121202

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Amiga
    #57154
    Én nem olvasok GS-t (ipon-t szoktam), de van játékújságíró-ismerősöm, és nem retardált, noha ő is írt már hülyeséget.

    Csak bántja a szememet a megjegyzés, ennyi, attól még nem leszünk haragban nyilván. :-)
  • Moby
    #57153
    Hosszú út vezet oda, mire azok a retardált baromállatok, akik amúgy pontosan tudják mi a helyzet, de céllal ignorálják és elferdítik a tényeket, ilyen retardált baromállatokká válnak. Ez nem ugyanaz a helyzet, amikor a gyerek téved. Nem nagyon értem miért próbálod ezt kényszeresen idekeverni, de ez végülis a te dolgod. Hogy az ilyen retardált baromállatoknak a szülei mennyire tehetnek róla, hogy a gyerekeikből retardált baromállatok lettek, ezt őszintén szólva én nemtudom. Nyilván a környezetük is tehet róla, biztos volt olyan, aki látta, felismerte ezt, de nem szól róla nekik, merthát nem olyan gány dolog ez. Mitöbb, támogatta ebben, hogy ezt még közkincsé is kell tenni. De ez szvsz itt már rohadtul off.
  • gibson9
    #57152
    Olyan vagy mint egy gyerek. Ma hallottál egy csúnya szót és most menőnek érzed, meg viccesnek, hogy egész nap mondogathatod. Retardált baromállat, retardált baromállat, retardált baromállat...
  • Ulthane
    #57151
    Kiforgatod, ha nem eszi meg majd a bébipapit, és elfordítja a fejét, akkor majd azt mondod neki, hogy retardált baromállat vagy, mert nem úgy cselekszel, ahogy kéne?

    Vagy mennyire leszel felháborodva, ha majd az iskolában a tanárnéni azt mondja neki, hogy 1526-ban a mohácsi vész volt, nem pedig szigetvár ostroma, te retardált baromállat!?
    Utoljára szerkesztette: Ulthane, 2016.09.01. 09:23:10
  • Moby
    #57150
    Most konkrétan rájuk nem gondoltam, de ha rájuk gondolok, akkor hárommal szorzom ugyanezt. Jó volna nekik egy olyan világ, amiben nem retardált baromállatokból lesznek véleményformálók, publicisták, hangadók, illetve amiben az ilyeneket a megfelelő helyen kezeli a társadalom.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.09.01. 09:21:12
  • Ulthane
    #57149
    Soha nem olvastam GS-t. Nem azzal van bajom, hanem a retardált baromállatozásoddal. Mondom, ilyenkor mindig gondolj a gyerekeidre!
  • Moby
    #57148
    Látom sokan szerettek retardált baromállatokat olvasgatni. Ahogy írtam korábban, ez egy szabad ország. Hajrá! Végülis ők csak klikket akarnak, hát így megkapják.
  • mucsácsó
    #57147
    Szerintem még mindig a legvalidabbak minden tekintetben, dehát kinek mi persze.. :D
  • Ulthane
    #57146
    Egy Ddost nem szellőztetnek meg azonnal, de egy PS4 slimet hetekkel a bejelentés előtt igen? Cö-cö.
  • Harlekin
    #57145
    Senki nem mondta hogy azonnal nézz most rá a "hivatalos" csatornákra...
  • Amiga
    #57144
    Már megint ittál, vagy Bartos Hivatalost néztél, vagy mindkettő, vagy egyik se.
  • Ulthane
    #57143
    G365 is szar, hagyjuk már!
  • Ulthane
    #57142
    Ha a gyereked egyest hoz az iskolából, akkor azt mondod majd neki, hogy fiam, retardált baromállat vagy, mert olyat tettél, amit nem kellett volna?
  • Harlekin
    #57141
    Ugyan már! Amióta ezt büntetlenül lehet tenni ezt a hazudozást és ehhez az internet szabadságot is biztosít azóta van ez így.Na meg tegyük hozzá,hogy rengeteg hülye is kell hozzá aki hiszi a dolgot!

    Érdekes módon10-20 éve amikor még írásos módon jutott el hozzánk a hír PL 576 magazin és társai,Ha egy fél hazugságot közöltek volna le is becsukhatták volna a kaput!Emlékszem mekkora botrány volt pont 576 újságnál amikor lecserélték a borító tervező emberkét és valami fost adott ki!
    Ennyi...Mivel nem volt lehetőségük hülyíteni a népet így nem is volt ennyi fosra éhes aki ezeket a nulla hitelességgel bíró dolgokat kajálta és adta tovább...
    Most meg most van és meg is van az eredmény ennyi korcs gémert aki az elmúlt években kitermelt magából a világ az félelmetes...

    De sajnos nem csak ide igaz ez. Nem kell messzire menni a mostani "sláger" bors újság Szalai Ádám storit kell megnézni...
  • Moby
    #57140
    A DDOS is találgatás. Nem tudjuk, azt sem tudjuk, tudja-e valaki, hogy mi történt/történik. a DDOS-ról is maximum az ottani rendszergazdák tudnak, de ilyet nem szellőztetnek meg azonnal.
  • Moby
    #57139
    Aki nem tud tényeket megállapítani anélkül, hogy hazugságokat, csúsztatásokat tegyen hozzá azért, hogy azzal érjen el valamiféle célt, az nekem retardált baromállat. Akár Gyu, akár nem.
    Le lehet volna írni, hogy az EA szerverek, és több, játékszerver áll? Ez amúgy egy elég fontos hír is. Igen le. Kellett a többi? Nem. Retardált baromállatok? Igen azok. Na ezért nem járok oda.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.09.01. 08:48:28
  • Harlekin
    #57138
    Sőt a Bllizard szerverek is !Na nem a DDoS miatt hanem a BF 1 beta miatt!
    Dark olyan jó, hogy vagy főleg hogy ilyenkor megmutatkozik kik alkalmasak a hülyeséged befogadására!!!
  • Amiga
    #57137
    Ehh, ott is csak emberek dolgoznak, Moby.
    Mondhatod, hogy a GS bulvár, de ne nevezz olyan embereket retardáltnak, akik közé szegény Gyu is tartozott, akik szeretik, amit csinálnak, dolgoznak ugyanúgy, mint bárki más, és esetenként friss cikkekkel kell előállniuk közösségi vagy tulajdonosi nyomásra, vagy mert nekik úgy tetszik.

    Ettől még nem retardáltak, vagy nem jobban, mint amúgy a Föld lakosságának másik 99-100 %-a. :-)
  • Totti5
    #57136
    Fifa sem ment tegnap.
  • mucsácsó
    #57135
    Amúgy tényleg a GS az a legeslegalja... maradhattak volna kizárólag offline sajtóként (és akkor már nem is léteznének) :P

    Ha magyar, akkor G365 - amúgy meg az összes többi egy rakás szar.
    Még esetleg IGN.hu - bár megmondom őszintén, szerintem az is siralmas színvonalat tükröz néha...kb mintha a nyári táboros élményieről írna egy általános iskolás... :)

    szal ja, reddit, meg amiket írtál :)
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2016.09.01. 08:40:30
  • Ulthane
    #57134
    Azért nincs, mert ez tegnap esti heppening. Ma lesz, figyeld meg.
  • Moby
    #57133
    Persze, van az mindenhol, de felütöm a vg247-et, egy árva cikk nincs. Felütöm a kotakut, egy árva cikk nincs. És sorolhatnám estig. Tudod miért nincs? Mert nem írnak olyanról, amiről nincs elég információ. Ilyet csak az ilyen clickbaiter, ultrafos mocsáriféreg gémaszarok hordanak össze azonnal, ugyanis nekik hullamindegy, hogy amit leírnak az igaz-e. Nekik csak az a lényeg, hogy Darksector klikkeljen. És ő klikkel jó szolga módjára. Aztán hordja szét ezt lószart mint a pestist, megkenve egy Gigalollal. Na EZ a gigalol.
  • Ulthane
    #57132
    Ismered bármelyiküket is? Találkoztál velük valaha? Nyugodj meg, hogy a kinti gameroldlalakat is ugyanilyen "retardált baromállatok" írják. A magyar oldalak csak szolgamód fordítják az angol híreket. Így ebben nincs semmi kreativitás sem, maximum félrefordítanak egy-két dolgot.
  • Moby
    #57131
    És a faszért nem jöttél amúgy velünk, he?
  • Moby
    #57130
    Írhatnám, hogy a gémszar nem géming mocsárvidéke, amit retardált baromállatok írnak, de az legalább akkor hazugság lenne, mint az ott elhangzottak. Én meg nem vállalnék semmilyen módon közösséget retardált baromállatokkal, de ez végülis egy szabad ország, ez mindenkinek az egyéni döntése.
  • arty
    #57129
    én hiszek nekik, mivel haver nem tudott bf4ezni, nekem pedig a bf1et nem sikerült kipróbálni :)

    (de ez kivételes, 10-ből egyszer nem hazudik a GS :D )
    Utoljára szerkesztette: arty, 2016.09.01. 08:23:30
  • Ulthane
    #57128
    Moby, vegyél vissza. Tök fölösleges ez a stílus. Leírhatod úgy is, hogy a Gamestar-nak ne higgy, Dark. Személyeskedés meg sértegetés nélkül.

    Amúgy a két idézett mondat - azon túl, hogy vannak benne feltételezések - miért baromság? Egyértelmű az összefüggés a BF1 elindult bétája, és a BF-fórum halála, meg a connectivity issuek között. Most az, hogy annak oka belső - EA-oldali-, vagy esetleg valamilyen támadás miatt, egyelőre nem tudni.
  • darkSectorxxx #57127
    Nem védek senkit. Csak te támadsz. Ez a te egyéni harcod.
  • Moby
    #57126
    "Több játék szerverei is lehaltak a Battlefield 1 béta miatt"
    "A szerverek szokás szerint nem voltak felkészítve a rohamra."

    Szerintem ezeket egy retardált baromállat írta retardált baromállatoknak. Szerintem. Kívánod bevédeni továbbra is?
  • darkSectorxxx #57125
    Miért kamu hogy nem mentek a szerverek? Mert nálam pl a BF nem ment egész este.

    Mások is írták, hogy feltehetőleg támadták a szervereket és ezért lett túlterhelve.
    Vagy te másképpen tudod?
  • Moby
    #57124
    Jajmá látom linkelve. Gémszar. Teszinted. Ez van, amikor az ember nyelvtudás híján kénytelen retardált baromállatokat olvasni. De mivel mást nem tud olvasni, neki-neked a retardált baromállat szintje a sztenderd.
  • Moby
    #57123
    Ez ki ez agyhalott retardált baromállat? Egyáltalán miért olvasol retardált baromállatokat? Te is azzá akarsz válni?
  • darkSectorxxx #57122
    "Az még hagyján, hogy a Battlefield 1 játékosok problémákba ütköztek, de a jelek szerint sikerült olyan szinten leterhelni a rendszert, hogy a Battlefield 3 és Battlefield 4 játékosok sem tudnak játszani, mert sok esetben nem tudnak belépni a rendszerbe. Az Origin kliens is érezhetően belassult és a Madden játékosok is panaszkodtak Redditen."

    GIGALOL. :D
  • Tikal #57121
    matchmaking failed... de legalább már a szerverekhez csatlakozott..
  • darkSectorxxx #57120
    Nekem most fullosan offline...:D
  • Moby
    #57119
    Mert a BF-ek nem a KD-ról szólnak. Pontozásilag, meg úgy egyáltalán.

    /amúgy nemtudom, volt egy kis fennakadás, de aztán hamar rendbejött, toltuk idáig. Fasza vaót ma is :D
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.08.31. 22:17:27
  • Amiga
    #57118
    De amúgy tényleg ritkán vagyok első még így is. Dobogós gyakran, első ritkán.
    Ezeket a videokat azért csináltam, mert általában itt az utolsó lövés is az enyém volt. :-)
  • Amiga
    #57117
    :-D
    Amúgy tavaly ősszel jelent meg...
  • Ulthane
    #57116
    3 ev alatt 5 elso hely, nem valami sok :)
  • orichalcos
    #57115