121202

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Harlekin
    #57034
    Ezt soha nem fogom megérteni,hogy miből gondolják,hogy ez így működik!!???
    Sokkal sokkal kényelmesebben tudok egér billel játszani UGYAN abból a fotelból!

    Csináltattam egy ergonomikus asztalt a fotel méretéhez döntve magamra húzva,milliméter pontosan akkora ami a legideálisabb pihentetőbb kéztartást biztosítja.Fekszik a kezem az asztalon úgy hogy szinte fekszek a fotelbe!!És most jön majd az idegbeteg csukló rángatás opció figyeld meg!
  • Ulthane
    #57033
    BF1 topik, friss, ropogós, menjünk oda át!
  • Ulthane
    #57032


    Az érdekes lehet. S a billentyűzet az öledben van? :)
  • Moby
    #57031
    Pécén, tévé előtt a foteljában, egérrel :)
  • Ulthane
    #57030
    Moby monitor előtt görnyed, egérrel PC-n?

    Igen, PS4-en a frame nagyon nincs rendben.
  • Ulthane
    #57029
    Lehet, hogy én vagyok vak, de a Metal Gear jobban nézett ki egy évvel ezelőtt. Nem vagyok elájulva a látványtól, és az első világháborús hangulat sem jött nekem annyira át a sivatagi pálya miatt.

    Nekem sem megy túl jól, Sniperrel kurva béna vagyok, a normál fegyverrel sem túl ügyes. Nekem valahogy nem jön be ez a fuss percekig, hogy elérj a célhoz, egyszercsak felbukok, mert valaki leszed azt sem látom honnan stílus. Nem vagyok otthon a BF-ben, a játékmódokat sem vágom teljesen, hogy mi is a cél. Még az irányítás sem túl komfortos nekem, ez a bajonettás lerohanós kill meg idegesítő. Akkor is, ha én csinálom, akkor is, ha beszopom. Inkább lelövöm öt méterről, mint kísérletezzek, hogy tuti eltaláljam lerohanás közben. :)
  • Tatyla
    #57028
    PS4-en meg jó ha harminc :(
  • Harlekin
    #57027
    Az bazze!!!

    Egy dolog nem tetszik ez a bajonettás roham.Annyiszor beszopom,hogy még...
    Futásból nem lehet melee killt csinálni...

    Az A pont foglalásnál csipa fekszik a távoli fedezékbe.Mondom többieknek fedezzetek oda futok!Végig futom a távot megkerülve. Odaérek és stílusosan fejbe akarom baszni gyalásóval ,na de nem mert ez a nyomorult hörögve ordítva elkezd körbe körbe rohangászni!!!Természetesen sniper felállt és bunkós bottal fejbe baszott....A többiek szakadtak a röhögéstől....
    És rengeteg hasonló eset volt....
  • TDC Geronimo
    #57026
    Elképesztően jól van optimalizálva már most és ahogy kinéz...
  • TDC Geronimo
    #57025
    :DD
  • Moby
    #57024
    Jaja! A ló a legkúlabb!
    Meg úgy minden :D

    Amúgy az fps-t adom, tényleg messze van a tükörsima 60-tól. 150 környékén tanyázik, de láttam már 120-at is :/
  • TDC Geronimo
    #57023
    Mi squaddal toljuk. Lovaglás beszarás jó, meg kb minden :D
  • darkSectorxxx #57022
    Ez is kész....

  • Tikal #57021
    De bazdmeg hogy a R6 Siege intro még mindig nem megy le akadásmentesen az azért valami elképesztő :DD
  • Moby
    #57020
    Kell egy csapat. Tonképp ennyin múlik. Balfasz csapattalo szörnyű. Az alap viszont zseniális.

    /de 20 órát simán ellennék csak lovaglással is :D
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.08.30. 22:00:57
  • Tikal #57019
    majd 20 óra múlva kérünk újabb véleményt :D
  • darkSectorxxx #57018
    Titanfall egy teljesen más stílus, mind2 nagyon kevés embernek tetszik egyszerre. :)

    Nekem a CoD TF túl gyors, a BF vonal meg lomha, a kettő közt kellene valami.
    Először azt hittem a Crysis 2 lesz az.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.08.30. 21:56:21
  • mucsácsó
    #57017
    Hát, én sem vagyok annyira lenyűgözve őszintén... Valszeg mert balfasz vagyok, de nagyon nem érzem a lövéseket ebben a játékban...:D Titanfall 2 utan nekem ez túl lassú, vagy nem is tudom. Persze 1 óra játék utan nem fogom leírni, de eskü kíváncsian várom a CoD multit, hogy mit tud, mégha ripcod is... :D
    Amúgy nálam is be-be lassulgatott, tükörsima 60tol messzevan, bar engem nem zavar igy sem, főleg hogy nagyon szép a jatek. Bar én jobban örültem volna annak a carentan koppintos palyanam, mint a sivatagosnak :(
  • Moby
    #57016
    Toltam kicsit.
    TELIBEKIKÚRTJÓEZ! Instant preorder.
  • darkSectorxxx #57015

    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.08.30. 20:45:56
  • darkSectorxxx #57014
    Stream-et vagy videót a népnek! :)
  • Ulthane
    #57013
    Nahh, ket es fel,ora jatek, haaat, nem tudom. Lehet, hogy csak szintli miatt veszem meg felaron, akcioban. Fullra peccselve.
  • Harlekin
    #57012
    Ez a ló!!!! Tesztelem,hogy mire képes mit ugrik át hova akad be stb,de mellesleg nagyon nagy móka!
  • darkSectorxxx #57011
    Nem klikkesedek ba+ és szeretlek téged is, bármilyen szar az izlésed! :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.08.30. 19:57:13
  • Harlekin
    #57010
    Neked egy percig se nekem meg pár 100 órát és ez pontosan így van jól.Te majd kibeszélheted itt a semmit azokkal akik hasonlóan vélekednek mint te én meg majd élvezem a játékot azokkal akik hasonlóan vélekednek mint én! Ennyi.... Nem is kell több!!!
  • darkSectorxxx #57009
    Hogyne. :D
  • Totti5
    #57008
    Addig amíg nem jön a BF6 és még akár utána is.
  • darkSectorxxx #57007
    Szép, de hogy ez meddig lesz élvezetes?

    Már látom magam előtt az Uncharted 3 remake-et. :D
  • Totya42
    #57006
    Na a BO3 4.dlc trailerét viszont kidobták ma.
  • Ulthane
    #57005
    Egy bo ora jatek utan nem lett nedves a nuncim ettol a BF1 betatol. Szaggat, hanghiba, glitches stb, ezen van meg boven mit dolgozni. A Battlefronthoz ennek semmi koze, azzal is jatszom, nulla hasonlosagot latok.
  • Harlekin
    #57004
    4 óra BF 1 után azt kell,hogy mondjam:
    Ez kibaszott lesz!!!!
  • orichalcos
    #57003
    Eredetileg úgy volt, hogy BF1 béta indulásával egy időben jön a trailer, de végül eltolták.
  • Totya42
    #57002
    Azt tudom, hogy CoD XP-n már kint lesz multistól, zombistól, mindenestől. De korábban írtad az augusztus végét, mint multi revealt. Azt hittem van valami belsős infód, hogy a trailert esetleg előbb kidobják, de akkor látom nem. Azért köszi.
  • orichalcos
    #57001
    Szeptember 2-án, COD XP alkalmával.


    Utoljára szerkesztette: orichalcos, 2016.08.30. 18:06:42
  • Totya42
    #57000
    Oric! Lesz ma CoD IW multi trailer? Vagy holnap este adják ki?
  • darkSectorxxx #56999
    Nyugtával a napot, mondaná a kínai piacos. :D
    9+1? Milyen mappok is azok? :D 10 az még 20000-esből is kevés, nemhogy pályákból.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.08.30. 17:55:25
  • darkSectorxxx #56998
    +1
    Ennek a természetes jelenségnek van előnye is ám, nem utál engem mindenki egyöntetűen. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.08.30. 17:56:47
  • Totti5
    #56997
    Az biztos hogy Greenawalt nem önmegvalósítást végzett és valahol a világban hobbiautózik, hanem üti a T10et és nyomják az ipart... Yamauchi eközben "de szép az élet" videót forgat, aminek semmi köze a GT játékhoz.

  • orichalcos
    #56996
    Ma lett GOLD, szóval biztosan nem késik. Jövő héten meg jön a demó, szóval én betonfixnek veszem a premierdátumot.
  • Tatyla
    #56995
    Na az úgy korrekt