyanúgy egy új mércét raknak le minden tekintetben mint a w3-nál, hát hajrá. Csak nyugodtan csinálgassák nem kell kapkodni.:)
  • TDC Geronimo
    #48746
    CDPR overhauling dev tools before starting work on Cyberpunk 2077 #1
    “To be honest, the politically correct answer is yes, it is sad [to finish Geralt’s story]. But the truth is that everyone is so insanely pumped about working on the next project, Cyberpunk 2077 ,” said Jose Teixeira, a visual effects artist for CD Projekt RED. “We’ve could’ve made a million expansions for The Witcher because there’s so many stories in that world but everyone is crazy excited about Cyberpunk 2077.”

    “The most important thing that’s happening at the moment is that the programmers are taking the feedback we gave them from working on The Witcher . As cliche as it sounds it was a big learning experience,” he said, explaining that by the end of the development everyone had a list of features they wanted for new dev tools. “The programmers are updating our software quite drastically.”

    This includes a brand new visual effects editor, which Teixeira is very excited about. He admits that he’s got a little more enthusiasm for the upcoming project than he did for The Witcher 3 . For him, Cyberpunk 2077 represents a chance to explore a genre he finds more interesting.

    “I immensely appreciate medieval fantasy games,” he said. “ But I don’t know what it is about Cyberpunk 2077 but it just clicks. There’s something about this game that just clicks with me and I’m really happy to be working on it.”

    Cyberpunk 2077 is scheduled for release sometime in the next four years , so don’t hold your breath for any big announcements in the near future.

    Találkozunk 2020ban :D
  • darkSectorxxx #48745
    Hát itt felröppentek dolgok régebben....
  • n000rbi
    #48744
    Soha nem is volt másról szó.
  • darkSectorxxx #48743
    De van. :)
  • darkSectorxxx #48742
    Hogy fps-felbontáson kivül nem lesz eltérés, nem lesznek exclusive címek, vagyis számomra szükségtelen lesz a váltás. :)
  • n000rbi
    #48741
    Az, hogy Dark nem fog váltani. Mondjuk a cikk és eközött nincs sok összefüggés
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2016.04.25. 01:20:05
  • Moby
    #48740
    Merhogy ebből mi is derült ki? :)
  • darkSectorxxx #48739
    Ps4 Neo

    Ezt mondtam, francokat fogok én váltani.
  • partizan182
    #48738
    CPU-n hasal el a Unity, ha csak egy jpeget kell egy kockán forgatnia az is szarul fut konzolon. Multkor volt DF cikk, asszem összesen 2 db Unity cuccot találtak ahol ne lett volna észrevehető performance issue. A fejlesztők állítólag várják az U5-öt mint a messiást, ígérik bele a használható multi-threadinget. Addig meg marad a nettó 1 szál, abban meg a 2 éves telóm erősebb mint ez az ezeréves laptopszar amit a konzolokba pakolnak.

    Rachet-tel én is így voltam (majd egyszer akcióba') de nagyon nem bántam meg. Még árban is relatíve baráti.
  • arty
    #48737
    oké, hogy unity, de a broforce mégiscsak egy pixeles 2d lődözde és még 30 frémet se tud? erre semmiféle mentés nincs. sem a motor, se semmi. (van más unity játék, ami elmegy legalább 30at...)

    amugymeg ez a topik tehet róla, ha végül a racsetet berántom akaratom ellenére (ps3on is másfelet bírtam a trilógiából), annyira egybehangzik a "fasza+szép" :)
  • Tikal #48736
    én annyira nem vagyok odáig az irányitástól, de leginkább a kamerakezelés idegesitő mikor vezetek...
  • partizan182
    #48735
    Unity szemét vs only-ps4re optimalizált custom engine. Meghát a Rachet mögött ugye ott van a teljes Sony moneyheat (pláne így a filmmel), odatették magukat na.

    Behúztam én is, a DS3 legkevésbé sem gyerekkompatibilis és a Future szériát szerettem nagyon. Míg élőben nem láttam kicsit csodáltam mitől van mindenki elájulva, szép-szép de kb a Tools is így nézett ki. Aztán elindult. Percekig csak a fákat néztem. Döbbenetes az összhatás.
  • Totti5
    #48734
    baba a mad max, végre jó autó fizika, jó az irányítás, a látvány gyönyörű optimákolás kb kiváló, hozza a film őrült hangulatát és látványát


  • SlickAdam
    #48733
    imadtam az 1-et. ez is jo lesz.
  • mucsácsó
    #48732
    Először recskaparádét olvastam, de végülis az se áll messze a valóságtól :D :D

    ezek után ezt tényleg csak úgy margóra:

    Shadow Warrior 2 gameplay

    bírtam az elsőt is, majd ínséges időkre jó lesz ez, ha egyszer lesz :D
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2016.04.24. 21:25:05
  • Totti5
    #48731
    Eközben a Bróforsz a peccs után még mindig 25fps amikor 50 pixel robbant rosszgen

    Itt meg.... azt a ku. micsoda képernyőt betöltő részecskeparádé.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.04.24. 21:10:34
  • arty
    #48730
    jójó, de .. de ... decsak 30... és... ÓTEJÓÉGDEROHADTJÓLNÉZKI :D
  • mucsácsó
    #48729
    Aztakurva. :D hátttő ja. Na végre valami igazán minőségi grafika :) Gyönyörű bakker... amint végzek a DS3-mal, jön is azt hiszem :)
    Csak UC4, Doom, jáááájjj... sír a píztárca, bezony :( :D
  • TDC Geronimo
    #48728
    Na meg ugye jön ez is. Wallet am cry :y

  • SlickAdam
    #48727
    örület.
  • n000rbi
    #48726
    Az. Kurvára semmi időm manapság (se), mégis meg fogom venni. Jövő héten.
  • SlickAdam
    #48725
    hat ja, eddig is Commodore volt.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    on the nightshift... uuu... uuuu...

  • TDC Geronimo
    #48724
    Ratchet fotóalbum

    Gyönyörű :o
  • Moby
    #48723
    Ja, majdnem sikerült felépítenem a titkos új identitásom avval, hogy megváltozott a logom SZÍNE, de sajnos lebuktam :(((




  • SlickAdam
    #48722
    hat teged se könnyü felismerni logovaltas utan mr. kvantumbrék... :)
  • Moby
    #48721
    Untam má a régit.
  • darkSectorxxx #48720
    LOOOOOOOOOOOOOOL

    Bameg meg sem ismertelek...most nézem hogy te vagy az. :D
    Jo a logod. :D
  • Moby
    #48719
    Namost ugyebár ez a hetedik ps4-em a launchday óta. Sok új dolgot az elhelyezéssel, nyárral, hangerővel kapcsolatban nem tudtok mondani
  • TDC Geronimo
    #48718
    Neil Druckmann ‏@Neil_Druckmann 5 p5 perccel ezelőtt

    So close. Trust me, the anticipation until y'all play it is killing us as well.

    DRUCKMAAAAANN
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2016.04.24. 18:59:26
  • Bandicoot
    #48717
    Nekem 1216A van amire szintén mondják hogy szájlent. Sokat számít amúgy mennyire szellős helyre rakod. A polcon ahol a számítógép és az eddigi konzolok voltak, biza egy egy nagyobb játék közben ez is süvít mint a barom. A polc tetjén viszont ahol nincs körülötte 1-2 méteren belül semmi ott nagyjából kussol. Nyáron ha 25 fok fölé is megy a hő a szobában tuti süvíteni fog.
  • n000rbi
    #48716
    Nincs mit.
    26-ig megy a beta, úgyhogy igen.