121203

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Moby
    #55786
    KZ4 multi komoly harcban iszonyatosan beszakad. Foresten nem ritkák a huszonfps-ek.
  • Moby
    #55785
    Tegnap lepürgött a Blood and Wine egy endingre (a legsötétebbre). Erre a játékra továbbra sincsenek megfelelő kifejezések. Nemtudom ebben a genreben hogyan lehet ezt felülmúlni, ki képes a mesélést, a mesevilágot ettől magasabb szinten életre kelteni. Nem emberek ezek a polákok.
  • n000rbi
    #55784
    Ment egy privi.
  • arty
    #55783
    és ami külön szupi: épp a kietlen pusztaságban autózik és ott is beszakad tízfrémig...
    én ezt nem értem hogy gondolták... ráadásul a pécés port se lett épp százas.

    de legalább hamar lesz (lett!) ócsó...
  • TDC Geronimo
    #55782
    Minőségi cucc. Nemhogy javult volna még szarabb

    [DF] Just Cause 3: PS4/Xbox One Patch 1.05 Frame-Rate Test (worse than ever)

    No improvement.

    "Once you actually arrive at a busy spot, you're look at between 15 to 25 FPS once things really kick off."
  • Totya42
    #55781
    Nagyon tetszett. Aki még nem játszotta az majd tegyen vele egy próbát, ha szereti a logikai, ügyességi játékokat. Lenyűgöző milyen komplex világot, történetet mutat be a játék csak a képi világával mindenféle beszéd nélkül. Kár, hogy olyan nagyon rövid. Bár, ha összeakarod szedni az összes node-ot benne, akkor újrajátszásokkal együtt simán elvan vele az ember 8-10 órát. De még így is rövidnek hat, mert annyira jó volt, hogy simán játszana vele még az ember.
  • arty
    #55780
    sajnos :(
    bár ég a pofám, hogy 4ezerért se vettem meg... (túl sok AAA címben vagyok benne épp és a Limbo alapján ezt sem tudnám csak megnézni, egyből végig is játszanám :) )

    ---

    érdekesség: tegnap lepörgött a Killzone 4 stáblista, majd utána ugye van még egy epilógus missön, aminek végigjátszását a játék trófeával jutalmazza (és egyébként pontot tesz a sztori végére, ahogy az epilógusokkal lenni szokott :D )

    namost az epilógus küldi trófeáját a játékosok 20%-a szerezte meg! WTF?!
    - ennyire nehéznek érezték? bár én hardon nyomtam, de csak oda kellett figyelni és ment "simán".
    - stáblistánál már léptek is ki a játékból és nem is tudnak a létezéséről?
    - nem tartották érdekesnek, hogy mi történhet benne/utána?

    bármelyik is igaz fentiekből, a készítő szemszögéből nem volt szerencsés választás így megoldani a történetvezetést, noha így működött igazán jól szvsz :)

    A KZ4 egyébként állatjól néz ki, bírtam a játékmenetet is (volt némi lopakodás és sok sok sok lődözde), a történet/világ egyébként is vonzó számomra, nagyon reménykedek egy esetleges folytatásban!

    Multit is kipróbáltam, a "ugyanaz" 60frémmel HIHHHHHHETETLEN változás tizensokóra 30 után! Egyszerűen jó érzés volt az ismert díszletek közt végigfolyni, játékos ellenben alig akadt, szal a lövöldözést korlátozottan tudtam kipróbálni.... pláne, hogy egyszercsak a "program hibát észlelt és leállt, kíván jelentést küldeni a sonynak, igen, stb...". Nem is léptem vissza, pedig ki tudja, lehet pár órára elkapott volna a gépszíj. Sose tudjuk meg :D
  • TDC Geronimo
    #55779
    Azok az új fegyver skinek...

  • n000rbi
    #55778
    Jaja, így szokott lenni. Az viszont elég húzós érte.
  • arty
    #55777
    boxon 3990, steamen 5990. szerintem péesen az utóbbi ár lesz...
  • igorovich664
    #55776
    Én még a Resident Evil 7-et várom nagyon, VR-al annyira király lesz. Itt 1 csaj nyomja VR-ban és - leszámítva milyen idióta a nő - nagyon jónak tűnik a játék. De hát mindenki játszhatja a DEMO-ját PS4-en, de VR-ban lesz az igazi. ITT A VIDEO
  • igorovich664
    #55775
    Végre! Kíváncsi vagyok az Inside árára, de mindenképp MustHave!
  • ppista
    #55774
    Ja, ez? De hát ezt már kb. százszor oda meg vissza ki lett beszélve a "Mindegyik komprumisszummal jár, csak te döntöd el mi az ami kevésbé zavar" címszó alatt.
  • Moby
    #55773
    Ezt senki nem tudja megmondani, esetleg az, aki vett már pont ilyet.

    pontos speci nélkül senki nem tudja adott adapterről, hogy melyik szabványnak felel meg.

    /a DS4 ha jól tudom OMTP standard, de erre nem esküszöm meg.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.08.03. 15:56:47
  • blackfire001
    #55772
    Ez is jó lenne?
    LINK
    (250 km-rel közelebb van. :D )
  • TDC Geronimo
    #55771
  • arty
    #55770
    :DDD

    képzeljük el, ahogy anyuka 2017 karácsonyán elmegy konzolt venni a kölkének :D
    Utoljára szerkesztette: arty, 2016.08.03. 14:58:20
  • Moby
    #55769
    Küldtem privit másfajta megoldásra.
  • arty
    #55768
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    960->980: crysis3 40->67fps (guru3d teszt)-> +67% gyorsulás
    1060->1080: wicser3 60->102fps (df video, beletekertem)-> +70% gyorsulás

    ha ezekután se látod be, hogy a középkategória a csúcshoz képest PONT ugyan annyit ad most is, mint eddig, ám az árak mégis minden kategóriában fentebb kúsztak, akkor tényleg hagyd a 'csába és örülj neki, h az idei középkategória a 6 évvel ezelőtti kártyák 3079%-át hozza, TEHÁÁÁÁÁT megéri :D

  • Moby
    #55767
    Használhatod. Nem jó hozzá feltétlenül bármilyen, mert a 4 pólusú jackből többféle bekötés szabványosított, és sajnos használatban is vannak.
  • blackfire001
    #55766
    Nem akarok közbeszólni, de tudnátok segíteni? Tönkrement a géphez kapott headsetem mikrofonja, egy olcsó, könnyed megoldást keresek a pótlására.

    Mit javasoltok?

    Van egy headsetem (hang, illetve mikrofon jackkel), ehhez használhatnám ezt a kieget:
    LINK,
    vagy vegyek inkább egy másik headsetet? Milyet, bármelyik jó?
  • Moby
    #55765
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Kimutatni valamiről, hogy szar, amit nem ismersz. Mindkét(három-négy) tábor totál fals érvek mentén próbál csoportosulni. Ami a pécégémingben, a pécés hardverben rohadt jó, az pont a választás lehetősége. A személyreszabhatóság. A pénztárcához, igényekhez igazíthatóság. Azt ki lehet mutatni, azon lehet lamentálni, hogy ennek a járulékai hogyan alakulnak, csak ahhoz is benne köll lenni, különben ilyen 15 éves tapasztalatokon alapuló lesz a végeredmény, ami egy korszakról fest képest, amikor még tényleg gáz volt a a pécégéming, de ami ettől is fontosabb: amikor még tényleg szakadéknyi különbség tátongott a konzolozás, meg a még éppen a placentában vergődő pécégéming között volt. Nem mellesleg érdemes a két dolgot külön kezelni. Van ennek olyan aspektusa, ami a játékokról szól. Abban annyira az átjárás, hogy még akkor is tudunk beszélgetni, hogy adott pillanatban épp egész más előtt ülünk vagy ülök. Meg van olyan, ami kicsit a hardverekről, hardverbuzulásról, tévékről, kontrollerekről, setupról, szól. Na az már szabadon választott szer, és csak nagyon vékony szál köti a játékokhoz. Pont annyi, amennyit profitálnak belőle, ami változó, és nem is mindig ez az egyértelmű cél.
  • ppista
    #55764
    Nem értem mit írsz, komolyan. Erölködés? Egészen pontosan mire gondolsz Moby? Tényleg érdekel.
  • Moby
    #55763
    Ennek a megítéléséhez jól láthatóan semmiféle kézzelfogható információval rendelkezel, pusztán egy meghozott, de rád nem kényszerített döntésed racionalizálod. Ha te meglátod benne, akkor jól döntöttél. Én csak az erőlködést látom benne.
  • Moby
    #55762
    Én mint individuum csak egyesben tudom nyomni, ilyenmódon mindenki ki lesz rekesztve, de amúgy minden hasonló posztom pont arról szól, hogy be kell látni: a videójóték piac olyan homogén massza lett (nem csak hardveresen), ahol vannak ugyan sávok, vannak célterületek, de nincsenek már szeparálható folyamatok. Nincs is már értelme ilyenekről beszélni. Ugyanazt, ugyanúgy csinálják, és a kínálat is kilencven sokszázalékban ugyanaz. Az előnyöket igyekszenek egymástól bevonni, a különbözőségekből fakadó hátrányokat elhagyni. A sok bukdácsolás hatására az derült ki, hogy nincs 5-6 féle járható út. Valahol ennek vált áldozatává a nintendo. 1 van. Azt tolja mindenki. Közben próbálja közben mindenki megtartani az arcát, de ezeknek már inkább csak ideológiai meg érzelmi hatásai vannak.
  • ppista
    #55761
    Nálam a Diablo 2.-nél jött el a megvilágosodás. :)
  • ppista
    #55760
    Ez egy rettenetesen szép körmondat volt. Gratula érte!
    Persze vajmi kevés köze van ahhoz amit írtam, de legalább ki lehet hozni belőle, hogy a konzol az lényegében ugyanaz mint a pécé. Messze nem. Annyiban talán, hogy mind a kettőben van bizonyos fokú szoftver és hardver komprumisszum, bár számítógépen jóval (fényévekkel) frusztrálóbb.
  • n000rbi
    #55759
    Annak azért örülök, hogy most nem többes szám második személyben beszélsz a topikban, így nem érzem annyira kirekesztve magam

    (mondjuk ezt leginkább akkor teszed, ha épp nincs ps4-ed :) )
  • SlickAdam
    #55758
    ez igy egyben leirva eleg jol hangzik :D
  • SlickAdam
    #55757
    pedig nincs fetisizmus (en lennek az utolso pc tulaj a földön, aki "maszterrész" es egyeb idiota kifejezesekkel jönne) .rohadt erös hardverek vannak, amiket lego mod könnyüszerrel össze lehet pattintani. aztan minimalis gany. dragabb? persze. de konzol * X arert kapsz konzol * X performanszot. es ezen a Neo se fog valtoztatni.

    lesz meg nekem is PS4, ha mas nem, "kölcsön" egy Last Guardian / Nier vegigvitelig, de mar nincs annyi exklu, hogy tartosan itt figyeljen. raadasul PC-re ugy tunik atmegy az "összes" Xbox cim is.

    bar mit is beszelek? bejelentettem elöre, hogy vege a HC jateknak Uncharted 4 utan. haha. mint az idöjaras, olyan az adi. de inkabb arrol lehet szo, hogy van egy erös szamitogep, ahol technobuzulhatok, es lesz az NX, amit majd rateszek a tetejere es minden reggel meg fogom simogatni. tan meg puszit is adok neki.:)


    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2016.08.03. 13:46:23
  • Moby
    #55756
    Egyébként igen. A konzol pont ebben segít sokat. Mert ott ugye van egy ps4, ami kicsit gyorsabb mint az xbox one, amitől kicsit gyorsabb a one S, ami kicsit drágább is, ami viszont még mindig xbox one, de attól egy kicsit gyorsabb lesz a ps4 neo, ami drágább is lesz picit, bár nem tudjuk hogyan alakul a kompatibilitás, és attól egy picit drágábban állítólag lesz scorpio, ami viszont nem tudjuk hogyan alakuk a ps4 neoval szemben, illetve kompatibilitásban, de mindegy is, hiszen minden jön közben pécére is.
    A lényeg annyi, hogy az ember megveszi a konzol és játszik. Hiszen csak a játékélmény számit. Meg néha a frém, ha épp 60. Ez egy egészen más világ.

    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.08.03. 13:46:44
  • SlickAdam
    #55755
    meg se probalom ertelmezni ezt a sületlenseget.
    a lenyeg: a jelenlegi "60"-as keszülek aranyaiban joval bikabb, mint az elözö volt. picit dragabban. kesz. vegyé 480-ast, az occso (nem), vagy varj 1050-esre.
    VAGY!!!
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    szard le az egesz temat
  • n000rbi
    #55754
    Valahogy én is így vagyok ezzel. Talán még az évek száma is stimmel :) Emlékszem egyik barátomnál az MGS3 és SotC húzott be menthetetlenül a konzolozásba (pedig egy akkoriban jónak számító radeon 9600xt dohogott a szénné tucsingolt barton mellett :D)
  • ppista
    #55753
    Nem győzök hálálkodni a Teremtőhöz, hogy ebből a pécés hardver fetisizmusból kigyógyultam már vagy 15 éve. A konzol kicsit sárga, kicsit savanyú, de a miénk. :)
  • arty
    #55752
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    tehát akkor a generációk nem gyorsulhatnak, az lenne a helyes, ha a 1060 960 sebességet tudna és a mostani 1060at kellene 1080nak hivni, a 1080at pedig 1120nak? esetleg a 1060 csak 970 sebességet tudhatna? vagy azt se? mi a pontos határ, amennyit gyorsulhat, hogy az adott számozást megkaphassa?

    az, hogy egy kártyát x60-x70-x80-nak neveznek, az az egymáshoz képesti sebességét jelenti, az előző generációhoz az x viszonyít, azt találta ki rá a vidia (is) ;)

    Utoljára szerkesztette: arty, 2016.08.03. 13:14:53
  • Kongy
    #55751
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    De hogyha hozza, akkor miért középkategóriába került? Gyengébb teljesítménnyel, olcsóbban ki lehetne adni egy 1050-et, ami azért valamivel jobb a 960-nál,de kb az a szint
  • SlickAdam
    #55750
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    es hozta a 960 a 780-as szintet...?
  • arty
    #55749
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    a 960 anno 199$-n nyitott, a 1060 eleve 249$-os ajánlott áron rajtolt - de valójában a newegg legolcsóbbja is 279$ ...tökéletesen lényegtelen, hogy mit tud egy 2-4-10 évvel korábbi csucs vgahoz képest, az ár emelkedett (és nem csak magyarországon/európában, de persze itt méginkább érezhető a drágulás az erősödött dolcsihoz képest - duplán szívunk)

    Utoljára szerkesztette: arty, 2016.08.03. 12:05:13
  • SlickAdam
    #55748
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    most komolyan. mennyi kellene kerülnie egy 1060-asnak szerinted? gtx 980 szint es 85-100e-ert lehet mar kapni jo modelleket. ASUS meg MSI-k kerülnek 6-10-el többe a hype miatt.
  • arty
    #55747
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    a 1060 kapható :)) és nem csucsteknó* és mégis elmebeteg az ára...

    *persze új, de na... ez elvben ugye középkategória és az korábban nem került többe egy konzolnál :/ az i5 régen is aranyáron ment, pontosabban amióta az intel megteheti, hogy korlátozza a tuningot, de emiatt mostmár az alaplapokat is szegmentálják és ott is horror lett az ár :(