121202

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Amiga
    #57074
    Majd ha a matchmaking ilyen K/D alapján sorsolja már az ellenfelet, azért akkor nem fogod leszarni. :-D
  • Amiga
    #57073
    Ez igen masszív. :-D
  • TDC Geronimo
    #57072
    Leszarom a KDt amúgy, de mikor 10 perce nem nyírtak ki már ránéztem :D
  • Moby
    #57071
    Szép :)
  • TDC Geronimo
    #57070
    Amúgy ez a játék olyan magas szinten van audióvizuális szempontból, hogy félelem. (pc verzió) Minden más csak hab a tortán. BF vietnam óta várok kb egy ilyen BFre. automata lockonos faszsságok nélkül
  • Harlekin
    #57069
  • TDC Geronimo
    #57068
    Kicsit tankoztam -.- Alig OPk



  • darkSectorxxx #57067
    Ebből látszik az hogy semmire nem figyelsz oda. :D
    Szedd már össze magad. :D
  • Harlekin
    #57066
    Igen pont ezért kérdeztem,mert ahhoz viszonyítva nem vettem észre nagymértékű dolgot!Tehát érzésre csak olyan tessék lássék dolognak tűnt,de lehet csak a kezembe volt már az érzés és ösztönösen ment ezért nem tűnt fel a dolog!
  • TDC Geronimo
    #57065
    A customize résznél ráadásul külön grafikon van minden fegyver mellé, hogy milyen a bullet drop :)
  • Harlekin
    #57064
    Akkor csak nem figyeltem a harc hevébe.De amúgy nem is bánnám a dolgot,mert bf 4 be ez mindig problémás számomra, ha kihagyás van nehezen lövöm be újra a fegyverek ejtését....
    Ma majd erre figyelek nézem tesztelem.
  • Moby
    #57063
    De van. Tegnap a csipával ezért szoptam, mer 1hit, 2hit, és fut tovább. Há mondom wtfvanhe? Aztán röjöttem, hogy a térdit lövöm...
    Én 1 "bugot" láttam eddig. Előttem a csávókám pörgette a kardját mint Sandokan, és közben nem tutdtam lelőni. Beleeresztettem 1 komplett tárat, és valami 83%-al ment tovább. De még béta, ezeket még javítják gondolom.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.08.31. 10:58:37
  • TDC Geronimo
    #57062
    De van viszont tök máshogy viselkednek a fegyverek mint eddig. Mindegyiknek külön karaktere van, szerintem nagyon jók lettek
  • Moby
    #57061
    Hát pontosan azt adja a játék, amit azok alapján lehetett látni. Egyúttal picit szomorú is vagyok, mert a BFrontnak is ilyennek kellett volna lennie. És most látszik igazán, hogy nem is kellett volna sok hozzá.
  • Harlekin
    #57060
    Jól érzem,hogy itt a lövedékeknek nincs ejtése?Vagy legalább is olyan mértékű nincs mint a megszokott bfekbe!
  • TDC Geronimo
    #57059
    Tudtam videók alapján, hogy jó lesz ez a BF1, de most hogy tolom is... Hype x 1000 :D

    gun feedback meg gunplay eszméletlen jó lett
  • Moby
    #57058
    Ott, ahol nem egy fogpiszkáló korlátozza, illetve határozza meg a képességeket, ott kompetitívnek nevezhető. Bár a épp a múltkor volt téma, hogy ez már konzolokon sem feltétlenül igaz, bár nemtudom mekkora élmény lehet az a kacsavadászat, amit le lehet művelni ezekkel az újkori egér alapú irányítókkal a kontrolleresek között.
  • Harlekin
    #57057


    Én ezt a megoldást használtam.Csak nálam nem volt rögzítve mivel fotel és nem gurulós szék!Így elöl kapott 2 lábat így a döntést is tudtam szabályozni a belső része meg támaszkodik a fotel karfán és maga a lap oldalanként 15 centivel szélesebb mint a karfa!!!Tehát a karfán megtámasztott kezem az asztalon használja az eszközöket!Ennyi...Próbálkozhatsz itt a fogalmad sincs, de azért kekeckedek dologgal csak hát tudod ez nálam nem válik be!
    Utoljára szerkesztette: Harlekin, 2016.08.31. 10:50:09
  • Ulthane
    #57056
    A frémnek mi a franc köze van a beviteli eszközökhöz, ehhez a förmedvényhez, illetve a játék módjához? Továbbá, ha kompetitívnek hazudott játék a BF1, az minden platformon az, nem?
  • Moby
    #57055
    Ez a kontrolleres, fosfrémes kompetetívnek hazudott nyomiskodás mögül kb annyira hiteles legagyizni bármit, mint Darksector posztjai bármiről
  • Harlekin
    #57054
    Van választék!!
    vagy!
    Utoljára szerkesztette: Harlekin, 2016.08.31. 10:35:38
  • darkSectorxxx #57053
    Csak úgy csinálgatom ezeket, bárki beteheti bárhová aki szeretné, nem nagyon vagyok aktív BF helyeken. :)
  • TDC Geronimo
    #57052
    jó lesz az 4-5nek is
  • Ulthane
    #57051
    Nem akarok senkit megbántani, de ez rém gagyi. :(
  • Totti5
    #57050
    Nem fogom túldramatizálni sem szakérteni, mert lövésem sincs róla, csak totál felületesen, de pontosan azok amik az előző 3 BFben is. Kikerülöm jó nagy ívben ezt is és békében megleszünk egymás mellett. Azért abban reménykedek, itt is mint mindig minden FPS esetében, hogy lesz benne egy 8-10 órás jó storys single.
  • Harlekin
    #57049
    És majd most jön az úúúúúrrrr isten ez mi, na ezt aztán ne!!!!
  • TDC Geronimo
    #57048
    Minek nézed meg ha nem szereted multi lövöldéket?
  • Moby
    #57047
    Elpopsiztak tán?
  • Amiga
    #57046
    Mi a gond vele?
  • Moby
    #57045
    Kanapéból nem játszom, mer messze van, meg nekem az annyira nem adja. Van egy kényelmes fotelom, avval tolom. Puha kartámasz, csak a csuklóm mozog. De vannak pl direkt ilyen kanapéra való alkalmatosságok billegerezéshez, ha valaki erre vágyik.

    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.08.31. 10:13:36
  • Ulthane
    #57044
    Nahh,és miért nem? Mi a rossz benne?
  • Ulthane
    #57043
    Be tudod tetetni a BF1 topikba?
  • Totti5
    #57042
    Köszönöm a lehetőséget DICE, hogy ingyen kipróbálhattam a BF1et. Ugyan azt kaptam mint az előző 3tól, bottal sem. Ha el nem felejtem akkor EA-ban a single kampányt megdemózom majd, de vásárlás ebből soha nem lesz.
  • Ulthane
    #57041
    De az öledben van a billentyűzet? És az egeret a puha kanapén hogy támasztod alá? Aláteszel egy könyvet? Tényleg nem tudom elképzelni, nem tudom, hogy megy ez. :)
  • Moby
    #57040
    Nem, de miért kellene? Ugxanebben a pózban játszok kontrollerrel is. Ezek hibás sztereotípiák. Ez egy komoly iparág. Kitermeli a legtutibbat mindenből. Megvehető, leemelhető a polcról. A kényelem is.
  • Harlekin
    #57039
    Nem...Sokkal kevésbé fárad el a csuklóm mint az az egy szem hüvelyk ujjam pedig kb pont akkora távolságot mozdul mind a 2! Egérnél sem mozdítok 1 centinél többet....mert max emelem és teszem és rohadt érzékenységen játszok pont mint kontrolleren csak ott ugye szart se ér néha ,mert van gyorsulás és lassulás!
  • Amiga
    #57038
    Hát nincsenek is olyan kapcsolatai, mint Yamauchi-nak.
  • Harlekin
    #57037
    otthon leszek küldöm.Nem nagy kunszt 2 első láb+ asztallap ami méretes meg elől támaszték ami felfexik a karfára snitttttttt...De majd csinálok képet.

    De szerintem ezt már többször kiraktam x topikba régebben amikor még egér billel nyomtam boxot!
    Utoljára szerkesztette: Harlekin, 2016.08.31. 08:33:00
  • Tatyla
    #57036
    Fotót
  • Ulthane
    #57035
    [flame]S nem érzed kicsit groteszknek, hogy rángatod a csuklód és görcsben áll, s félig fekve egy asztalon nyomod? :) Annyival nem szebb! [/flame]
    Utoljára szerkesztette: Ulthane, 2016.08.31. 08:27:54