121202

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Moby
    #48795
    Egy percig nem titkoltam ezt, szerintem :D
  • darkSectorxxx #48794
    Ja, csak szeretnéd :)
  • TDC Geronimo
    #48793
    Na ezért viszont tényleg elmehet a picsába az MS meg sony is, hogy ilyeneket megengednek. Saját magukat minősítik. Szánalom. Ezek a "fejlesztők" is.
  • Seth
    #48792
    Ezt már csak azért is megveszem, hogy lássam a saját szememmel:D
  • Moby
    #48791
    Te nem pesszimista vagy, te összeszorított segglukkal imádkozol, hogy ne döngölje földbe a mostanit ANNYIRA :DD


    /pedig...LOL
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.04.25. 13:52:21
  • Moby
    #48790
    Akkor mér vered az asztalt? Te finanszírozod nekik a kokaint és a kurvákat! Ki fog így dolgozni?? ;)
  • SlickAdam
    #48789
    es... :D
  • darkSectorxxx #48788
    Én is ezt akartam írni.
  • darkSectorxxx #48787
    Én vagy pesszimista azzal kapcsolatban, hogy grafix jobb lesz. Felbontás, fps, élsimítás nekem nem ér pénzt. :)
  • TDC Geronimo
    #48786
    Rossz időben jött ki. Később meg lesz véve
  • SlickAdam
    #48785
    persze, azonnal.
  • Moby
    #48784
    Backeltétek? :)
  • Moby
    #48783
    Olyan nagyon azé nem cuppant a topik a megvételére :)
  • TDC Geronimo
    #48782
    Nem tudom
  • SlickAdam
    #48781
    a jókai lajos iden jön?
  • TDC Geronimo
    #48780
    "Ratchet & Clank (PS4) has series best launch week sales in the UK"

    Még több 3D platformert
  • Moby
    #48779
    Azon már a 12xx sokat hozott. Persze én sem azt vettem most olcsón, és meg is bántam. Ez valami horroszar :(
  • Kandurex
    #48778
    0 day, lenne.,..ha azt a rakéta porszívó hangot amit most kiad, sikerülne leredukálni mondjuk egy PS3 szintre... de ha marad, lehet benne felőlem a csillagos ég is, akkor sem kell
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2016.04.25. 12:45:10
  • Moby
    #48777
    Pesszimista???
    No lássukcsak. Mandatoryminimum30fps-pipa. Mandatoryminimum1080p-pipa. Semmibennemlehetrosszabbmintacurrgen-pipa.
    Ennyike. Akkor is azonnal ugranék rá, ha semmiféle hardveres változás nem lenne, de az már csak hab a tortán, hogy 2012-es nagymamagpu helyett megkapja a zsírúj teknót. Kb ez a legjobb dolog, ami ezzel a torzszülött generációval történhetett :D.
    Már csak az exkluzív címek játéktartalmával kellene ugyanekkora evolúciós lépést tenni, és elmondhatnák, hogy végre megtörtént a generációváltás, ami 2013-ban tévedések sorozataként kimerült abban, hogy Banderas hanyattesett a székében.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.04.25. 12:36:31
  • partizan182
    #48776
    Kivéve amikor nem. Sok helyen kap a studio részesedést, prémiumot/bónuszt x milló eladott darabszám/80 feletti metascore elérésekor stb. Változó na.
  • darkSectorxxx #48775
    Persze oké más az anyagi helyzet neked megéri, elhiszem, nekem az 50 sok lenen, mellette meg venni a játékokat. :D
    Amúgy ha telne ilyen ütemben gépújításokra akkor nekem sem lenne nagy teher, sőtta régit nem eladnám hanem elosztogatnám, vagy a régire raknám az új gépet, nehogy már érintkezzen a koszos polcommal a gép. :D
    Vagy ajtótámasz. :D

    De figy, ezt a mindent jobban, nyugtával még.
    Az egy hardver, egy adat.
    A fejlesztőknek meglátjuk hogy mit jelent majd. Meg mi lesz az eltérés....

    Kíváncsi leszek én is...de nagyon pesszimista vagyok...

    Ezen a gépen is a gagyi régi játékok esnek 30 alá, nemhogy ha még szebbek lennének.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.04.25. 10:03:56
  • n000rbi
    #48774
    +1
  • Moby
    #48773
    Az erősebb hardveren ugyanaz a kód is jobban megy. Nekem ennyi elegendő. Legyen 50k és akkor 3 játék ára a jobb minőség. Vicc. AZONNAL :D
  • darkSectorxxx #48772
    Digiben néha iszonyat ki lehet fogni, annyi hogy az nem eladható.
  • darkSectorxxx #48771
    Mondom ezzel nincsen gond, mondjuk ja kérdéses az árkülönbözet, de én előre könyvelem magamnak 30 legalább lesz ha nem több, nekem annyit meg ugye nem ér meg.
    Megaztán megvárjuk a teszteket, elméletileg a PS4 is bőven tudná a stabil 30-at, ha nem is 60-at, csak ez már nem a hardveren múlik.

    Most is csak a lehetőség nyílik meg, nem a biztos menyország....a fejlesztők ugyanazok lesznek.
    PC-n is ugyanazok.
    Max most fejlesztési idő lesz több vagy hosszabb, meg több gond lesz inkább hogy 2 masinára kell belőni.

    Én ezt látom mint jövőkép. :)
  • n000rbi
    #48770
    >Mad Maxot már hónapok óta nézegettem, de 9-10 ezer volt lemezen és még cserélni sem tudtam nagyon. Most digitbe 4700. Ennyi.

    A Mad Max se kezdett 18 alatt. Az, hogy egy közepes játék ára lemegy 5k alá pár napra, pláne digitálisan, meg nem akkora dolog. (még mindig nem tudom hol volt ez 4700, mert nálam 5300 a magyar store-on - nem mintha meg akarnám venni)
    Egyébként a normálisabb (50-70%) digit akciók is csak pár hónapja vannak ps4-en.
  • Moby
    #48769
    Ugyanarról a lemezről, ugyanannyiért tolhatom a jobb minőséget valami kis egyszeri gépfejlesztésért. Totális őrültség lenne kihagynom.
  • darkSectorxxx #48768
    Ja sejtem ők is 170 euro-t kereshetnek 1 hónapban....biztos jó sorsuk van akkor.
  • darkSectorxxx #48767
    Hát ja kevés a kivétel.
    Bár nem tudom ez kin múlik sokszor...hallani ezt azt.. :D
  • darkSectorxxx #48766
    Erre is írtam a választ. :)

    Azt sejtettem hogy ha lesz fps akkor az neked már egy biztosíték a vásárlásra. :)
  • Totti5
    #48765
    Csak annyira mint te, ugyan úgy gürcölnek napi 8-12 órában mint mindenki más.
  • darkSectorxxx #48764
    Hát nem tudom, én iróniának szántam. :)
    Biztos szegények. :(
  • Totti5
    #48763
    Olcsóbb nem lesz, mert a fejlesztések egyre drágábbak, egyre több embert és időt emésztenek fel, h a kedves júzernek minden utolsó sarokban is maximális kvaliti legyen. Látható hogy az MEnél már nem jó, mert ami nem lényeges azon nincs megatextúra, és habár a játék arról szól hogy fuss, van aki inkább zúmolja a tájat, aztán jön a "ronda" skandálás.

    Viszont digitálisan az árak hamar és nagyot esnek, rengeteg az akció folyamatosan ami nem volt jellemező előző genen.

    Mad Maxot már hónapok óta nézegettem, de 9-10 ezer volt lemezen és még cserélni sem tudtam nagyon. Most digitbe 4700. Ennyi.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.04.25. 09:49:23
  • Moby
    #48762
    Erre vonatkozott a meddig kérdés :)
    Nekem mondjuk hótmindegy, day1 veszem.
  • mucsácsó
    #48761
    Igen-igen, ezért írtam idézőjelbe az olcsó szót :D ez lenne kb az elfogadható ár, nem a ~20 ezres kezdőösszegek...nevetséges :D és úgy depláne, hogy mostanság a legtöbb játék egy összecsapott gané, és pár ezernél többet nem érne... :D vicc...
  • Totti5
    #48760
    A fejlesztő már rég megkapta a pénzét a munkáért akár 1 db megy el utána akár 10 millió. A kiadó, befektetőé a bevétel aki finanszírozza a projectet.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.04.25. 09:41:57
  • darkSectorxxx #48759
    Hát igen valamiből meg kell élni szegény fejlesztőknek. :D
  • darkSectorxxx #48758
    Jogos, elírtam. Azt akartam írni. :D
  • n000rbi
    #48757
    >Ez lenne az elfogadható ár egy új játékért. :)

    Bizony. Elképesztő, hogy nem olcsóbbak, hanem még drágábbak is a játékok, mint launchkor... Emlékszem 14500-ért vettem boltból a Knack-et, most meg 18999 az induló ára mindennek, ha pedig nagyobb név, akkor meg nem szégyellnek 21k-t elkérni
  • Totti5
    #48756
    Nem remaster, hanem remék.