121202

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Amiga
    #56473
    Belső nézetben kormánnyal lehet jó időket futni, bár nekem vért izzadva sikerült kb. ugyanazokat hozni belsőből kormánnyal, mint külsőből kontrollerrel GT6-ban.
  • LBandi77
    #56472
    Belső nézet eddig is volt,az más kérdés hogy én kb 1.5 sec. lassabb voltam 1 átlag pályán.Motorháztető nézet is volt csak akkor meg hiányzott a tükör.
  • Tikal #56471
    Még mindig nincs belső nézet, vagy motorháztető nézet?
  • arty
    #56470
    mert nincs más "értelmes" ? :D
  • Harlekin
    #56469
    Tegnap már módosítottak is a titán időkön...
    Sokkal könnyebben és gyorsabban lehetett titánhoz jutni.Volt olyan többször is,hogy 6-7 titán volt a pályán egyszerre oldalanként.Igaz nem sokáig mert brutál tűzerő van így és az első 2 titán nagyon nagy előnybe van ugye...Nem kell ecsetelnem a lézer mire képes.Van videóm ahol 3 fullos titánt baszok szét egy lézerrel! :-D Jó lesz ez, értik a dolgukat!Csiszolnak itt ott és ugyan az lesz mint az elsőnél...Tegnap kíváncsiságból benéztem TF1 be azt is 6000 en nyomták nem lesz itt gond.
  • Amiga
    #56468
    Én úgy látom PSN-en, hogy nem nagyon veszik a játékot.

    Talán azért, mert a NMS is most jött ki, meg a Deus Ex új része is most jön a hónapban, de tény, hogy nekem sincs pénzem most a F1-re, átcsúszik a vétel szeptemberre (de ott meg XCOM 2, BioShock collection, szóval másoknál ott sem lesz sok esélye). Félek, ebből sem feltétlenül fog 1 milliós összeladás felett produkálni.
    Akit pedig tényleg nem érdekel a karrier, az a trélerekben az amúgy is szép és jól vezethető 2015-ös részhez képest nem fog annyi pluszt látni, amiért ne várhatna ki egy akciót.
  • darkSectorxxx #56467
    Mert igénytelenek. :D
  • darkSectorxxx #56466
    Ja itt van a karom mellett, én kérek elnézést. :D
  • Totti5
    #56465
    Azt nem is kell, viszont helyette akár infót is tudnál szerezni, hogy milyen gépeket gyárt már a sony jó ideje.
  • Tikal #56464
    miért használja mindenki ezt az ótvar nézetet?
  • Kongy
    #56463
    Na ezt nem tudtam.
  • Moby
    #56462
    12xx szériától a "fat"ban is az van.
  • Kongy
    #56461
    Hát nekem itt volt sokáig a karom mellett a ps, volt, hogy hozzáértem véletlen. One-ban is utáltam, hogy portörölgetésnél elindul. Kihúzni az áramból? Kicsit se macerás, áh.

    Látom totti a dolgok felfogása még mindig nem az erősséged. Látom, hogy válaszolgatsz nekem, de én már rég nem olvasom amiket írsz, ignore mode on, csak koptatod a bill.-t hiába :D De ha neked ez jó, akkor csináld nyugodtan
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2016.08.21. 23:18:49
  • darkSectorxxx #56460
    Basszus itt már mennyivel jobban fest a játék!

  • darkSectorxxx #56459
    Jobb sokkal nem koszolódik annyi helyen, pláne igaz ez az X1-re.
  • darkSectorxxx #56458
    Nekem nagy gondom nincs az érintővel. :)

    Mondta pár ember hogy utálja mert ha tisztitja akkor hozzáétr és bekapcsol a gép, csak nem értem ilyenkor miért nem húzzák ki addig a hálózatból? :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.08.21. 23:09:23
  • Totti5
    #56457
    Már rég megjött. ( nem mintha olyan órási nagy szükség lenne rájuk )
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.08.21. 23:08:43
  • darkSectorxxx #56456
    :D
  • Kongy
    #56455
    Jól látom??? Fizikai gombok???? Ezeknek megjött az eszük!
  • n000rbi
    #56454
    Gyönyörű.

  • darkSectorxxx #56453


    Amúgy ezt párszor megnézve várom már nagyon a második részét!!!!

  • Moby
    #56452
    Gonosz vagy Eddig csak hangos volt. Mostmár legalább ronda is!

    /első playstation sku az elmúlt 15 évet figyelembe véve, amiből előreláthatólag 0 darabot fogok birtokolni Na nem azért mert ronda, hanem mert úgy currgen, hogy tonképp már prevgen.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.08.21. 22:53:43
  • SlickAdam
    #56451
    vegre! hatha ez mar csendes lesz a szuperior hütösnek köszönhetöen.
  • darkSectorxxx #56450
    Ja.
    Szemből nem látszott. :D

    Neo-ra leszek kíváncsi.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.08.21. 22:41:01
  • darkSectorxxx #56449
    :D
    Emlékeztet valamire, de nem tudom most hirtelen mire.
  • Seth
    #56448
    Az új is olyan "lépcsős"

    Utoljára szerkesztette: Seth, 2016.08.21. 22:39:30
  • Bandicoot
    #56447
    Az vótmár hogy a Sony megdemózta az Eve Valkyre-t a GC-n, ki lehetett próbálni...És 720p/30 fps-el futott??.....
    Egyre kiváncsibb leszek mi sül ki ebből a Sony VR hype-ból, külföldön jópárszor lehetett próbálni már, olyanokat olvastam hogy valamivel jobb a képe mint az Oculus DK2.... Az a bajom hogy egy S6/S7-es samsunggal a Gear Vr is valamivel jobb...Mégis még mindig mocsokmód Screen Door effectes ígyis....
  • TDC Geronimo
    #56446
    jó ronda
  • darkSectorxxx #56445
    Fasza. :)
    Nem igazán szebb ellenben ez a lépcsős kialakítás sem a szívem csücske ami a régi jellemezte.
  • Seth
    #56444
  • Bandicoot
    #56443
    Kevésbé moslék mint amit te mosolyogva kajolsz.:)
  • darkSectorxxx #56442
    PS slim!


    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.08.21. 21:56:57
  • Totti5
    #56441
    Belerútál az asztalba és kifröccsent a moslék?
  • Bandicoot
    #56440
    És a mai napig képtelen hozni a lassan 10 éves Crysis szintjét, avagy a BF-ek szintjét. Nagy fejlődés!
    Továbbá miközben a grafika valóban fejlődött egy COD4-hez képest, addig a gameplay multiban leépült egy értelmi fogyatékosoknak való szinvonalra. Ebben is oltári fejlődést mutat a COD!
    De persze amíg el lehet adni mert van vásárlóbázis aki szereti mosolyogva majszolni a szemetet,addig gyártani is fogják a szemetet, több pénz megy el a nagy színészek gázsijára és a reklámra mint magára a fejlesztésre...Új grafmotor? Új teknyó? Fizika? Minekaaaaaz....
    Maximálisan joggal röhögték ki a BF fejlesztői.
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2016.08.21. 20:40:45
  • TDC Geronimo
    #56439
    tearing, alacsony af, kis fov, bleh. Szerencsére mióta PCn tolom dolgokat ezektől nem kell tartanom :y
  • Totti5
    #56438
    Tök jó összehasonlítás a fejlődésről.



  • SlickAdam
    #56437
  • Bandicoot
    #56436
    UUUUU végre jóféle horror!
  • Totti5
    #56435
    F1et vegyétek mocsok jó lett.

    Még jobb a fizika, még nehezebb, még reálisabb ( még mindig nem HC szim, de közelebb áll egy szimulátorhoz ). Kisebb tapadás, kisebb kanyarsebesség, jobban ficánkol a segge, elég élethű az egész érzésre. Esőben még jobban érezhető az egész, már féktávon is képes kitörni, megúszni ami nagy fun. Graf szebb lett ( nem mintha ne lett volna az eddig is ), ami a leg szembetűnőbb az a perfekt bevilágítás. Nagyon reális, természetes, beréett az egész. Ráadásul napfelkelte, reggel, dél, délután, naplemente, éjszaka ( éjszaka csak 3 pályán ) is válaszható minden egyes edzésre, versenyre akár dinamikusan akár fixen. Ha nem lenne elég ezek mindegyike válaszható kis felhő, nagy felhő, kis eső, nagy esővel is. Elképesztő a variációk tárháza és mindegyik baromi jó néz ki. Hangok és minden más is kiváló.

    Ennél jobb F1 játék sosem jelent még meg. Ha a Codie dobja a szar eladások, rugdosások miatt ( vagyis nem hosszabít, mert ezzel a résszel lejárt a liszenszük ) akkor jó sokáig nem is fog.





    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.08.21. 10:26:48
  • TDC Geronimo
    #56434
    Hát mondjuk szerintem se jön az ki jövő év elején. Konkrétan semmit se láttunk még belőle.