121202

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • darkSectorxxx #56593
    Itt van pár BH fegyver még, pl a Sentinel (Leon), ahogy nézem.
  • darkSectorxxx #56592
    :)
    Szerintem sehol, tudtommal a TM csak kizárólag a Resident Evil néhány fegyverét csinálta meg.

    Ha érdekelnek az unalmas részletek, akkor:

    1. Standard változat: Ez amit én vettem.
    2. Jill 15 évfordulós: Most ezt nem tudom pontosan, asszem az embléma a markolaton más *asszem ezek valami más gyártó cuccai, de nem biztos
    3. Chris 15. évfordulós: Ravasz fényes cromhatású, illetve asszem a cső alatti kis lofasz, embléma kék *asszem ezek valami más gyártó cuccai, de nem biztos
    4. Wesker féle: allul, fellül fényezés
    5. Barry: ez a Replikák istene, egy átalakított Beretta nagyobb tárral és egy csőtoldással, eszméletlen, ahogy az ára is

    Létezik még más fegyver, amit nem tudok kötni emberekhez:

    1. Egy sima beretta aminek a SZÁNJA fényes
    2. Egy full chrome beretta, ez a játékban van!
    3. Egy chrome MAGNUM, játékban van, pl a Remake-ben is

    Röviden:
    Ha formákat nézzük

    Van pár ilyen sima beretta, az anyagok szine váltakozik....
    Van egy Barry féle ami teljesen más alakú tunning
    Van egy chrome magnum...ez is amúgy dögös! (ez igazából kakukktojás, mert nem STARS fegyver elvileg vagyis csak kötik a játékhoz, amúgy igazából nem konkrétan ahoz készült, legalábbis a markolatán tudtommal nincsen feliratozás sem gravírozás)

    Na már most láttam nem gázos "replikát, állítólag, de annál gyanús hogy valami bóvli TM utánzatról van szó, de ezek mind gázos fegyverek.

    Elvileg a link tartalmazza az összes létező japán replikát....nézd meg őket. :)
    kattints a pisztoly-ra és bejön a leírás

    értelem szerűen ez a fanoknak jelent valamit is, a többiek magasan szarnak erre. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.08.24. 01:07:59
  • TomStorm
    #56591
    Szép nagyon!
    Hol vannak még ilyen játékokhoz köthető airsoft fegyverek?Mert én a normált nézem egy ideje de ilyet még nem is láttam
  • darkSectorxxx #56590
    + Régóta láttam, ismertem hogy van ilyen, de most meg is vettem.
    Találtam egyetlen egy darabot magyar weboldalakon, vagy 20-at átnéztem....nem hagyhattam ott!

    JA ÉS RE4 asszem preorder lesz PS4-re.....
  • darkSectorxxx #56589
    Airsoft, gázos Resident Evil Samurai Edge replika.
    Eddigi legdrágább játékhoz köthető collectible szarom...cserébe mint egy valós fegyver úgy müködik...jópofa.

    A Normál M92FS Beretta átalakított nehezebb súlyú változata, ami csiszre egyezik a játékban lévő pisztollyal, van más kapható változat, de ez a standard, meg nekem ez tetszik a legjobban. (még 3-as sorozatlövés is van! (ez is a játékban elérhető), nem teszteltem de a kapcsoló rajta van és egy videón lőnek is vele sorozatban)

    Vagyis Barry-é tetszene, de 100k-t nem fizetek érte. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.08.23. 22:54:03
  • Totti5
    #56588
    Azt nem tudom, beoptimalizáltam én az elavult hardweremhez fix 60ra, nincs azzal gond.
  • TDC Geronimo
    #56587
    hát monitornak szerintem 27es nem kicsi :p
  • arty
    #56586
    Irónia nélkül is menne? Hitelesebb lenne ;)
  • arty
    #56585
    ezmiazisten?

    valami játékból való ikonikus pisztoly?
  • arty
    #56584
    pedig bíztam bennük, hogy most megcsinálják.... előző 2015 oké, első currgen endzsin, satöbbi és ezé sz*r.

    erre ellenben nincs mentség :(
  • arty
    #56583
    monitor... kicsi... görbe... :/
  • Seth
    #56582
    Na ez a NiOh szerintem előnyére változott a durabilty elhagyásával. Gondolom sokaknak ez tetszett, de nekem nagyon frusztráló volt, túl gyorsan rongálódtak. Persze így most a fegyverek átmentek sima loot-ba , engem nem zavar. Sima liba volt így átszelni a falus részen, előző demóban megszenvedtem vele, de az is lehet már kézreállt :) Most még jobban várós
  • darkSectorxxx #56581
    Furi a sarkai lekerekítve, meg ez a játékműanyag. :D
  • TDC Geronimo
    #56580
  • SlickAdam
    #56579
    afterburner? ha 85+ %-on vannak a magok, akkor lehet bottleneck.
  • darkSectorxxx #56578
    Egyet értek, kár hogy a ps3-am már nincs meg.
  • Moby
    #56577
    És csupa jó játék!

    /najó, az okami nyávogásától lehet hülyét kapni, de amúgy jóak :)
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.08.23. 21:02:04
  • Moby
    #56576
    >Fene tudja mi eszi meg az egészet.

    A szakértelem. Itt minden nap azt olvasom, hogy a 60fps az csak fejlesztő kérdése. Hát akkor ezt hülyék csinálják gondolom.
  • Totti5
    #56575
    Mivel nézzem?
  • darkSectorxxx #56574
    Mivel eddig melóztam este van sötét és fáradt vagyok, egyelőre ennyi amit érdemes fényképeznem a szar mobilommal....brutális! :D


    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.08.23. 20:17:06
  • darkSectorxxx #56573
    Usa profilom van nem? :)

    update: ja most nézem a HD Remix csak pisi 3.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.08.23. 20:14:48
  • AntiHero
    #56572
    Usa only mondjuk. De kilehet jatszani.
  • ppista
    #56571
    Egy igazi játékos 200 ezer alatt nem vesz videokártyát. Természetesen egy 100 ezres proci társaságában, máskülönben egy igénytelen állat.
  • darkSectorxxx #56570
    Most akartam írni!
    Feje tetejére borult a világ, mik vannak, instant vétel. :)

    Street Fighter HD Remix a lényeg nekem!!! :R
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.08.23. 20:09:20
  • AntiHero
    #56569
    Capcomos ps3/ps4 humble bundle
  • darkSectorxxx #56568
    Megérkezett!!!!!!
    Itt van! :D

    Epic collector!


    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.08.23. 19:42:03
  • SlickAdam
    #56567
    cpu limit esetleg?
  • Totti5
    #56566
    atom 30al nem volt Codie játékokban előző genen, most sem lenne tragédia, ez sajnos nem megy stabil 60al sehogy nekik, de legalább lehetőség lenne limitálni

    Amúgy PCn is nagyon megnőtt a gépigény, amíg a 2015 ultrán atom 60 volt minden pályán, minden körülmény közt ez közel sem... 40-60ig minden van maxon. Tény hogy a bevilágítás, napszakok sokkal jobbak és nagyon szép. Fene tudja mi eszi meg az egészet. Vissza kell venni több mindent és így sem atom 60 mindig. Bhiztos elavult a 970 és venni kell újat 150ért...
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.08.23. 19:30:08
  • TDC Geronimo
    #56565
    CEO Kaz Hirai ‏@KazHiraiCEO 4 p4 perccel ezelőtt
    The PlayStation Meeting event will now be 10 seconds long. Andrew House will just go on stage and say “Everything that’s leaked is real.”

  • SlickAdam
    #56564
    na esse konzolra valo... :(
  • AntiHero
    #56563
    Dark Souls III: Ashes of Ariandel comes October 25.

    More infos coming soon!

  • Moby
    #56562
    Tudtam, hogy van ps3-ra, nem tudtam, hogy van ps4-re :) (látszik mennyire benne vagyok a témában) Ez az újabbon is csak azért akadt meg a szemem, mert volt hasonló keyboardom, amíg helyhiánnyal küszködtem (razer chroma tartarus). Az egyébként tök jó is volt, de már nincs meg, feleslegessé vált.
  • orichalcos
    #56561
    Tactical Assault 3 - PS3-ra 2011-ből

    Tactical Assault 4 - PS4-hez 2015-ben

    Ezek ugyanezek, a mostaniban annyi az újdonság, hogy a Sony magáévá teszi a nevet, ugyanis ezek a kiegészítők eddig is rendelkeztek hivatalos Sony licence-el.
  • TDC Geronimo
    #56560
    Ne is mond. Röpke 1 hónap alatt ráment a gépre 210k...de megérte! (főleg hamarosan BF1) :D
  • Moby
    #56559
  • TDC Geronimo
    #56558
    Ha már pc... csütörtökön jön a monitorom, amit linkeltem tegnap :y
  • Harlekin
    #56557


    Most hívlak vedd fel !!!!!!
    Utoljára szerkesztette: Harlekin, 2016.08.23. 16:12:11
  • Moby
    #56556
    De tényleg, most látom, hogy keveredett már megint ide a pécé??? Borzalmas lehet ez az állandó stressz
  • Harlekin
    #56555
    Jaaaaa értem ok!
  • Moby
    #56554
    Nem feltétlenül az eredmény miatt, csak hogy ne érezze magát végtagnélküli lápiféregnek a kontrollerrel a kezében. Ez főleg azoknak probléma akik benyelik a posztod második felét, és váltanak. Őket látom sokat rinyálni. Értelmét én sem látom, nekem ment kontrollerrel is.