121203

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Kongy
    #50481
    Mindegy, hogy melyik a legutáltabb CoD, biztosak lehettek benne, hogy a 10 éves Pistike - aki nyomta a dislike-ot - karácsonyra Infinite Warfare-t kap majd. Aztán jöhet az Ultimate Warfare, meg utána a Neverending Warfare, stb stb... Már a címválasztásban sincs fantáziájuk, KICSIT van csak túltolva a széria.
  • mucsácsó
    #50480
    Tribute az mindenféleképpen, mert fejlesztők azok állítólag éltek-haltak a régi részekért, dehát... ez eléggé vérszegény... kicsit középszar hatás, megkapja majd a kis 6-7 pontjait azt csókolom... :) mondjuk ettől még lehet klassz, de ilyen címek közepette (UC4, Doom, Overwatch - ésmégbiztosvanjópár, Witcher 3 DLC) eléggé merész előrukkolni vele... :D
  • Seth
    #50479
    Zenéje tetszik, gameplay viszont elég uncsinak tűnik. Eredetivel sosem játszottam
  • Moby
    #50478
    Nem, ez eléggé foscsi. Amigán imádtam a részeit, de akkor ott abban olyan zenék, olyan art volt, hogy leolvadt az arcunk tőle. Hát ebben ilyenekről már nem beszélhetünk, ez nem is tudom micsoda. Gyenge tribute?
  • mucsácsó
    #50477
    Persze... nem kell őket félteni... :(

    más:
    Shadow of the Beast - Chapter 1 gameplay

    régóta követtem a játékot. deeee háttttőőő nemtom... remélem azért, hogy nem, de szerintem ezt a játékot eléggé lefogják húzni... :S funnak tűnik a hent (mégha repetitívvé is válik a videó alatt :D), de így maga a játék mechanikája meg a mozgás elég sután hat valahogy... meg ez a bossfight a végén, what :D vagy csak én lennék már túl kritikus? :D
  • TDC Geronimo
    #50476
    Rekorder lesz idén is eladásokban (sajnos), semmit se jelentenek ezek a like/dislikeok.
  • Moby
    #50475
    Ja. 3 millióig mostmár nincs megállás :D Ha igaz, hogy a negatív reklám is reklám, akkor az idei év legnagyobb eladásait fogja produkálni.
  • mucsácsó
    #50474
    Kuuurvanagy :D :D CoD trailer meg lassan ~2,2 milla dislike-nál...szerencsétlenek... :D
  • darkSectorxxx #50473
    Call of Cthulhu

    - tps
    - rpg elemek

    -

  • darkSectorxxx #50472
    várj én megveszem, mondj egy 5 jegyű összeget ami 0-val kezdődik. :D
  • Moby
    #50471
    Hát ez nem jutott eszembe :D Mondjuk a vga-m épp eladósorban van, gyorsan elcsattintom, mielőtt befutnak az újak, és még valami kis pénzikét kapok érte :)
  • darkSectorxxx #50470
    Erről van szó, kár előre inni rá, meg berendelgetni, pár játékot meg kell váni míg lesznek visszajelzések.
    Szóval holnap még ne tedd fel vatera-ra a pc-det. :D
  • Moby
    #50469
    Várom is, meg fosok is tőle. Ez a kiszivárgott szabályozás alatt (ha igaz), fogalmam sincs mi fogja a stúdiókat rávenni, hogy normális minőségben adják ki rá. Itt mindenki attól fosik, hogy a ps4 verza lesz elbaszva mindenből. Én pont az ellenkezőjétől fosok. Üzletileg semmi nem fogja kapacitálni a stúdiókat abban, hogy egy eladások nélküli gépre reszelje be a játékokat, egy mostanra gárnitszilárd ps4 hegemónia mellett :( Meglátjuk.
  • TDC Geronimo
    #50468
    Ezt má' remélem NEOn tolom :)
  • darkSectorxxx #50467
  • Moby
    #50466
    ÓRIÁSI!
  • TDC Geronimo
    #50465
  • TDC Geronimo
    #50464
    wot? Nem toltad le witchert?!

    31én kieg, rakhatom fel újra +20+ gigás patchek fákkje :y
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2016.05.14. 21:11:34
  • Moby
    #50463
    Igen. KB mint az U4-ből kimaradni.
  • Moby
    #50462
    Nem nagyon értem az okot. Én ezt anno ebben a minőségben bőven letoltam volna(persze így sem összehasonlítható avval, ahogy végül letoltam). Éshát ebből kimaradni... :D
  • darkSectorxxx #50461
    Ez igaz, de csak ha jól megy....
  • Bandicoot
    #50460
    Hát pedig ha a Witcher 3-ról beszéltek,nos mindenféle túlzás nélkül párban van az UC4-el. Vagy ha úgy tetszik,az akciórpg-k Uncharted 4-e...:)
  • darkSectorxxx #50459

    én megaztán.....
  • n000rbi
    #50458
    Azért nem voltál ezzel egyedül (én még eladni sem tudtam) Azóta se jutottam el odáig, hogy 2 óránál többet beletegyek.
  • darkSectorxxx #50457
    :DDDDDD
    ez U4 az meg fps. :D
  • Bandicoot
    #50456
    Te mondod hogy lásson valaki messzebb, miközben az UC4-ben a kontroller alig több mint 10 gombja közül chapter 10-nél járva fingod nem volt róla hogy a DPAD jobbra/balra nyomásával elő lehet venni a fegyvert bármikor???
  • Moby
    #50455
    Hát...ez viszont geciség :( Azt a szopástengert, amit átúsztam én emiatt anno... :((
  • TDC Geronimo
    #50454
    Mondtuk hogy egy "kicsit" jobb, mint volt :P
  • Moby
    #50453
    De ha már utolsó dlc, akkor belenéztem a játék jelenlegi helyeztébe.
    Rohadtul dühös vagyok.
  • darkSectorxxx #50452
    Megtisztelteésnek kell venned! :D
  • Moby
    #50451
    Jaj, már akartam írni:

    Az ára kissé magas, de oda kell kerülnie a többi doboz mellé-.
  • Moby
    #50450
    Dejó nekem :D
  • darkSectorxxx #50449
    Az hogy te posztoltad azt a hozzászólást amit véletlen foyltán kisorsoltam, és a tiedhez kapcsoltam a mai monológomat! :D
  • Moby
    #50448
    És nekem ehhez mi közöm? :) Állatok mindenfelé élnek ezen a földön.
  • darkSectorxxx #50447
    Sokan máshol ezen vitáznak a bil + egér vds kontrolleren. fps-nél. :D
  • TDC Geronimo
    #50446
    CD Projekt expanding to 500 employees for Cyberpunk, including Kraków to 100
  • Moby
    #50445
    Fogalmam sincs miről beszélsz :D Valaki dekódolná? :D
  • darkSectorxxx #50444
    Nem itt ba+
    Láss messzebb kicsit, általánosságba mondom nem itt konkrétan ps4 topik, ez globális vita, nem házonbelllülli. :D
  • Moby
    #50443
    >ezt bárki bármit mond

    Na az tök jó, mert evvel kapcsolatban senki nem is mondott semmit :D
    Ideje lenne elolvasni a posztokat, amire válaszolsz. Vagy legalább heti egyszer.
  • darkSectorxxx #50442
    szerintem a ....vagy inkább...... :D
    FPS-t lehet nyomni frankón kontrolleren is, gyakorlással, de az egér + bill-t itt nem veri semmi, ezt bárki bármit mond, egér +bill az fps-ekhez, én máig várom a sdupportot konzolokon is.

    Más szemmel néznék a műfajra.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.05.14. 18:23:21