121202

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Moby
    #48995
    Nem az a gond, hogy engem zavar, nem zavar, nem hallom a fülesben, de a nejem, és a srácaim nem füldugóval alszanak, és nyitott ajtóknál. De ez a csendes éjszakában visító fertelem mellett képtelenség. 3 évvel a launch után továbbra is itt tartunk. Tragikomikus.
  • Seth
    #48994
    Engem pl azért nem zavar, mert ha erősítőn nyomom,akkor nem hallom a játék hangjától (nem üvöltetem persze) , vagy fülessel,ha este játszom, akkor meg amiatt nem hallható. Persze ha lenémítom a hangot naná hogy hallom, tud tényleg süvíteni,értem azokat akik erre panaszkodnak, de engem az említett okok miatt még a dreamcast sem zavart , na az hangos volt, nem ez :D
    Utoljára szerkesztette: Seth, 2016.04.27. 14:44:57
  • n000rbi
    #48993
    Nálam 4 vagy 5 12xx gép járt és nekem mind visított / cicergett / kelepelt. Ellenpéldának ott vagy Te magad, az MGS géped elvileg kussolt (ettől lehet, hogy én még azt is visszaküldtem volna), vagy most írja Totti, hogy az övé se zavaró. Szóval egyszerűen vannak, akik érzékenyek erre, mások meg esetleg nem hallják, nem érdekli őket.
  • TDC Geronimo
    #48992
  • Moby
    #48991
    Őszinte leszek: nem erre a válaszra számítottam...
  • n000rbi
    #48990
    Az, hogy visszaszereztem a launch gépem.
  • Totti5
    #48989
    Szombaton 14 órán át ment a gép a Mad Maxel, semmi hangja nem volt.
  • Moby
    #48988
    Hellyeah.
    Okádok.
  • SlickAdam
    #48987
    multkor olvasgattam a legfrissebb user ertekeleseket Amazon-on. szinte mindenki irja, hogy visitanak/sipolnak az uj masinak.:(
  • Moby
    #48986
    n000rbi: nálad végül mi lett a megoldás?
  • Moby
    #48985
    Nem új, decemberi. De láthatóan nem disznóólban használták, szal kétlem, hogy teli lenne. Meghát az előzőek sem voltak csak egy hajszállal halkabbak. Ez sem pörög jobban mint akármelyik, csak van a ventinek még mellé egy fincsi kis visítós hangja is (mármint az alapvisítása mellé). Az egyetlen 1216-omon meg nem futott szinte semmi amíg megvolt, gyakorlatilag zéró az összehasoblítás, De semmi gond, a hétvégén már egy 1216-ot szidhatok, ha az is visít.
  • Seth
    #48984
    Új gépről beszélünk szerintem :D Max 1 hónapos, használva meg volt 15 órát,ha tippelnem kéne :D
  • samsung123
    #48983
    Szedd szét, tisztítsd ki, pasztázd újra. Elvileg tudnod kell :)
  • Moby
    #48982
    Ami az untildawn alatt művel, az messze meghaladja a me cata közben nyújtott teljesítményt. Ez a leghangosabb konzol (ez a darab) amit valaha hallottam. Pokol.
  • Totti5
    #48981
    Xboxon volt béta. Teljes mértékben vállalhatatlan volt az egész, a kérdés az hogy a teljes játékot kicserélték e 100%ban, ha igen akkor lehet Bé kat, ha nem akkor horror.
  • arty
    #48980
    (off: jaamugy nekem MECatalyst alatt se orditott a gép - este a csendben hallom, de ha a tévéből jön a játék zaja is, már "semmit". 1216A.)
  • TDC Geronimo
    #48979
    Olyan a fotómód, hogy karaktereket is le lehet szedni a képről
  • Moby
    #48978
    Nekem is tetszik. Bejön, Csak az szaggatás, meg az animációk néha...de ez a differenciált kardfogás ez nagyon fasza.
  • AntiHero
    #48977
    Na nekem ez a NIOH bejön..Baromi nehéz! tetszik. :)

    Bár a szamurályos témőt annyira nem kedvelem..De emlékeztet a Szamurály Kardja (kaland & Játék & Kockázat könyvre :D )
    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2016.04.27. 12:37:09
  • TDC Geronimo
    #48976
    Már most van 5gbos UC patch -.-
  • mucsácsó
    #48975
    Call of Duty: Infinite Warfare

    gyün majd mellé a Modern Warfare remaszti... mehh :D
  • mucsácsó
    #48974
    Ez valszeg mégszarabb lesz, főleg hogy már nem tudom hányadik fejlesztőbanda próbált összekalapálni egy futtatható programkódot az egészből... :D
    Elég nagy meglepi lenne, ha jól sikerülne... :D
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2016.04.27. 11:51:26
  • Moby
    #48973
    >Régóta várom

    Az istentelenül kurvaszar előző rész alapján? :)
  • TDC Geronimo
    #48972
    Te mondtad hogy nincs játék és ez az amit vársz? Hááááát :D
  • mucsácsó
    #48971
    Grafika az rendben, ellenben egy 5-6-7 pontos középszar átlagos, felejthető FPS lesz szerintem... de ne legyen igazam! :)
  • Tommy H
    #48970
    Ő még 3 hét.Régóta várom
    Homefront: The Revolution
  • Kandurex
    #48969
    Gondolj csak bele, azért ezt jó üzlet lenyúlni, vastagon lehet keresni rajta.
  • TDC Geronimo
    #48968
    A message from Shuhei Yoshida

    We have some unfortunate news to report that a number of copies of Uncharted 4: A Thief’s End were stolen while in transit. While we are continuing to work with the police to resolve the matter – which is the subject of an ongoing criminal investigation – it appears that a few copies of the game have surfaced in the UK.

    We know that very many of you have been looking forward with great anticipation and excitement to the latest masterpiece from Naughty Dog. From what I have played of Nathan Drake’s latest adventure, I can tell you that it is very much worth the wait. As with most Naughty Dog games, the unfolding story is such an integral part of the experience and for this reason we wanted to warn you to beware of the potential for spoilers to be posted by people with access to stolen copies of the game. An extremely talented team has worked long and hard to bring Nathan Drake’s greatest adventure to life and we would urge you to help us prevent this from being spoilt by purchasing copies of the game ahead of the launch date. Please rest assured we will be very vigilant to protect you from this as far as we can so you can enjoy Uncharted 4’s experience to its fullest on May 10th.

    Egyre jobb
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2016.04.27. 10:22:58
  • TDC Geronimo
    #48967
    Rakat francia boltban is már kint az UC. Állítólag már youtuben volt videó is fent... -.-
  • Moby
    #48966
    Ácskapocs kéne ebbe, nem pasztacsere. Ezt az untildawn projektet dobom, mert ilyen peremfeltételek mentén beleesett a nemérimeg kategóriába. Szorítkozom arra, amiről a mostani gép szól: recsit meg u4, aztán takarodik el innen ez is.
  • darkSectorxxx #48965
    Na a ruha télleg nem lenne rossz. :D
    Hát ezekután furi. Mármint BB meg Das után.

    Télleg nehéz lesz labdába rúgni.
  • darkSectorxxx #48964
    Thx :) talán teszek ma este próbát.
  • Tommy H
    #48963
    Alienation viszont tetszik így,hogy néztem 4 fős Squad missziót.
    De hogy mi fér manapság 2.3Gb-ba az érdekes lehet:)
  • Tommy H
    #48962
    Tedd rá a megszerzett vértet,cipőt az elején meg van 3 Stance ott az alsó a védekező,többi offensive."R1" és mutatja a lehetőségeket jobb-alul.

    Nekem annyira nem jön be.Meg a csapból is Souls játékok folynak..
  • n000rbi
    #48961
    Egyrészt azokat nem kötelező megidézni (ezek ugye csak az elhullott játékosok), másrészt ki lehet térni előlük, figyeld az ellenfél stamináját is ;) R1-et nyomva tartva pedig a kör stb. gombokkal választhatsz stílust. Amivel a videóban támad, az a legalsó ezek közül (a leeresztett kard)
  • darkSectorxxx #48960
    Na azért ennyire nem vagyok amatőr. :D
    De 1 ütés max amit kibirok, azután marad 1 hajszál életem, szamurájokat el sem tudom kerülni. :D
  • n000rbi
    #48959
    Egy katanát azért adtál a kezébe? Úgy könnyebb :) Lvl11 vagyok és nyomnám tovább, de aludni is kell :P
  • darkSectorxxx #48958
    Jó neked hogy megy, én tegnap néztem, egy mobot tudtam megölni. :D
  • n000rbi
    #48957
    +1

    Más: Ez a Nioh de fasza, észre se vettem és 3 órát beletoltam a demóba (action mode-ot érdemes bekapcsolni, mert sajna még úgy is szaggat)
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2016.04.27. 00:27:44
  • Bandicoot
    #48956
    Mit tudom én mi van nála, ha ennyire zavarja polírozza meg, cseréljen pasztát, vagy b*ssza bele egy hűtőládába jégakkuk közé, de ennyit egy éjjeli pillangó nem hisztizik az utcán télvíz idején...