121202

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • darkSectorxxx #49115
    U4-ben az lesz faja hogy lesz photomod is benne.
  • darkSectorxxx #49114
    Erre régen hallottam egy tök szupi szólást egy fejlesztőtől.
    Mit érdekel a trükk?
    Kit érdekel hogy mi hogyan, mint a bűvészetben....a végeredmény a lényeg amit elhitetnek veled. :)

    Most ilyen az árnyék is, ha hihetőnek hat, nem gagyi, akkor mit számít hogy milyen úton-módon kerül oda, Semmit. :)
  • darkSectorxxx #49113
    Mégis szar lett.
    De én úgy fogalmaztam hogy évente kiadnak 1-et...persze nem 1 év a fejlesztés.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.04.28. 16:27:53
  • Totti5
    #49112
    Nincs.
  • Tikal #49111
    Amugy van már valami pletyka hogy jönnek e majd új pályák DirT Rally-hoz? Mert nem látok season pass-t se...
  • Tikal #49110
    nem tudom abból melyik a ventilátor tipusa :)
  • arty
    #49109
    4 napja nemtudok osszehozni veled egy csetet szkajpon, soselesznekemidom :((
  • Totti5
    #49108
    "mar sokkal hamarabb el kellett volna kezdenunk csapatni"

    Jaja és Gero is jönne már, meg Arty is VENNE MÁR EGY GÉPET.
  • arty
    #49107
    t150? 54k...

    amugy respekt, h kontival is tudod nyomni, nekem anno kormannyal is irtonehez volt. (totti adta kolcson anno, pcn)
  • SlickAdam
    #49106
    en meg mondtammar 100-szor hogy veszem, csak most nincs annyi zseton, hogy mindent megvegyek egyszerre. ezek a megerösitesek jok, mert igy nem felejtem el.:)

    csak elvagyunk a kakis-kart-al nem? (mar sokkal hamarabb el kellett volna kezdenunk csapatni)
  • Moby
    #49105
    Az aláírásomban szereplő modell
  • Tikal #49104
    Kontroller beállításaid megosztanád? Steering sensitivity nekem 100-on van :)
  • arty
    #49103
    forza motorsportban nem dinamikusak az arnyekok, hanen "elore letaroltak" - megse gondolja senki, h nem rt. oke, itt megtobb cucc lehet letarolt, nehez ugy eldonteni h honnantol nem rt valami....
  • Totti5
    #49102
    Mondtammár100szor hogy alapmű, persze mindig csak a gyerekes egyszerű pushdökar előre tu win mariokart
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.04.28. 15:46:26
  • Tikal #49101
    Visszatérve a hangos gépre, nekem 1116 van, és hangos, de sose hallom a már mások által említett okok miatt, fülesben játszom vagy ha nem akkor meg hangosan játszom :) Szóval melyik modell az amelyik kevésbé hangos elvileg?
  • SlickAdam
    #49100
    jol hangzik, veszem. thx a feedback-ert
  • partizan182
    #49099
    Igen, ugyanaz a modell. Ezért van hogy mind az AC mind a COD képes évről-évre megújulni, csavarni egy jót a bejáratott kliséin, új perspektívába helyezni a mondanivalóját és játékmenetét.

    Oh w8.

    AC-t egyébként legendásan sokan csinálják, különösen a dev végefelé gyak a teljes global Ubi és összes indus/maláj bedolgozója ezen pörög.
  • Tikal #49098
    nekem a borulásokkal azért van problémám, néha olyan hihetetlenül repül el mikor rámegyek egy kicsit a pálya szélére...
  • Amiga
    #49097
    Úgy készülnek, mint a CoD-ok? Azt hittem, hogy csak az utolsó részt kapta másik team, addig a Montreal kezében volt. Bár általában több stúdió együtt dolgozik egy-egy címen, ahogy én tudom, csak a montreali volt a HQ.
    Utoljára szerkesztette: Amiga, 2016.04.28. 15:24:01
  • TDC Geronimo
    #49096
    Még egy bethesda játék, ahol szar az audio mix :/
  • Totti5
    #49095
    AC nem évente jön. Több KÜLÖN csapat csinálja, éveken keresztül. Utolsó AC 3 évig készült.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.04.28. 15:15:29
  • TDC Geronimo
    #49094
  • Amiga
    #49093
    Na igen... Bár általában az AC-k is vállalhatóak technikailag. Ezért kavart akkora vihart az Unity optimalizálatlansága. De nekem a 2013-as Tomb Raider-ről is nagyon jó emlékeim vannak.
  • darkSectorxxx #49092
    Igen, de ez ugye nem igénytelenség, csak sokszor az exclusive készül 4-6 évig, alapos tesztek stb.

    Egy AC meg szallahgon jön, hogy is váható el a fejlesztőktől egy ekkora projektnél hogy évente kiadjon egy minden tekintetben precíz programot?
    Hát nehéz ügy. :)
  • Moby
    #49091
    Az ND ereje és jósága nem az előállított kódban, vagy a platformon múlik. Hanem az igényességükben, és az nem platformfüggő. De a pécés világ már nemigazán vevő az uncharted típusú játékokra eleve. Mamár mások a trendek, mások az elvárások, a mai játékosoknak ezek a játékok nemsokat mondanak. Persze azért megvennék sokan, de egy félszar mmo-ból is többet adnak el, mint amennyi ebből fogyna,, szal ilyen szempontból az valóban jobb, hogy konzolon maradnak, így hellyel-közzel minden a helyén marad, ők túlélnek, és csinálhatják a következő játékukat.
  • Amiga
    #49090
    Úgy értem, az exkluzív címek tekintetében. Egy Until Dawn, milyen grandiózus projekt és mégis. Vagy egy Heavy Rain remastered. Vagy akár egy Warriors Orochi 3... Nagyon kevés a bugos exkluzív. Ha viszont multiplatform, megjelenik vele egyfajta igénytelenség is sokszor sajnos. Nem mindig szerencsére, de sokszor.
  • Moby
    #49089
    Én is, de továbbra sem ez a téma. Kibaszottul, agybaszóan szép lesz. Egy szemernyi kétségem sincs efelől.
  • darkSectorxxx #49088
    Division.
  • darkSectorxxx #49087
    Nekik is nehéz lenne optimalizálni mint másoknak.
    Ebben rejlik az össze ex titka. Tisztelet a kivételnek.
  • Totti5
    #49086
    30 ezres GPUra vagy 160 ezresre?

    Pont annyit hoznak a fejlesztők ami a trend és ami teknót megkövetel a haza az adott évben és környezetben. A kérdés az lenne hogy a júzernek kell hozzá venni bika VGAt vagy optimalizálnak pöpecül mint pl az MGS5.
  • Amiga
    #49085
    Megette a fene a PC-t. Ahol nincs fix hardver, ott az optimalizáció és a tesztelés úgy viszi az erőforrásokat, hogy az már az érdemi munka rovására megy. Épp azt szeretem a konzolon, hogy a bugok okai általában körülhatárolhatóak, PC-n meg sokszor egy javításra jut két másik hiba. :-(
  • darkSectorxxx #49084
    Pont ezaz, 100k-s pc mondjuk kevés kicsit talán, de 150-ből lehetne, DE akkor egy fix configra optimalizálva.

    Na ez a konzol.
  • n000rbi
    #49083
    Pár óra után egy néhány szó a DiRT Rally-ról, többek között kontrolleres témában is:

    + fizika, iszonyat jó, igazi kőkemény, könyörtelen szim
    + hangok , beszarás, legjobbak, amit autós játékban valaha hallottam, itt aztán nyikorog, karistol minden, a motor meg úgy szól, hogy polifóniék süllyedhetnek szégyenükben
    + graf nem kiemelkedő, de pofás, a bevilágítás nagyon tetszik, talán az autók túlságosan csillognak (legalábbis a futam elején )
    + 1080p@60: talán egyszer vettem észre egy minimális screen tearing-et, belassulás (ha van) nem igazán észrevehető - a későbbi bajnokságokon, magasabb nehézségen, szakadó esőben/hóban lehet, hogy lesz gond, ott még nem tartok

    +/- team management: nagyon sokat nem tesz hozzá, de nem rossz ötlet a felvehető, fejlődő szerelők/főnök szerepeltetése, a különböző perkek-kel (amik leginkább csak a szereléshez szükséges időt csökkentik)
    +/- ahogy fentebb írtam, itt nincs mese, ha egyszer úgy vágod oda az autót, az egész bajnokságot buktad (a defekt, vagy gumi/kerék elhagyása már csak hab a tortán:))
    +/- a hud méretezése el van cseszve, csak ps4-en (hol máshol) Az elején zavart, hogy minden olyan közel van a képernyő széléhez, de most azt mondom jól van így, többet látok a pályából :D - egyébként orvosolható a dolog, ha a ps4 options / sound and screen / srceen size-t visszaállítjuk a default értékre (de miért is tennénk)

    - nem számoltam össze, de úgy érzem lehetne több helyszín is (hátha később, autók már kerültek be a megjelenés óta)

    Na és az irányításról: szögezzük le, hogy ezt a játékot ffb-s kormánnyal illene játszani, de tekintve a horror árakat konzolfronton sokan maradnak a kontrollernél (ahogy én is, legalábbis jelenleg) A játék default beállításaival nem igazán boldogultam, állítani kellett a steering sensitivity-n és linearity-n, utána már megvolt a sikerélmény. Az első bajnokságot még minden segítséget kikapcsolva nyomtam végig, de ahogy meglett az első RWD kocsi, rá kellett jönnöm, hogy ez így nem fog menni. AZ ABS maradt kikapcsolva, Stability és Traction Control pedig 2-esen. Még így is birkózni kell a géppel (murván és havon különösen), de már megvan az az élmény, ami továbbjátszatja a játékot és nem csak szenvedés az egész.

    @Adam: tl;dr - vegyed nyugodtan, kontrollerrel is jó lesz :)

    Egy tűrhető menet görögbe' :D

    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2016.04.28. 14:50:14
  • Kandurex
    #49082
    Engem azért érdekelne, hogy mit hoznának ki.
  • ppista
    #49081
    Olyan nincs, csak a rózsaszínű felhőcske álmokban.
    Amúgy a PS4 nem egy "jó pécé"? Vagy mifene? A ND maradjon csak "konzolon", a pécét meg hagyja a maszterrész fejlesztőkre.
  • darkSectorxxx #49080
    Ilyet sehol. De PS-en sem ezekután. Mivel ez az uccsó rész. ;)
  • TDC Geronimo
    #49079
    Nem előre felvett, mert pl változik a ruha is a cutscenebe attól függ, hogy épp vizes, sáros vagy szimplán más skint használsz. Nincs előre felvéve.
  • TDC Geronimo
    #49078
    Nem igazán érdekel. Így is olyat csinálnak, amit még PCn se igen látsz.
  • Amiga
    #49077
    Miért ne lehetne ingame? A háttér kellően el van mosva, az erőforrások a karaktermodellekre mennek. Az meg már az Order-ben is elég komolyan sikerült. Ez ugyan magasabb szint, de a fejlesztők is kicsit nagyobb kaliberűek.

    Meg vagyok győződve róla, hogy ebben a részben Drake szivárványosat fog kakilni.
  • Totti5
    #49076
    Képesek lennének pontosan ezt fix 30 frémmel 100 ezres PCn?