121203

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • n000rbi
    #55746
    Pont az, hogy kb. semmihez nincs jogod :D
  • Totti5
    #55745
    Jaja, nyomtam egy kövér lefelét és accept, majd ha szar lesz nekem verem az asztalt és a Sonyt h köcsögök és jogaim vannak :)

    Mi volt benne?
  • n000rbi
    #55744
    Kösz, tegnap bele is futottam. Érdekes olvasmány egyébként, ajánlom mindenkinek.
  • blackfire001
    #55743
    Használ valaki ilyet?
    http://www.konzolokszervize.hu/playstation4/speedlink-trax-headset-adapter-ps4-sl-4500

    Nekem csak a mikrofonhoz kellene, mert amit kaptam hozzá headsetet az lényegében tönkre ment és nem igazán tudom olcsóbban pótolni mint hogy ha egy agyon használt gyenge (de jó mikrofonú) headsetem mikrofonját használnám party chathez és streamhez.

    Működik a dolog?
  • Totti5
    #55742
    ez is egy csoda, de a legigényesekk akvárium úszás szimulátor amit ember alkotott. Minden apró részlet ki van dolgozva, minden élőlény él. Tengeri csillagok mozognak a fenéken, rák kibújik, de amint odaúsztam behúzódott. Ragadozó halak csipegetnek a kisebb halakból és a fenékről is. Nagyobb testűeket meglehet lovagolni, gondoltam akkor búsztolva dobunk egy pörgőset a rájával a szabad ég alatt. LEHETETT. Csodás utazás, az első két helyszínen 45 percet elvoltam, megnéztem mindent, aktiváltam mindent, kipróbáltam mindent.





  • Harlekin
    #55741
    Nem állandóan de óhatatlanul is ha már egy vizuális élményről beszélünk,mert ugye 1 videó játék 95% ban a vizualitásról szól így a képernyő közepén elhelyezett karakternek pontosan ugyan annyit látod a seggét mint a fejét ha tetszik ha nem!
  • Harlekin
    #55740
    ME vel nem játszottam így se ezt se azt nem szedtem fel....
    Én szimplán elmondtam miért nő karaktert választok és ahogy látszik nagyon sokan ugyan így választanak karaktert!!!
  • Moby
    #55739
    Érdekel, biztos jó is, csodásak a zenék, de másfél óráért 16 euró az no-no. Két hónap múlva humblebundle-ben dobok rá egy ötöst :)
  • AntiHero
    #55738
    Tud ölni a pisztolyal. Nagyon op így. Kicsit el is lett baszva. :S
    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2016.08.02. 17:53:39
  • igorovich664
    #55737
    Nagyon király a PlayStation VR új trailere, én már tűkön ülök, pont most mondtam a főnöknek, hogy október 13. PS VR megjelenés, készüljön fel időben, hogy szabin leszek :)

    Itt a trailer
  • AntiHero
    #55736
    Jaaaaa. Na ezt nem tudtam. :) Akkor úgy teljesen jó. Igen skinek frankók lettek nagyon. :)
  • TDC Geronimo
    #55735
    Ah de jól néznek ki az új skinek is :(
  • TDC Geronimo
    #55734
    azt hiszem pisztoly nem tud ölni, hanem downed státuszba rakja játékost interrogation miatt
  • AntiHero
    #55733
    Még 5 perc mire lejön. :D Streamet nézem

    Csajnak a kis fegyvere 99-et sebez! (15 golyó a tárban) Ami hangtompítóval viccesen sok. :D
    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2016.08.02. 16:11:41
  • TDC Geronimo
    #55732
    Na milyen patch? Nekem még 2 óra mire lejön :(
  • Totti5
    #55731
    Nem meglepő, reméltem hogy fejlődnek egy kicsit, de mivel az előző játékuk is ennyi volt, nem ért váratlanul. Azért megpróbálok nem végigrohanni rajta, remélem lehet nézelődni és lesz mit.
  • Kandurex
    #55730
  • TDC Geronimo
    #55728
    Még mindig nincs season passom, de én már erre az évre meg se veszem, mert úgyis meglesz az operatorokra a pénz. Majd jövőre a következőt
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2016.08.02. 15:56:27
  • AntiHero
    #55727
    Kapunk 2 ingyen maszkot (az új eperátorokra) + "-10%" a boltba (Seasson Passal)


    Új fegyverekre meg (színes) skinek is vannak. Ami egész jól néz ki. (Szimplán színek)
    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2016.08.02. 15:56:44
  • Ulthane
    #55726
    Én is a puncit szeretem, de ha tehetem, női karaktert választok. Sokkal szívesebben nézek egy csinos női arcot, cickót, popsit, mint egy pasi alakját.

    Mass Effect-ben a legelső játéktól kezdve femshepet csináltam, akárhányszor újratoltam, nem tudtam nem őt megalkotni a karaktergenerátorban. A csajokra voltam ráizgulva, ezért leszbi kapcsolatokba hajszoltam bele Sheperdet: Miranda, Ashely és Liara. A nagy "szerelmem" Liara, egyszerűen nem tudom úgy végigjátszani a sorozatot, hogy Shep ne vele élje meg a leszboszi szerelmet! :)

    Számomra az elképzelhetetlen, hogy nőként játszom, és egy fasz közeledjen hozzám. Épp ezért az első alkalommal Kaident (aki amúgy is egy rossz buzi) Virmire-on szépen halálba küldöm. Egy faszival kevesebb marad.
  • AntiHero
    #55725
    Már szedi is

    (4.97GB)
    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2016.08.02. 15:47:57
  • TDC Geronimo
    #55724
    Na már állnak R6 szerverek, nemsokára patch <3
  • Tatyla
    #55723
    Mass Effectben inkább a leszbikus kapcsolatra mentem rá :D
  • n000rbi
    #55722
    Nem túlzottan izgat, a játékidő dolog meg nem olyan fix, mint egy filmnél. Lehet nekem lesz 3 is

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A ft/óra nyilván szar, de ha kárpótol az élmény, tőlem lehet rövid is (lásd Inside)
  • TDC Geronimo
    #55721
    Valami másfél óra ez is csak :(
  • TDC Geronimo
    #55720
    PSA: Can't sign in? Go into your Friends and accept the new Terms of Services

    Akinek gondja lenne
  • n000rbi
    #55719
    Rápillantottam az összegzésre, ezt vártam tőle kb. Már tegnap óta a gépen van, szerintem ma este nekiugrok.
  • SlickAdam
    #55718
    Abzu G365 teszt
  • Tikal #55717
    Biztos gyerekkorukban is barbieztak inkább, mert nehogy már egy GI Joe seggét fogdossa meg nézegesse :)
  • hellboy4591
    #55716
    Sziasztok!

    Most tervezek beruházni egy PS4-re és érdeklődnék, hogy ha kulcsos oldalról veszek játékot, valami accot kapok vásárlás után amit, ha jól értelmezem alapértelmezetté kell tennem, letöltenem a játékot, majd a saját accommal belépni és azzal játszani. Ez így nem sért semmi szabályt vagy ilyesmi, mert én azt hittem hogy hasonló lesz a helyzet mintha G2A-ról, Instant-gaming-ről stb. vennék egy Steames vagy bármilyen kulcsot. Lesz ebből bármi problémám vagy "nyugodtan" vehetek kulcsot?
  • Tikal #55715
    És te állandóan a seggét nézed a karakterednek miközben játszol? Mert mondom, 14 évesen még izgalmas volt ez, ma már max 2 percet szánok erre, játék közben már kurvára nem azt bámulom, hanem játszom :)
  • Kongy
    #55714
    Hát akkor én vagyok az ellenpélda. 100% hetero vagyok, mégis minden rpg-ben férfi karakterrel megyek, mert egy nővel egyszerűen nem bírok azonosulni. Nem a seggét nézem egyébként se egy karakternek, mikor játszok, hanem a környezetet, ellenségeket. Mellesleg egy Mass Effect féle rpg-ben, ahol szexelni is lehet a másik nemmel, egy kicsit fura csajként felszedni egy férfit, szerintem. Nekem ez nem megy.
  • Harlekin
    #55713
    Ott könnyű dolguk van,mert 3 pixel kb az eltérés a női és a férfi karakterek között!
  • Harlekin
    #55712
    Melyikben??? Mindegyikben!!!A kisebb az kisebb ebbe nincs mit belekötni!!! 43 vagyok és inkább nő seggét nézem mint pasiét.És nem szexualitásból csak maga a tudat,hogy ott egy pasi löttyedt valaga van elborzaszt.
    Van olyan haverom aki látens buzinak mondja azt aki pasi karaktert választ!Pont az miatt,hogy faszi segget akar bámulni játék közben!
    Utoljára szerkesztette: Harlekin, 2016.08.02. 11:33:20
  • AntiHero
    #55711
    Siegenel mindig is 1 nő + 1 férfi lesz a DLC-s operátor. Ez van :D

    Majd a japán manga operátorra leszek kíváncsi. :D
  • Tikal #55710
    na mindegy, érdekes mindenesetre :)
  • Tikal #55709
    Nehezebb észrevenni multiban? Melyik játékban?
    14 évesen még biztos érdekelt, hogy milyen jó segge van Lara-nak, de szerintem itt a többség már harminchoz húz vagy fölötte van, szóval ne legyen már ez érv :)
  • Tikal #55708
    ja, mert olyan sok női katona szaladgál a különleges egységeknél... értem én hogy játék, de nem gondoltam, hogy ennyi férfi ember szeret női testbe bújni :DD
  • Moby
    #55707
    Asse tudtam, hogy volt ilyen :D
  • Moby
    #55706
    Mér, kapható más? Vagy ez ilyen a valóságot kényünkre-kedvünkre ignorálgatós játék, ami menni szokott a frémmel, ami csak akkor fontos, ha éppen jó? Abból elég volt az utóbbi években, többet ha lehet ne menjünk bele.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.08.02. 10:54:53