121202

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • TDC Geronimo
    #48915
    Mennyire megmondtam ezt is, mikor már géped se volt, hogy te leszel itt az első aki tolni fogja... -.-
  • Moby
    #48914
    Egyelőre túl drága :(
    Meg u4-ig mostmá semmi komoly nem jöhet szóba. Bármikor csöröghet a telefonom :D
  • TDC Geronimo
    #48913
    BB DLCt toljad inkább colgate reklám helyett
  • Moby
    #48912
    Aham. Tehát gondolom csak azért lett dlc, mert amúgy nem fért volna a lemezre, vagy még most írják a sztorit.
  • TDC Geronimo
    #48911
    darabolni? Miért last of usnál a DLC úgy tűnt, mint ami hiányzott a teljes élményhez? Valószínű UC4hez se 2 hónap múlva lesz DLC és nem is biztos, hogy Drake lesz a főszereplő
  • Moby
    #48910
    Fel is köllött darabóni, mer az a 10m+ darab, amit eladnak day1 hatvan dodóér, abból nem gurul ki a sok reklámkőccség :)
  • Moby
    #48909
    Infót szivárogni? Nincs ilyen infó. Van az a pár bolt, akik nincsenek szerződésben a sonyval(vagymi), így leszarják a releasedate-eket. Felhívtam őket, illetve az egyikbe el is mentem. Ennyi. Nem országos, vagy worldwide release lesz, csak az egyik boltban lesz akkor az előrendelőknek (én meg előrendeltem mindkét ilyen boltomban). A játék megjelenése továbbra is május 10.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.04.26. 20:07:36
  • TDC Geronimo
    #48908
    Sony brutálisan nyomja UC reklámot minden fronton

  • Bandicoot
    #48907
    Eeeez honnan infó? Már máshol is láttam az infót szivárogni.
  • TDC Geronimo
    #48906
    Amazon amúgy javította az UC megjelenést és nem küldik ki ma senkinek csak még a régi dátum volt
  • TDC Geronimo
    #48905
    :O
  • TDC Geronimo
    #48904
    Már rég tudni, hogy lesz
  • Totti5
    #48903
    Gugliba benyögtem és azt írja hogy hasonló élményt akarnak mint a Last of Us DLC volt, szóval nincs gond. Amit még nem toltam le, meg sincs:((
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.04.26. 19:09:16
  • SlickAdam
    #48902
    mindjart lemondom akkor a simat... faszomat mar. nincs gondom az utolagos vasarlassal, de beteg vagyok, kellene majd lemezen a komplett is. az meg mar tulzas. mindent ketszer venni...
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2016.04.26. 19:08:06
  • Totti5
    #48901
    dizsitöl delux edisön verzsön inklúd ápkáming didzsitöl díleszíz, wí ár szó ikszájting bikóz förszt in áncsártid sziríz we káming áut a szinglö cseptör et szám point
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.04.26. 19:06:56
  • SlickAdam
    #48900
    nem nezem meg a videot. azt mondja lesz single DLC? akkor fulladjon meg mind!
  • Totti5
    #48899
    single DLC?
  • TDC Geronimo
    #48898
  • SlickAdam
    #48897
    jajjmar eleg ha egy napot esik es le is lehet tolni a cuccost.:D

    de legalabb boruuuuus, söteeeeeet evszak legyen.
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2016.04.26. 18:31:43
  • Moby
    #48896
    HÓESÉS?
    MO-N?


    LEL. Annyi idő alatt a limbot nem lehet végigtolni :D
  • SlickAdam
    #48895
    be kell potolnod. de nem kell sietni szvsz. a karacsonyi, lehetöleg hoeseses idöszakban hangulatos igazan.
  • TDC Geronimo
    #48894
    Nekem ezt meg mindig be kene potolnom
  • Totti5
    #48893
    Gran Turismo Sport – Coming This Year?

    When it comes to Polyphony Digital’s newest Gran Turismo title, the uncertainties certainly outweigh the facts as little is known about Gran Turismo Sport, the first GT title to hit the Playstation 4.

    At least in terms of the title’s release date, something substantial can now be reported as the French Challenges website recently interviewed Phillipe Cardon, Vice President of Sony Europe, who had something interesting to say regarding the new title:

    “This will be a better year for the software and a very big year for the hardware. We expect to sell many consoles yet. And then there Uncharted 4: a Thief’s End, the Sony event for this year. This is our biggest release of the year with Gran Turismo and the return of The Last Guardian. And of course, the PlayStation VR arrives.”
  • Totti5
    #48892
    Ez pont az. Nagyon szép, kb hibátlan optimalizálás, az egyetlen komoly és a GTA mellé tehető ( de ez nem GTA... ) városi, ótós sandbox. Simán jobb és élvezetesebb, változatosabb, nehezbb, gunplayyal, lopakodásokkal, környezet manipulálással mint a GTA5 volt. Persze a GTA is jó, de az más dolgokban jobb.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.04.26. 17:53:18
  • SlickAdam
    #48891
    ha sokat agyalsz rajtuk, akkor nem sokaig.
  • Moby
    #48890
    Nagy kérdés, hogy második nekifutásra meddig fogom bírni a fogakat
  • SlickAdam
    #48889
    miert? jo jatek
  • Moby
    #48888
    Until Dawn települ. Üssetek agyon, de tényleg
  • Seth
    #48887
    De ez legalább már valami , nem pedig arcade fisemfos
    Utoljára szerkesztette: Seth, 2016.04.26. 17:25:48
  • mucsácsó
    #48886
    egy kis pletyi:
    Watch Dogs a májusi PS Plus kínálatban

    loál... :D megint egy minőségi darab, ha igaz... :D
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2016.04.26. 17:16:49
  • TDC Geronimo
    #48885
  • TDC Geronimo
    #48884
    Hát erre már nem mondok semmit -.-
  • Amiga
    #48883
    :-O Aztakutyamindenit. :-)
  • Moby
    #48882
    Na picit körbeszaglásztam, egyelőre úgy áll, hogy hétfő=u4.
  • partizan182
    #48881
    Plusz az online lehet hogy meg heggesztes alatt all
  • SlickAdam
    #48880
    meg csinaljak a day1 pöcst
  • TDC Geronimo
    #48879
    Amúgy meg nem lehet hogy amazon elfelejtette átírni a dátumot, mert eredetileg ma jelent volna meg. Lehet csak valami hiba.
  • TDC Geronimo
    #48878
    Ja az indok amiért eltolták elég bullshit volt. Remélem pár nap és tele lesz a net spoilerekkel...
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2016.04.26. 15:00:40
  • Moby
    #48877
    Az egész egy kabaré. Ezek szerint ott rohadnak a boltokban a lemezek (a psn-ről már beszélni is kár), de nincs rls date, mer a rls date akkor van amikor van :D
    Középkor.
  • SlickAdam
    #48876
    sima kiadast kellett volna rendelnem... tuti azokat kuldtek csak :(