121203

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • mucsácsó
    #50000
    TÉK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2016.05.09. 22:00:58
  • Moby
    #49999
    Egyelőre tényleg az. Nem finomkodtam vele :D Ha sikerül lenyomtatnom a tetejére a ventit hordozó panelt le lesz fóliázva az egész, vagy le vtn-eztetem.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.05.09. 21:46:48
  • Bandicoot
    #49998
    Mán alig 2 óra és nézem a hangzavart 1216-on,kiváncsi leszek a menüre :)
  • n000rbi
    #49997
    +1

    Engem is érdekelne a kis frankenps4.
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2016.05.09. 21:38:58
  • Moby
    #49996
    Holnap lesz, bár addigra letarol mindent az u4 képáradat. Olyan 200 körül lehet a vinyómon, amit totál felesleges volt lőnöm, mert holnapra kétmillió lesz itt is belőle :D
  • Kongy
    #49995
    Hát most már én is :D Reggel nyitásra boltban vagyok... :D
  • SlickAdam
    #49994
    aiiight-aiight. azert megneznem, ha lesz ra erkezesed.:)
  • Ulthane
    #49993
    Na, pont ebben bizok, hogy par het mulva tele lesz vele a net, es 10-ert elviheto. :) vagy 8ert, annyiert feladom a karacsonyi verziot. :)
  • Moby
    #49992
    Mirő? Géprő? Nincs. Nemhogy kép nincs, jelenleg azt sem tudom biztosan hol a gép, és a mai napomnak talán ez a legkevésbé szar momentuma :D
    De nagyon nincs mit nézni, megegyezik azzal a néhány módosítással, ami fellelhető: az alja ki van vágva (porszűrő még nincs rajt), a tetején meg van egy 12-es venti. Ennyi. Hogy miért ilyen? Leírom:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Feltűnt rajtam kívül másnak is, hogy a ps4-nek porszívóhangja van? Gondolom igen. Az oka igen egyszerű: pont olyan ez is. Vákuumban pörög a kis fos légkeverő, mert a hülyebuzisony egyetlen ventivel akarta megoldani a hűtést, miközben a az alaplap mindkét oldala melegszik mint a pokol. Azt gondolta bárki, hogy a apu fórró? Hát nem. Vagyis igen, de annak kurvajó a hűtése. Nem, nem amiatt forog szécsillióval a venti. Hanem mert nincs levegője, és a gddr5-ök melegszenek mint a picsa+ az apu átfűti a lapot, és a másik oldalon is van egy termisztor, ergo hiába viszonylag hűs az apu, a másik oldali termisztor állandó magas fordulatszámra kényszeríti a notebookventit, hogy a tetejéből is ki tudja szívni a levegőt. Ahonnan nem lehet, mert gyakorlatilag nincs elegendő, és beindul az ördögi kör. Azaz egyszerűen azáltal, hogy a lap másik oldalát hűtöm, és a apu ventije kap elegendő levegőt gyorsan ki is derül, hogy az apu-t a notebookventi is bőven szinten hangtalanul képes jobb hatásfokkal hűteni, mint a gyári megoldásban. Az egész egy jókora tervezési hiba. A 12xx azért halkabb (és ez mondjuk ügyes húzás volt az elbaszás kikerülésében), hogy nincsenek ramok a másik oldalon, ergo a másik oldal már nem igényel akkora hűtést. Persze a levegőtlenség továbbra is probléma marad ebben a felépítményben, szal tippre ha valami megrángatja az apu-t, mint a u4 menüje, ott elő fog jönni azoknál is a sipítás.
  • SlickAdam
    #49991
    enyimé is "unterwegs", most jött a mail
  • SlickAdam
    #49990
    semmi pikcsör? :(
  • Moby
    #49989
    Ja és holnap lesz egy eladó U4 példányom 16-ért, élő kóddal ha valaki kicsit spórolna.
  • Moby
    #49988
    Na, a ps4 csendesítő projekt sikerrel zárult. Majdnem a pécé szintjére halkult a gép, persze áldozatokkal járt, gyakorlatilag felaprítottam a kávédarálót. Szal gari már nincs (nem az eredeti tervek szerint csináltam, az indokolatlanul drága lett volna), illetve most ronda is mint a pokol, majd gyógyítom egy kis 3d nyomtatással. Így már a U4 menüben is egy bérgyilkos higgadtságával és hűvösségével tűri a megpróbáltatásokat.
    Szal jó lett, és köszi sony, hogy helyettetek dolgozhattam.

    /kíváncsi leszek mit művelnek a 12xx-es gépek az U4 menüből nyomott share-re :D majd valaki esetleg írhatna erről.

    szerk: viszont a pokoli szar napom, és a modding idáig fajult, hogy az irodában marad a gép, szal ma no-no U4.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.05.09. 20:54:26
  • Bandicoot
    #49987
    Nem ez volt a kérdés.:)
  • TDC Geronimo
    #49986
    Mint egy gyerek karácsony előtt, kb olyan izgatott vagyok
  • n000rbi
    #49985
    Dettó, játszunk holnap
  • darkSectorxxx #49984
    ok. :D
  • mucsácsó
    #49983
    szegény Tracer...

    nem tudom, és nem is akarom kommentálni...gusztustalan... :D
    KINEK AD KI ILYET AZ ESZE?!

    "...a legtöbben koreaiak, aztán a fehéroroszok, az oroszok, a lengyelek, és a chileiek jönnek, a magyarok nincsenek a top10-ben."

    valahogy nem lep meg... :D
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2016.05.09. 20:29:33
  • TDC Geronimo
    #49982
    Na most jött az sms futártól \o/
  • Totti5
    #49981
    Te meg nem, hanem a óceán másik oldaláról fosozol ( nyilván toltad rá a mínuszt ). Nem tudod milyen a story, karakterek, mi epik helyszínek, megoldások, jelenetek, csaták lesznek benne. Mert a CODba mindig vannak, az egyetlen FPS sorozat ami értelmes akár több részen átívelő karaktereket és storyt nyújt. A multi séma meg mindegyik szériában tökéletesen elkülöníthető és jelegezetes 2 generáció óta kisebb újításokkal fejlesztésekkel. Legyen az BF, COD, Halo, Csé vagy akármi.

    EA fejőstehene meg a DICE és a BF sémára épülő játékok. Van belőle már egy pár és lesz is.
  • n000rbi
    #49980
    Oké, nekem ez az SE-pótló péntekig, azért izgultam :)
  • Bandicoot
    #49979
    "Szánalmas, objektivitást nélkülöző kicsinyes és gyerekes, nem gémerhez méltó viselkedés."

    Évről évre nyelni ugyanazt a foslét és szánalmasnak,kicsinyesnek nevezni ha a gamer világ kifejezi hogy elege van a copypaste COD-okból és az Activision fejőstehenéből,na az mi?:)
    Csak mert szerintem ugyanúgy szánalmas...sőt...
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2016.05.09. 20:02:54
  • mucsácsó
    #49978
    Na igen, bár azért valahol én is megértem az elégedetlenkedést (és most nem a BF1-hez "mérve" mondom). Bár tuti az lesz majd, amint megjönnek a BF és COD gameplayek, hogy "MI MEGMONDTUK!!" :D
    ...de persze igazából ez semmin nem változtat, mindenki a pénztárcájával teszi le majd a valódi voksát - így azt veszi, amelyik neki tetszik (vagy még azt se :) )
  • AntiHero
    #49977
  • Totti5
    #49976
    Olyan mint a metacritic júzer hiszti, 1 elkezdi a többi folytatja, terjed az agymenő fórumokon a tudoroknál és habár fingja sincs róla, nem is érdekli, nem is látta ( LOL senki nem látott belőle semmit, DE a trélerben többet mint a BFből ), bottal sem piszkálná, meg se nézte és tolja rá a negatívot, nomeg a BF játékos csak azért is tolja rá, a sem nem BF, se nem COD játékos csak azért is tolja rá, úgy hogy az életbe nem CODozott, de hát a haza ezt kívánja, mert most ez a legnagyobb örömük az életben ezt súgjk a hangok a fórumokon az interneten. Szánalmas, objektivitást nélkülöző kicsinyes és gyerekes, nem gémerhez méltó viselkedés.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.05.09. 19:33:06
  • TDC Geronimo
    #49975
    Rendelésed addig új státuszú, amíg meg nem kapod
  • TDC Geronimo
    #49974
    Este szokott jönni sms futártól, de az se mindig
  • zzeN
    #49973
    Nekem is új rendelés van oldalon, de holnap jön, előző héten hívtak, nem kell aggódni.
  • mucsácsó
    #49972
    CoD trailernél megérett az 1 millió diszlájk (illetve mindjárt 1,3 :D)... nur zur info :D
  • n000rbi
    #49971
    Igen, az oké, én is beszéltem velük telefonon, csak gondolom jön valami sms a futárcégtől (én kezdek fosni, mert a rendelésem még mindig "új" státuszú a honlapon)
  • TDC Geronimo
    #49970
    Pénteken hívtak még hogy holnap jön, Azóta semmi, gondolom jön a standard plus, mert azt mondtátok az megjött
  • n000rbi
    #49969
    Gero, platinumtól kaptál már bármi visszajelzést, smst, akármit?
  • TDC Geronimo
    #49968
    Rainbow 6 - 3.0 patch notes

  • AntiHero
    #49967
    Most UC4el elleszünk egy ideig. Utána behúzhatjuk, mert bejön. .)
  • darkSectorxxx #49966
    Huh néztem, eszméletlen ez is látványban, én már most megvenném. :D
    Régen én csak ezzel az első résszel tóltam. Fasza játék volt.

    De nem is tudtam hogy ez ps2 és ps3-ra is lett már kiadva, elsőnek csak remaster, most remake. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.05.09. 17:51:07
  • AntiHero
    #49965


    De kellene ez is :|
  • Totti5
    #49964
    Ha a Sony nagyon akarna csinálni akkor majd megveszi jó pénzért, ha aktális vagy kitalálnak új IPt.
  • darkSectorxxx #49963
    :P
  • n000rbi
    #49962
    Túladagoljátok, nem lesz jó vége :)
  • Bandicoot
    #49961
    Én ebben a pillanatban kezdem a 12. chaptert....Gőzerővel....:D