121202

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • darkSectorxxx #48835
    Zsír csatlakozom a töltögetéshez! THX. :)
  • SlickAdam
    #48834
    Nioh demo mar online! nemet store-t nezem, azt irja "teljes jatek tesztelese" (az 1 orat jelent? vagy felet?) es plus exkluziv.
  • Moby
    #48833
    Azzal együtt, hogy az első nálam bőőven kultjáték, ennél valahogy én sem érzem az instantgetet. Sőt, lehet, hogy szimplán elskippelem, annyi minden mást várok/áll betárazva.
  • Moby
    #48832
    Totál át fognak állni a "hw upgrade"re. Megszűnik a nagy generációváltás. A gépek architekturálisan nem fognak jelentősen változni, piaci alkatrészekből épülnek a továbbiakban. Biztos lesz 3 év múlva ps5, de az majd az aktuál amd cucc lesz valszeg, ugyanevvel a szabályrendszerrel, csak akkor már a neo lesz az alsó küszöb.
  • Bandicoot
    #48831
    Még csak a 3. évnél járunk,szerintem legkésöbb 2017 elején berajtol a Neo....Ha az is 2-3 évre van belőve még jöhet "5-6 év után a ps5"...
  • arty
    #48830
    +1
    az első két percben szomorkodtam, hogy ez bezony bénácska, de a végére megkedveltem - ha nem is leszek igazi rajongója :) (elsővel is így voltam, nálam nincs kultikus státuszban)

    az éles bevezető után (gondoltam ez az a cgi, ami után a visszaesés jön majd) az ingame graf lenyűgözött, eszméletlen hatásosak a felületek, tökkkéletesen rendben van ez és pláne hogy 60fps a cél ... amit ha nem érnek el és marad ez a mostani, gyak. játszhatatlan szaggatósdi, akkor inkább legyen lock 30-ra optionsban :( borzalom, de tényleg. a fő gond mégis az interakcio az ellenfelekkel - remélem csak a szaggatás miatt tűnt az egész olyan esetlennek (harc maga, a fizika hiánya - inkább érezni scriptnek. euphoria FTW!)

    amit biztosan nem éreztem: "nekem ez megjelenéskor kell, azonnal". remélem azért jól fogy majd (nemhiszem - nincs hájp!) és az openworldség is jól sül el (kétlem) - let's have faith !!! :D (bocs!)

    +kösznorbi,utoljára!;)
    Utoljára szerkesztette: arty, 2016.04.25. 23:37:13
  • arty
    #48829
    codemasters, bérbe? ;)))
  • arty
    #48828
    "Kb ez a legjobb dolog, ami ezzel a torzszülött generációval történhetett :D"

    ennél jobb már csak az lett volna, ha 5-6 év után jön egy ps5...
  • Moby
    #48827
    Na vajon ki heftöli a Driveclub VR-t, ha az evot elhajtották a picsába?
  • SlickAdam
    #48826
    gyah :D
  • Totti5
    #48825
    Nincsensemmijáték.
  • TDC Geronimo
    #48824
    fanmade UC trailer. Brutál jó lett :)


    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2016.04.25. 19:37:22
  • TDC Geronimo
    #48823
  • Tommy H
    #48822
    Jöjjön már U4.Ez az év eddig nagyon de nagyon gyenge
  • darkSectorxxx #48821
    Nekem van egy szar angol, aki töri a németet. :D
    Most nem kell nagy dolgokra gondolni, 2-3 üzenet kb. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.04.25. 18:53:53
  • Moby
    #48820
    Menő a srác, hogy van magyar tolmácsa!
  • darkSectorxxx #48819
    Csak beszéltem hogy ez a NG7+ téma a DLC-ben....és erről beszéltem pár szót...twitch pm.

    Nem haverkodtam, csak beszéltünk hogy elég nehéz, én is küzdök vele.

    Ő meg láttam megcsinálta, és próbálta akkor éppen Ludwig-ot kézzel.
    Éés annyit írtam a végén hogy sok sikert, meg gratuláltam neki amikor hallottam hogy Maria is megvolt.

    Kos-t meg Laurence-t később mesélte valaki.
    Bár Laurence-t nem tudom, de Kos-t hallottam hogy sikerült neki.
  • Totti5
    #48818
    Semmi extra.
  • Kandurex
    #48817
    really?...what did you talk about with him?
  • Moby
    #48816
    Kurvajócucc!
  • darkSectorxxx #48815
    Tudom beszéltem vele akkor még, gratuláltam neki pm-ben. :)

    Amúgy azóta mindet leverte, az a baj hogy a taktikát látom, értem mit művel, de ez nekem már sok ennyi idő után, tuti megunnám. :)
    Lobos pénzért játszik, én meg csak Fun-ból...
    Neki a látottság a lényeg, engem vagy néznek és tetszik nekik, vagy nem...nem érdekel. (bocs azoktók akik megtisdztelnek hogy néznek, drukkolnak, de nem érdekel a létszám, meg a like meg semmi)
    Azért megy a twitch mert a ps4-en a háttérben fut, nem zavar. :)
    Semmi másért....meg jó youtube-ra rögzíteni átvinni ennyi. :)

    De a tippet köszönöm, és értékelem...:)
    Ő nagy fan. 10x nagyobb mint én. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.04.25. 17:59:08
  • TDC Geronimo
    #48814
    Letoltam ME betat én is. Először annyira nem jött át, de így a végére eléggé megtetszett.
  • Kandurex
    #48813
    Rólad jut eszembe,...belefutottam egy lobos videóba ahol ng+7 -en, puszta kézzel végez anális vizsgálatot ludwigon,...37 percnyi beható tanulmányozás után az alany nem bírta tovább a seggrepacsit. Neked meg lehetne ez egy újabb kihívás...;)
  • darkSectorxxx #48812
    Pon ezt szeretem benned. :D
  • TDC Geronimo
    #48811
    Már van pár 8-9es review
  • TDC Geronimo
    #48810
    első mission. Reviewk elvileg mostanában jönnek

  • Kandurex
    #48809
    Azon gondolkodom, hogy mi jön még idén, ami PS exkluzív és kihagyhatatlan anyag?

    Mert ugye itt az Uncsi,..őőő és aztán? Mer' a Neo -ba (ha halk lesz ) beruházok azonnal, ezt meg el lehetne passzolni.
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2016.04.25. 17:06:40
  • Kongy
    #48808
    Jelenetek nagy részét már láttuk ami ebben van... nem nagy szám.. na de majd a játék! :D
  • Kandurex
    #48807
  • zzeN
    #48806
    Gyors vágások voltak, de látszik, hogy mennyivel több helyszínre fogunk ellátogatni az eddigi részekhez képest.
  • TDC Geronimo
    #48805
    tv spot valószínű. Nembaj legalább nem estek abba a hibába mint régebbi részeknél, hogy lelőttek mindent megjelenés előtt.
  • TDC Geronimo
    #48804
    37 seces LOL

    Nem néztem meg de sokat gondolom nem lőnek el :D

  • zzeN
    #48803
    Ennyi?
  • Kandurex
    #48802
    óó....hm..

    szerk: linket!
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2016.04.25. 15:27:53
  • n000rbi
    #48801
    UC4 launch trailer.
  • Kandurex
    #48800
    mi lesz?
  • TDC Geronimo
    #48799
    Előtte elolvasom gafon hogy mennyire spoileres. Ha nem lesz benne új rész, set piece megnézem, ha igen skippelem
  • n000rbi
    #48798
    NE nézd meg!
  • TDC Geronimo
    #48797
    fél óra :y
  • mucsácsó
    #48796
    Úristen bazdmeg... diavetítés :D :D ezt a szart még ingyen se engedném felrakni így a store-ba... :D