121202

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • darkSectorxxx #56633
    Ennyire népszerű a God of War új része???
  • darkSectorxxx #56632
    AntiHero Pre-Order! :)
  • Myselor
    #56631
    0day
  • TDC Geronimo
    #56630
  • Amiga
    #56629
    Felőlem tegyen, amit akar, amíg ilyen szintű exkluzívokat képes szállítani, és relative nem szállnak el a hobbi költségei.
  • Harlekin
    #56628
    És ez nekik addig jó ameddig te és a többség így gondolja és érzi,mert addig azt tesznek amit csak akarnak....
    Utoljára szerkesztette: Harlekin, 2016.08.24. 14:07:51
  • Amiga
    #56627
    SONY PS4 #fortheplayers.

    Én ebben hiszek. A világ legnagyobb konzolgyártójának megbecsült ügyfele vagyok.
  • Harlekin
    #56626
    Erről van szó...
    Ez az egész üzlet!
    Itt mindenki azt hiszi,hogy értünk teszik amit tesznek.Pedig magukért teszik!


  • Harlekin
    #56625
    Ez a magyar konzolboltos hasonlatokon mindig akkorát röhögök,hogy még!!!!Vagy a szimpla Magyarországi bár mi méricskével!!!

    Magyarország teljes lakossága kevesebb mint egy USA nagyváros konzol használóinak a száma!!!!
    És itt egy ország város viszonylatról beszélünk!!!Szerinted ez így megállja a helyét!!Szerinted ez mérce???
  • Harlekin
    #56624
    Mit vág ezen agyon???Pont hogy erősíti!!!Tudtuk,hogy jön???tudtuk!!!Ezzel nincs hírérték
    Láttuk???Nem nem láttuk!!!Pontosan ezért lett hír érték!!! Nem azt szivárogtatták ki,hogy kisebb lett meg kicsit laposabb,de majd meglátjátok...Senki le se szarta volna! Vagy azt,hogy kicsit halkabb lett ezt is majd hiszik, ha nem hajszárító.
  • mucsácsó
    #56623
    Márpedig ugyebár olcsóbb, méghozzá szerintem nem is kicsivel... :D úgyhogy nagyok szakítanak ezekkel a slimekkel... úgyhogy kell is a reklám :)
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2016.08.24. 13:06:48
  • Moby
    #56622
    Neked. Ha fél dollárral olcsóbb lesz gyártatni csak a házat ezáltal, és mondjuk elmegy még belőle negyven millió darab(éshát mérne...), az 20 millió dollár profit. Csak a házon. Ha részvényes lennék, én most örülnék ennek :)

    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.08.24. 13:04:31
  • orichalcos
    #56621
    Mondd ezt azoknak akiknek egy egy komolyabb játéknál süvít a gépük a hűtés miatt. :D (slim sem lesz néma szerintem)
    Utoljára szerkesztette: orichalcos, 2016.08.24. 12:58:26
  • Ulthane
    #56620
    Amúgy szerintem a PS4 alapból karcsú, tökéletes mérete van. Teljesen felesleges volt slimelni.
  • Ulthane
    #56619
    Elkezdték leszedetni, magam is belefutottam párba, aminek már csak hült helyét találtam. Aztán feladták, rájöttek, úgysem tudják mindet leszedetni.
  • Ulthane
    #56618
    "amiről amúgy is lehetett tudni,hogy jön!!!"

    Pont ez vágra agyon mindazt, amit előtte írsz.
  • Harlekin
    #56617
    De azt értsed meg,hogy neo a jövő mint ahogy a scorpio is és most most van és most porondon a slimek vannak.Jelenleg MS raklap szám adja el a slimeket és iszonyatos érdeklődés van a variáns slimekre is.
    Tehát nincs racionális döntés soha, nincs főleg egy ilyen dolognál.Nem lehet tudni csak megjósolni a végeredményt...Itt tényszerű az amiket leírtam ami ezt az egészet napvilágra hozta,hogy az xbox slim fogy mint az állat ez az egész ennek a piaci részét hivatott fékezni semmi mást.
    Semminek nincs hír értéke,semmi meglepetés nincs a slimmel kapcsolatba csak a kinézet annak meg teljesen mind 1,hogy mikor derül ki.Vagy is nem,mert most talán "kényszerből" , de kiderült és csámcsog is rajta mindenki.Ezért gondolom azt,hogy ez burkoltan, de jól jött sonynak ami meg fedi azt,hogy benne volt a keze...
    Te nyugodtan ülnél a babérokon azt látva,hogy a konkurencia hasít mint az állat azzal amivel te csak MAJD rukkolsz elő???
    És az,hogy Sony csak úgy a vakvilágba bejelenti,hogy na hiszen nekünk is lesz slim,meg pontosan rávilágítana,hogy bajt érez,ami megint csak nem vetne rá jó fényt.Mert miért nem tette meg MS előtt vagy miért nem várja meg a következ "bejelentési" lehetőséget!! Ezért ez a kéz kezet mos alapon kiszívárogtatás a legjobb stratégia erre a helyzetre....
    Mit bukik a showt? Leszarják az emberek nem az adja majd el a gépeket, amiről amúgy is lehetett tudni,hogy jön!!!
  • mucsácsó
    #56616
    Az meg a másik... leak videók és képek, nem is egy usertől, ráadásul gamer site-ok közölték videóval együtt, hogy real a dolog... szabadna ilyet? Kétlem... :D érdekesmód, ha egy szivárgott játékról kerül ki videó, azt kb fél órán belül - de szerintem sokat mondtam, szóval inkább gyorsabban - azonnyomban levakartatja a Youtube-bal a kiadó... ezek meg ott voltak 1-2 napon át?! :D meg unboxing videók?!?! MIVAN?! :DDD hagyjuk már...

    És miért szivárgott a Slim? Mert a faszt se érdekli, legalábbis a Neo szinten tutira nem... abszolút futottak még kategória, max az új tulajokat célozza meg, és slussz.. így reklámnak pedig kurvajó ez a bortány, higyjétek el :)
    és oké, 2 hét múlva lesz/lenne a hivatalos bejelentés - szerintem pont ezért is lőtték be így, mert így biztos azt gondolja majd a nép, hogy eszük ágában nem lett volna szivárogtatni :D de biztos csak káoszelmélet... :)
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2016.08.24. 12:30:27
  • Ulthane
    #56615
    Igen, ez valóban így szokott lenni. Ekkora szervezetben millió belső/jogszabályi/felügyeleti stb. előírásnak megfelelően lehet és kell ilyen helyzetben kommunikálni. Ne feledd, tőzsdén jegyzett cégről van szó, nem a sarki fűszeresről!
  • Ulthane
    #56614
    Bankigazgató sosem voltam.. De még lehetek!

    Nem fogy. Angliában keresik még, mert újdonság. Nálunk lószart se fogy, kérdezz meg egy konzolboltost, én megtettem. Megjelenés után 1-2 darabot vittek összesen.
  • Ulthane
    #56613
    Én sem tudom, de

    * a Neoval több vásárlót nyer majd, mind a Slimmel, így gazdaságilag az lett volna racionális
    * Mivel a PS Meetingen mindekttőt bejelenti, nem ütött volna semmit semmivel agyon
  • Harlekin
    #56612
    Az meg ismét a vicc kategória,hogy 22.-én már youtube tele volt "leaked" unboxing meg hasonló videókkal és Sony így 2 napra rá reagál egy beböfögéssel..............Eddig biztos a válság stáb tanakodott,hogy mekkora kár érte a céget

  • Harlekin
    #56611
    Ezt csak azok tudják így átlátni akik akarnak is az orruknál tovább látni!!!
  • Amiga
    #56610
    "ha a Slimet szivárogtatta tudatosan a Sony, a Neo-t miért nem"

    Miért csinált volna saját magának konkurenciát? A Neo-val a saját slim-es híreit ütötte volna ki. Így csinált egy médiaheck-et a slimmel és majd fog egyet csinálni később a Neo-val. Minek lőné el egyszerre minden puskaporát?

    Nem mondom, hogy így történt (mert nem tudom), de ez is lehetséges.
  • Harlekin
    #56609
    "Csak kicsit kéne használni az eszét az embernek, és rájönne, hogy ha a Slimet szivárogtatta tudatosan a Sony, a Neo-t miért nem? Sokkal nagyobbat szólt volna a Neo szivárogtatása, mint a szar Slimé, ami dekával nem tud többet vélhetően, mint az elődje."

    Na ebbe pontosan igazad van ,hogy kicsit kéne használni az eszét .Kezdve veled!
    Xbox slim a ps4 SLIM társa érthetően nem egy neot szivárogtatnak amihez jelen pillanatban nincs érdek.Nem úgy mint a slimnél, hogy a konkurencia nagy piacot talált vele!!Ez nem a "nagyobbat" szólásról szól hanem a konkurenciáról való elterelésről!!!Minden erről szól!!!!Hogy a másiknak ne legyen jobb!!Használd az eszed vagy is ne korlátoltan gondolkozz és érthető lesz....
  • Harlekin
    #56608
    MR tökéletes bankigazgató úr valami probléma van ismét!?
    1 nagyon nyomós indok van,hogy xbox slim fogy mint az állat!!!És ettől nagyobb nem kell!!!
    Utoljára szerkesztette: Harlekin, 2016.08.24. 11:14:40
  • Ulthane
    #56607
    Aha, igen, neked egészen biztos van fogalmad róla, amikor még helyesen írni sem tudsz, baszod!

    Csak kicsit kéne használni az eszét az embernek, és rájönne, hogy ha a Slimet szivárogtatta tudatosan a Sony, a Neo-t miért nem? Sokkal nagyobbat szólt volna a Neo szivárogtatása, mint a szar Slimé, ami dekával nem tud többet vélhetően, mint az elődje.

    Továbbá, nyilván nem ölne millió dollárokat rendezvényekbe egy cég se, ha előtte pár héttel kiszivárogtatna mindent. Annyira nem hülyék. Szerintem pont sokkal nagyobbat szól valami, amiről senkinek nem volt fingja se, és egyszer csak bejelentik, mindenki lefossa a bokáját örömében.

    Az is a szivárgás ellen szól, hogy ha nem akarta volna titokban tartani a PS Meetingig a gépet a Sony, akkor a gamescom-on bejelentették volna. Garantált, hogy két hete kész volt a konzol.

    A nap baromsága, hogy tudatosan szivárogtatták ki.
  • Harlekin
    #56606
    Ezért nem vagy buta max aki ezt mondja mia rólad az korlátolt és a valóságba fogalma nincs ezekről a dolgokról!
  • mucsácsó
    #56605
    Ennyi. De oké, akkor buta ember vagyok Ulthane, én vállalom! ;D

    Én ma már őszintén szólva semmit se hiszek el... nyilván nem fogják bevallani, hogy örülnek neki :) de nem kell senkit se sajnálni, ebben is biztos vagyok :P nyilván elég brutál titoktartási szerződésekről van szó, pláne egy új hardver esetén - de valahogy csak-csak kikerült...
    Reklámnak meg kurvajó, zeng tőle az egész net...Egy tetű multi ez is, nagy cselekkel és műbalhékkal.. ;)

    Neo sincs még mindig bejelentve, mégis hónapok óta (fél éve?) erről csámcsog mindenki azóta is, hogy várja a hivatalos bejelentést, meg majd Neot vesz, meg így megúgy... profik ezek... :)
    Jó, Slim szivárgás más kissé, de ez a Neo-csöpögtetés és teaselgetés is tutira megtervezett.. :D
    .
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2016.08.24. 11:02:42
  • Harlekin
    #56604
    "(amit persze kivülről mi nem látunk)" Ez így igaz...

    De nyilván való,ha saját kiszivárogtatásról van szó se fogják ezt nagydobra verni,ugyan így megrendezik a műbalhét.

    Itt nálunk a cégen belül pontosan ugyan ilyen eset volt!7 pecsétes titok ként ment 1 új gép fejlesztése,de mivel a kínaiak ugyan ebbe a szegmensbe dobnak be egy hasonló gépet ezért érdekes módon itt gyorsan összedobtak 1 kisfilmet a cégről amibe érdekes módon "véletlenül" belekerült az új fejlesztésű gép.Amit viszont csak a következő MEDICA-n lett volna promozva,de így ez kikerült minden partnerhez....És utánna természetesen volt aztán ejnye-bejnye mű hiszti a reklám film készítő cég felé meg megneveztek olyan bűnösöket akik soha nem is dolgoztak a cégnél!!! :-D közben meg mi itt gőz erővel dobtuk össze a gépet,hogy bele kerüljön a filmbe és olyan jól látható helyen legyen,hogy a vak is észre vegye.Erről ennyit...

    Ezeket a helyzeteket mindig a kényszer szüli nem ők lennének az elsők akik így hoznak valamit nyilvánosságra.És mivel egy szimpla bejelentésnek sokkal kisebb a hír értéke mint egy titok kiderülésének azt hiszem nem kérdéses mit választanának.A bejelentés nagy dolog,ha valamihez köthető mint pl a show,de azt nem tudták előre hozni így ennyi...

    Utoljára szerkesztette: Harlekin, 2016.08.24. 11:00:04
  • Amiga
    #56603
    Mégis mindenki a PS4 slimről beszél, azért ne feledjük. :-)
  • orichalcos
    #56602
    Na ez az. Amikor egy szimpla alfa/béta teszteléshez is egy 14 oldalas NDA szerződést (pénzbüntetéses) iratnak alá az emberrel (nálam ez volt :D ), akkor bele sem merek gondolni, hogy egy ilyen hardveres témában milyen titoktartási szerződések mehetnek, így egy szimpla szivárogtatás is elég nagy céges balhé lehet. (amit persze kivülről mi nem látunk)
  • Ulthane
    #56601
    Persze, hogy nem akarták így. Ha így akarták volna, nem szivárogtatnak, hanem egy hónappal ezelőtt bejelentik tokkal vonóval. Csak a buta emberek fejében merül ilyen fel, hogy így akarták. Aki valaha is dolgozott multinacionális környezetben, egy világot átszövő vállalat részeként, az nagyon jól tudja, hogy milyen energiák, pénzek, jogi hizavonák állnak egy egy "innováció" piacra történő bevezetése mögött. Sok ezer ember dolgozik rajta éveken keresztül, ki az a hülye, aki azt akarja, hogy ellopják tőle a showt?!
  • Totti5
    #56600
    Sőt direkt így akarták és még örülnek is neki. Nagyban fogadnék arra hogy a Tokyo Game Show-n mutatták volna be, vagyis fogják ( hisz a GCn nem tették nem volt show, pedig anno a PS3 slim ott volt ). Most csak úgy van a levegőben, előnytelenül. Nincs hivatalos spec, nincs semmi, nincs forgalmazási dátum.

    Dehogy akarták ezt így...
  • orichalcos
    #56599
    Amit én külföldi Sony-s forrásomtól hallottam az az volt, hogy rohadtul nem örült a szivárogtatásnak a Sony, már a múltkori Wall Street Journal Slim hírnél is elég nagy mozgolódás volt, mostaninál (Slim, PS Now) meg állítólag páran már elvesztették melójukat. :D Az eredeti tervek szerint a Slim, a NEO a PS Now PC és a Wireless adapter lett volna a PlayStation Meeting középpontjában, de két utóbbinál előrébb hozták a bejelentést. Én ennyiről tudok, aztán vagy igaz vagy nem.
  • mucsácsó
    #56598
    Ennyi...én még azt se tartom kizártnak, hogy ez nem volt megtervezett... :D
  • Amiga
    #56597
    Így van, a SONY PS4 slim-je ingyenreklámot kapott és kvázi megtrollkodta az XBOX slimet.
  • Harlekin
    #56596
    Abba senki nem gondol bele,hogy ez a sonynak esetleg jó!?És lehet nem is véletlen ez a leaked!
    Xbox slimet viszik mint a cukrot! Nyilván ez sonynak NEM jó,de ezzel az infóval bedobták a "későbbi" lehetőséget a vacilláló vásárlóknál 1 PS4 slim re...Nem is értem MI hátránya származik ebből sonynak?A meglepetés ereje!? Erről szó sincs,hiszen lehetett tudni,hogy lesz.Na bumm a dátum...Nem hót mind 1???
    Tehát leszámítva azt a tényt,hogy tényleg szegény slim szarul néz ki(és ez lehet negatív vásárlási kedvhozó)viszont ez később is állná a helyét, semmi hátránya nem származik sonynak...Nem kell nagy csimbucirkuszt csinálni köré,mert berobbant a köztudatba...
    És ahhoz képest,hogy egy "szimpla" kiszivárogtatásról beszélünk elég sok és sokféle helyről jönnek(tek) az infók,tehát, így nem csak 1 vétkes van...És ezért a legfőbb gyanúsított maga a sony, mert nagyon nem törte magát,hogy ennek gátat vessen...
  • Ulthane
    #56595


    Azért tuti, hogy eszik a kefét a japók, én is enném a helyükbe. Egy csomó munka, energi megy gyakorlatilag kárba. Én tuti büntetüjogi lépéseket kezdeményeznék az ügyben. Azért olyan nagyon sok hely nem lehet a világon, ahonnan a Slim kikerülhetett, tuti, hogy alapos belső vizsgálatra kötelezném az összes gyáramat.

    Ilyen világot élünk, senki nem tisztel senkit és semmit. Szomorú.
  • Ulthane
    #56594
    Nekem meg egyáltalán nem az. A játéknak nincs semmi hangulata sajnos, a látványvilág meg bő öt évvel ezelőtt is szódával ment volna csak el. Szerintem túlságosan nehtéz is a játék, négyen rádugranak egyszerre, aztán nyekk. Esélyed sincs.

    Vártam. Múlt időben.