121202

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • TDC Geronimo
    #48955
    moby meg a régi gép, jó vicc :DD
  • Bandicoot
    #48954
    Ha nagyon van kedved hozzá, sokat segít egy pasztacsere, jóbarátom gépe is régi még megjelenéskor vette. Cseréltünk Ac MX4-re azóta nagyjából kuss van (igaz políroztunk is kicsit).:)
  • darkSectorxxx #48953
    :DDDDDDDD
  • TDC Geronimo
    #48952
    sose volt problémám a hangjával a gépnek. Nem tudom hogy tudtok ezen ennyit rugózni. Mondjuk rajtam kívül szobába nincs senki ahol gép van
  • SlickAdam
    #48951
    ha nappal tolom hangszorokon, akkor azert, ha este fejhallgatoval, akkor meg azert nem hallom.:)
  • Moby
    #48950
    Vagy szétborítom, és kitépem a ventit belőle, így cserélni sem kell.
    Fogalmam sincs hogy képes ezt 35 millió felhasználó elviselni. Komolyan nemtudom. Kb 6 óra üzemidő után újfent ott tartok, hohy nem vagyok hajlandó egy élettérben létezni evvel a rákos, ebolás, tripperes hulladékkal.
  • TDC Geronimo
    #48949
    Amúgy from készít még egy exet PSre valami jrpgt. Reméljük souls féle game lesz az is
  • SlickAdam
    #48948
    lassan hivni kell guinness-eket :D
  • TDC Geronimo
    #48947
    youtube, twitch komment, reddit. Mindenhol
  • SlickAdam
    #48946
    en meg a tetves origo-tol is felek. hogy azok mi mindent elszpojlerelnek...
    9gag
    facebook

    tenyleg ki kell huzni a kabelt a faszba, az a tuti
  • Moby
    #48945
    Na, ez az untildawn másodikra sokkal jobban érdekel, csak játszani nem tudok vele. Nappal nem lehet a gyerekek miatt, éjszaka meg nem lehet a gyerekek miatt, mert úgy üvölt a játêk alatt ez a torzszülött világszara konzol, hogy felébredtek rá a szomszéd szobákban. 3 év és 6 gép után is teljes értetlenséggel állok azelőtt, hogy a sony hogy volt kêpes ezt a retket így piacradobni.
    Jövőhéten csere egy tizenkettesre, ez valami embertelen :(
  • Bandicoot
    #48944
    Csak példa volt.:)
    Viszont tartok tőle hogy a két kedvencem közül az egyik meg fog (Sully vagy Elena)....
    Kiderül,mindenesetre így mocsokmód spoilerveszélyes főként a rohadt facebook.
  • SlickAdam
    #48943
    a kerdes lebegjen csak szepen ott a levegöben. ha megfelelöen talaljak, en egy olyan veggel is elegedett lennek.
  • TDC Geronimo
    #48942
    Nem fog ezt már most borítékolhatod :)
  • Bandicoot
    #48941
    Jó csak lassan ott tartok hogy kiköttetem május10ig a netet a g*ibe mert kizárt hogy ne fussak így bele a következő két hétben egy spoilerbe...
    Elég csak egy vicces rohadék aki beírja bárhova témától függetlenül mondjuk hogy: "Drake meghal".....
  • TDC Geronimo
    #48940
    Itt lesz személyes story bőven, kijut majd a drámából is. Sok köszönet Amy hennignek a munkájáért, de szvsz neil/bruce kombó ütős lesz.
  • TDC Geronimo
    #48939
    Nem lehet, szépen fel van építve a marketing gépezet május 10re.
  • SlickAdam
    #48938
    hat ja, klisek es ujrahasznositott dolgok voltak benne bösegesen. de hat adta igyis latod. nem mindegy kik es hogyan pakoljak elem a mar tobbszor latott jeleneteket.:) viszont a 9 pont sok, 8 az inkabb.
  • Bandicoot
    #48937
    Ilyenkor tényleg már csak azt nem értem - elbaszták oké. Akkor hogy ne legyen tömve spoilerrel minden és ne idegeljék a népet, lévén látványosan kész a cucc dobozolva és leszállítva: basszanak a május 10-re és engedjék a szállítást/boltolást.
  • Moby
    #48936
    Véletlenül megtaláltam a U3 értékelésedet :D
    Szerintem akkor egyikünk sem gondolta, hogy ilyen kibaszott sokat kell a folytatásra várni.
  • Moby
    #48935
    Követhetetlen, kifizetethetetlen, és letolhatatlan ez a tempó, ahogy a játékok jönnek. És ezek csak azok, amik engem érdekelnek...
  • SlickAdam
    #48934
    majus 20: Fire Emblem Fates 3db!!! kampannyal
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2016.04.26. 23:25:13
  • TDC Geronimo
    #48933
    24én meg overwatch, 9én meg R6 season 2 DLC+patch

    #denincsenjáték
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2016.04.26. 23:22:10
  • SlickAdam
    #48932
    huhu, raadasul pentek :)
  • TDC Geronimo
    #48931
    ja ,május 13
  • SlickAdam
    #48930
    mar jelenik is? bazze alig tudok mar valamirol .:D
  • TDC Geronimo
    #48929
    Leakelt félkész doom trailer

    Valószínű launch trailer lesz. Elég brutál. 3 nappal UC után >.<
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2016.04.26. 23:17:07
  • TDC Geronimo
    #48928
    Gafon már van egy ebayes link és cutscene spoiler benne, még jó hogy távol maradtam, de ezt 2 héten át...
  • SlickAdam
    #48927
    amig nem jatszom a jatekot, nem tudom, hogy bullshit-e. a hangulatomat ne rontsak el, erti? :) nem lenne gond, ha mindenki egyszerre kapna, mert akkor egyszeruen elvonulnek no-life falvara (lasd DaS3), de ez a "leak"...
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2016.04.26. 23:10:56
  • TDC Geronimo
    #48926
    Miért téged érdekel más véleménye? Főleg, ha tudod hogy bullshit

    Más...

    Ok, I can now 100% confirm the game is in the wild here in Peru.





  • SlickAdam
    #48925
    tudod hogy DanielT es nehany követöje mar a 3. resz kapcsan is igy velekedett... szvsz bullshit, de elfogadom, ha igy gondolja valaki. csak ne akkor olvassak ilyesmit, amikor jatszok vele vagy jatszani keszulok vele.
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2016.04.26. 23:08:02
  • TDC Geronimo
    #48924
    "ugyanolyan linearis unalmas brainless lövölde, jo hogy veget ert"

    Eddigi videók alapján, ha ez a véleménye valakinek akkor...

  • TDC Geronimo
    #48923
    Nekem is 10én lesz meg
  • SlickAdam
    #48922
    en spec örülnek, ha az "ugyanolyan linearis unalmas brainless lövölde, jo hogy veget ert" fele megjegyzesek is mellözve lennenek egy ideig. tudom sajat velemeny, de lehuzo tud am lenni.

    nagy valoszinuseggel en fogom megkapni utoljara a jatekot (szepen katonasan release day vagy masnap), kb. 1 hettel utanatok.:(
  • Bandicoot
    #48921
    Phicsááába...:D
    De köszi!
  • Moby
    #48920
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Gamertech + konzolstúdió a kedvenceim idő előtti megjelenésben. Előbbiben kaptam a hétfői infót. Mindkettő ismert itt a topikban, Főleg n000rbi kedveli nagyon a gamertechet :D
  • Bandicoot
    #48919
    Boltnevet kérek ha lehet (hátha ott is előrendeltem..:D ).
  • Moby
    #48918
    Nyugi, pont olyan spoilermentes leszek, ahogy mindig. Ésmég semmi sem biztos.
  • TDC Geronimo
    #48917
  • Moby
    #48916
    Még nem tudjuk igazad lett-e, de dolgozom az ügyön :D