121120

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Moby
    #113916
    Értelmezzük egy kicsit a történteket: halasztottak egy olyan időponthoz képest, amit szintén ők tettek közzé.
    Hát izé...szóval ki ne találjuk már, hogy a közösség nyomására jelent meg a játék ilyen állapotban, ahogyan.
    A világ fasza pénz nem volt elég nekik, nyakrafaszra bevállaltak mindent, összeálltak az ms-el, kiadtak egy olyan limited gépet rá a játék elkészülte előtt, ami nem is létezett már, mire a játék piacra került, ésatöbbi. MINDENT, az összes létező aspektusát ennek a történetnek a CDPR kúrta el. Semmiféle kényszer nem volt rajtuk Szarrá voltak pénzelve. Meg volt a büdzsé a porjekthez, de ezek bármekkora büdzsét túl tudnak vagy akarnak nőni, mert képtelen kézben tartani azt az egyetlen projektet, amin dolgoznak. Ez volt eddig is, ez lett most is, csak most az eddigiekhez képest kicsit nagyobbat szólt.
  • lwb
    #113915
    Még fél-egy évet kellett volna csiszolni rajta. Mondjuk amikor már a második halasztás után halálos fenyegetéseket kaptak a fejlesztők a közösségi médián keresztül a barmoktól, egy újabb halasztásnál rájuk gyújtják a székházat is. Amennyi frusztrált barom van a világon, ez akár szó szerint meg is történhetett volna.
  • n000rbi
    #113914
    Titkon reméltem, hogy a rengeteg halasztgatásnak lesz eredménye is. Végülis lett, csak nem az, amit mindenki várt :)
  • Moby
    #113913
    Vagy az lesz a vége, hogy nekik pénzügyileg így is megéri, és ennyi. Szinte nincs ennek a sztorinak már olyan forgatókönyve, aminek a vége az lenne, hogy a végén mindenki happy, még a játékosok is. Valaki ígyis-úgyis szívni fog. Dehát nem is lehet, hogy ekkora öngól után valaki ne vigye el a balhét. És nem biztos, hogy olyanok fogják, akiknek kellene.
  • mucsácsó
    #113912
    kérdés, hogy CDPR mennyire fog tudni talpraállni ettől a pofontól.. vagy nagyon összekapják magukat, vagy a végén next-gen patch se lesz, mert nem lesz ki megcsinálja

    ha más nem is , de az fix, hogy nem egy és nem két fejlesztő fog megpattanni tőlük, vagy már meg is történt.. :D kövi Witchert már nem AZ a CDPR rakja már össze majd egy 7-8 év múlva
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2020.12.26. 17:41:10
  • Moby
    #113911
    Nem értem miért volt az akkora csalódás. Szerintem mind készülétünk rá, hogy lesznek gondok. A mértéke már adhat okot a fejingatásra, de olyan bruttális csalódás szerintem nem kellett volna, hogy érjen.
  • yesname #113910
    1. Ori and the Will of the Wisps
    2. TLOU2
    3. Ghost of Tsushima
    4. Persona 5 Royal
    5. Hades
  • yesname #113909
    Érdemes. Én is megvettem és a simát még lusta voltam eladni. Szóval van mindkettő dobozosan.
  • lwb
    #113908
    Nálam jobban senki nem szidta, de így is top 5 simán.
  • MrAndree
    #113907
    Szerintem érdemes, főleg most le is van árazva kb felére ha jól tudom. Sztoriban kb 20 órát ad hozzá, új terület, új ellenségek meg minden. Meg elég sok egyéb játékmenetbeli módosítás/finomhangolás is akad benne.
  • Rage47
    #113906
    Persona 5 megvolt már? Érdemes a Royalt megvenni utána?
  • MrAndree
    #113905
    Idei Top 5 nálam:

    1. Cyberpunk 2077
    2. Doom Eternal
    3. Ghost of Tsushima
    4. Ori and the Blind Forest
    5. Persona 5 Royal

    Control is tetszett még, de az 2019-es, csak Steamre jött idén.

    Meg voltak nagy kimaradók is, ezekkel esélyesen meglett volna a top 10 is, csak az időhiány miatt egyelőre kimaradtak:

    FF VII Remake
    NIOH 2 (ebből PC verzióra vártam, szóval a 2021-es listámon rajta lesz)
    AC Valhalla
    Immortals: Fenyx Rising
    Demon's Souls (majd ha lesz PS5öm)
    Spider Man: Miles Morales (szintén PS 5 majd)
    Mafia: Definitive Edition
  • Rage47
    #113904
    1. TLOU2
    2. Tsushima
    3. FFVII Remake

  • Moby
    #113903
    2020 leggyűlőltebb játékai listáját magasan vezeti. Nem mondanám, hogy nincs listán :D
  • n000rbi
    #113902
    Nekem idén pörögtek régebbi cuccok is, de a listában az idei megjelenéseket tettem sorba:

    1. Demon’s Souls Remake
    2. Tlou2
    3. FFVII Remake
    4. Csucsi
    5. Astro’s Playroom

    Az új Ori simán rajta lenne, de box nincs a háznál egy ideje (jövőre tuti lesz), switchre meg nem vettem meg, mégiscsak 4k@120-ban kéne játszani.

    Csalódás of the gen: CP2077

    Egyéb, amiket idén nyomtam és nagyon tetszettek: Resi 7, Alien Isolation, RDR2
  • darkSectorxxx #113901
    Az jó lista ha a Last 2 nincs a top 5-ben azért.
  • Moby
    #113900
    És most, hogy végiggondolom ezekből csak az ORI nincs platinán, de az is csak azért, mert nem PS játék :D
  • Moby
    #113899
    2020 géming szempontból is majdnem akkora fosvót, mint minden más szempontból.

    Top5:
    1. Demon's Souls Remake
    2. Ori and the Will of Wisps
    3. Ghost of Tshushima
    4. Nioh2
    5. Astro's Playroom

    Csalódás:
    El sem kezdem írni, meg minden más molekulányi méret a TLoUP2 mellett.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2020.12.26. 13:28:23
  • Kandurex
    #113898
    Nálam egyelőre csak ketten vannak listán.

    1. Lasszó 2
    2. Csucsi

    Minden más érdemtelen ahhoz, hogy ide kerüljön (két cím még kimaradt, DeS és a Cyberpunk)

    Inkább generáció záró listám van:

    1. Lasszó 2
    2. God of war
    3. Sekiro
    4. Csucsi
    5. Resident Evil VII
  • Evoluti0N
    #113897
    Top 5 9:

    1. The Last of Us Part II
    2. Cyberpunk 2077
    3. Half-Life: Alyx
    4. Ori and the Will of the Wisps
    5. Spiritfarer
    6. Desperados III
    7. Assassin's Creed Valhalla
    8. Ghost of Tsushima
    9. The Walking Dead: Saints and Sinners


    Csalódás (nincs sorrend):

    Marvel's Iron Man VR - kipróbáltam a demót és 2020-ban egy VR játéktól többet várnék (még PSVR-on is)
    Tell Me Why - érdekesnek indult a sztori, de eléggé semmi lett a végére
    Fall Guys - Nagyon élveztem, de a 2. évad csalódás volt és nem frissítették elég gyakran új tartalommal


    Külön említés:

    Yakuza 2-6 - amiket idén nyáron végigjátszottam és habár nem ideiek, nagyon élveztem őket
    Phasmaphobia - nagyon szórakoztató barátokkal, VR-ban különösképpen


    Szerk: Van pár játék, ami még valszeg helyet kaphatott volna a listán, de még nem érkeztem játszani őket.
    Utoljára szerkesztette: Evoluti0N, 2020.12.26. 12:10:51
  • mucsácsó
    #113896
    Nekem így nézne ki:

    1. Hades
    2. Lasszó2
    3. Cusima
    4. Ori 2
    5. AC Valhalla/CP2077 (nem tudok dönteni...)

    +Multi különdíj:
    Call of Duty Warzone (laza ~300 óra:D)
  • darkSectorxxx #113895
    Hát nekem nagyon egyszerű:

    Last of Us 2 (és rohadtul nem azért mert kevés másik lett volna vagy mert hype, hanem mert kibazsott durva lett és minden téren nagyon fejlődött!)
    Demons Souls (nem szereztem még meg, de így is)
    Ghost of Tsushima
    GYLT (nem mostani, de magyarországon idén vált elérhetővé)
    Spiderman Miles Morales (ez sincs még meg, de ez is betonbiztos)

    +1
    Crash Bandicoot 4

    Nekem nem volt csalódás hiszen eleve nem vettem olyat ami nem tetszett volna.
    Emberekbe csalódtam csak.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2020.12.26. 11:52:38
  • darkSectorxxx #113894
    Elgépeltem photoshopban, de ahogy ez a mostani karácsony egy kicsit más mint eddig, ez a kis """hiba"""-t is már így hagyom.
  • lwb
    #113893
    Nekem a sztori volt gáz, de a játékmenet jó. Többször végigvittem, csak arra figyelek, hogy a második végigjátszástól kezdve az összes videót elnyomjam.
    Remélem jön belőle egy 60 fps mód PS5-re. Mondjuk remélem előbb PS5 jön.
  • Ulthanito
    #113892
    Őszintén? Nem is emlékszem, hogy idén mikkel játszottam pontosan.

    A legjobban egyértelműen a Tsushima tetszett, ebben a silány felhozatalban nekem az volt az év játéka. Nálam nem okozott személyiségtorzulást az, hogy Abby izmos volt :) , de többet nem akarom látni azt a játékot, egyszer nekem elég volt végigvinni. Számomra az valahol csalódás volt összességében.

    Még mindig nem kristályosodott ki a DeS-hez való viszonyom. Egyrészt egy nagyon klassz játék volt, brutális grafikával (ebben az volt a legjobb idén), de elvesztett másfél végigjátszás után, és nincs nagy késztetésem sem, hogy folytassam. Tegnap tettem vele egy rövid próbát, szerintem 10 percet voltam a játékban. Szívesen coopolnék benne, de még egyszer sem sikerült összehozni.


    Utoljára szerkesztette: Ulthanito, 2020.12.26. 07:52:23
  • Ulthanito
    #113891
    Mondjuk ez csak egy feltételezés, sehol nem mondta a Sony, hogy idén nem akarták kiadni...
  • Ulthanito
    #113890
    Ha te csináltad, és nem csak találtad valahol, akkor az Merry, különben vedd el a karácsonyt jelent! :)
  • lwb
    #113889
    Év vége felé járunk, kinek mi a top 5 legjobb / top 5 legnagyobb csalódás (nem top 5 legrosszabb)?

    Top 5 legjobb:

    5. Mafia I remake
    4. Maneater
    3. Ghost of Tsushima
    2. The Last of Us Part 2
    1. Cyberpunk 2077

    Top 5 nagy csalódás:

    5. Twin Mirror
    4. Mafia 2 remake
    3. Warcraft 3 Reforged
    2. Cyberpunk 2077
    1. The Last of Us Part 2
  • lwb
    #113888
    Tavaszra ígérik. Sony elbaszta ezt nem kicsit, eleve nem is akarták idén kiadni a PS5-öt, aztán mire a MS lépésre kényszerítette őket, bejött a Covid és már nem tudtak elég konzolt legyártani. Nekem ez az év beégése a játékiparban.
  • darkSectorxxx #113887
    Hát nem tudom én február közepe-végéig gondolnám, mert most ünnepek és gondolom újévig őők se nagyon dolgoznak.
    De március 1.-én ha nem hívnak addig hogy van PS5 szeptember 23.-ai foglalással akkor én is kezdek majd izzadni.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2020.12.26. 01:12:13
  • Tatyla
    #113886
    Ha január végéig nem jut PS5 akkor nagyon nagy gond van a gyártással és a beszállitással
  • darkSectorxxx #113885
    De mielőtt megkapod az is egy polcra kerül. :P

    Amúgy ja értem kb mire gondolsz, de bebaszna ha még annyi lenne vissza hogy 3 hónapig azonnal a kocsirol a user-hez vinnék mindent.... Szerintem ennyi nincs már vissza pre-orderből azért.

    Valszeg hamar fogják veszegetni, de szerintem ennyire durván már nincs sok vissza.
  • Rage47
    #113884
    én vettem pár hete egy Lite-ot és nagyon elvagyok a Zeldával :D (Mario Odyssey sztorit már végigvittem, az is jó kis cucc) szerintem még mindig hatalmas game, ha gamer vagy, kár kihagyni.
    nekem megfelel a kis kijelző (bárhol lehet vele játszani :D), de sokan nem bírnák szerintem
  • mucsácsó
    #113883
    utcára sehova, hanem az a néhánymillió előrendelő, aki nem jutott hozzá, először kiszolgálásra kerül :D
  • darkSectorxxx #113882
    Miért tavasszal ami jön azt hová teszik az utcára? :)
  • mucsácsó
    #113881
    Szerintem is tavasz legkorábban, vagy majd ha jönnek esetleg Ratchet bundlék, akkor majd az :) boltok polcain szvsz ősznél előbb biztosan nem lesz..
  • darkSectorxxx #113880
    Én is így kalkulálok.
  • Kandurex
    #113879
    Szerintem inkább márciusba próbálkozz.
  • darkSectorxxx #113878
    Aki ösz elejéig kapott annak esetleg. :)
  • darkSectorxxx #113877
    Köszönöm...

    Nem tudhatod, mikor mire gondolok...
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2020.12.25. 16:03:00