121202

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Amiga
    #56553
    Ilyet csak youtube-on látsz, mert hozzád a gép tuti nem sorsolja be. :-)
    Akkor meg kit zavar?
  • Harlekin
    #56552
    Na ennyi...Pontosan erről van szó tudomást se kell venni arról,hogy létezik konzolhoz egér meg bill és nyugalom van.Szimplán azt kell gondolni,hogy egy ilyen menetnél kontrollert használ és kész...(pedig ez a szarabbik adapter)



  • Totya42
    #56551
    Óó sokaknál sajnos össze. Jópárszor előfordult, hogy egy-egy meccs után elküldtek az anyámba a külföldiek, mert 100-ból egy meccset merészeltem hót véletlenül megnyerni. Rengetegen sajnos vér komolyan veszik a multis lövöldéket. Teljes idegben nyomják fullba :) Eleinte még visszaírtam nekik, hogy 'nyugi ez csak egy játék, majd a köviben meg te nyersz', de akkor páraknál még inkább elgurul a bogyó. Tojni kell rájuk. El kell engedni. Amelyik nagyon zavaró az meg blokk list és annyi.
  • Amiga
    #56550
    Egér + bill, mint beviteli eszköz, már nekem is kényelmetlen (elég volt belőle hétvégén a StarCraft 2-ben), de ne menjünk bele megint az egér vs kontroller vitába. Az egeresek elég nagy előnyben vannak a kontrolleresekkel szemben. Ha hihetünk a Blizzard-nak, 30 % a különbség, ennyivel nerfelik a törpe turret-jét konzolon Overwatch-ban, mert az egeresek sokkal könnyebben leszedik, mint a kontrolleresek.
  • Amiga
    #56549
    Az elképzelhető. Néha engem is bucira ver valaki, persze nem tudhatom, mivel tolja. :-)
  • Ulthane
    #56548
    Már miért kenik el? Lófaszt nem kenik el vele, kontrollerrel ugyanúgy vagyok első egy matchben, mint akár utolsó. Meg miért is venne bárki is? Hogy ő első legyen? Nem lesz vele első mindig, s akkor mi van, ha első lesz? Odaszarjak a küszöbre? Vagy akkor mi van, ha én utolsó vagyok? Összedől a világ? Ez csak egy játék.

    A Pc-vel jobban lehet FPS-ezni csak egy városi legenda. Szerintem pont abban van valami csúnyán groteszk, hogy valaki 2016 ban még mindig egy monitor előtt görnyedve, egeret rángatva, csuklógörcsöt okozva magának játszik. Többek között ezért másodlagos platform már csak a PC.
  • Moby
    #56547
    >Nem terjedt el sosem. Most se fog.

    Én sem gondolom, hogy elfog. Mindenhol elég lesz 1-2 belőlük, hogy megkeserítsék a többi életét.
  • Amiga
    #56546
    Nekem mindegy. Nyilván eddig is létezett ilyesmi. Nem terjedt el sosem. Most se fog.
    Aki a competitive-t ennyire komolyan gondolja, úgyis PC-n nyomja. Aki meg pl. CoD őrült konzolon, az nemhogy ilyet nem venne, általában semmi mást nem vesz, csak ezt tolja 0-24-ben, esetleg még nézegeti a plusz-os cuccait.
  • arty
    #56545
    Kérdés kell-e hozzá játéktámogatást írni vagy megy "mindenben" :(
  • arty
    #56544
    "Ugyan úgy nem tudják mint az autósban a kormányt!"

    ezt lécci ne megint... gt academy* 20xx - első százban nincs kormányos** - szerinted miért lehet?
    ill. lehetséges lenne-e hasonló eredmény kontrollerrel az egeresek ellen?

    *persze lehet, h majd assettoban előnybe kerül a kormányos, egyelőre ezt nem tudjuk
    **hasracsapva
    Utoljára szerkesztette: arty, 2016.08.23. 12:57:08
  • Harlekin
    #56543
    Na a durva az,hogy eddig NEM lehetett, ha akarták volna se szűrni,hiszen az eddigi eszközök pontosan a TE saját kontrolleredet emulálták,tehát kellet hozzá egy kontroller,hiszen ez tette valóságossá az eszközt(használhatóvá)!És pontosan ezért a gép és minden vizsgálódás is ezt látta volna,hogy ott az egy eredeti sony kontroller...Ugyan így van boxon is...
  • Moby
    #56542
    Hát én ps4-hez most láttam a bejelentést pár hete. Szvsz pont ezt a hori cuccét. Korábban meg csak ezeket a mókolt szarokat, amik kontrollermozgássá alakítja az egeret. Ez más, ez natív cucc.
  • Moby
    #56541
    Én látok ott huszonpárért is. 1 drágább játék ára. Nem ez fog bárkit is elriasztani a használatától.
  • Tikal #56540
    Dirt Rally-ban meg tudom nézni az időeredményeknél, hogy ki játszott kormánnyal. Nekem ez elég pl ott.

    Megoldhatnák úgy is a fejlesztők, hogy akinél külsős eszközt észlel, azokat más lobby-ba rakja. Értem én, hogy eddig is volt, meg támogatott cucc, de a játékosok nagy százalékának nincs ilyen cucca, és azoknak akiknek van, nagy előnyhöz jutnak... elkurvult már ez is...
  • mucsácsó
    #56539
    Nah, most olvasom, hogy újra fejlesztés alatt az Alison Road (PT "spirituális utód")... kár lenne érte, ha nem jelenne meg :)

    +ma pont rábukkantam erre a remekre (Visage névre hallgat) - elvileg 2017 elején jön:


    ezt Ti vágtátok? nekem valahogy full elkerülte a figyelmemet, de mégis nagyon durván ígéretesnek tűnik. pont az éjjel néztem ezt a vidit, és nem mondom, hogy nem fostam össze magamat :D:D az a gardróbos rész az.... úhh.
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2016.08.23. 12:03:44
  • Harlekin
    #56538
    Nem akarok ebből vitát,de mivel én is használtam 360 on hasonlót és rengeteget multizok,ezért pontosan látom azt,hogy ki használ ilyen eszközt.Látszik a mozgásán a célzásán stb és hidd el sokkal többen használnak mintsem azt te gondolnád...
    És azt ist nyugodt szívvel kijelenthetem,hogy pontosan a multi véget veszi valaki így garantált,hogy rendre multiba össze dob velük a gép mindenhol ahol multi van


    Utoljára szerkesztette: Harlekin, 2016.08.23. 11:58:51
  • Harlekin
    #56537
    Nem nem tudják blokkolni.Ugyan úgy nem tudják mint az autósban a kormányt!Vagy a tekkenben az Arcade stickeket!Érdekes ezek miatt soha nincs kiakadás pedig ezek is előnyök!És nem beszélve a kontrollerhez kapható auto fire és egyéb nyalánkságok miatt!
    Ráadásul miért is blokkolná,HISZEN mostantól teljesen legálisan Sony által támogatott eszközökről van szó!!!!

    És ha ez annyira réteg cucc lenne akkor, miért akarta ezt így Sony most a saját égisze alatt is tudni, hiszen ez eddig is elérhető volt külsőleg!?
  • mucsácsó
    #56536
    az lenne az igazi - legalábbis multiban kapásból tiltanám, szinglire még oké. de gondolom nem nagyon lehet ilyet, gondolván ha már megvette jópézé az ürge, akkor hadd élvezze... :)
  • Tikal #56535
    Az ilyen külsős irányítókat a játékok nem tudják blokkolni?
    Utoljára szerkesztette: Tikal, 2016.08.23. 11:32:50
  • orichalcos
    #56534
    Btw, ez nem újdonság, eddig is létezett, rendes Sony licence-el. :D Ahogy olvasom róla a beszámolókat, ezzel sem kapod meg a normál PC-s irányítást.
  • Amiga
    #56533
    40 eFt.-ért ez az egér+bill rétegtermék marad, a matchmaking meg jó esetben nem hoz úgysem össze velük, ha aprítják a kontrollereseket. Ha meg igen, akkor az egy szar játék, minek játszanék vele?
  • mucsácsó
    #56532
    PlayStation Plus increasing in price

    najóvan..........
    igaz, nem sokkal - bár EU-ról nincs szó, de nálunk ne nőne.... - ám azért szarjanak sünt, főleg a hihetetlen minőségű indie flashjátékokkal... :D
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2016.08.23. 11:26:23
  • mucsácsó
    #56531
    Tény, de nem hiszem, hogy ez annyira elterjedne majd... (legalábbis bízzunk benne...)
    meg unfairnek is érezném és nem is igazán élvezném ezáltal... ez gyakorlatilag csalás, hisz óriási előnyben részesül az, aki egér-bill kombóval tolja controller ellen...
    dehát így legalább valaki kiverheti erre az e-péniszét, hogy elpicsázza a lófaszjóska controllereseket 40ezeré' :')
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2016.08.23. 11:22:14
  • Harlekin
    #56530
    Ezt viszont is lehetne kérdezni,hogy ki az a hülye aki ezek után is a kontrollerrel fog FPS ben szerencsétlenkedni,ha érti az egérbill dolgot!?

    Az biztos,hogy ha ez teljes értékű cucc és a PC szintet nyújtja, akkor a kontrollernek és használójának nulla esélye van az egymás elleni küzdelemben....Természetesen az ellen aki érti a Bill egér irányítást,mivel egy kontrolleres hiába fog ezzel nekiugrani pontosan olyan béna lesz mit aki a billegérhez van szokva és kontrollerrel próbálkozik.
  • Moby
    #56529
    Hát pl. hogy multiban elkenjék a kontrolleresek kicsi száját. És arra azért elég jó :)
  • Ulthane
    #56528
    Ki az a hülye, aki ilyen szarért kiad 40 ezer forintot? Már rénézésre se jó semmire.
  • mucsácsó
    #56527
    Nem tudom, és ők sem tudják... ez egy legenda :D semmi értelmes magyarázat nincs a hasznára... cserében levan ragasztva egy szigszalaggal, és zabálja az akksit... nem akartam berhelni a controllert, de le fogom húzni a 'csába a led kábelét... anno volt róla ilyen stat, hogy valami plusz 3-4 óra üzemidő úgy :'DD
  • Amiga
    #56526
    Az ebben a csodálatos, hogy az amúgy is botrányos üzemidőnek külön jól jön majd, hogy erre a kis csíkra is küldheti majd az áramot.
    Este pedig, a sötét szobában szuper lesz, hogy ez is világít majd. Ezek segghülyék. :-( A helyükben előlről is levettem volna a ledet, mert semmi haszna, amíg le nem ragasztottam, addig a tévére is rátükröződött, mire jó ez???
  • mucsácsó
    #56525
    jaja...akartam linkelni a videót, de közben letörölték (nahát... :D)
    nem az egész tapipad világít, csak a tapipad tetején egy van vékony csík, ami (abban videóban kéken) világít... de nem értem, komolyan.. :D
    kicsit megrángatnám a dizájnereket a SONY-nál :D nagyon jó controller a DS4, de miért kell ezzel a light szarokkal elbaszni? :( javarészt ezért is ilyen ótvar az akksi ideje... :(


    szerk: na ottvan

    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2016.08.23. 10:15:39
  • Moby
    #56524
    Nesztek, officiel szopathatjáktok halálba a kontrolleres csürhét ^.^
  • arty
    #56523
    nem elég szép + nincs hype + sose hallott róla az átlag + őszre elég egy autós és a név miatt a gétét veszik majd :(
  • Totti5
    #56522
    Mivel a GT sport amúgy sem lesz normális GT játék, akit a jó multi, vezetési élmény, kiváló belsők, jó hangok, csúcsminőségű FFB és kormánykezelés és szimulátoros lebonyolítás, állítási lehetőségek érdekelnek itt van pár napra az Assetto Corsa.
  • Tikal #56521
    best simulator
  • Amiga
    #56520
    Világítani fog a tapipad is? Na akkor most kell még vennem gyorsan pár kontrollert, amíg gyártják ezt a fajtát. Ezen elég szigetelőszalaggal leragasztani az előlapi fényforrást.
  • arty
    #56519
    belső nem állítható igazán -> sokat kitakar sok autónál, meg a kormánytekerőzést sem szívesen nézem

    motorháztető nézet nincs, tetőn hasalsz van :(
  • mucsácsó
    #56518
    Hát merész, az egyszer biztos... de hidd el, szerintem a szart is kiperlik szerencsétlenből valszeg... bár nem egy nagy valami szerintem, mindenki tudta, hogy jön majd a Slim egyszer - márcsak a Xbone S-re is válaszként.. dehát nyilván ami üzleti titok, azt úgy is kéne kezelni...
    Amúgy meg úgyis bejelentették (bejelentik) hamarosan, szóval szerintem nem nagy kunsz - és még vacak is tetejében :D Bár az árra kíváncsi leszek. Na meg majd a Neo-ra...

    slim controller eh... nagyon rá kellett baszni azt a világító sávot a tapipadra is, legalább leht majd azt is leragasztani szigszalaggal
    közben egy Slim unboxing video:


    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2016.08.23. 09:15:34
  • Moby
    #56517
    Megérdemelné a köcsög. Valami döbbenetes, iszonyatos titokról rántotta le a leplet, ami alapjaiban fogja megrengetni a játékosvilágot!
    A SZARHÁZI!
  • Amiga
    #56516
    Tegnap találtam egy bolygót... olyan szép lett, hogy alig akartam eljönni róla. Gyönyörű és dús növényzet, szép állatok, ritka erőforrások mindenhol... Az ilyen dolgok felfedezése mindig életet lehel bele.
    Jól mondta Angry Joe, hogy ez a játék 20 dolcsiért isteni lenne, 60-ért meg szar. Én is hasonlóan látom. Élvezem, de valahol, egy szőnyeg alá söpört tudatdarabkám tudja, hogy ennyit nem ért meg. :-)
  • Totti5
    #56515
    Mindentől független ( nekünk nyilván jó ha valaki inszájderkedik ) a tagot aki HD képeken és videón kinyomta a netre a slimet remélem a Sony olyan szinten megruházza, ellehetetleníti, beperli hogy a tag soha a büdös életbe nem kerül közel semmihez ami videójáték.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.08.23. 08:19:41
  • Tatyla
    #56514
    Én imádom de hát ezt tudni lehetett hogy egy réteg játék lesz szöszmötőknek, gyűjtögetőknek egy álom attól hogy még nem olyan a sztori amit megszoktunk, sőt igazából ez nem is a sztori miatt jött létre de hát kinek mi ez csak a saját véleményem