121202

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Ulthane
    #57194
    Azért fáj, mert a faszparaszt EA meg nem adja ki az ME trilogyt felújítva. Annak ellenére, hogy tudják, elismerik, hogy sokan kérik tőlük. És csak azért sem. Mert ők nem így gondolják. És azt is tudják, hogy könnyű pénz lenne, ezt is elismerik. És mégsem akarják.

    Basszátok telibe a büdös "retardált baromarcú" faszparaszt anyátokat, kedves EA!
  • Totti5
    #57193
    "sugárban hányok már ettől a remaster-generációtól"

    Pedig nem kellene hányni tőle.

    1 játékkal több a piacon >>>>>>> mint ha nem lenne a piacon

    A kedves felhasználó döntése hogy megveszi és játszik vele avagy nem.

    Ha játszik vele és élvezi akkor az géming. Egy gémernek pedig ezt nem szabadna megkérdőjeleznie.

    Miért fáj bárkinek is hogy ha több játék van a piacon... 2 AC megjelent erre a genre, most 1 év szüntet és kiadják a júzerek álltal folyamatosan hangoztatott közkedvenc Ezio részeket, biztos van aki még nem játszotta és biztos van aki újra nekiállna, hisz ez már nagyon régen volt.

    Ha meg nem és nem veszik akkor így járt az Ubi, ő bajuk.

    AC sosem volt 60 fps konzolon és a jövőben sem valószínű hogy az lesz. Sem neón, sem skorpión. Személy szerint nem is igénylem, tolják ki a szemét fix 30on. Akinek meg 60 kell vegyen bika PCt.
  • Amiga
    #57192
    Így van. :-)
  • Ulthane
    #57191
    Ez igaz a revelations-ig. Csak sétálni, és nézni az épületeket, még a szar Unity is hozza a feelinget nagyon. Műveszeti szempontból az AC sorozat verhetetllen!!!
  • Amiga
    #57190
    Igaz, hogy egy kicsinyített Velence, de a Frari vagy a San Marco belső terének kidolgozottsága így is szívet dobogtató, ahogyan több más híres épület és környező szigetecske modellezése is.

    Akár sztori nélkül is órákat elcsatangolnék benne. :-)
  • Amiga
    #57189
    Hát akkor ebből lesz egy AC2 vétel, mert imádom Velencét, a másik kettőnek meg agyő. :-)
  • mucsácsó
    #57188
    pföffj, na igen... ez kicsit túlzás árazást tekintve... sugárban hányok már ettől a remaster-generációtól :D
    AC2 az top, viszont Relevations/Brotherhood az .... páff. soha többet az életben 1 percet se.


    ráadásul tuti annyi lesz az a nagy remaster, hogy feljebbrántják a felbontást + 1-2 textúrát bevágnak alá, és mehet futószalagra... :D

    meg akkor legalább lenne 60 FPS...ha már AC4 tudott úgy menni, akkor ezek ménem?! :'DD ja, majd a Neo-n fog menni a re-remaster... :P :D

    gáz. gyász. igen tudom, szemethunyunk felette és megyünk tovább, de már tényleg unalmas szerintem.
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2016.09.01. 12:10:29
  • Totti5
    #57187
    Darabja 20 a pakk 60.

    Bottal se piszkálnám már fel a retró ACkat. Antológia díszdobozos megvan 360ra ha bármikor ingerem lenne rá.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.09.01. 11:38:12
  • Amiga
    #57186
    70...? Jó lesz az 20-ért akkor majd a karácsonyi leárazáskor. Elszálltak kicsit...
  • mucsácsó
    #57185
    PS4/Xbox One Assassin's Creed Ezio Collection Details Leaked, Runs at 1080p/30 FPS

    According to Gameblog, Assassin's Creed: The Ezio Collection releases this November on PS4 and Xbox One for 70€, which is typical for a full-priced title in France. The collection as a whole is still unconfirmed, but it wouldn't be surprising if it were to cost $60 in the United States.

    aesdélol...
  • Ulthane
    #57184
    Emlékeztetőül: BF1 topik, menjünk oda át!
  • Amiga
    #57183
    Lehet. :-) Még nem játszottam vele, de a játékegyensúly úgyis majd menet közben derül ki. Egy-egy patchben néha módosítanak ilyen játékokban értékeket.

    Persze a tank tényleg legyen tank...
  • ppista
    #57182
    Ahhoz képest, hogy a TTC megjelenik jövő héten, szinte semmi reklám, vagy bármiféle figyelemfelkeltés nincs róla.
  • Harlekin
    #57181
    Nincs mit nerfeljenek olyan játékosok kellenek ellenfélként akik nem engedik érvényesülni a tankot.A tank az tank érthetően erős.Ha a hülye ellenfél szarik rá és elviseli,hogy kacsavadászatot rendez akkor ez nem a tank OPsága,hanem az ellenfél bénasága!
  • Moby
    #57180
    Itt olyan a rendszer, hogy amikor beülsz egy járműbe (ez a lóra is igaz!) a kasztod tulajdonságai kvázi megszűnnek.
  • Moby
    #57179
    OverPowered.
  • Ulthane
    #57178
    Mi a rák az az OP?
  • Amiga
    #57177
    Na de azért hívjuk bétának a bétát, hogy ilyesmik előjöjjenek. Majd biztosan nerfelik a tankot.
  • Harlekin
    #57176
    Tegnap halomra döglesztettük a tankokat C pontnál.Mire ő betáraz 4 tank gránát landol rá és hali,ráadásul a második gránátnál általában ugranak ki belőle......
    Nyílt terület más,mert ott nem tudod megközelíteni...
    Nincs ott ideje javítani és ugye javítás közben nem tud lőni.....
    Utoljára szerkesztette: Harlekin, 2016.09.01. 10:59:15
  • Amiga
    #57175
    Hát ez azért elég OP... :-)
  • Moby
    #57174
    Nem, itt nem így van. Itt Assault, Medic, Scout és Support kasztok vannak. Itt nem egy külső engineer javítja a tankot, hanem te a vezetőülésből (kaszttól függetlenül).
  • Ulthane
    #57173
    Nem ismerem én ezeket a lövöldéket, eddig azt sem értettem, mire jó egy squad. Aztán tegnap, amikor csücsültem egy tankban és lövöldöztem, véletlen ráleltem, hogy lehet parancsot adni. A-t támadd, adtam a parancsot, és a tank odament, E-t védd meg, harsogott a parancsom, és a tank odament.

    A végére így lett 25 ezer pontom! :) Aztán még arra is rájöttem, hogy még a normál ranking mellett van egy ilyen másik ranking, ha jól osztod a parancsokat, és a csapat megcsinálja, úgy is tudsz lépegetni.
  • Amiga
    #57172
    Gondolom van ebben is engineer kaszt, az a korábbi részekben is tudott repair-elni.
  • Moby
    #57171
    Persze.
  • Ulthane
    #57170
    Miért, lehet a tankot szerelni?
  • Moby
    #57169
    >Amúgy tank nyílt területen nyerő BCDF pont környékén elvérzik hamar.

    Szerintem nem. Ez másik "gond" a tankkal, hogy rohadt gyorsan szerelhető, szemben a többi járművel, ami sokkal lassabb! Ha egy 20 másodperc nyugira el tudok vonulni (ami nem olyan nehéz megoldani egy soklöveges tankkal), akkor a halálból visszahozom.
  • mucsácsó
    #57168
    Jóóójez, király! :) jó így összefoglalva látni ezeket :)

    egyébként igen, szerintem is ez a fő gond momentán BF1-el, hogy kevesen vágják hogy mi a franc történik tulajdonképpen - köztünk én is néha - de nyilván majd beletanulnak az emberek idővel..
  • Harlekin
    #57167
    Én se nagyon járművezek!Viszont arra jó a jármű,hogy oda szüless.
    Mindig van lehetőség,hogy a sűrűjébe szüless vagy pontra vagy squad társra és ugye a járműre!

    Amúgy tank nyílt területen nyerő BCDF pont környékén elvérzik hamar. 2 assault kinyírja pillanatok alatt...Fedezékből megkapja a 2 tank gránátot és vége is van plusz ott a C4 is ha netán az kevés lenne...
    Csak sajnos kevesen vannak akik még igazán vágják a dolgot. Mi tegnap is 5 en mentünk squadba pillanatok alatt kifingattuk a járműveket.
  • Moby
    #57166
    A járművezetés fasza, de váltsatok külső nézetre, mert belülről azokon a lőréseken keresztül szart sem látni :)
    Amúgy ja, a tank kibaszottul OP, szerintem ez nerfelve lesz. Ha nem ugranak egymásnak a tankot, akkor learatják a gyalogságot, és minden mást is. Elpusztíthatatlanok.
  • orichalcos
    #57165
    Ha nem zavar titeket, mostantól ide is beteszem a listákat.

    Szeptemberben megjelenő PS4 játékok listája
  • Moby
    #57164
    Most nyomtam egy gyors kört, szerintem megy minden. Elsőre belépett, azonnal berakott egy teli szerverre.
  • mucsácsó
    #57163
    Vááágom, de ez a járművezés se a kedvencem valahogy... főleg hogy elég OP a tank :D örülök, ha nem kell használni őket... :D bár poén persze..

    nekem valahogy egy jóöreg klasszik TDM - álá ripcod - egy "zártabb"/kisebb pályán jobban bejön
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2016.09.01. 10:01:59
  • Ulthane
    #57162
    Én nem, mindig az az első, amit elfoglalok. :)

    Amúgy engem is zavar a nagy tér. Baszki, akkora a tér, hogy 128 játékos kb. 30-nak tűnik max. Nem jön be, hogy futok, futok, futok, majd pááááájng, elterülök. Azt sem látom ki, honnan, hogy nyírt ki. Oké, hogy ez a reális, a háború is ilyen lehetett, az igaz. Ez a map meg kifejezetten szar. Valami provánszi kis francia falucska kellett volna, igazi WW1 feelinggel.

    A belső terek amúgy kritikán aluliak, COD2 szintű!
  • Moby
    #57161
    Elég sok a jármű és a poszt ahhoz, hogy ne legyen akkora probléma a nagy pálya. Amúgy viszonylag hamar be is lehet járni, mert bár valóban elég nagy, a harcok egy kisebb részén koncentrálódik.

    /leszámítva az E outposztot, amit jórészt leszar mindenki :D
  • mucsácsó
    #57160
    Dettó, nekem is ez a bajom, ezek a nagy terek annyira nekem se jönnek be... de persze ez klasszik BF sajátosság, csak nekem se fekszik.

    Jah és igen, ez a sivatagos pálya tuti nem lesz a kedvencem, sokkal jobb lett volna, ha zeppelines-malmos-cod2carentanfeelingű mapot hozzák be...

    Na de majd holnap kiderül, hogy mit ad a COD:IW multi... :D bár kissé félek, hogy fos lesz, vagy nem fog olyan ütős lenni, mint a BO3... :(
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2016.09.01. 09:50:08
  • Amiga
    #57159

    Nekem végül tegnap nem volt lehetőségem a connection lost miatt kipróbálni, meglestem pár stream-et róla. A grafika már a Battlefront-ban is ütött, itt is nagyon jó. A játékmenete nekem nem annyira jön be, ezek túl nagy terek nekem, a CoD-ban jobban el tudok igazodni.

    Valószínűleg egy alapos leárazásban megveszem. BF4, Hardline is megvan így, de alig játszottam még velük. :-(
  • Moby
    #57158
    Amúgy tetszik a BF1, igen. Hogy nagyon-e ezt még nem tudom, de teszik. Kicsit sajnálom, hogy ez a map került a bétába, jó lett volna kipróbálni a zeppelint is.
  • Moby
    #57157
    Én csak leírtam a véleményem. Aztán azóta is kérdeztek, meg írtok nekem. Én mindig azt gondolom, hogy nektek az ilyen az fontos, mert sokat írtok róla. Az meg bunkóság, ha nem válaszolok, meg nincs nekem bajom veletek, az meg olyan alpári dolog. Nekem oké ha átlépjük, mert nem fele, tized ennyi nem volt benne :)
  • Moby
    #57156
    Nyilván aki belehelyezi magát ebbe a szerepbe, az amúgy tudja mit miért tesz. Azon meg kár fennakadni, hogy mondjuk egy kurvát lekurvázunk. Érted. Én amúgy mindennel megbékélek, de tényleg, csak legyen a helyén, és akkor nem keverjük a reggel munkábainduló, buszraváró hölgyeket és családanyákat a néha sajnos csak pár méterrel odébb strichelő kurvákkal :) És gondolom a kurvát sem zavarja ha lekurvázom (bár ilyenre még nem került sor, szal ez csak tipp).
  • Amiga
    #57155
    Neked tényleg bekattant valami, talán nagyon tetszett a BF1 és felhúztad magad, hogy valaki beszólt az infrastruktúrára, nem tudom. De szerintem kicsit jobban rápörögtél a témára, mint amennyi most van benne.

    A bulvár az bulvár, nem retardált, akí írja vagy olvassa, nem is baromállat. Igyál egy kávét, vegyél egy croissant-ot a büfében, nyugi. :-)