121203

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • orichalcos
    #55705
    Nem láttál akkor te még igazán erős nőt, aki nem egy izompacsirta. Ex-emnek volt egy iskolatársa aki aktívan tolta krav-maga-t meg kickbox-ot is, úgy alázta a 100 kg-os férfiakat hogy öröm volt nézni. A nő pedig teljesen átlagos kinézetű volt, talán egy nagyon picivel izmosabb mint az átlag.
  • arty
    #55704
    csakhogy egy 1060-at 1070/1080 viszonylatában kell mérni, nem lassan 3 éves konzolokkal... :P
  • arty
    #55703
    meh, pont ő lett volna az ellenpéldám :D soha, egy pillanatra sem láttam benne a nőt.
  • Harlekin
    #55702
    Én is mindenhol női karaktert csinálok.
    Több ok is van,ha multizok a női karakter kisebb így nehezebb észrevenni...Plusz annál megalázóbb nincs a férfi karakter használóknak mint amikor egy gizda csaj bassza őket agyon...Ha TPS a játék akkor meg nehogy már órákon keresztül 1 faszi valagát lessem....
  • Kandurex
    #55701
    Most mi van? Mondtam egy érvet általában mi nem tetszhet egy női karakteren.

    kb. olyan, mint anno a Terminator sorozat, amit lelőttek, Sarah C. olyan nő volt, hogy állandóan az járt a fejembe, miként dugnám rommá, teljesen hiteltelen volt a szerepben.
  • Harlekin
    #55700
    Ezért játék!Realitás mi....
    Utoljára szerkesztette: Harlekin, 2016.08.02. 08:56:11
  • Totti5
    #55699
    Csak 110 kilós izomkolosszus férfi lehet jó katona?
  • Kandurex
    #55698
    Nem a női karakterekkel van gond, hanem a realitással a testi adottságoknál.
  • Tatyla
    #55697
    Rpg-ben meg ahol lehet női karaktert kreálni én mindig azt csinálok mi ezzel a gond?
  • TDC Geronimo
    #55696
    Mi a baj a női karakterekkel?
  • Tikal #55695
    egy picsa és egy öregember... szép képet festenek a BOPE-ról. Egyébként ennyi lány játszaná a játékot, hogy muszáj mindig beerőszakolni egy női karaktert?
  • TDC Geronimo
    #55694
  • Moby
    #55693
    A konzolokat tekintve mindenképp :P
  • arty
    #55692
    es mar evo sincs! el nem tom kepzelni, ezt hogyan oldja meg a sony...
  • arty
    #55691
    a 480 es a 1060 csucstekno?
    a 6600k csucstekno?
    a z170es chipset csucstekno?
  • arty
    #55690
    az a 40 misi az valojaban 400 es igy mar booooven 10% feletti a nyeresegrata is... kisse fura volt, ezekszerint elirtak totti forrasaban.
  • TDC Geronimo
    #55689
    R6:Siege holnapi DLC+patch notes. Nyamm <3
  • Moby
    #55688
    >Ugyanez van pécés fronton is, azért lehetnek ilyen elmebeteg árak.

    A csúcsteknónak van elmebeteg ára. Ami valahogy divat lett, egyre többen vásárolják bele magukat a highendbe. Nem csak kétszázezres vga, és százezres cpu létezik. Mindenféle van.
  • ppista
    #55687
    Sajnos elég gyér ez a három konzolgyártó, és mint régebben írtam jó lenne még ugyanannyi, hogy tényleg legyen választási lehetőség, és valamilyen formában jóval nagyobb verseny a kegyeinkért. Amíg ez nincs, addig körbepasszolnak minket egymás között.
    Ugyanez van pécés fronton is, azért lehetnek ilyen elmebeteg árak. Van ugye kettő+egy gyártó, egy nem túl acélos technológia ami ráadásul még mesterségesen is vissza van fogva, és puszi. Tiszta KGST, tényleg. :)
  • zzeN
    #55686
    Még tavaly (tavaly előtt?) mutogattak egy 2D-s platformert ha jól emlékszem E3-mon, olyan volt, mint az Ori, szép színes, valaki tudja annak a játéknak a címét?

    BTW Abzu PC-re előrendelve.
  • SlickAdam
    #55685
    100%
  • blackfire001
    #55684
    Szerintem lesz, de ne vegyél rá mérget. Ez nem egy új számozott GT lesz...

    Erről jut eszembe, a kompatibilis kormányok számát bővítik még visszafelé, vagy már csak az újabbakkal? (Logitech Driving Force GT-m van.)
  • mardal
    #55683
    Sziasztok

    Szerintetek a GT sporthoz lesz majd valami gép és játék kombó?
    Tervezem hogy veszek egyet de meg akarnám várni a megjelenést.
  • SlickAdam
    #55682
    Abzu-t, majd egyszer...
  • blackfire001
    #55681
    Haverral felesben szoktunk venni játékokat, meg PS pluszt (gép aktiválásos eljárás).
    Van lehetőségünk arra, hogy kapjunk egy Uncharted 4 játék kódot.
    Csak ő tudja aktiválni, mivel nekem külföldi a profilom.

    Ugyan úgy fog működni, mint ha STORE-ból töltöttük volna le? Ergo le tudnám tölteni (és használni) haver accjának könyvtárából?

    A PS4-gyes kontroller pedig kifogástalanul működik PC-n, köszi. ;)

    Annyi kérdés, hogy jó kontroller szervizt ismertek?
    Analóg, illetve ravasz csere kellene...
  • igorovich664
    #55680
    Annyira király az a játék. Örömteli, hogy nem fosztanak meg minket tőle :)
  • TDC Geronimo
    #55679
    Pontosabb pletyka

    Well wonder no more. Thanks to a trusted source, we can confirm that Inside will be coming to PS4 at the end of August.
  • Moby
    #55678
    VR=mandatory 60fps. Driveclub=30fps.
  • igorovich664
    #55677
    Szerintem nem kell majd a DriveClub VR-t butítani. Miért nem? Mert nem egy csodagrafikájú óriási, bejárható pályával rendelkező játékról van szó. Az autós játékok is tipikus cső játékok, azért tudnak ilyen szépek lenni és azért marad szufla a VR-hoz is. Nézd meg a Robinson: The Journey -t PS VR-ra. Gyönyörű - mert cső játék lesz szintén. És már sok gameplay van a neten, amit VR-ban tolnak és röccenésmentesen fut. Vagy ott lesz a Resident Evil 7, vagy akár a Farpoint. Nem lesznek ezek vészesek grafikában, én nem aggódom.
  • Moby
    #55676
    Szvsz mindkettőt. Csak mikor...
  • igorovich664
    #55675
    Én meg azt várom már, hogy milyen lesz tolni a PlayStation VR-ban Cinematic Mode-ban :)

    Úgy is zsír lesz szerintem, hát még ha kijönne VR változat.
  • TDC Geronimo
    #55674
    holnap jön TT új batman játéka és abzu is. Ki mit vesz? :)
  • SlickAdam
    #55673
  • orichalcos
    #55672
    "Gameplay a 4. óra utolsó percében is képes megújulni és újat mutatni"

    Konkrétan az utolsó másodpercig. Minden fillért megér ez a játék.
  • n000rbi
    #55671
    Így biza'
  • Moby
    #55670
    Hasonló ideológiákkal próbálták a kgst-n innen megmagyarázni az embereknek anno, hogy hogyan döglenek bele a a kapitalizmusba a emberek a fal túloldalán, és hogy miért jó valójában, ha mindenből csak egyféle kapható
  • Totti5
    #55669
    Azt hogy tökéletes, de tényleg. Hibátlan az audió vizuális megvalósítása, kiemelkedő az animációk, hibamentes! Atom 60 frém. Mert a story az WTF és mindenki máshogy éli meg annyira összetett, és ehhez egy szó egy bötű nem hangzik el benne / vagy íródik le. A környezet mesél miközben az ember fantáziája dolgozik. Gameplay a 4. óra utolsó percében is képes megújulni és újat mutatni, így végig minden egyes puzzle szinte új, folyamatos a fejlődés, zéró üresjárat, minden egyes képnek jelentősége van és fontos momentum.

    Rakat teória jelent meg arról hogy mi is volt az egész és mindegyiket bele lehet képzelni. 6 évig kotlott rajta a csapat, de azt a 6 évet arra használták hogy minden egyes pixelmiliszekundumát tökéletesre megalkossák.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.08.01. 13:51:58
  • SlickAdam
    #55668
    fu, ez durva komment volt. mindket bekezdese.:D
  • Moby
    #55667
    Mint amikor a fizetősmultinál is arrébbmentek egy utcával. TOPLEL.
  • SlickAdam
    #55666
    tudod, hogy nem az OLED-en van a jatszi, de ha rövid, akkor atviszem a dögöt annyira.

    na nem mintha a plazma mar rossz lenne, de mar nem olyan (LED hattervilagitastol nyilvan meg mindig jobb) a feketeje, mint fenykoraban. szokasos plazma amortizalodas.

    van sok cucc most tolni, idö meg keves, ugyhogy megvarok egy ca. 10 € deal-t. beraktam kivansaglistara.;)