121202

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Amiga
    #57474
    Ha már kielégülés... épp most nyertem egy meccset. :-DDD

  • darkSectorxxx #57473
    Akkor nem leszünk egyszerre kielégültek. :D
  • orichalcos
    #57472
    Jó hát ebből bármi lehet még. Már a GTA 6-ról vízionálnak az emberek.
  • Bandicoot
    #57471
    Ha ez igaz.....Most rárántok....
  • darkSectorxxx #57470
    Szerintem kitaláltak egy új játékot a Crash helyett 4k 120fps-ben. :)
  • TDC Geronimo
    #57469
    szerintem szimplán neon 60 fps UC single + DLC hír
  • Totya42
    #57468
    nocsak. akkor last of us 2 exclu neo bejelentés incoming :)
  • darkSectorxxx #57467
    Kell ez, mostani genre meg pc-re ez dollármillós bevétel. Ki vannak éhezve.....
  • Etelkozi Vata
    #57466
    Nekem nem volt szerencsém játszani vele. Kipróbálnám, de nem a korabeli külalakjában, hanem modernben...Például ilyesmiért.
  • TDC Geronimo
    #57465
    Christian Gyrling ‏@cgyrling

    Time to head to New York for the Sept 7th press conference. #PlayStation

    Lead Programmer @ Naughty Dog
  • TDC Geronimo
    #57464
    minek ez már. 2. rész jöjjön
  • darkSectorxxx #57463
    Ha igaz lesz akkor kiürül a malac persely. :D
  • Tikal #57462
  • AntiHero
    #57461
    Red Dead Redemption remaster to be announced this week

    Korean games site Gamefocus is reporting that Rockstar is working on a remastered version of Red Dead Redemption for PC, PlayStation 4, and Xbox One.
  • darkSectorxxx #57460
    Battlefield 1 No HUD

  • darkSectorxxx #57459
  • darkSectorxxx #57458
    :)
  • Amiga
    #57457
    Én ha választhatok, mindig női karakterrel tolom. Mass Effect is zseniális volt FemShep-pel, de még bunyós cuccban is szívesebben választom Chun Li-t vagy Sonya-t, ez van. AC: Syndicate-ben is a nővel toltam, és az új Dishonored-ben is azzal fogom, ha úgy alakul.

    Persze egy Uncharted vagy TLoU sok tekintetben éppen a főszereplő miatt az, ami, tehát ezekben a világért sem cserélném el a főhőst. De ha választható nemű hős van, én a szebbik nemre voksolok.

  • darkSectorxxx #57456
  • Amiga
    #57455
    Trevor... ó, az a nyomorult állat. Amikor hazajön a nő, akinek a pasijához befészkelte magát. Az a nézés, ehh... a játékipar egyik legerősebb jelenete. Micsoda mészárlás lehetett ott.

    Trevor egy aljas pszichopata rohadék, akit a való világban életfogytra kéne rohasztani, vagy olyan államban kéne elítélni, ahol van még halálbüntetés. De a játékban egy rendkívül erős, ritka, és szórakoztató valamit testesít meg (embernek azért nem merném nevezni :-D). De van abban valami élmény, amikor a gonoszt egy még nála is gonoszabbal, a sötétséget a mélyűri feketeséggel győzöd le. (És azért Trevor őrületében mégiscsak volt némi lojalitás is azok felé, akiket tisztelt, vagy imádott).

    Ha a GTA V egy étel, Trevor benne az egzotikus fűszer. Kinek túl erős, kinek nélkülözhetetlen, és akad, aki egyszerűen hány tőle. :-)

    Bár nekem Michael volt a kedvenc karakterem. A látogatásai a pszichológusnál. :-D A zűrös lánya és a még zűrösebb fia... Meg ahogy a maffiafőnök házát leomlasztotta... És közben az az elképedt fej. Hát mennyit nevettem én azon a játékon, te jó ég. Asszem megvan, mit fogok ma este tolni. :-)
  • darkSectorxxx #57454
    Női karakterekkel én is válogatós vagyok.

    Most a Recore adja nagyon. Cuki "kis" csaj van benne.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.09.05. 15:32:53
  • arty
    #57453
    "Egy undorító pszichopata állat, és mégis minden másodperc élmény volt, amikor ő volt a képernyőn."

    Szvsz olcsó, pógárpukkasztó húzás az egész primkó lénye, a primkó motivációi.
    Főellenségnek el tudtam volna képzelni, akit valami ipari komplexumban bedarálhatok azért, amiket tett.....
  • arty
    #57452
    "Nico-t meg szerettem anno, szívesebben játszottam vele."

    Uramisten, van amiben hasonló az izlésünk?!
    Én tudtam volna a gta5ben is azonosulni a háromból két főhőssel (trevorral nem), de hogy egyszerre hárommal kellett, nanem.

    És ez pl az AC Syndicate-et is kicsit rontja számomra... (pláne h nem szeretek nőt irányítani)
  • darkSectorxxx #57451
    Ha már GTA V.
    Valaki tudja hogy az amcsi truck mitől függ hogy ott van-e a garázsnál éppen vagy nincs?
    Vagy azt csak 1x dobja a gép?
  • Moby
    #57450
    >GTA V viszont maga volt a kánaán. :-)

    +1
    Mint mondtam nem Niko erőszakosságával volt bajom. a GTA egy erőszakos széria. Akinek evvel gondja van, az kerülje. A szereplők is erőszakosak. Ez is oké. De attól, hogy egy szereplő erőszakos, még lehet karakter. Ittvan rögtön Trevor...nnnakérem, Ő karakter. Egy undorító pszichopata állat, és mégis minden másodperc élmény volt, amikor ő volt a képernyőn.
  • darkSectorxxx #57449
    Én nem sértésképpen de mikor meglátom az evolúció szó jut eszembe, ahogy a majomból ember lesz, ő meg megállt félúton. :D
    Szegénynek otromba feje van a játékban. :D Egy kibaszott, csöves majom. :D

    /// Hajktalanoktól elnézést kérek, mert ez a fickó rájuk nézve sértés.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.09.05. 15:01:14
  • Amiga
    #57448
    Mondjuk nálam azt a játékot eleve megölte az a játékmechanika, amelyben
    a) csörög a mobil,
    b) nem veszem fel, mert látom, ki hív és tudom, mit akar, különben is épp küldetést akarok felvenni,
    c) romlik a kapcsolatom a hívóval,
    d) eltelik öt perc és visszaugrunk az a) pontra.

    Nico pedig, ahogy Moby találóan megfogalmazta, nullkarakter, és dark "rühes" jelzője sem áll messze a szívemtől.

    40 órát tettem a GTA IV-be, és még akkor is dobálta fel az oktató üzeneteket. Aztán az egyik küldetésben lelőttek, és miközben a töltőképernyőt bámultam, rájöttem, hogy én ebbe már nem is akarok visszamenni.

    GTA V viszont maga volt a kánaán. :-)
  • Kongy
    #57447
    Mindkettő.
    Lehet nem volt mélyen kidolgozva a személyisége, és nyilván azonosulni nem nagyon lehet vele, de antipatikusnak nem mondanám.
  • darkSectorxxx #57446
    Pontosan itt nem a motivációval meg a cselekedetek súlyával van probléma, szerintem egyre gondolunk....hanem nem olyan mint pl egy Resident Evil-es Wesker, vagy Birkin....ha itt sokan értitek miről van szó, ők gonoszak, nagyon, mégis szerethető mintd, és annyira belevág a játékba hogy el nem lehet nélkülük képzelni a játékot.
  • darkSectorxxx #57445
    Lehet szimpi egy főhős, mondjak neveket?
  • darkSectorxxx #57444
    +1
    Nekem is rühes volt.
  • Amiga
    #57443
    Ne is mondd, órákat lopakodtam benne, aztán a rendőrörsön egy rossz mozdulat és két percen belül kivégeztem húsz embert. :-D Mármint a HR-ban.
    Utoljára szerkesztette: Amiga, 2016.09.05. 13:38:15
  • Moby
    #57442
    Az, hogy egy senki. Nem az erőszakossága miatt, hanem hogy nullkarakter.
  • Ulthane
    #57441
    Ízléseken nincs mit vitatkozni. Az meg tény, hogy a játékok 99%-a agresszív, midnenhol ölni kell. Ezért Mario a főbűnös, ő egy gomba fején ugrálással kezdte.
  • SlickAdam
    #57440
    ö jött be, vagy az ujgeneracios elmeny 2008 elejen?
    most meg mar csak a "walking down the memory lane"
  • Kongy
    #57439
    Mi bajotok Niko-val? :D Nekem bejött az a tipikus orosz akcentusa, meg a karaktere abszolút. Itt meg látom, hogy közutálatnak örvend.
  • Snexi
    #57438
    deus ex... :D
  • Amiga
    #57437
    Pszichopata gyilkológép... Hát, ha így vesszük, melyik nem az? Lara Croft-nál hol akad ki a killcounter? Egy lineáris játékban, legyen az tps vagy fps, nagyon nehéz megvalósítani, hogy a főhős erőszakmentes, vagy elfogadható módon erőszakosan lépjen fel. Ott volt a Hardline, pontozta az erőszakmentes megoldásokat, hát láttuk is mi lett. Felmutattam a rendőrjelvényemet a géppisztolyos csókának, mire azonnal lerakta a fegyvert és megadta magát.

    Ez már filozófiai, kulturális, esetleg társadalompolitikai kérdés, a jelenlegi értékrendünk az, hogy ha egy filmben van pár hulla, az 12-es karika.

    Drake a negyedik részben amúgy gyakran annyit öl, amennyit te akarod, egész fejezeteken lehet átjutni egyetlen kill nélkül, még achievement is van rá.
  • mucsácsó
    #57436
    jó igen, ha most így nézzük persze, ilyen erővel egyik akciójáték főszereplője se lehetne szimpatikus, hiszen ölni kell velük.. :D
    de legyen egyénisége, vagy valami épkézláb célja/motivációja, amit te is írtál.

    >>> A közkedvenc AC4be meg no komment hogy ki a főszereplő

    szvsz szar volt az AC4. :D végig se bírtam játszani. még a főszereplő nevét se tudom, annyira.

  • Snexi
    #57435
    hát nem tudom,nálam pont az uncharted 4ben lógott ki a lóláb,egyszerűen a laza jófiú karakteréhez nagyon nem illet az, hogy két poén közt egy magánhadsereget legyilkolt.Akkor már inkább Last of Us, ott azért volt súlya az eseményeknek.