121202

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Moby
    #49035
    WOT?
  • darkSectorxxx #49034
    Tiszta kockás a kép.
    Mi a jó ebbe? :D
  • TDC Geronimo
    #49033
    sosenem!!
  • SlickAdam
    #49032
    a faszert nezegeted???? ugy pofanvernelek... :)
    1000% hogy bele fogsz futni valamibe. es nem foglak sajnalni
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2016.04.27. 20:32:52
  • TDC Geronimo
    #49031


    Redditen csávó írt pár sort spoilermentes véleményt.
  • Moby
    #49030
    Elképesztő ahogy kinéz. Teljes őrület, hogy ez 60fps-el fut
  • TDC Geronimo
    #49029
    fog jönni wolfi is majd szerintem jövőre <3
  • Moby
    #49028
    Áztákuuuurvadejóez!
  • Totti5
    #49027
    Az nem jön be, de ez a Doom olyan mint az első. Imádom.
  • SlickAdam
    #49026
    3 perc eleg is volt belöle. maradok a shadow warrior-nal.:)
  • TDC Geronimo
    #49025
    Most kezdődik. PS verzió
  • TDC Geronimo
    #49024
    Doom single player stream Bethesdatól 8tól

    Chatet tüntessétek el nehogy valaki UCt spoilerezzen -.-
  • SlickAdam
    #49023
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Scotland cemetery
  • TDC Geronimo
    #49022
    nem látom
  • SlickAdam
    #49021
    fullscreen
  • SlickAdam
    #49020
    faszt nincs. helyszin pl... mehhh
  • TDC Geronimo
    #49019
    UC4 trófea lista. SEMMI SPOILER NINCS BENNE

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    SINGLEPLAYER
    ~17 Hidden Trophies (one of them being a strange relic I think considering its placement in relation to the treasure trophies -- also, I say approximately 17 as I don't know which ones overlap in the pictures he's taken).
    One Last Time - Collect All The Trophies
    Charted! Explorer - Complete the game in explorer mode
    Charted! Light - Complete the game in light mode
    Charted! Moderate - Complete the game in moderate mode
    Charted! Hard - Complete the game in hard mode
    Charted! Crushing - Complete the game in chrushing mode
    Charted! Speedrun - Complete the game in 6 hours or less
    First Treasure - Find a Treasure
    Treasure Hunter - Find 50 Treasures
    Treasure Master - Find all Treasures
    Jot This Down - Find a Journal Entry
    Lost Art of Journaling - Find all Journal Entries
    Take a Note - Find a Journal Note
    Lost History - Find All Journal Notes
    Head of the Class! - Defeat 20 enemies with headshots
    You Have a Head for this Business - Defeat 50 enemies with headshots
    Hangman's Bullet - Perform 20 headshots from the rope
    Stealth First Ask Questions Later - Stealth take-down 5 enemies
    Shh Sleep Now - Stealth take-down 30 enemies
    I Thought I Heard Something - Perform 30 vertical stealth takedowns
    Run-and-Gunner - Defeat 50 enemies from the hip or blind firing
    Leapfrog - Defeat 10 enemies in a row, alternating gunplay and hand-to-hand
    Unstoppable! - Defeat 100 enemies in a row without dying in combat
    Sharpshooter - Complete game with 70% or higher shot accuracy
    Rushing Roulette - Defeat enemies with a pistol, machine gun, and grenade, in that order, in 15s
    Ghost in the Cemetery - Get through Scotland cemetery combat encounter without killing or being seen
    Butterfingers - Make 10 enemies drop their grenades
    Boom County - Defeat 4 enemies with the same explosion
    Defeat 10 in 60 -- China Lake GL - Defeat 10 enemies in 60 seconds with the China Lake Grenade Launcher
    Hang Tough! - Destroy 10 vehicles while being dragged from the rope
    Run the Table - Defeat enemies with a stealth attack, melee attack, headshot, and explosives...
    Hitting a Brick Wall - Defeat 5 armored enemies with melee only
    Wingman - Perform 10 combo buddy takedowns
    Cliffhanger - Pull 20 enemies over when hanging from a ledge
    MULTIPLAYER
    Continue the Adventure - Complete the Uncharted Multiplayer Introduction
    Get in the Game - Complete 5 matches in Multiplayer
    Trials by Fire - Complete all trials on Moderate (difficulty) in Multiplayer
    Friends Forever! - Spawn 10 Sidekicks in Multiplayer
    Medic! - Revive 10 Allies in Multiplayer
  • Seth
    #49018
    *urvajó. Nekem nagyon bejön. Ha tetszettek a SoulsBorne játékok,akkor szerintem ez is tetszeni fog, erősen merít azokból. Persze hiba lenne úgy nekiállni,mint egy Souls játéknak, mert akkor nem húzod sokáig, újra kell hangolódni, más az irányítás, a karakter, fegyverek súlya. Itt pl még a sztaminának megfelelő KI csíkot is látod az ellen életereje alatt, figyelni kell,mikor fárad ki és akkor odacsapni. Itt vannak one hit killek is, egy fejszés alak simán lecsap egy ütéssel, ha nem vagy óvatos. Ha Souls-ok sosem tetszettek,akkor meg felejtsd el, csak frusztrálódni fogsz :D
  • mucsácsó
    #49017
    Jaaa, vagyúgy :) Ahhoz nem volt "szerencsém" :) csak kirakva láttam MM-ben anno, dehát mint valami elfuserált kínai piacos, búcsús 2 pálcás utolsó bóvli.... :D nem is értem, hogy dobhattak ilyen szart a piacra... az a SONY szégyene, komolyan :D meg ahhoz, hogy betedd a lemezet, neked kell elhúzni a tetejét és koppan egyet...jóég :D


    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2016.04.27. 18:30:43
  • Totti5
    #49016
    Természetesen nem a slimre gondoltam az brutáljó gép volt! A "super"slim kacatra.
  • mucsácsó
    #49015
    eeeh :D akkorjóvanakkó. még csak a librarybe se rakom be szerintem ezeket megintcsak.. :D

    amúgy PS3 Slim nekem a leghalkabb konzolom, tényleg semmi hangja nincsen.
    ellenben PS4 az néha tényleg olyan, mintha egy traktorban ülve indítanék el egy hajszárítót... :D
  • Totti5
    #49014
    Jaja, most már tudom hogy kilométerekre kell elkerülnöm a jövőben :)
  • TDC Geronimo
    #49013
    Erdemes leszedni ezt a ni-oh demot? Eleg vegyes dolgokat olvastam rola
  • Totti5
    #49012
    És itt vannak a május PS+ játékok is, ezek lesznek letölthetőek harmadikától:
    - Tropico 5 (PS4)
    - Table Top Racing: World Tour (PS4)
    - Bionic Commando Rearmed 2 (PS3)
    - LocoRoco Cocoreccho! (PS3)
    - Switch Galaxy Ultra (PS Vita, PS4)
    - God of War: Ghost of Sparta (PSP, PS Vita)
  • Kongy
    #49011
    Most nézem csak milyen jól indul majd a vizsgaidőszak: azt se fogom tudni, hogy UC4, vagy Doom menjen a tanulás helyett.
  • Totti5
    #49010
    Legyen 15, nekem mindegy legyen tökéletes day1.
  • Totti5
    #49009
    360 hangos volt, PS3 slim fura volt ( jött ott minden hang ), X1 és a PS4 illetve a WiiU közül a WiiU a leghangosabb mert lemezt pörgeti. Két kurrgennek semmi észlelhető abnormális hangja.
  • partizan182
    #49008
    Ismerős, költözéskor direkt úgy rendeztem be a nappalit hogy semmiképpen se legyen glare, erre a napfény még a tv időzónájában sem jár mire bekapcsolom :)

    Nálunk életritmusa a gyerekeknek van, mi csak igyeszünk nem megőrülni közben. Cserébe kurvajók, nagyobbik (3,5) már full komfortosan irányítja a Wind Wakert meg a Tearawayt (kamerástul mindenestül), kisebbik (1,5) is próbálgatja, egyenlőre csak körbe-körbe meg néha ugrik egyet.

    Ipadet persze mindkettő készség szinten tolja, beszarás.
  • partizan182
    #49007
    Lefizetik őket! Csalás, korrupció! #boycottmetacritic

    (Szép csomag, nekem is dobhatnának egyet)
  • TDC Geronimo
    #49006
    press kit





  • Moby
    #49005
    Akkoriban annyira más volt az életritmusunk, és nem voltak gyerekek sem, hogy egészen másként éltem meg ezeket a problémákat. Akkor még napi szinten tudtam játszani úgy, hogy kint még világos volt :D Ilyenmódon nem is maradt meg emlékeimben hangos gépként az x360. Pedig abból is volt minden szériából legalább egy példányom.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.04.27. 15:41:50
  • partizan182
    #49004
    Ó ne értsd félre, az enyim is visít mint az állat, csak még soha senki fel nem ébredt miatta :) Pici 2-3 óránként ébred itt is de ez független mindentől, mindig is ezt tolta. Nagyobbikat akkor sem tudnám felébreszteni ha akarnám (ami külön öröm a reggeli induláskor...)

    Kis form factornak örülök mert így szépen elfér a TV állványon, XO már macerás lenne mérete miatt, PC meg pláne off. Első szériás X360-on nevelkedve persze könnyű nekem, azt anno az egész szomszédság élvezte :)
  • Moby
    #49003
    A nejem nem, a nagyobbik sem, de a kicsi ő extra szenzitív az ilyen éjszakai dolgokra. Persze ez ilyen egyéni szoc prob, csak továbbra is egy elhibázott tervezői döntés szüleménye, hogy sokadszori kínlódásom ez. A kicsit nagyobb gépet _mindenki_ el bírta volna viselni(ld. XONE). A visító gépekkel viszont vagyunk rögtön itt páran, akiknek gondjuk van. Nyilván rohadtul érthetetlen a probléma azoknak, akik nem küzdenek ilyesmivel.
  • partizan182
    #49002
    Horkólni azé' csak lehet tán? Vagy arra is harapnak? Meg be kell rakni a Pompomot kismagnón, senkinek fel sem fog tűnni a zúgás. Nálunk bejött, ha nagyon olyanom (vagy társaságom) van még fülest sem kell használni.

    Kisgyerek mellett meg még nem láttam olyan anyukát akinek gondja lett volna az elalvással :)

    Szerk: najó, nem fair, mi vasút melletti házzal edzésben vagyunk zaj szempontjából, ez a kis visítás felse tűnik senkinek...
    Utoljára szerkesztette: partizan182, 2016.04.27. 15:14:46
  • Bandicoot
    #49001
    Nem érdekel lopták, bolt hibázott, sonyvezér vitte házhoz. Tolják,spoilereznek és még patchet is kapnak. Közben a népek várhatnak 10-ig.
  • Tommy H
    #49000
    Az igaz mondjuk,hogy Doom egy igazi adtenalin pumpa ami hiányzik is mostanában:))
    Meg elöbb is jön.Lehet igazad lesz
  • Moby
    #48999
    Dehát ki kell szolgálni a tolvajokat, és az orgazdákat. Nehogymá valami félkész szarral tolják!



    /ez az "ellpoták" című délamerikai szappanopera olyan szinten facepalm, hogy arra szavak sincsenek.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.04.27. 14:55:52
  • Moby
    #48998
    Én a jót akarom neked, tényleg. Ott egy örülten igényes, kultjáték, ami az alapjain kívül semmiben nem hasonlít a korábbiakra, és egy Tyé kategóriás szemét, ami szemétnek született, úgy is fogjuk elfeledni. Válaszd az előbbit. Tegyél ennyi szívességet magadnak :)
  • Bandicoot
    #48997
    Komolyan ez vicc legalább a patchetvtiltanák le megjelenésig ha már kinkell várni azt a rohadt 10-ét akinek nincs "szerencséje"...
  • Tommy H
    #48996
    Jah.Ez vagy Doom májusra mint FPS.
    És mivel Doom részekkel mind játszottam már az nem érdekel de ezzel még soha így HF lesz a vétel.
    Meg úgy az első hírek óta érdekel,ezvan:)