121203

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • TDC Geronimo
    #50601
    Ezek UK eladások. Mellérakom larat is szemléltetésképpen

    [Week 19, 2016] UNCHARTED 4: A THIEF'S END (SONY COMPUTER ENT.) - 192,000 / NEW


    [Week 46, 2015] RISE OF THE TOMB RAIDER (SQUARE ENIX EUROPE) - 42,000 / NEW
  • darkSectorxxx #50600
    Az azért vicc hogy 76 gB szabad hely nem elég a Uncharted Collectionnak.
    Most töröltem 92Gb-ig és hajlandó elkezdeni a feltelepítést.
    Ez a 430Gb kb olyan mint a PS3-nál az az xy mennyiség, lófaszt nem lehet kihasználni, mert több hely kell neki mint maga a játék....ez így fos 2016-ban.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.05.16. 11:42:59
  • darkSectorxxx #50599
    Mi?
  • darkSectorxxx #50598
    Meg hogy milyen szoftverek jönnek rá nem? :D
  • Bandicoot
    #50597
    Kezdődik...Vagy folytatódik?
  • Moby
    #50596
    Én sem. A színe pl sokkal fontosabb. Nem is beszélve a tapintásáról.
  • Bandicoot
    #50595
    Én is ezen pislogtam.
  • darkSectorxxx #50594
    NX-nél én nem feltétlen a hardver erejét tekinteném fontosnak....
  • darkSectorxxx #50593
    Jo de ezt darabszámban nézve? :D
  • TDC Geronimo
    #50592
    Ez se meglepő

    "It’s both the first and final new adventure to arrive on PS4 for developer Naughty Dogs’ flagship series (although the remastered trilogy came to PS4 in October last year). In terms of debut week sales ‘Uncharted 4’ is by far the most successful launch in the series beating ‘Uncharted 3: Drake’s Deception debut week by 66%"
  • SlickAdam
    #50591
    tehat olyan erös lesz mint a WiiU vagy gyengebb?
  • TDC Geronimo
    #50590
    Semmi meglepő nincs ebben
  • Bandicoot
    #50589
    No a friss hírek / pletykák / alapján a Nintendo NX nemhogy erőseb lesz végre valahára az aktuális gennél,hanem minimum 1 gennel lesz lemaradva....

    Nem tudok elég nagyot köpni ha ez igaz.
  • darkSectorxxx #50588
    "A Koei Tecmo mától kezdve szabadon elérhetővé tette a Dead or Alive Xtreme 3 free-to-play kiadását, melyet már le is tölthetnek a japán vagy ázsiai profillal rendelkező PlayStation 4-es és PlayStation Vitás játékosok.

    PS4 Ázsia (angol, kínai és koreai nyelv)
    PS Vita Ázsia (angol, kínai és koreai nyelv)
    PS4 Japán (japán nyelv)
    PS Vita Japán (japán nyelv)"
  • AntiHero
    #50587
    Pedig jó játék. Első platinám volt.
  • darkSectorxxx #50586
    Best Buy.
    Mucsacsó a címedet hová küldje a lemezt milőtt meggondolná magát. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.05.16. 09:34:29
  • darkSectorxxx #50585
    Jesszusom be van ivva Moby, nehogy elhiddd nekije. :D
    Nagyon fasza a játék, többféle befejezés, sok válaszút következményekkel, többször végigvihető. Nagyon szép játék. Parás is....én Ajánlom nagyon.

    Moby más értékrenddel áll ehhez a játékhoz, de amúgy nagyon fasza, ha szereted az ilyen tinihorror-t. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.05.16. 09:34:44
  • Moby
    #50584
    Ha a leírtak ellenére kipróbálnád 5-ért vihető az enyém. Vagy elcsencselhetjük, ha van valamid.
  • mucsácsó
    #50583
    Ejj-ejjj...hát ez szomorú :( pedig amiket láttam videókat - azt a kurvakeveset, de direkt -, azokon nem tűnt olyan rossznak a cucc, teknó ügyileg sem :) na majd óccsójé (igaz, ahogy látom most is lehet lőni 5-6k körül bőven), a dömping után. Most egyelőre Doom kedden/szerdán, aztán jön az Overwatch is...majd nyárra talán besuvasztom :)
  • Moby
    #50582
    Annyira immerziópusztítóan szar a facial mocap - miközben ez lenne a játék alappillére - hogy uncanny valley legbűzösebb mocsaraiban hempereg. Valami stilizált, sziluettséderes akármi is jobb lenne, mint ez az állandó nyugtalanító kínkeserves próbálkozás, amit teknóval szeretne kivontatni a lápból, de minden pillanatban azt kívánom, bárcsak meg se próbálná :(
    Ijesztegetni viszont nagyon jól tud. Sokszor olyankor is, amikor nem szeretné.
  • Kongy
    #50581
    Ó nem olyan rossz az, egyszer végigvihető, feledhető alkotás. Still better than QB!
  • mucsácsó
    #50580
    Nemár... ennyire szar lenne? Nekem kimaradt mondjuk egyelőre... digitben vetted legalább? :D
  • Moby
    #50579
    Nincs olyanom.
  • Moby
    #50578
    Ez hogyan kapcsolódik a posztomhoz?
  • Moby
    #50577
    Na ennyi. Én megadtam.minden létező esélyt, de ez az until dawn minden létező szinten annyira generic szar, hogy nincsenek rá szavaim. Pefig ebben jó vagyok. Minden második pillanatban bakancsal tiporja a sárba az immerziót. A keretsztori olyan mélyen van, hogy ott már kategóriák sincsenek. Az idei évem legpocsékabb géming"élménye". Egy ökörség volt újra nekifutni.
  • darkSectorxxx #50576
    Ej nekem az volt az első VGA-m
    Half-Life Very Low? :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.05.16. 00:20:49
  • Bandicoot
    #50575
    Sőt az mx400-ast se.
  • arty
    #50574
    szerintem a ti4200-at se veri majd mindenhol!
  • arty
    #50573
    akkor vedd one-ra
  • Bandicoot
    #50572
    ó az a 780-tól is messze lesz,nem kell 1080ast nézni.
  • darkSectorxxx #50571
    Ha nem akkor 2 darab 1080-hoz képest vagy 3 vagy 4 és így tovább, PC platformon nincsen gyengeség hardverben....a csúcs pc egy kicsit tág fogalom. :)
  • Newfronter
    #50570
    Valószínű a Neo is messze lesz a csúcs PC-től, egy új GTX 1080-hoz képest nézve.
  • darkSectorxxx #50569
    Mindez ha az alábbi kép nem igaz amit linkeltem. Tegyük hozzá. :)
    Nem mintha ez miatt nem lenne szükség esernyőre. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.05.15. 23:47:52
  • Tatyla
    #50568
  • Moby
    #50567
    Tényszerűen én mást ezekből nem tudok megállapítani Te azt mondtad a ps4-es van jözelebb a pécéshez. Szerintem meg a két konzolos van közel egymáshoz, és mindkettő messze van a pécéstől.
  • darkSectorxxx #50566
    Na ittvan, a grafikon beindult és sokkal gyorsabban ismétli önnmagát mint eddig valaha. :D
  • Moby
    #50565
    Én csak annyi látok ezekből a videókból, hogy eléggé mosottfos mindkét konzolos verza a pécéshez képest, meg jóóó szar az árnyék mindkettőben. Hogy melyikben szarabb, az szerintem kevésbé lényeges :D
  • TDC Geronimo
    #50564
    Remélem már csinálják az új wolfit is ezzel az enginevel
  • TDC Geronimo
    #50563
  • darkSectorxxx #50562
    2:30-nál miez? MotoGP? :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.05.15. 23:08:53