121202

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Totti5
    #56433
    Biztos hogy utána? basszus most se volt egy kép sem az új részről... a végén az lesz hogy márciusban kiadják a kollekciót, az Androméda meg el lesz tolva Q3-4 ( nekem mindegy, legyen brutális, akkor jöjjön amikor kész lesz )
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.08.21. 10:08:36
  • Totti5
    #56432
    Ez már nekem túl beteg.
  • Totti5
    #56431
    Egy hónap és itt az új.
  • TomStorm
    #56430
    Szégyen ez a konzolos Fifa,hogy egy új igazolást se képesek betenni.
    Nemsokára vége igazolási időszaknak és ez a szar ott áll ahogy a szezon kezdődött régen.
    Szégyeljék magukat kb.5 perces munka lenne 3mb-os update formában megkapnunk..
  • SlickAdam
    #56429
  • SlickAdam
    #56428
  • orichalcos
    #56427
    Augusztus 30-án lesz multi bemutató belőle.
  • mucsácsó
    #56426
    bakker...kell...! :D akciósan tuti berántom, vagy majd ha valahol látom olcsóbban esetleg lemezen.
  • SlickAdam
    #56425
    tudod jol: felbontas 1080p, 60 fps cap, mehet is a gyarba. meg jöhet elötte.
  • TDC Geronimo
    #56424
    Mass Effect Remasters Likely, says EA

    Végre észbe kaptak. Bár jó lett volna andromeda előtt :(
  • Totti5
    #56423
    Insomniac nagyon elkapta a fonalat ebben a genben, Sunset Overdrive után ez is pokoli minőségi cucc. Bár fanja nem lesznek a szériának ( túl sok, nem érzem át a karaktereket és a világot ) de élvezetes játszani vele, fun, színes, játszatja magát, animációk top kvaliti.

    Remélem a jó széria kitart és a Pókember játék felmossa a padlót minden más múltbéli próbálkozással.


    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.08.20. 20:29:21
  • mucsácsó
    #56422
    hehe, hát elhiszem :D nekem nem volt ugyebár viszonyítási alapom nagyon... de Overwatch után maga a villám a játék, az fix! :DD

    @Totya: valóban, CoDXP - szeptember 2-4 :) valszeg akkor ekkor várható. óó hát az meg mindjárt itt van... :D

  • Harlekin
    #56421
    Igen és szükséges is volt ez.Hiszen lényegesen több információt kell,hogy közöljön.Teszem azt a titan kapszulákat stb,és itt most nincs burn card ami nagyban segített téged előzőben játék közben így úgy...Ezért ott minimális infót elég volt,hogy közöljön a minimap.
  • Totya42
    #56420
    Az új térkép a bal felső sarokban mennyire jó lett már. Apróság, de annyira eltalálták. A hagyományos CoD féle minimap és a Halo féle radaros minimap keveréke. Nagyon jól használható.
  • Totya42
    #56419
    Codból majd a CodXP rendezvényen mutatják be a multiját. Asszem szeptember első hetében rendezik azt meg valamikor és akkor tonnányi multigameplayel elárasztják majd a netet biztos.
  • Harlekin
    #56418
    Na nekem pont ez az egy pici bajom van vele,hogy lassabb lett a mozgás mint az előzőben,mert nekem az feküdt nagyon!És ezt sajnos már láttam a bemutató videókba,hogy lassabb lett...De azért valahogy megemésztem!
  • mucsácsó
    #56417
    Én is így gondolom, ettől gyorsabb mozgás már-már követhetetlen lenne szerintem controllerrel... (jó, PC-n biztos lehetne, de basszameg a PC :D) sőt, őszintén szólva ígyis kellett 1-2 óra, hogy megbarátkozzak a mozgással /falonfutás, csúszás, grappling hook, társai.../

    Bounty hunt-ot tényleg sokan tolják, engem az valahogy nem nyűgözött annyira le... másik kettőt jobban élvezem :D de persze jó az is.
    Kurva pörgős, és kurvajó, én is elvagyok vele.

    Nekem a grafika bejön, eléggé BO3-ra hajaz az is, inkább a HUD meg a feliratok, amik ilyen..nemtudom, olyan semilyenek :D de persze nem is ez a lényeg a játékban, meg ez még változhat...

    Meg elsőre fura volt, hogy a sniper a képernyő legalább negyedet kitakarja...elég fura a FOV elsőre, de megszoktam :D

    Reméljük, hogy nem darálódik be. Azért kíváncsian várom a BF1-et meg COD-ot is, hogy azok mit tudnak. BF1 béta elvileg jövő héten - jó lenne a COD-ból is valami ízelítő már... :D legalább egy multi gameplay...

    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2016.08.20. 19:41:06
  • Harlekin
    #56416
    Szerintem nem fog vagy is én is nagyon bízok benne,hogy nem fog...Mert ez akárki akár mit mond akkor is egy kiváló egyedi játék.És nagyon nagy szükség van ilyenekre és tőlem jöhet évente,mert nálam azonnali vétel lesz...

    Azért van kevés titán és azért is nehezebb titánhoz jutni,mert itt most gyógyulhat a titán!!!Van olyan hogy 1 titánnal végig megyek a meccsen a végéig.Szétbasznak nagyon akkor keresek cuccot kiugrok visszaugrok és 25% pluszom van.Vagy volt olyan hogy 2 titánnal küzdöttem és a legnagyobb harc közben pakolták belém a healt és mind a 2 titán elvérzet.
    Itt most a pilóták nem nagyon tudnak a rodeóval kárt tenni,mert hiába szedi ki és -25 %lesz de 10 ből 9 * lelövöm vagy agyon ütöm és már rakom is vissza.Elsőnél az ogre titánt 1 tár lmg hammer perkel ki lehetett nyírni...Nagyon az elektromos füsttel se volt ideje leszedni magáról...Tehát jó lesz ez csak a régieknek most szokni kell hogy mást kell csinálni...
  • Totya42
    #56415
    Nekem délután volt időm kicsit leülni játszani vele, akkor laggolt rendesen, de hát jah most ezeket a technikai háttér dolgokat tesztelgetik. A végső verzió szerintem is jó lesz.
    Az új játékmód a Bounty Hunter az valami szuper fun lett. Az nagyon tetszik. Jó lesz ez szerintem. Remélem a Bf-Cod szendvicsben nem fog bedarálódni. Kár lenne érte.
  • Harlekin
    #56414
    Én reggel fél 6 tol nyomta semmi lag nem volt... 11 kor kezdet el baszakodni,szerintem nem véletlen.Gondolom minimál háttérrel nézik,hogy mi az a küszöb érték amin még elmuzsikál,mert ez most erre van...Az előddel se volt soha semmi gond ezen a vonalon...
    Utoljára szerkesztette: Harlekin, 2016.08.20. 19:17:57
  • Harlekin
    #56413
    De végül is mind 1 is,mert az biztos,hogy megjelenik és az is biztos, hogy nekem megvan. És mind 1,hogy mi és hogyan lesz benne nekem ez akkor is kedvenc.
    Ezt és így csak itt lehet játszani!
    kill
    kill
    titan
    titan
  • Totya42
    #56412
    Removed and reduced NPC presence Ezt nem is értem miért írják hibának. Az első résznél rengeteg kritikát kaptak, hogy minek vannak A.I-k a pályákon. Kiveszik most részben és most meg az a baj, hogy nincsenek. DaFukk!?
    Nekem kimondottan tetszenek a változtatások.
    Ebből a listából, amit valóban jó lenne, ha módosítanák az a:
    Limited titan loadout customization
    No attrition.
    A többi szerintem rendesen jót tett neki. A lassabb pilóta mozgásnak hála sokkal kevésbé kaotikus, mint volt és szerintem sokkal kontroller barátabb lett a játék. Meg az is jó, hogy a Titán eléréséért már legalább minimálisan játszani kell. Első részben elbújtál, nem csináltál semmit és akkor is megkaptad a Titánt. Most legalább játszani kell érte legalább minimálisan. Azért minimálisan, mert halálkor nem veszítesz a progressből, szóval full olyan mint a codban a support scorestreak.
    Burn Cardok elhagyása a legjobb, ami történhetett. Talán van esély, hogy ez a játék nem lesz random boxos lehúzással teli, mint a többi játék. És a helyette az amp weapon scorestreak rendesen jó.
    Lehető legjobb irányba változtatták a Titanfallt szerintem. Nekem legalább is nagyon tetszik így elsőre. Habár a brutál lagon megrökönyödtem, mert az első rész ebből a szempontból iszonyatosan jó volt. Dehát ez ennek a technikai tesztnek a lényege, hogy ezeket tudják javítani. Remélem sikerül is a véglegesre.
    Egyedül a grafika az, ami nem tetszett. Ez a source motor már kezd rendesen korosnak tűnni, módosítás ide vagy oda. De a design számomra megmenti, mert habár technikailag gyenge a grafika, de a design nagyon ütős és így az összhatás nem rossz.
  • Harlekin
    #56411
    Itt most nem, erről van szó.Nem ezt akartam érzékeltetni. Hanem a gamer oldal hozzáállását...
    Ez itt most nagyban ennek az örökké siránkozó fikázó rétegnek köszönhető.Várható volt,mert az elsőnél okádták rá a baromságokat és gondolom a sok okádásból ez valósult meg.Mert próbálták a gyökerek igényeit is kielégíteni...
    Természetesen a büdös bunkó örök fikázók így is fikázni fognak,hiába a kényük kedvük szerint lett alakítva,mivel lételemük a fika.Viszont sok embernek elbaszták a játékát vélhetően és azok jogosan morgolódnak...

    Na ezért lesz minden széria örökre kaptafa...És jól is teszik!!!
  • arty
    #56410
    bevallom nemtom mennyire interpolálnak és mennyire kéne, de bíztató jel, ha nem ítéltetett "szemétnek" a df-nél :)) (kérdés zseton jár-e a véleményükért :D )
  • Moby
    #56409
    Nem 30-ról kéne 60-ra interpolálni, hanem 60-ról 120-ra.
  • mucsácsó
    #56408
    wow, egész jóféle. :) a bögrénél csak pislogtam, hogy ez most mi az isten... :D:D jó ötlet. bár eléggé receparádé:D


    amúgy meg lehet tényleg csak azért nem érzem ezeket a hiányosságokat a TF2-nél, mert elsővel nem játszottam. szerintem így is kurvára pörgős, bár tény, hogy a titánok picit háttérbeszorultak 2 módban is - de én vhogy nem is bánom annyira, jobban élvezem az emberekkel lövöldét :D
    meg hát gondolom nem csak ez a 3 féle játékmód lesz, meg nem is kimondottan így. más kérdés, hogy ezt BF1 ill. COD:IW-vel egyszerre időzíteni nem biztos, hogy olyan szerencsés ötlet... meglátjuk!

    viszont egy COD:IW multi videót megnéznék már, hogy ott mi várható... lehet, hogy még a végén az lesz a befutó a sok ripcod után :D
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2016.08.20. 17:27:05
  • arty
    #56407
    jah, már látom leírva is :((((

    gyász. gimmick. megint :((
    azt hittem végre valami értelmes AAA is lesz VR-re, de nem :((
  • Seth
    #56406
    én úgy értettem a VR csak a Croft Manor-ban lesz, alapjátékban ,meg a többi dlc.ben nem használható
  • arty
    #56405
    sosem fogom megérteni, hogy tisztes eladások mellett miért kell codot, béefet, mittoménmit majmolni... hogy miért kukázzák egy játék karakterét, hogy ELVBEN a sikeresebb szériákkal konkurálhasson, ám GYAKORLATBAN süllyesztő (régi rajongók elpártolnak, újak meg maradnak a konkurrenciánál ugyis)
  • arty
    #56404


    perfekt 30frém
    nincs kontroller lag, mint ami volt one-on
    minden korábbi dlc kontent
    VR-ben/FPS-ben is játszható, látványbutulás nélkül (narrátor szerint jól működik az "interpoláció" is 60frémre, ill. a vr-sisak DK2 szintnél kicsit jobb (kevesebb screendoor/hálósság))

    különösen ez utóbbit figyelembe véve (ha jól működik a kontroller+vr mód) talán megérhette "várni" ...
  • Harlekin
    #56403
    Annyiból talán ez így jó,hogy észbe kapnak és a siránkozás miatt beleraknak 1 classic Titanfall 1 es attrition-t.Ez simán kivitelezhető mivel az alap ebbe is megvan...És mindenki nyugodt lehet...
  • TDC Geronimo
    #56402
    Lehet nem mostani, de akkor is ezek designbeli eltérések. Ezek nem fognak 180at tolni 2 hónap alatt. Egyértelműen elcsúszott valahol az egész.
  • orichalcos
    #56401
    Mint rendszeres alfa/béta tesztelő nyugodt szívvel mondhatom el, hogy az ilyen teszteken külön buildet használunk, a fejlesztés már jóval előrébb tart. Amit az ilyen teszteknél hibát találnak azt nem ebben a buildben javítják majd, hanem a végső kiadásban: :)

    Féloff: Gears 4 bétázáshoz (legutóbb múlt szombaton játszottunk)közel fél éves buildet használunk, és annak is mindjárt itt a premierje.
    Utoljára szerkesztette: orichalcos, 2016.08.20. 16:35:22
  • TDC Geronimo
    #56400
    szeptember eleje új szezon+új map. Október meg szerintem jön új hős megint
  • TDC Geronimo
    #56399
    pre alpha másfél hónappal arany előtt hát persze :D
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2016.08.20. 16:32:46
  • Harlekin
    #56398
    Ez pontosan így van...
    De ez most egy tökéletes példa arra ami mindig megy.Ugye az van minden folytatásos évenként megjelenő szériával(cod,bf,AC),hogy rókabőr!!!Megy a hiszti,hogy nincs semmi újítás csak átszínezték...
    Most itt a Titán ami az elődhöz képest 180 fokot fordult!!!És tökéletesen jogosan megy a rinya végül is,mert aki ezzel játszott az nem ezt várta,de itt a jó példa mucsácsó,hogy fogalma nincs milyen volt az előd és rajong érte.Ennyi...Ettől még egy játék jó,de érthető módon nem fog azoknak tetszeni akik másra számítottak....
    Nem lehet jót tenni...
  • orichalcos
    #56397
    Pre-alfa játékról beszélünk, te jó ég :D Szidják népek, de úgy néz ki páran nincsenek tisztában a tech test lényegével. Ezer éves buildet használunk, terheléses teszt miatt itt nem az a lényeg, hogy minden fasza legyen és a játékos jól érezze magát. :D
    Utoljára szerkesztette: orichalcos, 2016.08.20. 16:29:39
  • Kongy
    #56396
    Nekem az Overwatch is elég jelenleg multis lövöldének, blizzardot ismerve jönnek majd oda is a fasza cuccok hamarosan.
  • Totti5
    #56395
    GCn lévők a preziket látva nem ezt mondták, hamarosan lesz róla írás majd ( g365 ).
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.08.20. 15:46:09
  • Totti5
    #56394
    Mennyire beteg ez is.