121202

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • darkSectorxxx #57234
    Akkor haverom rosszul emlékszik, én sem emlékeztem 720p-re.

    Ellenben ha valami buhera volt a pc-s sample-val azt nem tudom a videó gazdája tudhatja, de steam-es Resi az biztos....2014.

    Ahogy ps4-en hozzájutok már csinálok is képeket, csak senkinek nem kell Resi 4. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.09.01. 21:28:00
  • Bandicoot
    #57233
    Nem.
  • darkSectorxxx #57232
    Nem tudom :D
    Lehet te a garázsprojektre gondolsz nem? :D

    Mert a steam-est most tárgyaljuk haverral, ő még arra is emlékszik hogy 720p volt, nem elképzelhetetlen. :D

    Én ezekkel nyomultam:

    PS2 100%
    PC garázs 1.0 100%
    PC Steam 100%
    X360 100%

    4x csináltam meg maxra, mindent, és ebből 2 acsikat is maxra ahol ugye elérhető volt, a többi változatba csak belejátszottam, mert vannak eltérések a verziók közt...:D

    Az egyik maga a sugárfegyver. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.09.01. 21:25:17
  • Bandicoot
    #57231
    Lol a pc verzió videóját és képeit valami szarrátömörített formátumból vágták mellé vagy valami iszonyat kisfelbontású videóból?:)
    Sosem volt ennyire homly főként nem a HD....
  • darkSectorxxx #57230
  • darkSectorxxx #57229
    Dobozos Resi 4 HD 8490ft??? lol
  • arty
    #57228
    amugy ahogy olvasom a frémsirámokat, dice feladhatná a 60frémet... nem megy tovább. atom30frém + szebblátvány + atomblur.
    ez a 30-60 senkinek nem jó...
  • arty
    #57227
    tehát van lejjebb a bf3/4 után :(
  • arty
    #57226
    kb pont addigra tudtam menni, mire leléptetek :) amugy a netem 5 percenként szakadt, tehát nemcsak a dáunlód volt mocsok lassu, de ugyse tudtam volna tóni... építkezünk és a mesterek ráfalaztak a koaxra, azóta kicsit instabil - vannak jobb és rosszabb napok.

    (meg sok a tennivaló és sokmindent csak a kölkök alvása után tudok csak intézni :( majd ma, talán jobban sikerül...)
  • darkSectorxxx #57225
    Ja a laggokat-akadásokat éreztem én is, azt hittem a multi miatt van.
    Mindegy, jó volt látni 1x, elég is volt nekem. Én frankón a multi játékok terén elvegetálok ezeken az ingyenes beta-kon nem is hiányoznak utána. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.09.01. 19:04:07
  • orichalcos
    #57224
    "Ezerrel fejlesztik már a 2017-es ACt."

    Bezony. Konkrétan a Digic-es srácok már hónapok óta kész vannak a trailerekkel, amiket év végén/jövőre mutatnak be. :)
  • Tikal #57223
    Egy kisebb pályán biztos annyi, de hogy a beta-ban nem annyi az biztos, olyan akadások vannak néha, meg sok popup, meh

    Battlefront szebb.
  • darkSectorxxx #57222
    Miért sima PS4-en 30fps?

    Amúgy most próbáltam, valamitől a Battlefront szebbnek tűnt.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.09.01. 18:49:32
  • Tikal #57221
    Akkor most a NEO-n 60fps-sel fog futni a BF1? Ez a pletyka eddig? :)
  • Totti5
    #57220
    Ezerrel fejlesztik már a 2017-es ACt. Idén jön a film, a közkedvenc pedig ujrázik, kis árukapcsolás, meg hát minden évben kell AC filozófia ( nyilván volt már a 2D/3Ds ). Hisz azért pont ezek a részek, mert az interneten mindig ezek vannak felhozva, a júzerek ezt mondják, hogy ez a legjobb AC. Ha ez a legjobb és mindenkinek ez tetszik, akkor ezt kell kiadni, ebből lesz a pénz.

    Az sincs kőbe vésve hogy óriási dolgokat kell léterhozni újrakiadás címszó alatt. Ha ők 1080p 30 fpst lőttek be akkor legyen az, tökéletesen. Ne 27, ne 29 hanem atom 30. Ha nem lesz atom akkor rossz port, rossz munka.
  • Moby
    #57219
    Most nézem, emmá kisebb csíkszélességű APU*. Szal nem nagyon lenne indokolt az üvöltés, azaz megint a ramhűtéssel baszták el. Megint keresztül kell szellőztetni az egészet.
    Ha emlékeztek a meggyalázott "fat" ps4-emre, az sem attól lett ám halkabb, hogy alul közvetlen szellőzést kapott a hűtés, hanem amikor a tetejére került a felső ramokat hűtő kiegventi. Ugyanis hiába hűtöttem jobban a bordát, megszűnt általa a ramhűtés, és attól visít az összes ps4.

    *vagy legalábbis a mérete erre utal.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.09.01. 15:33:08
  • Amiga
    #57218
    Ehh... Fogd fel inkább úgy, hogy most végre alkalmunk van legális emberkísérletet folytatni az alany beleegyezésével, a közvélemény nyilvánossága előtt.

    Mondjuk az első eredmények alapján a fajunk biztos pusztulásra van ítélve, de én még reménykedem. :-)
  • Moby
    #57217
    Hát még mivel nem büntetnéd szerencsétlent? Vagyonokért felvásárolta a gémervilág egyik legnagyobb hazugságát. Aztán meghurcolták érte. Most adnál neki egy nemlétező konzolt, ami lehet, hogy egyik reggelre egyszerűen elpárolog, ha nem jelenti be a sony...Kegyetlen vagy :)
  • Amiga
    #57216
    A csóka, aki e-bay-en vett hetekkel a megjelenés előtt NMS-t, biztos vesz majd egy ilyet is. :-)
  • mucsácsó
    #57215
    főleg, ha esetleg nem esik szó Neo-ról :'DDD
  • Moby
    #57214
    Bár azthiszem ezt az egész kínlódást már csak azzal lehetne szórakoztatóbbá tenni, ha tévedésből az amazon elkezdené kiszállítani az első megrendelt darabokat a bejelentés előtt(amit szintén tévedésből tennei ki az oldalára) :D

    /és evvel a sony lenyomná az apple-t is: náluk nem a megjelenés napjától kaphatóak a termékek, hanem már azt megelőzően izs! Ez lesz az új sztenderd :)
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.09.01. 14:43:57
  • Moby
    #57213
    Hát a meglepett arcokra majd kíváncsi leszek :)
  • orichalcos
    #57212
    Ugye? Mennyi munka lehetett 3D nyomtatóval kinyomtatni a kis alkatrészetek. Mert ez fake, nem igazi, kamu. :D Sony meg a hallgatásával az év epic facepalmját tolja. :D De majd a lefizetett közönség majd ujjogni fog a meetingen amikor leleplezik.
  • Harlekin
    #57211
    Ellenben olcsón kijön majd a show!!!!20 másodperc lesz!!!Köszönés 5 másodperc erőltetett mosoly 6 másodperc 4 másodperc őőőő és szintén 5 másodperc viszlát!!!!
  • Harlekin
    #57210
    Maradt még valami, amit "hivatalosan" is bejelenthetnek vagy tudható lesz!?
  • Moby
    #57209
    Nem semmi hogy szétkapnak egy nem is létező konzolt :D
  • orichalcos
    #57208
  • mucsácsó
    #57207
    bocsi, de én a Gamestarnak jobban hiszek... :\\\\

    [spoiler]amúgy röhej... vicc banda, de mindigis azok voltak online... de jólvan, olvasgassák csak őket... :'D [spoiler]

    nemtom miez a spoiler-inception, pedig becs szó 1 spoiler tag van... :'DD
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2016.09.01. 14:17:49
  • Moby
    #57206
    Te figy, egyszer készülök rá, hogy összerántom az enyémet a legfaszább verzára, amit most össze lehet pakolni. Ha van elég sávszélességed, meg van valami bármilyen youtubera alkalmas géped, nálam lemaszterelheted remoteplayben. Olyan minőséget tudok adni, hogy meg sem mondod, hogy nem nálad fut, csak bírd sávszéllel :)
  • Amiga
    #57205
    Igazából a remaster portolást általában third party csapatok végzik, nem von el lényegi erőforrást a munka a játékot eredetileg készítő csapatoktól. A Bethesda épp azért nem akarta a Morrowind-et és az Oblivion-t felújítani, mert elmondásuk szerint ebbe annyi munkát kéne tenni, amennyiből már azzal az erővel valami újat is le lehetne tenni az asztalra. A ME-nél viszont elvileg Unreal-on csücsül az egész cucc, talán könnyebb lenne a portolás.
  • Moby
    #57204
    Hát tonképp ja :D
  • Amiga
    #57203
    "Úgy látszik az EA nem volt felkészülve arra a hatalmas tömegre, ami megrohamozta a szervereket"

    Végülis - kicsit sarkosan fogalmazva - igaz lehet ez egy botnet által végrehajtott ddos attackra is, nem?
    Utoljára szerkesztette: Amiga, 2016.09.01. 14:14:27
  • Moby
    #57202
    Csak hogy ne legyek részrehajló:
    Eurogamer:
    "EA's Origin online service fell over last night, the first evening the beta was live - although it doesn't sound like EA was at fault.
    The company's online services have reportedly been targeted and brought down by a DDOS attack. A hacking group which has caused similar trouble in the past has claimed responsibility."

    Idióta baromállat:
    "Több játék szerverei is lehaltak a Battlefield 1 béta miatt
    Úgy látszik az EA nem volt felkészülve arra a hatalmas tömegre, ami megrohamozta a szervereket, ez pedig nemcsak a Battlefield 1-re, hanem a többi játékra is hatással van."

    Nem nagyon izgat ezek után ki nem érti még a dolgot. Én több billentyűt nem szeretnék leütni a témában, mert nem tartom érdemesnek erre az idióta baromállatokat. Meg ők ezt amúgy is teszik és bizonyítják nélkülem is napi szinten.
  • Moby
    #57201
    >Úgy látszik, mégsem olvasod rendszeresen az angol sajtót

    Állítottam ilyet valaha?

    >Meghekkelék a szervereket.
    És? Én erre írtam bármit? Olvass, értelmezz. Ne kötekedj, ne akard a nemlétező igazságokat a létező hazugságokkal szembeállítani.

    Csak hogy tisztázzuk: a gémszar retardált baromállatai nem azt írták meg, hogy meghekkelték a szervereket...Ha ezt írták volna, azt azt bizonyította volna, hogy nem retardált baromállatok. Sajnos nem ez történt.

    >Lehet, eljött az idő, hogy nyilvánosan bocsánatot kérj a felelőtlen retardált baromarcúzásodért!
    Kapcsolj ki darksector módból, és mielőtt rápörögsz egy témára, érdemes lenne körülszaglászni, vajon miről is megy a disputa.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.09.01. 14:02:12
  • mucsácsó
    #57200
    Valós. (feltételezem) relatíve kevés munkával relatíve - adott esetben nagy - kaszírozás... :)
  • Ulthane
    #57199
    Hát nem. Olvasd el, mint mondott Peter Moore.
  • Ulthane
    #57198
    Úgy látszik, mégsem olvasod rendszeresen az angol sajtót. Nem jön, Feketén-fehéren megcáfolta Moor. VG247.com (pont, amit te idéztél). Úgy kezdődik a cikk, hogy Peter Moore pours cold water..Linkelni nem tudom munkahelyi gépről.

    S a reggeli cirkuszoddal sem volt igazad, olvasd el az Eurogamert (meg a VG247 is megírta) . Meghekkelék a szervereket. Megmondtam, hogy ma megírják, és csak azért nem írták, mert este volt.

    Lehet, eljött az idő, hogy nyilvánosan bocsánatot kérj a felelőtlen retardált baromarcúzásodért!
    Utoljára szerkesztette: Ulthane, 2016.09.01. 13:54:26
  • Moby
    #57197
    >hogy már kínukban nem tudják mit csináljanak

    Szerintem ez pont nem a kínról szól. Ez inkább arról szól, hogy azt látják: akármit adnak ki, megveszik. Profit. Ezt követi mindenki. Pénzbe igazán nem kerül. Ha tehetném, én is kiadnék valamit. Bármit. Akármit :D
  • Moby
    #57196
    Hát de nem pont most van az, hogy jön?
  • mucsácsó
    #57195
    Nem mondasz rosszakat, sőt. Valóban, ha nekem nincs rá igényem, akkor nem veszem meg... csak nem tudom, egyszerűen olyan érzete van az embernek, hogy már kínukban nem tudják mit csináljanak és mivel próbálják meg legombolni az embereket...
    És valóban, vannak nagyon jól sikerült remasterek (pl. Unchartedek, Last of Us, vagy Resi remake), de az ilyen ilyen "csakhogylegyen PS4-en is" kiadásokat nem értem...

    A 60 FPS-es AC4 kijelentésért sorry, tényleg én voltam a gyökér; anno volt pár PS4-es videó, ahol 60 FPS-sel megy a játék (most istaláltam pl egyet), és full abban a tudatban éltem, hogy 60-nal pörög PS4-en.
    De igazából mindegyis, én sem igénylem a 60at, sőt... valahol kimondottan szar és zavaró (tudom-tudom, valszeg egyedül vagyok ezzel szerintem a világon :D). Csak ma már a fix30 is nagy szó, sajnos.
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2016.09.01. 13:43:43