121202

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Kandurex
    #49075
    Már csak az a kérdés, hogy mire lennének képesek mondjuk egy jó pc alatt?
  • Totti5
    #49074
    Nekem mindegy h videó vagy ott szüli meg helyben a GPU, viszont ha stabil frémmel ( fix 30al ) szüli meg ( s nem előre felvett tuti frémes mindig tökéletes videó ), akkor kapnak egy pacsit a fejlesztők. Ettől nem lesz sem jobb sem rosszabb, de van akinek icipici jó érzést nyújt hogy mindent amit lát a képen ott helyben számolja a gép. Nekem ez jó érzés, ha ilyen valami. Ettől még nem vagyok a videó vagy akármi más megoldás ellen.
  • Kandurex
    #49073
    Ez a játék célja nem? Hogy úgy elárasszon a rózsaszín felhővel, hogy már elhiszed. Mindegyik ezt próbálja.
  • Moby
    #49072
    Én attól tudnék rózsaszín felhőkön ücsörögni, ha azt tudnám, hogy ebből a munkából kettővel több fasza fejtőrő van benne. És nem az állandó elégedetlen beszél belőlem, túlélem ha nem lesz benne, csak a felesleges dolgoknak maximum akkor tudok örülni, ha már minden más nagyon-de-nagyon, maximálisan ki van filézve. Ezekről szimplán azt gondolom, hogy céltalanok. A játékosok döntő többségének gecire mindegy, a maradéknak meg egy része tudja, hogy trükk és alibi.
  • Moby
    #49071
    Túl ezen nem is látom értelmét. Megint a túlzott teknódedó, amibe el lett füstölve egy halom munka, holott ugyanígy kiszolgálná az igényeket, ha prerendered lenne. Dehát megint a degenerált igényeket kell kiszolgálni, meg hogy le lehessen írni olyat, ami talán negyed részben igaz, de legalább senkimás nem írhatja le.
  • SlickAdam
    #49070
    vagy neha ellazulhatnank es elhitethetnenk magunkkal, hogy ez ingame es rozsaszin felhöken ücsörögve varhatnank a megjelenest.:)
  • Moby
    #49069
    Kikúrtjól néz ki. Hogy jön ez ide? Kimondtam már százezerszer. De ez még nem ok arra, hogy marhaságokat írjunk le megállapításként. Engem kimondottan zavar az, hogy ha valami önmagában is értékes, akkor azt lila finggal töltsük ki csak azért, hogy az utolsó levegőmolekulát is kiszorítsuk belőle. Overhyped.
  • TDC Geronimo
    #49068
    Ez bárhol kikúrt jól néz ki nem csak kenyérpirítón :)
  • n000rbi
    #49067
    Mondd ki Moby, nem fáj az: kikúrt jól néz ki egy kenyérpirítóhoz képest, függetlenül attól, hogy ingame, in-engine, vagy akármi.
  • Moby
    #49066
    Persze hogy az...
  • TDC Geronimo
    #49065
    Attól még ingame
  • Moby
    #49064
    Ingame a tökömet. Ott rendereli realtime ez igaz, de kétvagon precalculated cuccból. A tányért a kezükben nem tudnád puskára cserélni, mer nem alkamas rá, Most akkor ez ingame vagy nem?
  • TDC Geronimo
    #49063
    "40 million PS4 shipped; PSN generates more revenue than all of Nintendo"
  • TDC Geronimo
    #49062
    "Witcher 3: Blood & Wine will be about "as big as all islands of Skellige combined""

  • Tikal #49061
    Eddig kétszer fordult elő, Gutgash területén egy konvoj üldözésénél, meg egyszer egy kanyonban, ahol csak én voltam, semmi NPC a környéken, vihar se volt semmi, és nagyon durván belassult több másodpercig diavetítés volt
  • TDC Geronimo
    #49060
  • TDC Geronimo
    #49059
    Volt az uc story trailerbe egy jelenet elenaval. Na itt az ingame kép róla. Sámánok bászki! :)



  • n000rbi
    #49058
  • Ulthane
    #49057
    Ki a fasz fizetne ezért 150 fontot? Majd jön, amikor jön 40 fontért.

    /nekem majd karácsonykor, fullra peccselve, negyedáron valami akcióban
  • Ulthane
    #49056
    Használj pajzsot!
  • ppista
    #49055
    Na, akkor az estém kultürált eltöltése meg van oldva. Ráadásul még a káromkodás skill-em is fejlesztve lesz ezáltal. :)
  • n000rbi
    #49054
    Gafon írják, hogy ez csak egy miniboss és ami onnan nyílik az csak az első pálya második fele, utána van még egy komplett új helyszín és egy valódi boss :D
  • ppista
    #49053
    Tegnap belenéztem, és el is porolta a seggem vagy tízszer egymás után. Nagyon tetszik a harcrendszer, kellően összetett, és odafigyelést igényel. Sajnos a grafikán látszik, hogy ez egy PS3-ról átráncigált anyag, de most ez pont nem érdekel. Sajnos a kamera a szokásos gány Team Ninja minőség amin elég sokat kellene változtatni, hogy ne legyen ennyire zavaró. A Souls-ok után ez elég nagy felüdülés.
  • zzeN
    #49052
    Elfogadnám.
  • Amiga
    #49051
    Ja értem. :-) Akkor ráküldöm a lengyeleket. :-D
  • Moby
    #49050
    Londoni cigánygyerek. Nem fog ez neked hozni semmitse.
  • n000rbi
    #49049
    Tipikus. Megetetném vele
  • Amiga
    #49048
    150 fontért árulja a tetvedék? Bejelentkezek egyre és a szart is kiverem belőle, amikor hozza...
  • Totti5
    #49047
    Nem, átvezetőben volt 1-1 drop, de gameplay alatt fix 30 körül mozog. Hányadik chapter?
  • darkSectorxxx #49046
    Aha idevele. :D
  • Tikal #49045
    Mad Max nektek is csinál néha extrém fps esést? Extrém = 2-3 fps tarósan :D
  • n000rbi
    #49044
    Nioh első (?) boss megvolt, megnyílt egy újabb nagyobb terület Shortcutok itt is vannak, jó lesz ez én azt mondom.
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2016.04.27. 23:59:18
  • TDC Geronimo
    #49043
    dark kellenek uc gameplayek? Én messzire kerülöm, de te tudom vagy olyan nub hogy megnézed :D
  • TDC Geronimo
    #49042
    gafon találtam, érdemes megnézni a neveket.



  • darkSectorxxx #49041
    Stream minősége =/= grafika, ha rám érted.
  • Bandicoot
    #49040
    NE!!! Issssten ment hogy megint belemenjen vele valaki a Doom grafikájával kapcsolatos agybajba....Egyszer estem bele ebbe a hibába, ne menj bele te is...
  • darkSectorxxx #49039
    Ja mert nekem piszok gáz volt, nem tudtam értékelhetőt vonni a streamből...anynira szétesett nekem a kép...:S
    De játékmenetben én skipelem egy rongyos 2000-es akcióig. :)
  • Moby
    #49038
    De
  • AntiHero
    #49037
    És itt vannak a május PS+ játékok is, ezek lesznek letölthetőek harmadikától:
    - Tropico 5 (PS4)
    - Table Top Racing: World Tour (PS4)
    - Bionic Commando Rearmed 2 (PS3)
    - LocoRoco Cocoreccho! (PS3)
    - Switch Galaxy Ultra (PS Vita, PS4)
    - God of War: Ghost of Sparta (PSP, PS Vita)
  • darkSectorxxx #49036
    Nem Doom stream-re irtad? :D