121202

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Bandicoot
    #57514
    Ha csak annyit tud mint a ps4 kontroller már jobb az az ár, az meg nem kérdéses hogy az Elite irdatlanul túl van árazva,mint az MS perifériák általában.
  • Totti5
    #57513
    Anyagminőség és szoftveres háttér ( tudás ) tesztelése után lehet csak az ilyet kijelenteni.
  • Bandicoot
    #57512
    He? A kontrollerről beszélek.
    Gagyi vagy sem,koppintás vagy sem. Milliószor jobban beárazták mint az MS féle agyontúlárazott Elite-et 45ezeré'...
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2016.09.06. 18:16:42
  • Totti5
    #57511
    $50 2 játék

    $60 3 játék

    Ez sem jött össze.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.09.06. 18:07:10
  • Bandicoot
    #57510
    Legalább ezért reálisabb árat kérnek.
  • kokeny92
    #57509
    Sziasztok. Valakinek van sejtése mi lehet a probléma, ha CE-34878-0-ás hibakóddal kidob a dying light a far cry primal vagy a Drive Club is.
    Még a Dying Lightnál megpróbáltam teljes hdd formázást. pendriveról a ps frissítést stb. Nem segített.
    Esetleg valaki rajtam kívül volt már ilyen helyzetben? Játék indításakor egyből kidob.
  • Totti5
    #57508
    Ha jól olvasm 30 fps lesz. Ez a jobban?
  • Tikal #57507
    Apropó, akkuidő, itteni ajánlásra lecseréltem az akksit a kontrolleremben, ugye kétszer nagyobb kínaira.... hát nem lett kétszer jobb az akku idő... lehet nem elég olcsó akksit vettem? :D
  • Tikal #57506
    szánalmas banda, a Sony igazán felkarolhatna egy másik stúdiót autokázásra
  • Seth
    #57505
    A környezet jobb lett, de a karaktermodellekkel valami nem stimmel. Joker pl nagyon rosszul néz ki
  • Totya42
    #57504
    Újabb remaster. Most épp a Batman. (Ezt is jobban megcsinálták, mint a Bioshockot )
  • Totya42
    #57503
    Na már csak egyet kell aludni és kezdődik a sony esőtánca :) A rajongók könnyei képezik majd az esőfüggönyt :) Kérdés, hogy öröm könnyek lesznek-e, vagy csak sírva nevetünk majd :) A lényeg, hogy így is úgy is szórakoztató lesz.
  • LBandi77
    #57502
    Hát hogyne lehetne,pcars nem jött be assetto sem fog robbantani a kasszáknál legalábbis a jelenlegi formában biztos nem. Konkurencia hiányában pedig mindent szabad.És ha egyszer tényleg megjelenik úgyis mindenki megveszi.
  • arty
    #57501
    ha ennek a gombáiról nem rohad le a gumi, már jobb :D

    + gombok
    + akkuidő

    van mit javítani a ds4en... és mivel legalább nem 45 ezer, én üdvözlöm ;)
    Utoljára szerkesztette: arty, 2016.09.06. 16:32:01
  • arty
    #57500


    az evo kirúgása után én TÉNYLEG nem értem a sonyt - ezeknek MINDENT lehet?!
    és még csak arról sincs hír, hogy kibasznának 1-2 manágert..... SEMMI.
  • Totti5
    #57499
    Sonys 3rd party kacatgyártó 1:1ben lemásolta a X1 Elite kontroller desingot, színeket, kialakítást és kiadja... mondjuk én rájuk dönteném az épületüket is, ez annyira szánalom ( elvileg kb ugyan annyi mint a sima kontroller )... megtévesztő, ráadásul szoftveres háttér zsákbamacska.






  • arty
    #57498
    de minek?
    említetted már, hogy ugyse játszol újra remaztereket.... nekem is kivételes volt az uncsi, mert a halo odst félbehagytam és azóta rá se néztem, a többire meg kb remény sincs, hogy játszam (majdegyszer.... háppersze :D )

    kivétel a halo2anniversary, azt csak le kéne tolni, lévén még sose jutottam a végére: xboxot eladtam alóla, 360on is csak belekezdtem, de nem csúszott le a graf addigra.... (halo3-odst-reach után... és azóta volt egy halo4 és egy halo5 is.... :D )

    TLOU tervezett, bele is kezdtem, imádnám is, de időőőőő ....
    gow3, bioshock.... előbbi első játszás lenne, a ps3ast félredobtam a remazter tudatában, a bio meg szimplán csak imádnivaló világú és bírnám újra

    szal kicsit azt érzem, felcserélődtek a szerepeink a legutóbbi eset óta, amikor a remazterek szóba kerültek :D
  • Totti5
    #57497
    Készülnek a hosszú csúszásra....

    Sony is cancelling and refunding pre-orders of Gran Turismo Sport

  • darkSectorxxx #57496
    40 lesz.
    Erre meg rákérek a géptől egy felezős segítséget. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.09.06. 14:26:26
  • mucsácsó
    #57495
    Announced in 2007 exclusively for PS3, little was heard about the game after 2009 and it was thought to have been cancelled, although Take-Two confirmed in May 2011 that Agent was still in development. In July 2013, Take-Two Interactive registered two trademarks for the game. They renewed both in January 2016.

    Valami van akkor pedig. :D de valóban, nagyon hallgatnak róla...

    amúgy igen, jó lenne egy sci-fisebb GTA is biztos, igazából R* nem ad ki szart a kezei közül, arra mérget lehet venni fixen.. :P kíváncsian várom, hogy mit alkotnak...de az tuti, hogy így látatlanban is már pre-preorder :D
  • Moby
    #57494
    Ha normálisan áraznák, én behúznám boldogan az RDR-t, de nem 60dodóért. Kétszer már megvettem. Akár adhatnák nekem ingyen is :)
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.09.06. 14:22:49
  • Amiga
    #57493
    Agent? Nem tudom, arról én még nem is hallottam...

    Vice City nekem is kedvenc részem, a 80'as kötődés miatt bizonyára, de valamilyen szempontból az egy "ártatlan" kor volt, én nagyon szerettem. De egyébként én megnéznék egy GTA-t némileg futurisztikus környezetbe / korba ütetve is, akár repülő autókkal, kicsit Jetson-családosra véve a városok kinézetét. De ez csak egy hirtelen jött gondolatkísérlet. :-D
  • Totti5
    #57492
    +1
  • mucsácsó
    #57491
    Én meg már egy Vice City-s GTA-ért adnám a fél karomat... :D akár a 80-as években játszódó rész is jöhet, mint at VC volt, ott és akkor :D csak nagyobb területtel... atyaég.... :') mekkorát ütne, hidegrázós! :D

    amúgy +1 neked is meg artynak is: szerintem is esélytelen a GTA 6, azt majd egy szarrápimpelt új engine-nal fogják kigurítani, hogy mégnagyobbat üthessen... bár én már komolyan félek belegondolni, hogy ezek mit fognak majd következő generációra művelni (de akár még ebben is, hisz GTA5 az kimaxolta az utolsó gőzig azt, amire a PS3/X360 képes volt kisajtolni magából :D).

    Bully 2 jó lenne, de szerintem az a legesélytelenebb. RDR Remaszti vagy RDR2 szvsz a legesélyesebb most.
    vagy nem is tudom, azt a Agent-et lelőtték végül, vagy mi lett vele?
  • Amiga
    #57490
    Jaja, hát a lényeg az, hogy ha nem terhelik ezzel túl a GTA-s fejlesztőket, vagy azokat, akik potenciálisan fejleszthetnek RDR2-t, akkor felőlem jöhet a RDR, örömmel látnám natív 1080p-ben.

    Amúgy egy Bully 2-nek örülnék kevésbé idétlen karakterekkel. GTA 6 teljesen esélytelen, de 5-höz én is szeretnék végre single player kiegészítőket. LA 2 is jöhet, de a kocsik szappantartó fizikáját cseréljék le. :-)
  • arty
    #57489
    _nekem_

    - rdr nemkell, szép volt, jó volt 360on, nem kell újra
    - gta5 kieg, nem örülnék neki, ha meg kéne venni ÚJRA a játékot :D
    - gta5 standalone kieg, álá a gta4 buzitóni/motorosos mintájára, KELLLLLLL
    - gta6 olyan sokára jönne, hogy inkább jöjjön gyorsban egy önmagában is működő kieg és a hatost akkor jelentség be, ha már csak 1 év van max a kiadásig
    - midnight club la 2 - KELL !!! AZONNAL !!! IDEKÉREM MOST !!!!! :D
  • mucsácsó
    #57488
    Szerintem amúgy ők nem adnák ki a kezükből egyik IP-t se, egyszerűen valamelyik másik studiójuk csinálja majd a PC/PS4 portot - mint ahogy anno a Bullyt is pl, vagy GTA 4-5 PC-t is. (Rockstar Toronto / New England...stb...van vagy 8-9 studiójuk, és biztos hogy nem mind 1 projekten dolgoznak). Bár nézőpont kérdése, hogy ők mennyire 3rd partyk :D

    Egyébként meg szerintem is jobb lenne egy új rész, mintsem remaster, dehát... meg egy GTA 6 bejelentés is jó lenne (MEGATON), mert már a könyökömön jön ki a GTA5 úgy is, hogy PS3-on játszottam orrvérzésig anno... :D de szerintem GTA 6 az offos, lehet már nem is ebben a genben lesz...
  • Amiga
    #57487
    Milliószor elhangzott már, hogy általában a remaster verziókat third party-csapatok készítik (kivéve pl. a TLoU-t, ahol viszont a cell- és a PC-alapú architektúrák hatalmas különbsége miatt kellett a ND-nek átírnia a kódot). Ha jön is valamennyi know how az eredeti csapattól, az általában minimális, és nem vonja el a figyelmet a készülő új játékokról.

    Persze az más kérdés, hogy néhány kiadó annyira elkényelmesedett, hogy új cím helyett az eredeti fejlesztőket dobja rá a portra is, de ez még multiplatform fejlesztéseknél sem egyértelmű, ott is megesik, hogy az alpha team csak a célplatformra fejleszt, és a portolást mások végzik.

    Ebben az esetben ez azt jelentheti, hogy egy külső csapat Rockstar támogatással remastereli a RDR-t, miközben a Rockstar máson dolgozik. Persze azt én sem tudom, hogy náluk milyen az erőforrás-management, mennyire vonnak be külsős fejlesztőket, de sok helyen így van.

    A Bluepoint pl. egy nagyon jó portoló csapat, de third party-csapat csinálta az új Batman PC-s verzióját (sajnos), illetve a Street Fighter 4 remastered-jét is külsősök csinálták (végül ott is be kellett lépnie az eredeti team-nek patchelni, mert voltak minőségi problémák). Az utolsó két cím arra lehet példa, hogy azért nem teljesen jó, ha az eredeti fejlesztők egyáltalán nem felügyelik a projektet.
    Utoljára szerkesztette: Amiga, 2016.09.06. 12:51:17
  • n000rbi
    #57486
    Ha ennyi idejük van
  • Amiga
    #57485
    Talán mert a PS4-esek kétszer annyian vannak és fizetnének is érte...?

    És talán mert a remaster lényege a magasabb felbontás és itt-ott polírozott grafika...?
  • n000rbi
    #57484
    Nemrég lett elérhető X1 BC-ben az RDR, minek jönne még egy remaster is belőle?
  • AntiHero
    #57483
    Igazabol a gtahoz kb csak online tartalmakat csinalnak. Azt is asszem mar csak 2 nagyobb tartalmat meg par picit.

    Volt anno pletyka single dlcrol. Kitudja az igaz e.

    A RDR remastered valósabb.
  • Totti5
    #57482
    Remélem új játék vagy GTA5 kiegészítő ( hogy a fenébe hagyhatják ki... minden eszköz megvan hozzá ).
  • arty
    #57481
    egészen elmebeteg eredmény :)
  • TDC Geronimo
    #57480
    Tímvörk

  • darkSectorxxx #57479

    LOOOOOOOOOOOOL
  • darkSectorxxx #57478
    Nekem jó lenne eladni utána. :)
  • Tikal #57477
    ingyen se kellenének :)
  • darkSectorxxx #57476
    Bármely 2 játék 3700ft !!!!

    Battlefront 5550ft !!!
    R6Siege 6660ft !!!
    Resident Evil origins 6660ft !!!
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.09.05. 22:08:05
  • arty
    #57475
    ha 1 karakter, egyértelműen Michaelnek kellett volna lennie :)