121202

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Moby
    #56874
    Nekem a youtube videókból derült ki, hogy ennyit fagy ps4-en is. Mindazonáltal sokkal fontosabb és érdekesebb kérdésnek tartom, hogy mégis mi a retkes vérvörös faszt csinál a szoni a herevakargatáson kívül ha mindenféle hibás retek a legcsekélyebb tesztelés nélkül kikerülhet a sztórba. Ha én a legutolsó namíbiai randomsztórba fel akarok tenni valamit, 2-3 hetet tornáznak rajta a lengyelek/pakisztániak/indiaiak, és az első hibás működésre visszabasszák. AZ INGYEN APPOM.
    A 60 dolláros a szoninál mehet hibásretkeslófaszmódban is. Egyenesen a világ legnagyobb konzolgyártójától a megbecsült ügyfeleknek...
  • Moby
    #56873
    De tegnap olyat mondatokat fogalmazott meg, hogy a laikusok így, a laikusok úgy...érted. A LAIKUSOK.
    ROFDLSKFKJFHLJHbfhljbdfslhjbf
    LEL
    LOL
    ÉKJSBNDLJbxycjhnnslhjbdljaswdblwhjabderwjrkjanwr km nkmjnkjxcv
  • Harlekin
    #56872
    Csak ez rád nem igaz,mert belőled félszer is sok!!!
  • darkSectorxxx #56871
    Jobb 2x mint soha, én vagyok a visszhang. :)
  • Amiga
    #56870
    Köszi szépen, azt hiszem délben ennek utánanézek majd.
  • Totya42
    #56869
    GAF-en többen írtak, hogy felvették a kapcsolatot a sony-val, mert elegük lett a rengeteg lefagyásból. Volt, akinek fagyás után a mentésének is annyi lett. És visszatérítették nekik a játék árát. Olvasd végig a gaf ezen topikjait biztos írják hogy vették fel a kapcsolatot a sonyval.
  • Paranoia
    #56868
    oh yáááh,azért a zene még mindig 5*os
  • Amiga
    #56867
    A sony visszaadja a játék árát? Ezt hol lehet kezdeményezni?
  • Totti5
    #56866
    Az a baj hogy gémsztárt olvasol és még nem közöltek hírt az RDR Pcn kívül hamarabb mint a világ. 4 hszel alattad már tegnap be lett linkelve és ettől zúgott az internet.
  • darkSectorxxx #56865
  • darkSectorxxx #56864
    No Man "Azta qurva!" Sky

    /// Ezt meg most hallom: "Steam visszaadja a No Man's Sky árát,akkor is, ha több mint 2 órát játszottál vele"
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.08.29. 06:56:41
  • darkSectorxxx #56863
    Gyorsan tanulok.
    De ott nem a lagg-ot nem tudtam, hanem ms-okról volt szó. :D a lagg az netes téma. :) Azt tudtam akkor is, a ms-okkal zavarodtam össze.,
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.08.29. 06:52:08
  • Bandicoot
    #56862
    Nyilván mivel a Sony "fortheplayers" így ők is meg fogják lépni és nem hagyják cserben akik kiszórtak a kupac fosra 60 eurót (leszarják)...
  • Bandicoot
    #56861
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Most se tudja...
  • SlickAdam
    #56860
    2 hete meg azt se tudtad mi az a lag baszki :D
  • Totya42
    #56859
    Elképesztő, hogy Tottinak még ez is rendben van Mindeközben a sony és a steam is visszaadja a játék árát annak aki kéri. Steamen még úgy is visszaadják, ha több mint két órát játszott vele az illető. WOW OMG: Steam is refunding No Man's Sky even if you played more then 2 hours
  • darkSectorxxx #56858
    Én sem. :)
    Próbáltam God3-at, nekem ott volt kb 200-400ms így érzésre, NG3-nál ez inkább 100 alattinak érződött.
  • orichalcos
    #56857
    Nagyon minimal lag van, de alig észrevehető. FPS-eknél már zavaró, de én azokat nem fogom tolni vele.
  • Moby
    #56856
    Kurvajó. Még csak 6-7 órát toltam bele, de simán hozza az első rész hangulatát, szépjószépenfutmindenfasza. Csak közben a BF1-re gondolok egyfolytában :D
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    GMG-n 35font a BF1. Szerintem holnap felnyalom, énnemvároktovábbnincsmireadjákmároda! :D
  • darkSectorxxx #56855
    Kis tipp nekem most a Ninja Gaiden 3-ban nincs lagg, megy faszán de nem tudom az első 10 katonát megölni...de puhány lettem a sok Dark Souls meg Bloodborne után. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.08.28. 23:02:44
  • TDC Geronimo
    #56854
    2 nap! :D

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Közben megvettem instant gamingen potom 10kért deus exet. PC gaming <3 :D
  • Moby
    #56853
  • Tatyla
    #56852
    Ettől függetlenül én jól el vagyok vele és még sokan mások is a köpködés ellenére...
  • darkSectorxxx #56851
    De neked is van kis lagg (irányításban) nem? :)
    Amúgy ja más baja nincs, elég szépen kikupálódott, régen ps4-en nekem kikockásodott jócskán, most elég sima a kép.


    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.08.28. 22:37:14
  • orichalcos
    #56850
    Lassan egy hete már God of War 3-at tolok a laptopomon ezzel, jó cucc.
  • TDC Geronimo
    #56849
  • darkSectorxxx #56848
    :) PC-n

    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.08.28. 21:31:32
  • Bandicoot
    #56847
    Magyarázhatunk bele amit akarunk (azért az már vicc kategóriába kerül mikor valaki még ezt is megmagyarázná nem gondolod?) , gáz az egész. Végihazudták az egészet, és a látvány is egy ordító bullshit lett, nem is akármilyen. Kár idehozni a Witcher-t vagy a Skyrim bugokat. Közelébe sincsenek az NMS-nak.
  • darkSectorxxx #56846
  • arty
    #56845
    abszolut nem...

    de ha mondjuk összekukázod a legolcsóbb, "legál" (isthereanydeal.com) helyekről a 3 bio-t, összes dlc-vel amit kapnál konzolon ... lehet (nemtom! tipp!) ott is 10k környékén leszel a végén... arra rádobod a konzolos licensz díját, a portolás feltételezhető költségét és a doboz árát... jéé, mégse olyan irreális ez az árazás ;)

    pláne ha a kapott játékidőt nézzük, igencsak jól áll a bio egy uncsi ellenében (aminél ugye OLCSÓBB!!! :D )
  • Totti5
    #56844
    Nyilván a videón egy random generált cucc van, bár ennél viccesebb dolgok voltak a Skyrimban pl a lóval, bár már 2 hete ezt az egyet látni mindenhol ami így sikerült mint vicces, így ez talán nem is olyan nagy szám a több ezer másik mellett.
  • darkSectorxxx #56843
    Jó mindegy hogy nevezzük a videóban E3 címen van. :)
  • darkSectorxxx #56842
    :)
  • mucsácsó
    #56841
    :DDDDDDDDD szerencsétlen dínó-fajzat..... :D

    amúgy meg még a HUD is sokkal jobban nézett ki az E3-as demóban :(
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2016.08.28. 18:02:39
  • Totti5
    #56840
    Nem az E3, hanem a fejlesztés eleje. Mindenki egytől egyig beleáll aki így csinálja. A világ legjófejebb CDPjétől kezdve a legutolsó akárkiig.

  • Bandicoot
    #56839
    Ehhez képest a Watchdogs és a többi aminél verték a playerej az asztalt kutyaf*sza volt..
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2016.08.28. 17:54:37
  • darkSectorxxx #56838
    Megszoktuk már az E3 egy cukormázas mesekeksz.
    De ja ez fergeteges. :D
  • Bandicoot
    #56837
    Egy kis No man's Sky mára is...Fetrengek...

  • darkSectorxxx #56836
    Evil Within Steelbook ~5060ft (Zavvi)

    És minden más akció 350ft egy font
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.08.28. 16:35:35
  • darkSectorxxx #56835
    Hát rábóktem találomra egy csőjátékra, mondhattam volna szinte bármely H&S-t vagy cső TPS-t. :)
    Csak egy példa, nem kimondottan a Ryse-ról szól.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.08.28. 16:27:12