121203

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • mucsácsó
    #56193
    Fúú köszi a kis beszámolót, remek. Lehet berántom, most valahogy a Firewatch óta nagyon elkapott ez a "sétaszimulátor" - SOMA is jó amúgy, bár kicsit elakadtam most :D nem túl fosatós amúgy?
    Most valami 2400 HUF akciósan a Layers of Fear, szóval akkor annyit megér... :P
  • Amiga
    #56192
    Nekem nagyon tetszett, az alapjátékot fél nap alatt, szinte együltő helyemben végigjátszottam, amire ritkán van példa. Nagyon megfogott a hangulata.
    Alapvetően sétaszimulátor, de rengeteg eredeti ötlet van benne, és a kivitelezés sem rossz. Frame-gondok voltak, de indie cím lévén, ezt sem vettem különösebben zokon tőle.
    Most jött ki a DLC, azt még nem néztem, de az alapjáték simán megéri pár mozijegy árát szerintem.
  • mucsácsó
    #56191
    Layers of Fear-t tolta valaki esetleg? Vélemény? :)
  • Harlekin
    #56190
    Ez volt,de már nem megy sajna...
  • Bandicoot
    #56189
    Eddig is volt. Tavaly Hori Tac4.... És még számtalan megoldás. Ha már nem tudják tiltani sőt támogatják legalább rendes egértámogatás lenne, nem csak ezek a tùlárazott szarok...(tac pro ~150 ajrò)... De nem. Ebből is nyerészkedni kell....
  • arty
    #56188
    már nem lehet megnézni, pl az enyémet? :(
  • TDC Geronimo
    #56187
    ripoff
  • Totya42
    #56186
  • orichalcos
    #56185
    Valszeg most hétvégén indul a Titanfall 2 béta.
  • TDC Geronimo
    #56184
    FF XV film első 12 perc

  • Harlekin
    #56183
    Pontosan így van...Semmi gond nincs ezzel...Más ennyi időt tölt a kocsmába aminek a következményét a körülötte lévők is megszenvedik...Vagy lehetne ezt bőségesen taglalni....
  • ppista
    #56182
    Akkor az nem semmi. A lényeg, hogy ő szereti ezt az életet, és jól érzi magát benne.
  • Harlekin
    #56181
    Az nem elírás az egy MS által hivatalosan trackelt oldalról kiszedet kép!
    Azt mindenki lekérhette év végén!!!
    Ez volt az enyém

    Utoljára szerkesztette: Harlekin, 2016.08.15. 21:31:21
  • ppista
    #56180
    Szerintem csak elírta. Az unokaöcsém amikor egyetemista volt, néha 10 óra körül tolt bele a Wow-ba, de ez csak pár nap volt a héten. Napi több mint 10 óra átlagban az totál agyzsibbadás lenne. Az alváson a játékon és a melón (tanuláson) kívül szinte semmi másra nem jutna idő.
  • Harlekin
    #56179
    Ez így azért kicsit sántít,mert akkor minden pc-s nyomi?Mert így játszik
    Tudom ez más,de azért tegyük hozzá ettől függetlenül is minden téren van előnyszerzésre lehetőség és széles körben használják is.
    Autós játéknál kormány vs kontroller és itt nem akarok belemenni hogy mi és hogyan meg valóság csupán ez egy létező dolog.
    Verekedős és társa játékok Arcade stick vs kontroller nincs mit mondani...
    És tegyük hozzá hogy a kontrollerhez is rengeteg rengeteg egyéb nyalánkság jött már ki ami előnyre ad lehetőséget....
    Most eljött az FPS játékosoknak is ez a dolog HIVATALOSAN is...
  • Harlekin
    #56178
    Amit a múltkor is írtam és le lettem hurrogva,hogy kurva nagy igény van rá....Ennyi...
    És eddig is elérhető volt ahogy írják is,tehát ha amúgy is van és SEMMIT nem tudnak ellene tenni akkor már legalább hasznot húznak belőle...
    Itt egy kérdés marad csak,hogy teljes értékű lesz e a dolog!?
    Na meg az,hogy MS is észbe kap és meglépi ugyan ezt.
    És azonnal szabad út nyílik a Cross-platform mókára
  • Tatyla
    #56177
    Hogy a nyomik is tudjanak érvényesülni
  • Tikal #56176


    aki akarta eddig is megvehette ugye, de akkor is kapják be
  • TDC Geronimo
    #56175
    60 fpses verzió.



  • TDC Geronimo
    #56174
    WAT?

    Most már akkor hivatalosan is lesz egér+bill PSre? Miért?!
  • Harlekin
    #56173
    Tyrant általában,ha hétvégén nem dolgozik(tehát dolgozik csak kibaszott rugalmas a munkabeosztása) és én reggel 6 kor bekapcsolom a boxot Ő már ott van és este 10 kor amikor én kikapcsolom még szervezi a bandát egy jó destiny napira vagy egy division enszölőre. Tehát nem kell oda a napi 12 ha a hétvégén 2x 18 órát tud lenni!És ez rendre így van!
    De majd jön és elmondja ha nem így van!
  • Tikal #56172
  • arty
    #56171
    te és harlekin vagytok a 2 friendem, akik _MINDIG_ _MINDENBEN_ kétszer annyit értek el, mint érnék el én, ha bele tudnám az adott játékba tolni a tervezett játékidőm háromszorosát :DD

    ... de persze nem tudom ... így aztán döbbenetes durva lemaradásokat látok, ha néha van erőm ránézni a leaderboardokra :D
    őrület amit műveltek... (pláne te és a mostani forzás teljesítményeid :O :O ami nekem igazán számít.... :D :D )

    amugy minden hátsó gondolat nélkül: hogy jön ki a napi 12 órányi game, _MINDEN NAP_ ? unatkozó milliárdos vagy ? (vicc nélkül érdekel, had irigykedjek ;) )
    Utoljára szerkesztette: arty, 2016.08.15. 20:00:49
  • arty
    #56170
    +1000000000
  • TDC Geronimo
    #56169






  • arty
    #56168
    lol

    az biztos, hogy a mostani az a legszarabb UI, ever - konzolon.
    1 sorban minden, rendszertelenül, összevissza, átrendezhetetlenül, a végtelenbe és tovább...
    rühelltem a ps3ast is, az ehez képest maga az álom, visszasírom :(
    Utoljára szerkesztette: arty, 2016.08.15. 19:55:55
  • arty
    #56167
    lemezesként: az általad fizetett összeg hatodáért letolom a szinglit és kalap-kabát :P
  • TDC Geronimo
    #56166
    Eszméletlen... a ló animok is :D

  • Harlekin
    #56165
  • TDC Geronimo
    #56164
    Beta 31től, CQ és rush, sivatagos map

  • Harlekin
    #56163
    Ne bazd!!!!Most majd jön,hogy nincs életed sőt függő vagy!!!!!!Ja és amiért ennyit játszol nem vagy gamer!!!
  • Harlekin
    #56162
    Mivel ezt a részét a lemezes is teheti érthetően nem erre gondoltam....

    1. Amit írtak előttem,hogy kaptam 2x 1 hónap EAA-t
    2. Olcsóbban vettem a játékokat!
    3. És ha jól tudom előbb is kezdhetem majd.

    De igen,szívesen tesztelem helyettük...
    Viszont majd amikor én már játszok akkor ők kezdhetik a telepítést....Feltéve,ha megjön a példány vagy eltudnak érte menni.Ja és várhatják a nulladik upot!

    Csupán ennyi...

  • Tyrant01
    #56161
    Én 45 vagyok. lehet csak az a pár év hiányzik, hogy legyen elég időd :-)
    Ezt már nekem is nehéz lesz megdönteni idén

  • Totti5
    #56160
    Ez a beszéd. Legyen olyan mint a Blacklist.
  • TDC Geronimo
    #56159
    RUMOR) New Splinter Cell in development, Michael Ironside returning as Sam Fisher
  • TDC Geronimo
    #56158
  • orichalcos
    #56157
    Most elvileg minden új EA-s játék előrendelése mellé jár az egy hónap EA Access.
  • Totti5
    #56156
    Tehát kapol 1 hónap EA Access előfizetést az előrendelés mellé? az EA Access meg ad neked egy rahedli játékot.
  • mucsácsó
    #56155
    Hol vannak azok a képek? :D valahogy nem lep meg, hogy lófasz újítás sincs... :D
  • TDC Geronimo
    #56154
    Ja amúgy FF XV el lett halasztva nov 29re